To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Lazio Řím dnes nezvládlo tento zápas s Udinese a prohrává na svém hřišti 0:1! Velké zklamání ve tvářích domácích hráčů, hosté jsou naopak hodně spojeni, tři body z Lazia čekal asi málokdo!
90+4
90+4
Stále se hraje, hosté dokonce vybojovali rohový kop.
90+3
A ještě rohový kop, který domácí Candreva rozehrává, míč směřuje do vápna, tak nikdo nehlavičkuje alespoň nikdo ne mezi tři tyče.
90+2
Onazi nedokázal míč "procpat" do vápna Udinese, které stále urputně brání své těsné vedení.
90+1
Tři minuty nastaví sudí Rocchi nad rámec základní hrací doby.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté se po delší odmlce vrací na polovinu Lazia, ale není z toho žádné nebezpečí pro branku domácích.
88
Žlutou kartu dostává Senad Lulić (S. S. Lazio) za to, že hodil Baduovi míč na záda před autovým vhazováním.
87
Hosté mají v závěrečných minutách jasný cíl – vzadu zodpovědně a případně se i pokusit o využití rychlého protiútoku.
85
Nervozita na hráčích Lazia je patrná, míče odskakují nepříjemně od nohy.
84
Míče se od bránících hráčů Udinese odráží velmi statečně, domácí to mají velmi těžké.
82
A již mohlo být na Olympijském stadionu v Římě veseleji, stačilo maličkost – kdyby Đorđević dokázal překonat skvěle chytajícího Karnezise.
81
Klose se dopouští nedovoleného zákroku na polovině Udinese, přímo před zraky sudího Rocchiho, ten neváhá a píská.
80
Onazi vybojoval další roh pro Lazio, tentokrát z pravé strany.
79
Candreva posílá míč, jak jinak, než na zadní tyč, kde hlavičkuje jeho spoluhráč, míč končí pouze vedle branky Udinese.
78
Đorđević vybojoval rohový kop pro Lazio, domácí rozehrají z levé strany.
76
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Edson Braafheid, přichází Balde Diao Keita.
74
Karnezis jde pro míč, po centru Onaziho z pravé strany.
74
To byl ale nesměl Badu faulovat ještě na vlastní půli...
73
Domácí znovu na polovině soupeře, Konko ale nepřesně přihrává z pravé strany, hosté mohou zahrozit z protiútoku.
72
A tento volný kop Candrevy již nebyl tak nepovedený, bohužel pro Lazio, míč dostal opačnou faleš a místo do branky stáčel se mimo ní.
71
Đorđević faulován u pokutového území Udinese bránícím Danilem.
70
Posledních dvacet minut, domácí stále marně dobývají branku soupeře, podaří se jim vyrovnat?
68
Karnezis vykopává míč mířící k brance, ale je to v podstatě pouze odevzdání míče soupeři.
67
Povedený lob Candrevy zpoza vápna na který si nabíhal Klose, ale tomu chyběl sotva půl metr k tomu, aby míč dokázal zasáhnout.
66
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Antonio Di Natale.
64
Lavička Udinese připravuje změnu v sestavě.
63
Právě Candreva nakonec rozehrál volný kop, zkusil přízemní střelu, která prošla skrz bránící hráče ve zdi, ale nepřekvapila Karnezise.
62
Následuje faul na Candrevu, Lazio má volný kop z nějakých třiceti metrů od branky Udinese.
61
Lulić při prvním kontaktu s míčem, hlavičkuje ve vápně Udinese, ale nikoliv ideálně.
60
Hodina hry za námi, druhý poločas je již přece jenom koukatelný, na rozdíl od toho prvního, hlavně ze strany Lazia je to mnohem lepší výkon, přesto však domácí stále prohrávají o gól.
59
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Cristian Ledesma, přichází Senad Lulić.
58
Ale vše přerušuje odpískaný ofsajd domácích, odkop od branky Udinese.
58
Badu odkopává míč z vlastního pokutového území, domácí jsou ale bleskově zpět.
57
Hosté v jedenácti hráčích na své polovině, jako by Udinese začalo předčasně bránit těsné vedení.
56
Silvan Widmer uspěl v souboji s Braafheidem a odkopl míč až na polovinu Lazia.
55
Ve druhém poločase jsou zatím aktivnější domácí, kteří častěji drží míč na svých kopačkách a jsou nebezpeční.
53
Onazi centruje z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Klose, který ale míč netrefil ideálně.
51
Rohový kop Lazia rozehrál z pravé strany Candreva, celá akce domácích končí střelou z levé strany, kterou ještě Parolo jemně tečoval, Karnezis však znovu s přehledem.
50
Edson Braafheid odkopává od vlastního vápna a domácí postupují na polovinu soupeře, kde nakonec vybojovali rohový kop.
49
A další střela na branku Udinese, tentokrát pálil zpoza vápna Đorđević, Karnezis ale byl na svém místě a v pohodě chytá.
48
Karnezis musí zasahovat proti střele Candrevy z levé strany, míč zůstává na kopačkách domácích hráčů.
46
46
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Filip Đorđević.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50 hodin.
První poločas končí vítězstvím Udinese, zatím jediný gól vstřelil ve 26. minutě Théréau. Sledujeme průměrné ligové utkání, které provází velké množství nepřesností a hlavně faulů, kdy se více nehraje, než hraje...
45+5
45+5
Volný kop domácí již rozehráli, míč končí v náruči gólmana Udinese.
45+4
Žlutou kartu dostává Antonio Candreva (S. S. Lazio) za nesportovní chování před rozehráním volného kopu Lazia, kdy tam strčil do dorážejícího Fernandese.
45+4
Míč směřuje v volného kopu Lazia znovu na zadní tyč, kde si ho však stahuje gólman hostů Karnezis.
45+3
Widmer fauluje Braafheida, domácí opět na polovině Udinese.
45+2
Standardní situace se však zatím Laziu totálně nevedou, i tento volný kop končí neslavně, přetažený centr na zadní tyč, hvizd sudího, útočný faul.
45+1
Žlutou kartu dostává Panagiotis Kone (Udinese Calcio) za faul v blízkosti vlastní šestnáctky, šance pro Lazio.
45+1
Je to tak, sudí Rocchi nastavil čtyři minuty, domácí s míčem na polovině Udinese.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, bude se určitě nastavovat, přerušení bylo v této části zápasu opravdu hodně.
44
Pokračuje se ve hře, domácí s míčem na polovině Udinese.
44
Míč směřuje do vápna Lazia, Marchetti vyboxovává, ale přitom zasáhne spoluhráče.
43
Volný kop Udinese, na polovině Lazia, rozehraje Fernandes.
42
Přetažený centr z levé strany, nikdo v modrém se k míči nedostal.
42
A nakonec je z toho rohový kop pro Lazio po tečované střele Braafheida.
41
Domácí se drží na polovině Udinese, Candreva vhazuje z levé strany.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, Karnezis si dal na čas s odkopem od vlastní branky, sudí Rocchi nečinně přihlížel, diváci pískají.
38
Další faul, tentokrát domácí Konko nedovoleně atakuje protihráče na vlastní polovině, volný kop Udinese.
37
K hlavičce se ve vápně dostává Cyril Théréau, který tentokrát netrefuje branku domácího týmu, Marchetti tak může rozehrávat.
36
Hosté rozehrávají standardní situaci na polovině Lazia.
34
Candreva se dostává z levé strany do pokutového území, místo střely ale volí přihrávku před branku, bránící hráč Udinese míč odkopl do autu.
32
Konko nepřesně přihrává Andersenovi, míč získávají hosté. Ti ho ale také vzápětí ztrácí.
31
Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme vyrovnaný fotbal, hosté díky gólu Théréaua vedou 1:0, domácí se na polovině Udinese zatím trochu trápí.
29
Zranění Muriela je vážnější, než před několika minutami zranění Badua a hostující útočník nedohraje dnešní utkání.
29
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Bruno Fernandes.
28
A podruhé v zápase vidíme lékařské vozítko v akci.
28
Luis Muriel z ničeho nic sedl a poté lehl na trávník, zřejmě nějaký problém s levou nohou.
26
Udinese právě vstřelilo branku!
A z protiútoku hosté dávají první gól zápasu, CYRIL THÉRÉAU se ve vápně dokázal prosadit přes dva bránící hráče Lazia, po přihrávce z pravé strany a z místa pokutového kopu dává první gól zápasu.
26
Hosté vrací míč až k vlastnímu gólmanovi, Orestis Karnezis musí spěchat s odkopem od vlastní branky.
24
Nyní již oba hráči "na nohou", bude se pokračovat v zápase, míč mají domácí.
23
Marchetti i Muriel ošetřováni na hrací ploše.
22
Zajímavá situace v pokutovém území Lazia, Badu poslal parádní pas na Muriela, který se v pokutovém území srazil se zasahujícím gólmanem Marchettim, což byl možná i zákrok "na hraně" v podání domácího gólmana, následnou dorážku vyhlavičkoval bránící hráč Lazia z brankové čáry!
21
Felipe Anderson, zatím jednoznačně nejnebezpečnější hráč Lazia se dokázal dostat z levé strany do vápna Udinese, ale poté nepřesně vystřelil, odkop Karnezise.
20
Odkop od branky Udinese, hodně nepřesností ve hře obou týmů.
18
Ledesma pálí z nějakých pětadvaceti metrů od branky Udinese, míč ještě tečuje Klose, ale míč končí vedle branky.
17
Allan Marques Loureiro ztrácí míč ve středu hřiště, domácí mohou hrát.
16
Volný kop Udinese rozehrával sám faulovaný Muriel, který ale trefuje pouze do zdi.
15
Žlutou kartu dostává Diego Novaretti (S. S. Lazio) za taktický faul na pronikajícího Muriela, to vše v blízkosti pokutového území Lazia.
14
Felipe Anderson se probíjel z pravé strany do vápna, ale v souboji s přesilou bránících hráčů Udinese byl bez šance.
13
Ten z levé strany rozehrál Ledesma, ale celá akce Lazia končí nepřesným pasem na pravou stranu, hosté se osvobozují.
12
Lazio na polovině soupeře, rohový kop pro domácí.
11
Zatím vidíme více faulů, než cokoliv jiného, hodně nezajímavá podívaná, diváci na Olympijském stadionu právem pískají.
10
Byť se nyní již Badu postavil na své nohy, působí hodně dezorientovaně, na trávník tak přispěchal lékařský tým, dohlížející na dnešní utkání a na vozítku je Badu odvážen ze hriště.
9
Hodně nepříjemný obrázek! Badu po souboji ve středu hřiště na malý okamžik ztratil vědomí.
8
Parolo nyní nepřesně přihrává do vápna, kde si nabíhá Candreva, to mohla být nebezpečná situace pro branku Udinese.
6
Hostující Badu nyní fauluje na polovině Lazia, domácí tak získávají míč.
5
Edson Braafheid vhazuje z levé strany, na polovině Udinese. A následně se dostává ke střele zpoza vápna Candreva, který míč napálil z voleje, ovšem poslal ho pouze vedle branky hostů.
4
Hosté rozehráli "na krátko", ale neprosadili se, naopak, zahrozili domácí, resp. zahrozili by, kdyby Candreva poslal přesnější přihrávku Klosemu.
4
Ledesma odvrací míč, ale opět pouze na roh, druhý rohový kop Udinese z levé strany.
3
Gólman Marchetti vyráží míč směřující do branky, posléze hosté vybojovali rohový kop.
3
Na druhé straně volný kop pro Udinese, z levé strany rozehrává Muriel.
2
První útočná akce Lazia, Felipe Anderson však na levé straně ztroskotal na bráním Murielovi.
1
Oba týmy na hrací ploše.

S. S. Lazio: Marchetti – Konko, Cana, Novaretti, Braafheid – Parolo, Ledesma, Onazi – Candreva, Klose, Anderson.
Náhradníci: Berisha, Strakosha – Ciani, Pereirinha, Cavanda, Mauri, Lulić, Keita, Đorđević, Murgia, Tounkara.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Heurtaux, Danilo, Piris – Allan Marques Loureiro, Dos Santos, Badu – Muriel, Kone – Théréau.
Náhradníci: Brkić, Meret – Belmonte, Bubnjič, Pasquale, Fernandes, Evangelista, Alves, Di Natale, Zapata, Hallberg, Coda.

Udinese Calcio
Zatímco od Lazia se toho očekávalo hodně, od Udinese se toho zdaleko tolik čekat nedá a ani se neočekávalo, byť v kádru Calcia zůstala útočná hvězda Di Natale. Omlazené Udinese však zatím dokonale využívá domácího prostředí, kde v úvodu ligy hrál dvakrát ze tří soutěžních zápasů a pokaždé vyhrál (s Empoli 2:0, s Neapolí 1:0)! Jediné utkání venku, na Juventusu, Udinese prohrálo 0:2.
S.S. Lazio
Domácí zatím nenaplňují předsezónní předpoklady, když ve třech ligových kolech pouze jednou vyhráli a dvakrát prohráli. To je na ambiciózní klub hodně bídná bilance. Je pravda, že první porážku Laziu připravil hned v úvodním kole na svém hřišti AC Milán, pak přišla povinná domácí výhra 3:0 nad Cesenou, ovšem prohra 0:1 v Janově s místním CFC se opravdu nečekala.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dohrávky čtvrtého kola italské Serie A, v němž domácí S.S. LAZIO přivítá UDINESE CALCIO. Utkání se odehraje na Olympijském stadionu v Římě a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Gianluca Rocchi a asistenti Gianluca Vuoto a Daniele Iori.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62