Je dobojováno! Ve druhém poločase již příliš zajímavého k vidění nebylo, i když domácí foltbalisté několikrát přece jenom solidně zahrozili. Skóre však zůstalo totožné jaké v poločase, Lazio v domácím prostředí přemohlo Veronu 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:0
90+4
90+3
Verona se pohybuje na polovině Lazia, ovšem žádné nebezpečí zde nepřináší.
90+2
Kop od rohového praporku se hned dvakrát opakoval. Ani v jednom případě ale Lazio nedokázalo skórovat.
90+1
Tentokráte pálil z hranice velkého vápna Lulić, jehož pokus byl ale zblokována na rohový kop.
90
Ještě v samotném závěru se hosté pokusili o ofenzivu. Lópezův centr byl ale v poklidu odvrácen. K základní hrací době utkání budou nastaveny čtyři minuty.
89
Standardní situace poté nebyla nikterak nebezpečná. Zdá se však, že je osud duelu již definitivně zpečetěn.
88
Keita se pokusil z poměrně velkého úhlu zakončit, načež Benussi s vypětím všem sil vytěsnil balon na rohový kop. Brilantní zákrok hostujícího brankáře.
87
Vše je v naprostém pořádku, utkání bude moci pokračovat. Dočkáme se poklidného vítězství Lazia?
86
Utkání se již obou stran spíše dohrává, ani jedno z mužstev se nikam nežene. Brankář hostujícího celku musí být nyní lehce ošetřen, neboť má tržnou ránu na tváři.
85
Rovněž domácí posílají na zelený pažit čerstvé síly. Pro dnešek dohrál Anderson, kterého nahradí Perea.
84
Poslední střídání v táboře hostí. Odpočinout si odchází Ionita, místo kterého nastupuje Campanharo.
83
Parolo hledal ve velkém vápně Keitu, kterému ale balon utekl. Verona se tak znovu alespoň na malou chvíli osvobodila od tlaku.
82
Keita dostal pas za obranu, načež zakončil pouze do Benussiho. Branka by však stejně neplatila, neboť se domácí borec ocitl v postavení mimo hru.
81
Po zblokované Keitově ráně bude následovat rohový kop domácího celku. Ten ale příliš nebezpečí nepřinesl. Verona působí poměrně rezignovaně.
80
Do konce základní hrací doby utkání zbývá deset minut. Zdá se, že domácí fotbalisté v poklidu směřují za zcela zaslouženým vedením.
79
Další střídaní v týmu Lazia. Ze hřiště za potlesku odchází Klose, kterého nahradí Keita.
78
Lazio nadále kombinuje na polovině svého soka a nikam se příliš nežene. Není divu, čas hraje pro domácí celek, který stále drží dvoubrankový náskok.
77
Rohový kop z levé strany hrací plochy získal do své moci Benussi. Ani tentokráte neměli hosté se standardní situací potíže.
76
Veronu nyní zastavil hvizd pomezního arbitra, který spatřil postavení mimo hru. To znamená rozehrávku pro domácí ekipu.
75
Nepovedená akce byl k vidění i na straně Lazia. Benussi poté s rozehrávkou vůbec neotálel, neboť stále cítí naději na zvrat utkání.
74
Dlouhý centr za defenzivu Lazia byl velmi nepřesný, následovat bude odkop od branky v podání Marchettiho.
73
Střídají také domácí. Ze hřiště odchází Mauri, místo kterého nastupuje Lulić.
72
Lópezovu nepříliš prudkou ránu lapil bez sebemenších problémů Marchetti, který následně ihned rozehrál.
71
Verona nyní kombinuje na vlastní polovině a nikam se příliš o nežene. Dlouhý centr na Toniho nakonec zlikvidovala domácí defenziva.
70
Hellas velice aktivně napadá, ovšem zatím mu to není nic platné. Utkání momentálně příliš vzrušení nepřináší. Podaří se Veroně klání ještě zdramatizovat?
69
Na druhé straně kolbiště pálil mimo tři tyče Candreva. Vykopávat tak bude nyní Benussi.
68
Hosté se málem dostali do solidní příležitosti, ovšem Marchetti si prudký pas sbalil do své moci. Následně s rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchal.
67
Domácí se tlačili do další zajímavé střelecké pozice, ovšem tentokráte si fotbalisté Verony poradili bez komplikací, a to pomocí malé domů.
66
Anderson je velmi nebezpečný, také nyní pálil z hranice velkého vápna. Benussi si ale s jeho pokusem poradil. Následovat bude odkop od branky.
65
Lazio nadále vlastní míč. Verona zatím příliš aktivně nenapadá. Uvidíme, co přinesou následující minuty utkání.
64
Lazio se po velké šanci opět uklidnilo a kombinuje na úrovni půlící čáry. Nikam se příliš nežene, hrát musí pochopitelně hostující ekipa.
63
Hellas se stále pohybuje na polovině soupeře, ovšem nyní chyboval, načež se do bleskového protiútoku vydal Anderson. Brazilský forvard si seběhl do středu hrací plochy, odkud orazítkoval břevno!
62
Verona v posledních minutách vyrovnala hru, směrem kupředu je stále nebezpečnější. Kýžené ovoce však tato snaha zatím nepřináší.
61
Brivio centroval z levé strany, s čímž si poradil pohotový Marchetti. Nikdo z hostí se k zakončení nedostal. Domácí brankář ihned rozehrává.
60
Je za námi hodina čistého času hry. Toni se chtěl nyní vydat kupředu, v čemž mu ale zabránil hvizd arbitra. Ten spatřil nedovolený zákrok hostujícího forvarda.
59
Druhé střídání v podání Hellasu. Místo Tachtsidise naskočí na kolbiště López.
58
Po tvrdém střetu zůstal ležet Rodríguez, leč ani on není vážně zraněn. Parolův počin však jako nedovolený zákrok posouzen je. Hosté tak budou rozehrávat.
57
Momentálě se bojuje převážně v okolí středového kruhu. Nakonec toto zápolení ukončili hosté, kteří poslali balon do zámezí.
56
Nyní již s míčem operuje opět Lazio. Ani domácí si ale příliš nevědí rady s defenzivou svého soupeře. Na trávníku se toho nyní moc neděje.
55
Veroně se nedá upřít snaha, o tom žádná. Zatím však ani jedna akce ke kloudnému zakončení nevedla. Uvidíme, co přijde nadále.
54
Verona se po delší době ujala balonu, ovšem nakonec si pomohla útočným faulem. Rozehrávat tak bude celek ve světle modrých dresech.
53
Je tomu skutečně tak. Místo Martiće naskočí do hry Brivio. Jak se tato změna projeví?
52
Momentálě se oba celky pohybují v okolí středového kruhu. V táboře Verony se zřejmě chystá úvodní výměna sil.
51
Mauri hledal dlouhým centrem nabíhajícího Kloseho, před nímž však míč odvrátila hostující defenziva. Domácí celek bude mít k dispozici aut.
50
Parolo natáhl z poměrně velké vzdálenosti, ovšem svou dělovku mezi tři tyče nezamířil. Následovat tak bude odkop, o který se postará Benussi.
49
Lazio znovu drží míč ve své moci a kombinuje na polovině soupeře. Hellas však zatím odolává. Uvidíme, jak dlouho to ve druhém poločasu vydrží.
48
Po exekuci rohového kopu si sám Candreva seběhl ke střele, která se mu ale vůbec nepodařila. Verona se tak osvobozuje odkopem.
47
Martić zůstal poměrně dlouho ležet na trávníku, ovšem nakonec se zranění jako vážné neukazuje. Následně Lazio vybojovalo rohový kop.
46
Verona se hned v úvodu poločasu vydala kupředu. Christodoulopoulosův centr z pravé strany kolbiště byl ale zablokován.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl velkou převahu Lazia. Domácí se ujali vedení hned v úvodu, když se prosadil Anderson. Těsně před odchodem do kabin pak dělovým přímým kopem skóroval také Candreva. Dotáhne Lazio klání do vítězného konce? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 5:0
45+2
45+2
Lazio právě vstřelilo branku!
Tak to byla fotbalová nádhera. ANTONIO CANDREVA se rozběhl a následně vyslal ránu, která sice mířila doprostřed branky, ovšem Benussi nedokázal zareagovat na její razanci. Domácí tak navyšují svůj náskok.
45
K základní hrací době bude nastavena rovná minuta.
45
Anderson chtěl v samotném závěru poločasu ještě vypálit, leč jeho rána byla zblokována pozornými hosty. Následně se ale bude udělovat žlutá karta, kterou za zastavení úniku Lazia dostává Rodríguez (VRN).
44
První dějství se již spíše dohrává, ani jeden z celků se do žádných výraznějších ofenzivních aktivit nežene. Uvidíme, co přinese půle druhá.
43
V právě probíhajících minutách se Verona přece jenom trochu vymanila z tlaku, který byl místy enormní. Dlouhý centr z levé strany ale zamířil mimo.
42
Do konce úvodního poločasu již příliš mnoho času nezbývá, Lazio stále hájí pohodlně nabyté vedení.
41
Volný kop Verony nebyl nikterak nebezpečný, domácí obrana neměla s touto situací sebemenší potíže. Hrát bude opět Lazio.
40
Znovu Candreva, jehož sražený projektil následně získal Anderson. Centr domácího forvarda ale končí dalším rohovým kopem, který byl opět neúspěšný.
39
Ani standardní situace žádné nebezpečí nepřinesla, Verona s s balonem v poklidu dostala na polovinu svého soka.
38
Candreva chtěl ohrozit branku z poměrně velké vzdálenosti, ovšem celou akci zmařilo dobré postavení bránícího hráče. Následovat bude rohový kop.
37
Ionita fauloval nedaleko středového kruhu, za což se mu dostává důrazné domluvy od hlavního arbitra duelu. Celý incident se ale obejde bez karet.
36
Domácí hledali nabíhajícího Kloseho, před kterým byl ale dříve nebezpečí odvrátivší Benussi. Hrát tak může opět hostující celek.
35
Hellas vysunul své napadání, což ale k žádnému nebezpečí zatím nevede. Družina z hlavního města Itálie nemá s defenzivou sebemenší potíže.
34
Stále totožný obraz hry, domácí kombinují na polovině soupeře. Nakonec se ale do solidní možností dostal Klose, jehož pumelice z velké blízkosti zamířila nad. Následovat bude odkop od branky.
33
Candreva opět v akci, tentokráte pálil z hranice velkého vápna. Ani teď ale úspěch neslavil, nepříliš razantní pokus skončil v rukavicích Benussiho.
32
Hallfreðsson dostal míč do vápna, kde celou akci zbrzdil a následně velice nepřesně přihrál domácím. Ti se podobně jako před malou chvílí hosté vydali do protiofenzivy.
31
Candreva centroval z pravé strany kolbiště pouze na hlavu hostujícího obránce, který se osvobodil a vyslal své spoluhráče do protiofenzivy.
30
Domácí stále drží balon a snaží se hrát aktivně kupředu. Obrana Verony je však zatím skálopevná a žádné komplikace nepřipouští.
28
Následný atak domácí ekipy zastavuje postavení mimo hru. Rozehrávat tak budou fotbalisté Hellasu, kteří si tak odpočinou od tlaku.
27
Lucas Biglia měl na kopačce druhou branku Lazia. Z voleje však svým projektilem orazítkoval břevno branky Verony. V ochozech to jen zahučelo.
26
Po delší době se dostala kupředu také Verona, jejíž snahy však maří nepřesný pas. Hrát tak budou opět domácí fotbalisté.
25
Domácí jsou nadále velice aktivní, o další branku se snažil Anderson. Poměrně kvalitní akce však nekončí úspěchem, rána zamířila mimo tři tyče.
24
Lehká hlavička hostujícímu brankáři příliš starostí nepřidělala, následovat bude odkop od branky Verony.
23
Další roh pro Lazio, tentokráte v podání Lucase Biglii. Ani tato situace však nebyla nikterak nebezpečná, hosté si poradili.
21
Rohový kop domácího týmu rozehraje Antonio Candreva.
16
V pokutovém území se ke střele dostal Miroslav Klose, ale míč šel jen doprostřed brány, kde byl připravený Benussi.
13
Hosté zahrozili ze standardní situace! Míč se ve vápně dostal k Morasovi, který dokázal zakončit k levé tyči, ale Marchetti včas zakročil a nepustil míč za svá záda.
10
Parolo fauloval protihráče a Tachtsidis rozehraje přímý volný kop hostujícího Hellasu.
7
Basta přihrával v šestnáctce pod sebe, ale z nabíhajících hráčů se nikdo k míči nedostal.
4
Domácí jdou hned v úvodu do vedení! Na krásný centr z pravé strany si vyskočil FELIPE ANDERSON, který hlavou zakončil ideálně a míč se od pravé tyče odrazil do Benussiho brány.
1

S. S. Lazio: Marchetti – de Vrij, Radu, Maurício, Basta – Parolo, Biglia, Mauri (C) – Klose, Candreva, Anderson.

Hellas Verona FC: Benussi – Martić, Moras, Rodríguez, Pisano – Ionita, Tachtsidis, Obbadi – Christodulopulos, Hallfreðsson, Toni (C)..
Pohled do statistik

Lazio se momentálně nachází na třetí příčce tabulky. Na svém kontě má 49 bodů. V posledním ligovém duelu si mužstvo z hlavního města Itálie odvezlo tři body z Turína, kde zdolalo místní FC v poměru 2:0.

Hellas okupuje šestnáctou pozici, a to se ziskem 32 bodů. V předchozím duelu si Verona poradila s Neapolí, kterou v domácím prostředí přetlačila 2:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Italská Serie A má na programu dohrávku 28. kola. V jejím rámci změří síly celky S. S. Lazio a Hellas Verona. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stadio Olimpico, tedy domovském stánku Lazia, naplánován na 20:45. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62