Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký nedělní den.
Po závěrečném hvizdu se z tribun San Sira spustil hlasitý pískot. AC Milán totiž znovu ztrácí body s nováčkem soutěže, tentokrát po remíze 1:1 s Empoli. Nutno podotknout, že hosté byli celý druhý poločas jasně lepším týmem a domácí chvílemi vůbec nevěděli, jak mají hrát. Remíza je tedy naprosto spravedlivým výsledkem.
90+3
90+3
Milánští po oslabení velmi dobře brání. Hosté se nemohou dostat na dostřel branky.
90+2
Po centru z volného kopu se ve vápně natahoval de Jong, ale míč nakonec i přesto skončil v zámezí. Odkop do branky Empoli.
90+1
Nad rámec utkání budou nastaveny tři minuty.
90
Bonaventura se dostal na středu hřiště k míči a okamžitě vyrazil do útoku. Na útočné polovině ho však faulem zastavil Tonelli, jenž obdržel žlutou kartu.
89
Abbiati se dostal poprvé do akce, když se ho snažil z větší vzdálenosti překonat Maccarone.
88
Další nešťastná chvilka pro domácí. Na trávník se skácel Paletta, který si zcela jasně natáhl sval. Rossoneri tedy budou dohrávat v devíti.
86
Empoli mělo navíc k dispozici také rozehrávku přímého kopu z výborné pozice, ale Verdi nedokázal přesně zamířit.
85
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Christian Abbiati.
84
Diego López tedy dostává červenou kartu a míří do kabiny. To bude pro AC Milán ještě složitý závěr utkání!
83
Obrovskou chybu udělal Diego López, který špatně vykopl a do obrovské šance se dostal Tavano. Brankář domácích mu poté střelu zneškodnil, ovšem v tu dobu byl mimo vápno!
83
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Daniele Croce, přichází Franco Signorelli.
82
Na straně Empoli se připravuje střídání.
80
Dalším potrestaným hráčem je Paletta, který fauloval skluzem na středu hřiště.
80
Cerci se hned dostal do akce a pokoušel se uvolnit u pravé lajny, ovšem jeden z obránců mu míč skluzem odebral.
79
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kejsuke Honda, přichází Alessio Cerci.
78
Verdi na útočné polovině ztratil míč a poté zbytečně fauloval. Rozhodčí ho potrestal žlutou kartou.
78
Další útočná snaha domácích končí neúspěšně. Tentokrát kvůli faulu Bonaventury.
77
Rossoneri se snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím úplně marně. Ménez hledal obloučkem přes obranu Destra, ale míč zastavil hlavou Tonelli.
76
Ve vápně se pokoušel dostat k centrovanému míči Croce, ale pomohl si faulem.
75
Ovšem jedna špatná rozehrávka, faul Bocchettiho a Empoli bude zahrávat volný kop z velmi slibné pozice.
74
Domácím se podařilo v posledních minutách uklidnit a kombinují na vlastní polovině.
72
Po delší době se také hraje u branky Sepeho. Z pravé strany se pokoušel centrem najít před brankou Destra Rami, ale hosté se pohodlně ubránili.
70
A Empoli je nadále lepším týmem a domácí nevědí, jak mají hrát. AC Milán hraje ve druhém poločase velmi špatně a zatím se pouze brání.
68
Empoli právě vstřelilo branku!
Milánští si tak dlouho zahrávali, až opravdu inkasovali branku. Paletta ve vápně zaspal a toho dokonale využil MASSIMO MACCARONE, který se dostal k hlavičce a míč uklidil k levé tyči.
68
AC Milán je pod zámkem a pouze se brání. Obrovský tlak Empoli.
66
Domácí si zahrávají, když pouze odkopávají míče a nechávají Empoli tvořit na útočné polovině.
64
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Manuel Pucciarelli, přichází Francesco Tavano.
64
Dalším žlutým hříšníkem je obránce AC Milán Antonelli, který zahrál na středu hřiště rukou.
62
K zahrání přímého kopu se postavil Pucciarelli a míč poslal vysoko nad branku. Toto nebyl vydařený pokus.
61
Hosté budou mít další výbornou příležitost, protože budou zahrávat přímý kop.
60
Empoli bylo blízko vyrovnání. K centru z pravé strany se dostal ve vápně Verdi, jehož střela ze vzduchu se opřela o zem a nakonec skončila v rukavicích Diega Lópeze. Kdyby Verdi míč lépe trefil, mohlo být vše jinak. Ovšem na kdyby se nehraje.
58
Empoli se snažilo na útočné polovině dostat k míči, ale Rui to přehnal a Ramiho fauloval. Vše se obejde bez karty.
56
Ménez se pokoušel přihrávkou mezi obránci vyslat do šance Destra, ale Rugani míč skluzem zastavil a zamezil tak šanci.
55
Rossoneri se poprvé v poločase dostali na útočné polovině do tlaku a vznikl toho centr Ramiho z pravé strany. Obrana Empoli však míč před branku nepropustila.
54
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Simone Verdi.
52
Na středu hřiště fauloval Poli. Hosté budou rozehrávat. Poslední minuty zápasu nic nepřináší, hraje se převážně na polovině, týmy se v držení míče střídají.
50
Milánští vstoupili do druhého poločasu velmi laxně a pouze se brání. Empoli se snaží srovnat stav utkání.
48
První žlutá karta patří obránci AC Milán Ramimu. Ten na středu hřiště tvrdě zastavil Vecinu a po právu je potrestán.
47
Na druhé straně centroval z levé strany do vápna míč Bonaventura, ale Honda se k míči před brankou nedostal.
46
Empoli se ujalo rozehrávky a hned se tlačilo do útoku. Ovšem jeden z útočících hráčů fauloval.
46
První poločas příliš pohledný fotbal nenabídl, když se oba celky na útočné polovině velmi trápily. I přesto jsme se jedné branky dočkali, protože domácím se přece jen jeden útok vyvedl a Destro poslal ve 40. minutě AC Milán do vedení. Druhý poločas začne přibližně ve 13:32.
45+1
45+1
Během oné jedné nastavené minuty se vůbec nic nestalo. První poločas končí.
45+1
Nastavena bude jedna minuta.
45
Bonaventura nerozehrál volný kop dobře, když centrovaný míč trefil jen prvního hráče soupeře.
44
Ménez byl na útočné polovině faulován a vybojoval volný kop pro svůj tým.
42
Rossoneri hrají po vstřelené brance velmi dobře a snaží se kombinovat na útočné polovině.
40
AC Milán právě vstřelil branku!
AC Milán se dostává do vedení. Domácí ubránili volný kop Empoli a začali se tlačit na útočnou polovinu. Na té poté odvedl výborný kus práce Bonaventura, který z levé strany našel na malém vápně MATTIU DESTRA, který neměl problém uklidit míč do branky.
39
A předchozí tvrzení nemuselo platit. Obrana domácího celku zapomněla na Pucciarelliho, který se dostal k vápnu a vystřelil. Ačkoliv byl jeho pokus nepřesný, tak nakonec budou hostíéještě zahrávat volný kop. Zřejmě tam byl nějaký faul.
38
Empoli následně zahrávalo ještě rohový kop, ale obrana milánského celku funguje zatím dobře.
37
Šance také na druhé straně. Z levé strany se dostal k vápnu Rui, jenž se nebál vystřelil a Diego López musel zasahovat.
35
Výborný Ménez si po rohovém kopu rozehraném nakrátko obhodil Tonelliho a dostal se do vápna. Místo střely však ještě zkoušel přihrávat a to se mu stalo osudným. Míč mají hosté.
34
Destro z pravé strany poslal do vápna Empoli střílený centr, který byl jedním z obránců sražen na rohový kop.
33
Aktivní Rami se tentokrát pokoušel z pozice stopera najít rozběhnutého Hondu, pas obránce AC Milán byl příliš dlouhý.
32
Dlouhým pasem se pokoušel najít rozběhnutého Méneze Rami, ale do přihrávky vložil svoji hlavu Tonelli a míč odvrátil do bezpečí.
31
Ačkoliv se tedy milánští nedokáží dostat do zakončení či nějaké vážnější situace, tak je nutno podotknout, že utkání mají pod kontrolou, jelikož jsou u míče daleko častěji, než-li fotbalisté soupeře.
29
Z tribun zní pískot a je vskutku oprávněný. Domácí proti nováčkovi soutěže od začátku utkání nedokázali vystřelit na branku. Sepe je zatím úplně bez práce.
27
Zajímavá situace se udála na druhé straně hřiště. Poli poslal do vápna výtečný centr, který nadělal Sepemu obrovské problémy. Nakonec pro brankáře Empoli dopadlo všechno dobře. Nikdo z útočících hráčů se k míči dostat nedokázal.
25
Ovšem žádné ohrožení branky Diega Lopéze z toho nebylo, jelikož Maccarone ve vápně fauloval a sudí hru přerušil.
25
Empoli bude zahrávat volný kop.
23
Rossoneri se snaží kontrolovat hru a kombinují s míčem u středu hřiště, ovšem nic vážnějšího se jim vytvořit nedaří. Jejich hra nemá nápad a kamerami je velmi často zabírán kouč Inzaghi.
21
Do vápna se z levé strany pokoušel dostat Ménez, ale ten si míč špatně předkopl a dostal se s ním do zámezí. To bude odkop od branky Empoli.
19
Utkání se v posledních minutách hraje naprosto bez nápadu. Ani jednomu celku se nedaří kombinovat, tudíž žádné zajímavé situace k vidění nejsou.
17
Další útok AC Milán. Ménez prostrčil míč před vápnem na Bonaventuru, jenž se okamžitě snažil najít mezi obránci rozběhnutého Destra. K útočníkovi milánského celku se však míč nedostal.
15
Domácí po rozehrání volného kopu nakrátko kombinovali na útočné polovině, až se míč dostal k Bonaventurovi, jenž se rozběhl podél levé lajny a poslal centr do vápna. Ten jeden z obránců bez problémů odvrátil.
14
U středu hřiště byl faulován Honda, domácí budou rozehrávat volný kop.
13
Snad poprvé v utkání drží Rossoneri míč na útočné polovině a snaží se něco vymyslet směrem dopředu. Zatím však neúspěšně.
12
Tribuny s fanoušky AC Milán na San Siru jsou nespokojené s výkonem svých svěřenců v úvodních minutách a začínají to dávat najevo.
11
Před vápnem odvedl skvělý kus práce Zielinski, který dokázal obejít okolo jednoho z bránicích hráčů a zpoza vápna vystřelil. Jeho pokus skončil vedle pravé tyče.
10
Empoli se v úvodu utkání vůbec nebojí útočit a kombinuje na útočné polovině. AC Milán znovu nezačalo utkání ideálně.
8
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alex, přichází Salvatore Bocchetti.
6
Destro se snažil najít svým centrem nějakého spoluhráče, ale žádný se k míči nedostal.
4
A v první velké šanci se ocitl hostující Manuel Pucciarelli! Ten se ve vápně dostal ke střele, ale branku AC těsně minul a stav zápasu se tedy nemění!