Skončilo utkání čtvrtého kola Serie A mezi Neapolí a Palermem, ve kterém padlo dohromady šest branek! Oba týmy se nakonec rozloučily smírně, což je pravděpodobně také ta nejspravedlivější dělba bodů jaká mohla nastat. Domácí sice brzy vedli o dvě branky, ale své vedení si dlouho neudrželi. Palermo svou hru zlepšilo až v průběhu druhé půle.
90+5
90+5
Palermo je v náporu, Neapol se brání.
90+4
Rohový kop Neapol byl zahrán na bližší tyč, ale nepřesně. Obránci dostali míč z vápna a útok Palerma se nastartoval.
90+3
Callejón zařídil pro Neapol rohový kop.
90+3
Neapoli to nevyšlo, své štěstí nyní otestuje Palermo.
90+2
Rohový kop pro Neapol.
90
Rozhodčí nastavil pět minut.
90
Gonzalo Higuaín nedosáhl na dlouhý míč, odkopávat proto bude Sorrentino.
89
V ofsajdu se octl José María Callejón.
87
Neapol po delší době kombinuje na polovině Palerma a snaží se ještě zvrátit nepříznivý výsledek. Sorrentino je už dlouho bez práce.
85
Aktivita domácí jaksi uvadá, Palermo naopak hraje aktivněji, rychleji a prezentuje se ofenzivnější hrou.
84
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Lorenzo Insigne.
83
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Fabio Daprela, přichází Palmieri dos santos Emerson.
82
Neapol s míčem operuje na polovině Palerma, ale do vápna se ne a ne dostat.
81
Domácím se povedlo ubránit i napodruhé a s míčem se pomalu sunou vpřed.
80
Neapol získala balon po nepřesnosti soupeře a řítí se vpřed.
78
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Francesco Bolzoni.
75
Na obou stranách ztroskotaly pokusy o průnik do vápna. O míč se proto nyní bojuje ve středu hřiště.
74
Ofsajd Koulibalyho, míč pro Palermo.
73
Žlutou kartu dostává Souleymane Bamba (U.S. Citta di Palermo).
73
Gonzalo Higuaín byl faulován na středu hřiště a budeme svědky podobné standardní situace, jako kterou jsme sledovali před malým okamžikem na druhé straně.
73
Míč jen proletěl do autu, následuje odkop Rafaela.
72
Gargano fauloval protihráče na středu hřiště, a proto se Palermo ujme zahrávání volného přímého kopu.
70
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Gonzalo Higuaín.
68
Dries Mertens přišel o míč na levé straně, a tak se vpřed ženou hráči Palerma.
65
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Jonathan de Guzmán.
63
Mertens posunul míč na malé vápno, kde do míče kopl obránce, a jen tak tak, že to šlo kolem tyče! Následuje roh pro Neapol.
61
Palermo právě vstřelilo branku!
Je znovu vyrovnáno! Po přízemním centru z levé strany se k míči ve vápně dostal po zemi klouzající ANDREA BELOTTI, který dopravil míč za záda Rafaela.
59
Obrovská šance Neapole! Duván Zapata dostal míč za obránce, prošel až k brankáři, ale následně jej nedokázal překonat!
58
Centr na bližší tyč odhlavičkoval obránce Neapole.
58
Rohový kop pro Palermo po chybě Ghoulama, který srazil centr soupeře do autu.
56
Dries Mertens dostal míč na levé straně, vypálil, ale z hranice šestnáctky nepropálil jednoho z obránců.
54
Palermo chvíli operovalo s míčem na polovině domácích, ale neuspělo. Neapol se ujala míče a jde vpřed.
52
Útočná akce Palerma byla ukončena nepřesnou nahrávkou, která zaplula do autu.
51
Akce Neapole skončila nepřesnou ranou Marka Hamšíka.
50
Palermo se vůči ataku domácích ubránilo a získalo míč.
48
Neapol hraje na polovině Palerma, ale k ničemu závratnému se ne a ne dostat.
46
Ani jeden z trenérů neprovedl žádné změny, a tak druhá půle začíná beze změn v sestavách.
46
Neapol započala druhý poločas výkopem, po kterém s míčem kombinuje na své polovině.
46
Skončil tak trochu divoký první poločas, na jehož konci svítí na světelné tabuli stav 3:2 pro domácí Neapol, která tak zatím mírně přehrává svého soupeře z Palerma. Domácí se prezentovali lepší a aktivnější hrou, avšak kvůli děravé obraně, která je ostatně v Neapoli problémem již delší dobu, se Palermo dokázalo vzchopit a srovnat krok se soupeřem. V závěru půle se prosadil Callejón a poslal Neapol do vedení.
45+1
45+1
Neapol právě vstřelila branku!
Domácí jdou znovu do vedení! Walter Gargano se zmocnil míče na středu hřiště, načež okamžitě vpřed na pravé straně do vápna vyslal spoluhráče. JOSÉ MARÍA CALLEJÓN byl tím, kdo se ve vápně ujal míče a okamžitě vypálil na zadní tyč po zemi. Úspěšně!
45+1
Gokhan Inler odkopl míč ve vápně před dotírajícím Vazquezem.
45
Nastavena byla jedna minuta.
45
Hosté se pomalu sunou k brance Sorrentina.
45
José María Callejón (Neapol) byl v ofsajdu.
44
Palermo příliš daleko nedošlo, s ofenzivou se proto nyní tasí Partenopei.
43
Mertens sportovně daroval míč Palermu, hra pokračuje.
42
Bleskurychlá akce Palerma skončila slabou střelou hlavou, na kterou si počíhal Rafael.
41
Albiol daroval míč Palermu, které ihned pádí vpřed.
41
Marek Hamšík proletěl do vápna, ale na poslední chvíli mu míč ukopl obránce! Následuje rohový kop pro Neapol.
40
Neapol doslova uzamkla svého soupeře na jeho vlastní polovině u jeho vlastního pokutového území, ale k ničemu to nevede. Bezzubé ataky většinou vrcholí nepřesnými nahrávkami.
37
Domácí fotbalisté se v posledních minutách prezentují aktivnější hrou a s balonem se mazlí na polovině Palerma. Hosté hrají většinu času bez míče a vpřed se dostávají už jen zřídkakdy.
35
Ale ne dlouho. Palermo ztratilo míč při přechodu do útoku a musí se vracet, neboť vpřed nyní míří domácí.
34
Neapol chybovala v kombinaci na polovině soupeře a bude muset bránit.
33
S míčem operuje Neapol na polovině soupeře.
33
Žlutou kartu dostává Michel Morganella (U.S. Citta di Palermo).
32
Rafael Cabral zasáhl – míče letěl na vzdálenější tyč, on si počkal a záhy lapil letící míč od hlavy jednoho z hostujících hráčů.
31
Přímý kop zahraje Luca Rigoni.
30
Volný přímý kop pro Palermo.
30
Žlutou kartu dostává Kalidou Koulibaly (SSC Neapol).
24
Je vyrovnáno! Na pravé straně všem pláchl Morganella, který následně předložil míč na střed vápna FRANCU VÁZQUEZOVI, jenž následně překonal Rafaela Cabrala střelou mezi nohy.
21
Duván Zapata se prosmýkl kolem obránce do vápna, následně ale upadl a čekal na odpískání pokutového kopu. Sudí nechal hru plynout a defenziva Palermo se zmocnila míče.
18
Je sníženo! Na rohový kop si nejvýše vyskočil ANDREA BELOTTI, který následně ze středu vápna propálil hlavou Rafaela Cabrala.
17
Rohový kop pro Palermo.
16
Neapol měla několik velkých šancí! Zapata se doslova probil do vápna z levé strany, načež servíroval balon do vápna. Tam si snažil proklestit cestu Callejón, ale pozorný obránce jej nakonec o míč obral. Posléze se předvedl také Hamšík, ale z pravé strany trefil pouze boční síť brány.
11
Druhý gól! Po chybě Palerma v rozehrávce se ujala míče Neapol, Hamšík dostal nahrávku na střed, prošel do vápna, kde se zastavil a počkal na DUVÁNA ZAPATU, jemuž následně nahrál míč. Robustní útočník se s ničím nepáral – míč ihned poslal pravačkou k levé tyči!
10
Marek Hamšík se ujal míče na pravé straně na hranice vápna, posunul si jej na levačku a vystřelil, jenže rána domácího kapitána letěla těsně nad vzdálenější tyč.
8
Hraje se ve velmi vysokém tempu, míč nyní drží Palermo, které dnes obléklo bílé trikoty. Neapol nastoupila ve své známé ''vojenské sadě'' a zatím se prezentuje jistější hrou. S míčem se hraje převážně ve středu pole.
2
Neapole jde do vedení! Po rohovém kopu Callejóna na bližší tyč si kolem sebe udělal prostor KALIDOU KOULIBALY, který bez problémů střelou k bližší tyči překonal gólmana Sorrentina. Asistence: José María Callejón.

Pravděpodobné sestavy:

SSC Neapol: Rafael – Henrique, Albiol, Koulibaly, Zuniga – Inler, David Lopez – Callejón, Hamšík, Mertens – Higuaín.

Palermo: Sorrentino – Feddal, Terzi, Andelkovic – Morganella, Bolzoni, Rigoni Barreto, Lazaar – Vazquez, Dybala.
Hezký den! Srdečně Vás vítám u sledování textového online přenosu z italské Serie A, která má na programu čtvrté kolo. V něm na sebe narazí tak trochu povadlá SSC Neapol a Palermo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62