To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera.
Po dramatickém závěru zápasu se nakonec raduje domácí Palermo, které poráží Sassuolo 2:1! Celek ze Sicílie hrál ve druhém poločase dobře a po vyloučení Consiglia se zdálo, že si v poklidu dokráčí pro tři body, ale v 85. minutě udeřil zničehonic po Gonzálezově chybě Pavoletti a najednou vše vypadalo jinak. Ve třetí minutě nastavení se však stal hrdinou střídající Belotti, který svým gólem zařídil Palermo vítězství. Sassuolo tedy již neprodlouží svou sérii zápasů bez porážky, která se zastavila na čísle osm, zatímco domácí tu svou protahují na šest zápasů.
90+6
90+6
V samém závěru zápasu ještě neudržel nervy na uzdě hostující Cannavaro, který u rohového praporku srazil zezadu Dybalu a je z toho další červená karta!
90+5
Hostující Zaza se ještě dostal do velké šance, když se ocitl s míčem před Sorrentinem, kterého však nedokázal překonat!
90+4
Belotti si při oslavách svého gólu sundal dres, za což vidí od rozhodčího žlutou kartu.
90+3
Palermo právě vstřelilo branku!
Střídající ANDREA BELOTTI se stává hrdinou dnešního zápasu! Po pěti minutách na hřišti si zaběhl za obranu pro perfektní přízemní přihrávku od Vázqueze a přízemní střelou překonává Consigliho.
90+1
Nastavují se čtyři minuty.
90
Domácí si však stále musí dávat pozor na chyby v zadních řadách, jelikož po jedné z nich se nyní málem dostal do dobré šance hostující Zaza.
89
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Enzo Maresca, přichází Andrea Belotti.
88
Palermo kombinuje na útočné polovině a ještě se snaží vymyslet něco, co by vedlo k vítězné brance.
85
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté v závěru zničehonic vyrovnávají! González udělal velkou chybu, když ve vápně odvrátil míč pouze přímo na LEONARDA PAVOLETTIHO, který neváhal a přibližně z dvanácti metrů pohotově zakončil k tyči.
83
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Francesco Bolzoni.
82
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Leonardo Pavoletti.
81
Zaza se snažil zpracovat zády k bráně centrovaný míč a nakonec i s bránícím hráčem skončil na trávníku, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
80
Centrovaný míč našel hlavu Gonzáleze, který hlavičkoval v dobré pozici, ale Consigli skvěle zasáhl!
79
Domácí rozehráli standardku nakrátko a následně přišla kolmice na Dybalu, který to zkoušel z úhlu, ale brankář jeho pokus vyrazil na rohový kop.
79
Palermo má nyní více ze hry, což mu vzhledem k průběžnému stavu naprosto vyhovuje.
78
Žlutou kartu dostává Francesco Magnanelli (US Sassuolo Calcio).
77
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Sergio Floccari.
75
Na druhé straně se ke střele dostal Zaza, který však nebyl v ideální pozici a mířil jen na připraveného Sorrentina.
74
Vázquez se protáhl mezi dvěma hostujícími obránci a zblízka se snažil přelobovat padajícího Consigliho, jenže jeho střela nakonec skončila jen v boční síti.
73
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Ivajlo Čočev, přichází Francesco Della Rocca.
71
Sassuolo to nyní bude mít velmi těžké. Palermo hraje ve druhém poločase velmi dobře a nyní se hosté budou muset o vyrovnání snažit v oslabení o jednoho hráče.
69
Dybala se ujal přímáku těsně před šestnáctkou, ale trefil jen jednoho z protihráčů.
68
Hosté tedy budou dohrávat zápas v oslabení a Flores opouští hřiště, aby uvolnil místo náhradnímu brankáři Pominimu.
67
Domácí se dostali do rychlého protiútoku a Maresca běžel úplně sám za míčem, na což zareagoval Consigli vyběhnutím z brány až před šestnáctku, kde srazil Marescu k zemi, za což vidí červenou kartu!
66
Hosté se teď snažili něco vymyslet ze standardní situace, ale domácí obrana zapracovala dobře.
64
Po Morganellově centru měl na hlavě druhý gól domácích Maresca, který však zblízka minul Consigliho bránu!
63
Další nebezpečná akce Palerma! Rigoni hledal centrem na zadní tyč volného Vázqueze, k němuž však nakonec míč nepustil jeden z obránců Sassuola, který skvělým obranným zákrokem možná zabránil inkasované brance.
60
Po pěkné kombinaci se teď ocitl ve velké šanci domácí Dybala, který však v rychlosti nedokázal míč zblízka usměrnit do brány!
58
Hosté se na nějakou dobu nastěhovali před domácí šestnáctku, ale žádná šance z toho nevzešla.
55
Dybala se dostal s míčem až do šestnáctky, kde jeho střelu zblokoval dobrým obranným zákrokem Cannavaro.
54
Roh se však hostům vůbec nepovedl a následný rychlý útok Palerma zastavil Gazzola pouze za cenu faulu, za nějž vidí první žlutou kartu zápasu.
53
Flores zahrával standardku Sassuola a jeho centrovaný míč odvrátila domácí obrana na rohový kop.
51
Dybala zahrával rohový kop na přední tyč, ale nikdo z domácích se do zakončení nedostal. O chvíli později se míč vrátil k Dybalovi, který se z úhlu dostal hodně blízko k bráně, ale v těžké pozici trefil jen protihráče.
50
Zaza upadl v domácí šestnáctce a snažil se vymodlit si penaltu, ale rozhodčí neměli pro jeho snahu pochopení.
49
Dybala nedokázal odcentrovat do vápna přes bránícího hráče a do útoku se dostalo opět Sassuolo.
49
Zaza si ve vápně zpracovával centrovaný míč, ale rozhodčí mu odpískal ofsajd.
48
Jenže jeho rozehrávka se hostům vůbec nepovedla a přízemní míč zblokovala obrana Palerma.
48
Sassuolo bude mít k dispozici rohový kop.
47
Na obou stranách již přišly dlouhé míče do šestnáctky, ale obě obrany si s nebezpečím dobře poradily.
46
Palermo vede po prvním poločase nad Sassolem 1:0, díky Rigoniho brance ze třetí minuty utkání. Domácí se prosadili hned z prvního rohového kopu a následně byli až na pár výjimek velmi jistí v obraně, z níž vyráželi do nebezpečných rychlých útoků. Další gól jsme však zatím neviděli. Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
45
45
A nakonec z toho byl ještě jeden střelecký pokus pro Zazu, který však opět minul domácí bránu.
45
Sražený míč teď skončil v náručí hostujícího brankáře, který se chystá založit možná poslední útočnou akci prvního poločasu.
43
Opět zajímavá útočná akce domácích, jenže opět přišlo selhání v závěrečné fázi, jelikož Rigoni přihrál ve vápně míč přímo na kopačky jednoho z obránců.
42
Palermo se v posledních minutách dostává do jednoho rychlého útoku za druhým a nyní je hodně nebezpečné.
40
Dybala (PLM) se bleskově prohnal kolem Cannavara a dostal se s míčem až do vápna, jenže posléze nedokázal najít přihrávkou nikoho ze svých spoluhráčů.
38
Domácí bránili standardku naprosto striktní zónovou obranou, kdy byli úplně všichni v jedné linii, čehož využil hostující Longhi, který si nabíhal za obranu pro Floresův centr, na který však nakonec těsně nedosáhl a míč doletěl do zámezí.
37
Rigoni přidržel v souboji jednoho ze soupeřů a bude z toho standardka pro Sassuolo.
35
Domácí se vydali na útočný výlet, ale nic nebezpečného z toho nevzešlo a nyní už se musí opět bránit.
32
Hosté si vybojovali rohový kop, ale i tentokrát zapracovala domácí obrana, která odvrátila míč do bezpečí.
31
Nebezpečný centr před bránu odvrací hlavičkou jeden z domácích obránců.
30
Máme za sebou úvodní půlhodinu zápasu, po níž vedou domácí díky rychlé brance ze třetí minuty, kdy se Palermo dokázalo prosadit po rohovém kopu. Od té doby se více dopředu tlačí hosté, kteří si však zatím nedokázali vypracovat příliš mnoho zajímavých akcí.
28
Hostující Zaza se po přihrávce od Florese pokusil o přízemní střelu, která však minula vzdálenější tyč.
25
Domácí Vázquez teď předváděl skvělou individuální techniku s míčem a málem se mu podařilo propasírovat míč na Dybalu, který si nabíhal do nebezpečné pozice, ale míč nakonec vybojovali hosté.
24
Hosté se pomocí přízemní kombinace dostali až do vápna, kde střílel Flores, jehož slabé zakončení však nenadělalo Sorrentinovi žádné potíže.
22
Dybala si úplně sám nabíhal na kolmici za hostující obranu, ale rozhodčí si všimli ofsajdu, který byl naprosto správně odpískán.
19
Po Morganellově faulu bude v útoku pokračovat Sassuolo, které je nyní častěji nastěhované s míčem na domácí polovině.
17
Po prvním rohovém kopu se hosté nedostali do zakončení, ale vzápětí přišel další roh, po němž se k hlavičce dostal Flores, který však mířil jen nad Sorrentinovu bránu.
16
Morganella srazil centrovaný míč do zámezí a bude z toho první roh pro Sassuolo.
14
Palermo v těchto chvílích hlavně pozorně brání svojí polovinu hřiště. Hosté jsou více u míče, ale zatím se nedostávají do blízkosti domácí brány.
12
Sassuolo se teď dostalo s míčem až do vápna, kde se však po nepřesnosti hostů zmocnil míče brankář Sorrentino.
10
Oba týmy teď předvedly několik ztrát míče ve středu hřiště.
8
Hosté se snažili o postupný útok, ale míč nakonec skončil v zámezí a rozehrávat budou domácí.
6
Rohového kopu z levé strany se opět ujal Dybala, ale tentokrát z toho nic nebezpečného nebylo.
5
Tentokrát se Dybala dostal sám do zakončení a Consigli musel jeho střelu vyrazit na rohový kop.
3
Dybala se ujal rohového kopu a na jeho parádní centr si vyskočil LUCA RIGONI, který přesnou hlavičkou k bližší tyči, posílá Palermo už ve třetí minutě do vedení!
2
Rohový kop pro Palermo.
1
Hostující Zaza byl nachytán v ofsajdu a odkopávat bude domácí brankář.
1

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino – Lazaar, Andelkovič, González, Muñoz, Morganella – Čočev, Maresca, Rigoni – Vázquez, Dybala.
Náhradníci: Ujkani – Vitiello, Pisano, Milanovič, João Silva, Emerson, Della Rocca, Bolzoni, Terzi, Quaison, Feddal, Belotti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Longhi – Taïder, Magnanelli, Missiroli – Sansone, Zaza, Floro Flores.
Náhradníci: Pomini, Polito – Antei, Chibsah, Biondini, Ariaudo, Pavoletti, Bianco, Terranova, Brighi, Floccari, Gliozzi.

Rozhodčí: F. Maresca – M. Tonolini, V. Fiorito.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Patnácté kolo italské Serie A nám nabídne souboj dvou týmů, které v posledních týdnech hrají ve skvělé formě. Oba dnešní soupeři nevstoupily do této sezony příliš dobře, ale postupem času se začaly prodírat tabulkou směrem nahoru. Domácí Palermo přivítá v souboji tabulkových sousedů US Sassuolo. Oba dnešní soupeře od sebe ve středu ligové tabulky dělí před tímto zápasem jediný bod. Pozoruhodné je, že oba týmy drží dlouhou sérii bez porážky. Palermo neprohrálo již pětkrát v řadě a Sassuolo dokonce osmkrát. Neskončí-li tedy dnešní utkání remízou, bude jedna z těchto sérií ukončena. Zda k tomu však dojde, se rozhodne až od 18:00, na kdy je naplánován úvodní výkop tohoto utkání.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62