To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Zápas je za námi! Oba dva góly padly hned v prvních devíti minutách a od té chvíle už se na další branky čekalo marně. Sampdoria tedy remizuje doma se Sassuolem 1:1.
90+4
90+4
Sorianovi utekl míč do autu a zdá se, že v zápase už se nic zajímavého nestane.
90+2
Okaka si zabíhal pro dlouhý míč za obranu, ale rozhodčí správně odpískali ofsajd.
90+1
Nastavují se čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Eder uháněl s Okakou do rychlého protiútoku, jenže jeho přihrávku zachytila hostující obrana.
88
Domácí se teď dostali s míčem až do vápna, kde si vyměnili několik přízemních přihrávek, ale nakonec se vůbec nedostali do zakončení.
87
Hra je v závěru utkání zcela vyrovnaná a zdá se, že zápas spěje k remízovému konci.
85
Žlutou kartu dostává Vasco Regini (UC Sampdoria).
84
Po přízemní přihrávce se s míčem ve vápně ocitl Soriano, který mohl ještě nahrát volnému Okakovi, namísto toho však rovnou vystřelil a trefil pouze brankáře Consigliho.
83
Žlutou kartu dostává Lorenzo De Silvestri (UC Sampdoria).
83
Žlutou kartu dostává Saphir Taïder (US Sassuolo Calcio).
82
Hodně nepovedeným centrem se teď prezentoval domácí Regini. Míč skončil v zámezí a rozehrávat bude Consigli.
81
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonio Floro Flores, přichází Saphir Taïder.
80
Lazarević se pokusil o technickou střelu zpoza vápna, ale nepodařilo se mu míč zakroutit do brány.
78
Hostům se v posledních minutách podařilo vymanit z velkého tlaku Sampdorie a hra je nyní vyrovnaná.
77
Floccari zkusil vypálit halfvolejem z více než dvaceti metrů. Rána měla sice dobrou razanci, jenže mířila přímo doprostřed brány na připraveného Viviana.
76
Po rohovém kopu bylo ve vápně domácích dost rušno. Míč se po několika odrazech dostal ke Cannavarovi, který však nestihl v rychlosti trefit balón ideálně a minul bránu.
75
Hosté zahrávali přímý kop, který domácí obrana odvrátila pouze na roh.
73
Hosté si teď po delší době mohou užívat okamžiky, kdy drží míč na útočné polovině.
71
Žlutou kartu dostává Stefano Okaka (UC Sampdoria).
70
Dvacet minut před koncem je stav stále nerozhodný. Uvidíme, zda Sampdorii pomůže k vítězství hvězdný kamerunský útočník Samuel Eto'o.
70
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Angelo Palombo, přichází Samuel Eto'o.
66
Sassuolo je teď pod velkým tlakem. U míče jsou téměř pořád domácí, kteří dobývají šestnáctku svého soupeře.
65
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Longhi, přichází Federico Peluso.
64
Tak tohle se ale musí dávat! Eder (SMD) se teď ocitl úplně sám před brankářem, ale z několika metrů napálil míč jen přímo do něj. Tahle neproměněná šance by mohla nakonec Sampdorii hodně mrzet.
63
Hosté roh ubránili, ale nadále zůstávají pod tlakem.
61
Sampdoria si v posledních minutách vytváří herní převahu, ze které nyní vytěžila rohový kop.
59
Hostující kapitán Magnanelli odvrátil centrovaný míč mimo vápno.
58
Po Cannavarově faulu bude následovat nadějná standardka domácího týmu.
58
Žlutou kartu dostává Paolo Cannavaro (US Sassuolo Calcio).
55
Domácí mohli jít na pravé straně do rychlého brejku, jenže se provinili ofsajdem.
53
Hostující Brighi teď přidržel protihráče, načež byl správně odpískán nedovolený zákrok. Záložník Sassuola by si měl dávat pozor, neboť má již jednu žlutou kartu z prvního poločasu.
51
Velká šance domácích! Centrovaný míč našel ve vápně Obianga, který přistrčil balón pod sebe na Okaku, jehož rána z halfvoleje proletěla jen těsně nad Consigliho bránou.
49
Soriano nebezpečně centroval do vápna, kam si nabíhal Eder, který však nakonec na míč nedosáhl a balónu se zmocnil brankář Consigli.
47
Hosté zahrávali přímák, který sice domácí obrana odvrátila, jenže k balónu se pak ještě dostal Floccari, jehož střela zpoza vápna však byla hodně nepřesná.
46
První půle je za námi. Na rychlý vedoucí gól hostů dokázala Sampdoria brzy odpovědět a od deváté minuty zůstává stav beze změny. Uvidíme, zda ve druhém poločase některé z mužstev strhne vítězství na svojí stranu. Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
45+2
45+2
Rozhodčí už nenechal domácí rozehrát rohový kop a odpískal konec prvního poločasu.
45+2
Na centrovaný míč si nabíhal do vápna Okaka, ale u balónu byl dříve brankář Consigli.
45+1
Hosté zahrávali rohový kop, ale míč skončil jen v rukavicích brankáře Viviana.
45
Rozhodčí Irrati nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
44
Další z dlouhé řady ofsajdů domácího týmu. Tentokrát se proti pravidle o ofsajdu provinil Okaka.
41
Kvůli zranění se musí střídat již i na domácí straně. Domácí obránce Muñoz nemůže pokračovat ve hře, takže místo něj nastupuje Andrea Coda.
39
Floccari (SAS) si zaběhl za obranu pro dlouhý balón a poslední překážkou mu byl už jen brankář Viviano, který však dobře vyběhl a hostující útočník napálil míč zblízka jen přímo do něj.
37
Okaka si zpracoval ve vápně centrovaný míč, ale rozhodčí v tu chvíli již pískal ofsajd.
35
Po Biondiniho centru se snažil opět zahrozit Floccari, který se však nakonec nedokázal hlavou dostat k míči.
32
Po vyrovnávací brance působili hosté zakřiknutě, ale nyní už o sobě opět dávají vědět. Z hranice vápna teď vypálil Floccari a míč šel dobře pod břevno, takže Viviano musel zasahovat a vyrazit balón před sebe.
30
Další ofsajd domácího týmu. Tentokrát vybíhal z ofsajdové pozice Eder.
29
Hra je nyní hodně kouskovaná častými fauly a často se přerušuje, což se negativně podepisuje na tempu utkání.
27
Přímák teď měli k dispozici hosté, ale k centrovanému míči se dostala domácí obrana, která odvrátila nebezpečí.
24
Na centrovaný míč si k zadní tyč zaběhl Muñoz, který se dostal k hlavičce, ale Consigli skvěle zasáhl a reflexivním zákrokem míč vyrazil!
23
Žlutou kartu dostává Dejan Lazarević (US Sassuolo Calcio).
23
Domácí Janové se řítili do rychlého brejku, který Lazarević zastavil jen za pomoci faulu, takže následuje standardka pro Sampdorii.
22
Teď však mohli udeřit hosté a opět šlo o centrovaný míč z pravé strany. Flores byl ovšem dobře bráněn a po Gazzolově centru se k míči nedostal tak, jak by potřeboval.
20
Sampdoria je v těchto chvílích rozhodně aktivnější, ale nyní její útočnou snahu opět ukončil odpískaný ofsajd.
18
Palombo se pokusil rovnou vystřelit, ale jeho rána byla hodně nepřesná a prolétla vysoko nad bránou.
17
Po Cannavarově faulu budou mít domácí k dispozici přímák v nebezpečné blízkosti šestnáctky Sassuola.
15
Další faul za žlutou kartu. Potrestaným je tentokrát hostující Brighi, který poslal k zemi Edera.
14
Hostující Vrsaljko se zranil a nebude moci pokračovat ve hře. Sassuolo tedy již ve 14. minutě střídá a na hřiště jde Marcello Gazzola.
13
Vzápětí se však žlutí i na druhé straně, kde je prvním napomenutým Biondini.
12
Jenže po zemi rozehraný rohový kop se příliš nevydařil, hosté se zmocnili míče a Lazarević uháněl do rychlého brejku, který zastavil faulem Obiang, za což si vysloužil první žlutou kartu zápasu.
12
Další rohový kop pro Sampdorii.
11
Domácí jsou při chuti a nyní kombinují s míčem na útočné polovině.
9
Sampdoria právě vstřelila branku!
V deváte minutě je vyrovnáno! Brance opět předcházel centr z pravé strany, jehož autorem byl nyní Soriano, který přesně našel hlavu EDERA a brazilský útočník zakončil nechytatelně k tyči.
7
Rohový kop pro Sampdorii.
6
Hostující Floccari se vydal po pravé straně do rychlého protiútoku, potáhl míč až k vápnu, kde přihrávkou vybídl k zakončení Lazareviće, který vypálil jen těsně vedle bližší tyče.
4
Útočnou snahu domácích teď zmařil odpískaný ofsajd.
2
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Hosté jdou už ve druhé minutě do vedení! Vrsaljko odcentroval z pravé strany do vápna, kde si domácí obrana nepohlídala FRANCESCA ACERBIHO, který se nikým neatakován opřel hlavou do míče a rozvlnil síť za Vivianem.
1

UC Sampdoria: Viviano – De Silvestri, Romagnoli, Muñoz, Regini – Soriano, Palombo (C), Obiang – Okaka – Eder, Duncan.
Náhradníci: Massolo, Frison – Bergessio, Correa, Dordević, Eto'o, Lulič, Ivan, Wszolek, Marchionni, Mesbah.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Longhi – Brighi, Magnanelli (C), Biondini – Lazarević, Floccari, Floro Flores.
Náhradníci: Polito, Pomini – Bianco, Antei, Pavoletti, Gazzola, Chibsah, Peluso, Sereni, Taïder.

Rozhodčí: M. Irrati – M. Tonolini, A. Lo Cicero.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V rámci 22. kola italské Serie A přivítá Sampdoria na svém hřišti Sassuolo. Utkají se tedy dva týmy, které letos v lize již desetkrát remizovaly. Favoritem je ovšem domácí Sampdoria, která i přes velké množství remízových zápasů drží průběžnou pátou pozici v tabulce. Hosté ze Sassuola jsou momentálně jedenáctí a na svého dnešního soupeře ztrácejí 6 bodů. Zda se tato bodová ztráta dnes navýší, můžete sledovat od 15:00 prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62