Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou.
Druhá půle přinesla dvě branky, k lítosti většiny osazenstva padly obě do domácí sítě. Hrdinou večera se stal útočník Lazia Felipe Anderson, který nejprve dvacet minut před koncem konečně otevřel skóre utkání a o sedm minut později dal svému celku jistotu. Domácí měli velkou šanci za jednogólového manka, ovšem mužstvo z hlavního města v tu chvíli podržel Marchetti, ve zbytku střetnutí už moc práce neměl.
90+4
90+3
Klose se ještě snažil tečovat střelu z dálky, ovšem na míč o kousek nedosáhl.
90+3
Je to jasné, hosté budou rozehrávat roh a zřejmě hned poté hlavní arbitr hru ukončí.
90+2
Domácí sice drží míč na kopačkách, ale čas jim rychle ubíhá. Byl by malý zázrak, kdyby dokázali stav vyrovnat.
90+1
Tři minuty se budou nastavovat.
90
Domácí se dožadovali pokutového kopu poté, co dle jejich mínění zabránil míči v cestě na bránu rukou jeden z hráčů Lazia, ale hra pokračuje.
89
Zblokovaný centr znamená v závěru ještě roh pro Turín.
87
Bovo střelou z přímého kopu neuspěl, míč končí vysoko nad bránou.
86
Žlutou kartu dostává Dušan Basta (S. S. Lazio).
85
Po přetaženém centru končí míč za postranní brankovou čárou a hostující gólman se znovu postará o rozehrávku.
84
Marchettimu hodně pomáhají obránci, nyní má brankář Lazia míč v držení a s rozehrávkou nepospíchá.
82
Amauri byl blízko snížení, hlavou ale z bezprostřední blízkosti brány poslal míč vysoko nad bránu.
80
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Ederson.
79
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Migjen Basha, přichází Alexander Farnerud.
78
Lazio právě vstřelilo branku!
Hosté vedou už o dva góly a domácím týmem to vypadá hodně špatně. FELIPE ANDERSON si připisuje druhý gól v zápase, když naběhl po levé straně do pokutového území a šťastnou střelou překonal vyběhnutého gólmana. Padelli se míče sice dotkl, ale ztečoval jej pouze do své brány.
76
Keita naopak mohl zvýšit náskok svých barev, ale v dobré pozici těsně minul bližší tyči soupeřovy svatyně.
74
Darmian mohl vyrovnat, vyslal krásnou ránu ze střední vzdálenosti ke vzdálenější tyči, avšak Marchetti vystřihl parádní zákrok, pořádně se natáhl a míč stačil vytěsnit mimo tři tyče.
71
FELIPE ANDERSON se spolu se svými spoluhráči dostal do přečíslení třech proti dvěma, mohl si klidně vybrat, komu ze spoluhráčů na křídlech přihraje, ale nakonec vzal zodpovědnost na sebe a vystřelil k pravé tyči. Padelli se po míči pouze ohlédl a sledoval, jak míří za brankovou čáru.
70
Také Biglia o chvíli později střihl ránu z dálky, ale bránu vysoko přestřelil.
69
Basta vystřelil z poměrně velké dálky, přesto měl Padelli se zkrocením zlého míče poměrně velké problémy, neboť mu vypadl z rukavic, ovšem naštěstí pro domácí nebyl poblíž nikdo z protihráčů.
66
Řada nepřesností na obou stranách, při té poslední poslal El Kaddouri míč ze své strany hřiště až k brankáři soupeře.
63
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Silva Gastón, přichází Matteo Darmian.
62
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josef Martínez, přichází Maxi López.
61
Keita dlouho míchal s míčem u nohy, nakonec poslal přihrávku pouze brankáři namísto svému spoluhráči.
59
Martínez prudkou přihrávku neměl šanci dohonit, míč končí u Marchettiho.
58
Anderson vystřelil z velké dálky, mezi tři tyče ale nezamířil.
57
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefano Mauri, přichází Balde Diao Keita.
57
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Ogenyi Onazi.
55
Padelli opět hodně riskoval při rozehrávce a svým spoluhráčům se následně omlouvá. Nakonec odkopl míč do autu, což je rozhodně lepší, než inkasovaný gól.
53
Vysoký centr končí přímo v rukavicích Marchettiho.
51
Hráč domácího týmu hodně tvrdě atakoval unikajícího Andersona, sice se trestu hodně diví, ale inkasoval jej po zásluze.
51
Žlutou kartu dostává Omar El Kaddouri (Turín FC).
49
Žlutý trest je prvním velkým vzrušením ve druhé půli, jinak se hraje z obou stran hodně opatrně, bez střel a šancí.
49
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).
46
Nakonec se nenastavovala ani minuta. Hosté jsou aktivnějším týmem, ale domácí obrana zatím pracuje perfektně, navíc mohli hráči Turínu využít jeden z brejků ve vedoucí branku, ve velké šanci ale selhali Amauri a Martínez. Podaří se nakonec některému z dnešních soupeřů vstřelit gól?
45+1
45
Amauri se ještě snažil zaútočit, ale míč se mu zamotal mezi nohama a domácí hráč tak nestačil ani přihrát, ani vystřelit.
44
Závěr první půle se blíží, domácí drží míč na kopačkách a navíc si nyní vynutili faul. Vypadá to, že gólu se už asi před přestávkou nedočkáme.
41
Na druhé straně se snažil Anderson protlačit míč na Kloseho, avšak balón končí nakonec v náruči gólmana.
41
Martínez naběhl za obranu soupeře, nebyl to ofsajd, ale ke smůle Turínu byl u míče dřív Marchetti.
39
Žlutou kartu dostává Amauri (Turín FC).
38
Podruhé zastavil hostující celek ofsajd.
36
Znovu toho na hřišti k vidění moc není, týmy si mezi sebou vyměňují míče a brankáři se musí nudit.
34
Padelli nyní trochu zariskoval a doslova v poslední chvíli odkopl míč po malé domů do bezpečí. Nechybělo mnoho a dobíhající Klose by jej o míč obral.
31
Na druhé straně hlavičkoval Mauri, ale nebylo to ani zdaleka tak nebezpečné. Padelli míč lapil do rukavic.
29
Tohle byla zatím největší šance zápasu a trošku paradoxně si ji vypracoval domácí tým, který po celou dobu tahá za kratší konec. Nejprve hlavičkoval Amauri, ale Marchetti byl na svém místě a míč vyrazil, k dorážce se ještě dostal Martínez, ale hlavičkoval vedle bližší tyče.
28
Žlutou kartu dostává Nikola Maksimović (Turín FC).
28
Tentokrát faulovali hosté, takže domácí tým získává míč prakticky zadarmo.
27
Další roh pro Lazio.
26
Ofsajd zastavuje Mauriho, správné odpískaný.
23
Mezitím hra pokračuje, míč mají v moci hosté.
22
Gaston při snaze o střelu nepříjemně upadl a zůstává ležet na zemi. Možná se chystá i střídání.
20
Hosté po rohovém kopu ztrácí prostor před bránou Turínu, balón končí až u jejich gólmana.
19
Krásný pas málem využil Parolo, jeho ránu k bližší tyči vyrazil Padelli, nutno říct, že i kdyby domácí brankář nezasáhl, míč by skončil v boční síti.
18
Jeho kolega v protější bráně zasahovat nemusí, Cataldi ranou z dálky bránu soupeře přestřelil.
17
Snad poprvé, co si brankář sáhl na míč, Marchetti vyběhl z brankové čáry a nakopnutý balón schoval do náruče.
17
A nebude ani teď, po rozehrávce se faulem v pokutovém území provinil Basha, jeho tým tak o míč přichází.
16
Domácí budou rozehrávat po faulu standardku, moc toho k vidění v posledních minutách opravdu není.
13
Klose nejprve nedokázal včas vystřelit, domácí balón odkopli, ale jen ke Cataldimu, ten však se střelou dlouho váhal a nakonec dopadl jako jeho spoluhráč.
11
Parolo vyslal ránu z dálky, ale trefil pouze svého spoluhráče Kloseho, takže Padelli zasahovat nemusel.
10
Teď se domácí hodně zlobí na hlavního arbitra, který místo rohového kopu nařídil pouze odkop od brány Lazia.
8
Hosté uklidňují hru a nyní si přihrávají na své straně.
6
Hosté jsou zatím aktivnější, ale nyní je zastavila špatná přihrávka.
4
Stejný o chvíli později už vystřelil, zblokovaný míč končí v zámezí a hosté tak budou rozehrávat rohový kop.
3
Anderson v dobré šanci pokazil zpětnou přihrávku a Padelli si tak první zákrok zápasu nepřipíše.
1

Turín FC: D. Padelli – Bovo, P. Jansson, Maksimović – Peres, Basha, El Kaddouri, S. Gastón, Benassi – Amauri, Martínez.
Náhradníci: Ichazo Fernández, Castellazzi – Farnerud, López, Quagliarella, González, Moretti, Glik.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, de Vrij, Maurício, Radu – Parolo, Biglia, Cataldi – Anderson, Klose, Mauri.
Náhradníci: Strakosha, Berisha – Braafheid, Ederson, Keita, Lulić, Onazi, Ledesma, Perea, Cavanda, Novaretti.

Rozhodčí: D. Orsato – F. Preti, M. Vivenzi.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! V rámci pondělních dohrávek 27. kola italské Serie A nás čeká souboj Turín FC – Lazio Řím. Domácí si v minulém kole připsali svou úplně první ligovou porážku v tomto kalendářním roce. Turín prohrál v Udinese 3:2 a tento výsledek bude chtít napravit doma proti silnému Laziu. Hosté mají v poslední době skvělou formu, která je vyhoupla už na třetí místo v tabulce. Lazio vyhrálo čtyři zápasy v řadě s gólovou bilancí 10:1. Naposledy římský celek přejel poměrem 4:0 Fiorentinu. Bude se dnes Lazio radovat i v Turíně a připíše si další cennou výhru v boji o Ligu mistrů?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62