To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Hellas Verona nakonec poráží Sassuolo 3:2 a v souboji dvou tabulkových sousedů získává tři body. Domácím se povedlo zvítězit, přestože hráli už od 18. minuty v oslabení, jelikož za hraní rukou mimo pokutové území byl vyloučen brankář Rafael. Všechny góly zápasu padly až po tomto vyloučení, ale Hellas přesto dokázal svého soupeře porazit, a to hlavně zásluhou Luca Toniho, který dal dva ze tří gólů domácích.
90+4
90+4
Následný rohový kop neznamenal ohrožení brány.
90+4
Tentokrát se standardky ujal Flores, jehož střela prošla až k Benussimu, který vyrazil balón nad bránu.
90+3
Žlutou kartu dostává Mounir Obbadi (Hellas Verona FC).
90+2
Přímák si vzal na starosti Berardi, který napálil míč jen do připravené zdi.
90+1
Po Morasově faulu budou mít hosté k dispozici nebezpečnou standardní situaci.
90
Žlutou kartu dostává Vangelis Moras (Hellas Verona FC).
90
Nastavovat se budou dvě minuty.
89
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Čeká nás ještě dramatický závěr! Missiroli pronikl s míčem hluboko do vápna, kde naservíroval míč před prázdnou bránu ANTONIO FLORO FLORESOVI, který už měl snadnou práci.
85
Sassuolo nadále neúspěšně dobývá domácí šestnáctku. Hellas už se soustředí výhradně na obranu.
83
Hellas dobře napadá rozehrávku Sassuola. Domácí jsou blízko zisku tří bodů.
83
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Fernandinho.
80
Dostáváme se do poslední desetiminutovky druhého poločasu. Domácí stále drží dvoubrankový náskok a daří se jim narušovat útočné akce Sassuola.
78
Domácí získali rohový kop, ale Greco svým centrem nikoho nenašel, takže se Hellas bude muset opět soustředit na obranu.
78
Hosté se tlačí do útoku, ale jejich snaha je trochu křečovitá. Sassuolo je viditelně zaskočeno vývojem zápasu.
77
Žlutou kartu dostává Paolo Cannavaro (US Sassuolo Calcio).
77
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
74
Brighi se opřel do míče z velké dálky a Benussi vyrazil jeho ránu na tyč!
73
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Antonio Floro Flores.
71
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Domácí zvyšují v oslabení už na 3:1! LUCA TONI dostal dlouhou přihrávku na útočnou polovinu, kde byl sám na několik obránců Sassuola, což mu však nečinilo potíže a krásným sólem, při němž zamotal hlavu třem bránícím hráčům, se dostal až do střelecké pozice a celou akci chladnokrevně zakončil střelou ke vzdálenější tyči.
70
Domácí obrana odvrátila centrovaný míč na rohový kop, z něhož hosté nic zajímavého nevymysleli.
67
Berardi se dostal k odraženému míči a pohotovou střelou prověřil pozornost Benussiho.
64
Centrovaný míč sklepl LUCA TONI hlavou pod sebe na Gómeze, který mu poté vrátil balón za obranu a domácí kanonýr byl zcela sám před Consiglim, jehož zblízka překonal střelou k tyči.
62
Berardimu hodně nesedla střela zpoza šestnáctky a dopředu mohou domácí.
60
Peluso centroval do domácí šestnáctky, kde se však k míči dostali hráči Hellasu. Sassuolo začíná mít jasnou herní převahu.
58
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Dejan Lazarević, přichází Matteo Brighi.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Longhi, přichází Sergio Floccari.
58
56
Márquez rázným skluzem odkopl míč z vlastní šestnáctky a Zaza mu poté přišlápl nohu. Domácí obránce má sice v obličeji bolestivou grimasu, ale ve hře bude pokračovat.
54
Missiroli si ve vápně vyskočil na centrovaný mmíč, ale hlavou zakončil hodně nad bránu.
52
Greco zkusil vypálit zpoza vápna, ale Consigli snadno zasáhl.
50
Domácí zatím hrají aktivně i ve druhé půli. Hellas se v oslabení snaží nedostat pod trvalý tlak.
47
Missiroli poslal do vápna vysoký míč na Zazu, kterému střela z halfvoleje úplně nesedla a trefil jen Benussiho.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
První poločas je za námi. V 18. minutě oslabilo domácí tým vyloučení brankáře Rafaela, který zahrál rukou mimo pokutové území. Do vedení se přesto ve 30. minutě dostala Verone, ale Sassuolo se o pět minut později radovalo z vyrovnání. Posledních deset minut první půle měli překvapivě více ze hry domácí, kteří i v desíti svého soupeře přehrávali.
45+3
45+2
Zpoza šestnáctky vypálil Gómez, jehož střela však mířila jen přímo na Consigliho.
45+1
První poločas se nastavuje o tři minuty.
45
Další rohový kop domácích si vzal na starosti Greco, jehož centr odvrátila hostující obrana.
43
Domácí se teď drží v útoku a hodně hrozí v pokutovém území Sassuola. Verona teď předvádí v oslabení hodně sympatický výkon.
41
Domácí se i tentokrát dostali do zakončení, ale míč šel pouze nad bránu, takže Consigli bude odkopávat.
40
Verona měla k dispozici rohový kop a centr na vzdálenější tyč našel Morase, jehož hlavička byla sražena na další roh.
38
Domácí obrana si s centrovaným míčem poradila, ale hosté nadále zůstávají v útoku.
37
Sassuolo bude mít k dispozici rohový kop.
35
Na přízemní přihrávku z levé strany si ve vápně nabíhal Zaza, před nímž si však nešťastně srazil míč do vlastní brány VANGELIS MORAS. Sassuolo se tak po pouhých pěti minutách dočkalo vyrovnávací branky.
30
Domácí se v oslabení prosazují a jdou do vedení! Na konci rychlého protiútoku byla povedená kolmice za obranu, kam si naběhl TALEB GOMEZ, který poslal míč přes padajícího Consigliho do brány.
25
Žlutou kartu dostává Leandro Greco (Hellas Verona FC).
24
Hosté jsou teď jednoznačně aktivnější. Oslabení domácího týmmu je na hřišti znát.
23
Lazarević přihrával z pravé strany do vápna, kde však Sansone na míč nedosáhl.
21
Sansone si vzal na starosti přímý kop a jeho přímá střela znamenala první práci pro nově nastoupivšího brankáře Benussiho, který vyrazil míč na rohový kop.
19
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Francesco Benussi.
18
Hosté se hnali do protiútoku a domácí brankář vyběhl až před šestnáctku, kde zastavil o lob pouze za cenu hraní rukou, za což vidí červenou kartu.
17
Na přímý kop si na druhé straně naběhl Toni, který nebezpečně hlavičkoval, ale jeho zakončení nakonec minulo bránu.
15
Hosté měli k dispozici přímý kop. Centrovaný míč prodloužil hlavou jeden z hostů k Acerbimu, který hlavičkoval jen nad bránu.
14
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Bosko Janković, přichází Mattia Valoti.
14
Jankovič nakonec přeci jen bude muset střídat. Zranění mu nedovolí pokračovat ve hře.
13
Hra se teď pohybuje ve středu hřiště a moc zajímavého se v tuto chvíli neděje.
10
Brankář hostů už je připraven odkopávat od brány. Jankovič je na tom hůř a ještě zůstává ošetřován.
9
Jankovič se dostal s míčem do vápna, kde proti němu včas vystartoval brankář Consigli. Oba hráči se pak v souboji lehce zranili, ale zdá se, že budou v pořádku.
8
S rohovým kopem Hellasu si obrana Sassuola dokázala poradit.
7
Gomez chtěl přihrávat před bránu, ale jeden z obránců srazil balón na rohový kop.
6
Toni se dostal s míčem do vápna, ale tam neměl komu najrát a balón mu byl odebrán.
5
Zaza si teď snažil dojít pro faul, ale obrana Hellasu ho odzbrojila v souladu s pravidly.
3
Na centrovaný míč si naběhl hostující Zaza, který byl v těžké pozici a míč ve vzduchu usměrnil jen mimo bránu.
1

Hellas Verona FC: Rafael – Pisano, Márquez, Moras, Agostini – Sala, Obbadi, Greco – Gomez, Toni (C), Janković.
Náhradníci: Benussi – Brivio, Campanharo, Christodulopulos, Marques, Martić, F. Fernandinho, Rodríguez, Saviola, Sørensen, Tachtsidis, Valoti.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Acerbi, Cannavaro (C), Peluso – Lazarević, Missiroli, Biondini, Longhi – Berardi, Zaza, Sansone.
Náhradníci: Pegolo, Pomini – Bianco, Brighi, Floccari, Floro Flores, Fontanesi, Chibsah, Natali, Taïder, Sereni, Alhassan.

Rozhodčí: D. Chiffi – M. Vivenzi, S. Longo.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve 32. kole italské Serie A přivítá od 15:00 Hellas Verona na svém hřišti Sassuolo Calcio. Oba týmy mají momentálně úplně stejný počet bodů a o lepší pozici Sassuola rozhoduje pouze lepší skóre. Se ziskem 36 bodů sice obě mužstva patří do spodní poloviny tabulky, ale na sestupové pozice mají komfortní náskok 13 bodů, takže záchranářské starosti by je už neměly trápit. V dnešním zápase tak půjde hlavně o to, zda se Sassuolo udrží před Hellasem, nebo zda domácí svého dnešního soupeře porazí a přeskočí v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62