To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což je dobrá zpráva hlavně pro Udinese. To si totiž, vzhledem k prohře Carpi, zajistilo ligovou příslušnost i pro příští rok! Utkání začalo ve velmi dobrém tempu, ale poté se propadla spíše do podprůměru a sledovali jsme spíše taktickou bitvu, v níž ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu a inkasovat.
90+2
88
Statistika držení míče: 55% : 45%.
87
Karnezis má míč a nespěchá s rozehrávkou, stejně jako obránci hostujícího týmu.
86
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Giulio Migliaccio.
85
Ještě pět minut bude trvat snaha Udinese o udržení nerozhodného výsledku, což by, vzhledem k výsledku utkání Capri – Lazio, znamenalo záchranu!
83
Pouze odkopem od branky Udinese končí útočná akce Atalanty.
81
Atalanta má míč ve své moci a kombinuje na polovině Udinese.
80
Je tu posledních deset minut, dočkáme se ještě nějakého gólu?
77
Karnezis má míč po nepřesném nákopu domácích na Borriella.
76
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Cristian Raimondi.
75
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat z pravé strany, ale to až po vystřídání.
74
Cigarini hledá ve vápně D'Alessandra, ale před ním odkopává obránce Danilo.
73
Utkání trochu postrádá tempo, minimálně oproti tomu, co jsme mohli sledovat v jeho úvodu.
71
Udinese ubránila oba rohové kopy a Danilo napálil míč daleko na polovinu Atalanty, hlavně co nejdál od své branky.
70
Ciagirini si roh z levé strany zopakuje.
69
Ani Cigarini nyní netrefuje branku, míč ale byl tečován a domácí tak získávají alespoň roh z levé strany.
68
Míč se dostal do vápna Udinese, kde pálí z pravé strany D'Alessandro, Karnezis nemusel zasahovat, míč končí nad brankou.
67
Danilo fauluje Masiella, to byl zápasnický chvat, sudí píská.
66
Zapata se prodral do vápna Atalanty, kde se snažil zasáhnout míč, ale poslal ho pouze vedle branky.
64
A. Masiello je ale v ofsajdu na pravém křídle, hosté si tak mohou, alespoň pro tuto chvíli, oddechnout.
63
Domácí se drží před pokutovým územím Udinese, které je v hluboké defenzivě.
61
Je za námi hodina hry, stav je stále nerozhodný, což hraje do karet Udinese, které na dálku bojuje o ligovou záchranu.
59
Jenže těch nepřesností na kopačkách hráčů Udinese je až přespříliš.
58
Udinese spoléhá na brejky, o jeden takový se nyní hosté pokoušejí.
56
Hallfreðsson poslal nepřesný centr z levé strany, tím končí útočná akce Udinese.
55
Míč na polovině Udinese, Diamanti ale ztrácí a zaútočit mohou hosté.
53
Kapitán Atalanty Bellini opouští trávník v slzách, za velkého aplausu diváků a gratulací od svých spoluhráčů, domácí kapitán právě odehrál svůj poslední ligový zápas před svým publikem!
52
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Gianpaolo Bellini, přichází Rafael Tolói.
51
Karnezis má opět míč a rozehrává od své branky.
50
Nakopávaný míč dopředu v podání Udinese nevede k úspěchu, alespoň ne v tuto chvíli.
49
Hosté nemají kam, tak vrací míč Karnezisovi.
47
Sudí sice volal na trávník nosítka, ale obránce Udinese se po chvilce zvedá a byť se drží za hlavu, pokračuje dál v zápase.
47
Kolenem do hlavy dostal hostující Heurtaux, to muselo bolet.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:10.
První poločas končí remízou 1:1, což není vůbec špatné z pohledu stále ještě se zachraňujícího se Udinese. To šlo také zásluhou Zapaty do vedení, ale domácí dokázali vyrovnat z pokutového kopu.
45+4
45+4
Nakonec rozehrával Diamanti, který ale trefil jen dobře postaveného hráče v pokutovém území.
45+4
Volný kop pro Atalantu, po faulu Adnana, který za zákrok dostal žlutou kartu. Cigarini rozehraje z necelých čtyřiatřiceti metrů.
45+3
Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Udinese Calcio).
45+2
Hned čtyři minuty nastavil sudí Rizzoli nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45
Poslední minuta prvního poločasu, již to vypadá, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu.
44
Statistika držení míče: 65% : 35%.
43
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Francesco Lodi.
42
Vypadá to, že hosté budou muset střídat, Kuzmanović se drží za levý stehenní sval a zřejmě nebude moci pokračovat v zápase.
41
K míči se však dostávají hosté, kteří rozehrávají až přes Karnezise.
40
Bellini si nekomplikuje situaci a vrací míč obráncům.
39
Velká šance hostů, Sportiello nyní nadvakrát krotil střelu Zapaty!
37
Žlutou kartu dostává Zdravko Kuzmanović (Udinese Calcio).
36
Atalanta kombinuje na polovině Udinese.
35
Od Danila se odráží míč do autu, na polovině soupeře.
33
Žlutou kartu dostává Davide Brivio (Atalanta Bergamasca Calcio).
33
Obětavost nyní předvedli obránci Palerma, kteří se tam vrhli do dvou střel, Karnezisovi tak výrazně ulehčili situaci.
32
Bylo to ale daleko od branky soupeře, tak se míč vrací až k půlící čáře.
31
D'Alessandri faulován na polovině Udinese, domácí tak získávají výhodu volného kopu.
30
Je za námi první půl hodina hry, zatím je to nerozhodně, ale nyní již 1:1, když na vedoucí gól Zapaty dokázali domácí zareagovat gólem z pokutového kopu.
29
Ali Adnan se drží za pravou nohu, ale asi to nebude tak vážné, že by hosté museli střídat.
28
Útočný faul domácích, na trávníku zůstává ležet Ali Adnan.
27
Sportiello má míč a nikam nespěchá s rozehrávkou.
25
Až do doby, než fauloval Diamanti, bojující o míč na levém křídle.
25
Danilo zablokoval střelu Borriella, ale domácí zůstávají u míče.
24
Jenže míč se místo dopředu vrací až k brance Udinese a Karnezis může rozehrávat.
23
Udinese získává míč a po faulu na Badu budou mít hosté výhodu volného kopu na polovině soupeře.
22
Nepřesným pasem končí akce Udinese, domácí rozehrávají od vlastní branky.
20
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Molla Wague, přichází Thomas Heurtaux.
19
Bergamo právě vstřelilo branku!
GIANPAOLO BELLINI se z pokutového kopu nemýlí, střelou do protipohybu gólmana Karnezise dává vyrovnávací gól.
18
Byla nařízena penalta ve prospěch Atalanty buď pro hraní rukou nebo pro faul obránce Danila.
18
Mezitím již sledujeme rozcvičující se hráče Udinese.
17
Pravděpodobně vykloubené rameno obránce Udinese, uvidíme, zda bude moci tento hráč pokračovat v zápase.
16
Molla Wague musí být ošetřován u střídaček, vypadá to na nějaký problém s levou rukou či ramenem.
15
Útočný faul odpískán Théréauovi, míč získávají domácí.
15
Odkop od branky Udinese, míč ale končí na polovině Atalanty v autu, vhazují domácí.
13
Domácí se snaží něco vymyslet na polovině Udinese.
11
Skvělý začátek z pohledu Udinese, které dnes bojuje o důležité body v boji o záchranu.
10
Udinese právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení, po centru Adnana z levé strany se ve vápně hlavou prosazuje DUVÁN ZAPATA.
9
Dva centry domácích nyní směřovaly do vápna Udinese, ale ani jednou se domácí do zakončení nedostali, při tom druhém měl Kurtić k míči docela blízko.
8
Domácí kombinují na své polovině, hosté přihlíží.
7
Hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
6
Diamanti centruje z levé strany do vápna Udinese, ale tam nenachází nikoho ze svých spoluhráčů.
5
Obrana Udinese dobře zapracovala, hosté zkusili rychlý brejk, ale domácí se stihli vrátit.
4
První rohový kop v zápase získávají domácí, kteří ho rozehrají z pravé strany.
3
Domácí s míčem u půlící čáry, následuje nákop dopředu na D'Alessandra, který ale nezachytil míč na hrací ploše.
2
Udinese vybojovalo autové vhazování z levé strany, na polovině Atalanty.
1
Teprve nyní oba týmy nastupují na trávník, utkání tak bude mít začátek o něco později.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Bellini, A. Masiello, Djimsiti, Brivio – Cigarini, de Roon – Kurtić, Diamanti, D'Alessandro – Borriello.
Náhradníci: Radunović, Turrin – Tolói, Gagliardini, Migliaccio, Freuler, Gakpé, Conti, Cherubin, Monachello, Raimondi, Dramé.

Udinese Calcio: Karnezis – Wague, Danilo, Domizzi – Widmer, Badu, Kuzmanović, Hallfreðsson, Adnan – D. Zapata, Théréau.
Náhradníci: Meret – Fernandes, Perica, Guilherme, Lodi, Edenilson, Pasquale, Heurtaux, Matos, Piris, Romo, Balić.

Rozhodčí: Rizzoli – Liberatore, Stallone.
V dnešním utkání půjde o hodně zejména Udinese, které se stále "motá" těsně nad sestupem. "Na dálku" bude bojovat s dvojicí Carpi, Palermo. Právě mezi těmito třema týmy se rozhodne o tom, kdo doplní dvojici Hellas Verona, Frosinone Calcio do druhé ligy.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmatřicátého kola italské Serie A, v němž domácí ATALANTA BERGAMO přivítá UDINESE CALCIO. Utkání se odehraje na Stadiu Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62