Je dobojováno! Domácí Empoli nakonec slavnému Juventusu po statečném boji podlehlo 1:3 a z tribun se navzdory nepříznivému výsledku ozývá uznalý potlesk. Po změně stran si hráči v modrých dresech vytvořili pár šancí, nicméně nevyužili je a závěr si už Stará dáma zkušeně pohlídala – pojišťovací trefu – byť z jednoznačného ofsajdu – vstřelil střídající Dybala. Z mé strany je to vše, příště na počtenou!
90+4
90+2
Maccarone reklamuje faul Padoina na svou osobu v pokutovém území a sudí jeho volání po penaltě nevyslyšel, a tak se do situace vložil Gigi Buffon a přátelským obejmutím uchlácholil empolského kapitána.
90+1
Domácí ještě neskládají zbraně, ale jejich snaha už je zbytečná. Z dnešního souboje dvou týmů ze středu tabulky si důležité tři body odveze Juventus...
90
Sudí Massa přidal nad rámec základní hrací doby hned čtyři minuty!
89
Z následného rohového kopu ale modří nevymysleli vůbec nic a balon se odrazil za autovou čáru.
88
Mário Rui se srazil se Samim Khedirou a sudí tento souboj vyhodnotil jako faul hostujícího středopolaře.
87
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Simone Padoin.
86
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Marcel Büchel.
84
Už je definitivně rozhodnuto, domácí hráči už své snažení úplně vzdali.
83
Juventus právě vstřelil branku!
Zdá se, že ano, hosté přidávají uklidňující gól, který však padl z jednoznačného ofsajdu! Míč se odrazil na kopačku střídajícího PAULA DYBALY, jenž se před poloodkrytou svatyní Empoli nemýlil!
81
Žlutou kartu dostává Claudio Marchisio (Juventus FC).
80
Už se nám pomalu rozbíhá závěrečná desetiminutovka základní hrací doby a na trávníku se nic smysluplného neděje. Po změně stran se hraje prakticky bez šancí, vše podstatného se událo v první půli.
79
Kombinace hráčů v modrých dresech ztroskotala už u půlící čáry a do rychlého protiútoku se vydal Mandžukić, proti přesile ale neuspěl.
77
Na trávníku zůstal ležet Vincent Laurini a drží se za hlavu, doufejme, že to nebude nic vážného.
76
Pískot na Stadio Carlo Castellani je pronikavější a pronikavější, hráči Empoli se nyní ani nemohou dostat k míči.
75
Domácím se čas na vyrovnání povážlivě krátí a Stará dáma si těsný náskok s přehledem stráží.
74
Lichsteiner fauloval Mária Ruie a právě on se ujal následné rozehrávky, ta se mu ale vůbec nepovedla a balon proletěl až k Buffonovi.
72
Vincent Laurini se srazil s unikajícím Patricem Evrou a sudí to vyhodnotil jako faul domácího zadáka.
71
Napadající Pucciarelli znatelně ztížil Buffonovi rozehrávku, zkušený veterán ve svatyni Juve si ale nakonec poradil.
70
Z tribun se ozývá pískot, hráči Staré dámy totiž neohroženě kombinují na soupeřově polovině v momentě, kdy do konce zbývá už jen něco přes dvacet minut.
69
Prakticky okamžitě po svém nástupu na hřiště vidí Rade Krunić žlutou kartu.
68
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Giorgio Chiellini.
68
67
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leandro Daniel Paredes, přichází Rade Krunić.
66
Vracející se Paul Pogba zodpovědně zastínoval unikajícího Pucciarelliho a znemožnil mu odcentrovat, Empoli bude zahrávat roh.
65
Už už to vypadalo, že by z rychlého protiútoku mohl zahrozit Morata, nicméně zbytečným útočným faulem se o rodící se šanci připravil.
64
Momentálně tomu nic nenasvědčuje, sledujeme velmi rozkouskovanou hru bez jakýchkoliv šancí.
62
Z něj bíločerní nevytěžili absolutně nic, Empolští odkopli míč až kamsi k půlící čáře.
61
Maccaroneho střílený centr obrana Juventusu odvrátila na rohový kop.
60
Buffon vidí za faul těsně za hranicí šestnácky žlutou a domácí budozu zahrávat přímý kop z velmi nadějné pozice!
59
Hra je teď hodně rozkouskovaná a plná osobních soubojů na hranici pravidel, ani jednomu týmu se nedaří založit kloudnou akci.
58
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Raffaele Maiello, přichází Assane Dioussé El Hadji.
58
Je to tak, sudí si Ruie našel a zpětně mu udělil žluté napomenutí.
57
Hostům byl odpuštěn hraniční zákrok a z tribun se ozval hlasitý pískot. Mstitel Mário Rui poté hodně ošklivě sestřelil unikajícího soupeře a žlutá karta ho zřejmě nemine.
55
Z něj Stará dáma nevytěžila zhola nic a na druhou stranu se vydala lavina hráčů v modrých dresech. Z dobrých dvaceti metrů to pak šajtlí zkusil Massimo Maccarone, mířil ale jen do míst, kde stál připravený Gianluigi Buffon.
55
Juan Cuadrado si to po pravé straně naštrádoval až do pokutového území, jeho následný centr z hranice brankové čáry však domácí zadáci dokázali odvrátit na roh.
54
Propagační pokus Maria Mandžukiće byl hodně nepřesný a následovat bude pouze odkop od Skorupskiho svatyně.
53
Na Lichsteinera si vyšlápl Riccardo Saponara a švýcarský reprezentant se jen s obtížemi zvedl. Zdá se však, že bude v pořádku.
52
Úvod druhého poločasu jednoznačně lépe vyšel domácím, kteří mají jednoznačný cíl – vyrovnat nepříznivý stav zápasu.
51
Za ošklivý a hlavně zcela zbytečný zákrok ve středu hřiště vidí Álvaro Morata žlutou kartu.
50
Łukasz Skorupski dlouho váhal, zdali má vyběhnout nebo ne a nakonec tak učinil. A měl štěstí, Cuadrado byl totiž od míče nebezpečně blízko!
49
Tak to bylo těsné! Centr Leandra Daniela Paredese přesně našel hlavu kapitána Maccaroneho, jenž z hranice malého vápna mířil těsně vedle!
48
Pucciarelli byl faulován Stephanem Lichtsteinerem, domácí budou zahrávat přímý kop zhruba z pětatřicetimetrové vzdálenosti od Buffonovy svatyně.
47
Přihrávka na rozběhnutého Massima Maccarone byla o něco prudší, než měla být, vyběhnuvší Buffon míč na poslední chvíli odkopl do bezpečí!
46
Po souboji s Máriem Ruiem se na zemi ocitl Cuadrado, ale o nic vážného se nejedná a hra může vesele pokračovat.
46
A ta je, stejně jako celý divoký první poločas, za námi! Empoli se ani ne po dvaceti minutách hry ujalo zásluhou svého kapitána Maccaroneho vedení, nicméně Stará dáma odpověděla nejlepším možným způsobem – slepenými góly Mandžukiće a Evry. Do kabin se tak jde za stavu 1:2, na Stadio Carlo Castellani se společně vrátíme v 16:02.
45+1
45
Nad rámec prvního poločasu sudí Massa nastavil jednu minutu.
45
Po zaváhání hostů ve středu pole znovu zahrozil Massimo Maccarone, asi jediný nebezpečný hráč Empoli, jehož rána z hranice šestnáctky proletěla těsně vedle pravé tyče!
44
V samém závěru první půle sledujeme festival lehkých ztrát, ani jednomu týmu se nedaří založit kloudnou akci.
43
Manuel Pucciarelli měl před sebou spoustu volného prostoru, z hranice šestnáctky al vypálil velmi nepřesně. S touto nadějnou šancí šlo naložit mnohem lépe...
41
Tentokrát z něj hosté nevytěžili vůbec nic a aktivně napadající hráči Empoli vytěsnili hvězdy Juve až k jejich vlastnímu gólmanovi.
40
Cuadradův přízemní centr do prostoru před Skorupskim na poslední chvíli odvrátil Mário Rui, Stará dáma bude zahrávat další roh.
39
Rohový kop se nyní bude kopat i na druhé straně a to ve chvíli, kdy do konce první půle zbývá už jen něco málo přes pět minut.
38
Slovo "alespoň" škrtám, hosté totiž z rohového kopu dokonali obrat! Cuadrado s exekucí dobrou minutu otálel, poté však vykouzlil přesný centr na hlavu vyskočivšího PATRICE EVRY, který přesně mířenou hlavičkou nedal Skorupskimu šanci!
36
Juan Cuadrado postupoval do rychlého protiútoku, ale zadovkou na Moratu celou akci zbrzdil a hosté mohou být rádi, že z toho bude alespoň roh.
35
Empoli zahrávalo přímý kop, naložilo s ním však trestuhodně – Maiello přihrál míč na osu hřiště, kde stál napřažený Leandro Daniel Paredes, jeho dalekonosná rána ale mířila vysoko nad a z tribun se ozval pronikavý pískot.
34
Domácí se snaží zvrátit vedení zpět na svou stranu, proti však byl důrazný Patrice Evra, který razantně odkopl míč až do zámezí.
32
Asi jsem to zakřikl, poněvadž Stará dáma ani ne o minutu později zničehonic vyrovnala! Domácí defenzíva naprosto zaspala ve vlastním pokutovém území a toho využil MARIO MANDŽUKIĆ, který se probil k míči jako první a ve skluzu usměrnil kulatý nesmysl za záda bezmocného Skorupskiho!
31
Khedira zbytečně fauloval Lorenza Tonelliho, hra se v posledních minutách uklidnila a po gólu Maccaroneho se hraje v podstatě bez šancí.
30
Pucciarelli byl ve středu hřiště podražen Claudiem Marchisiem, hráči v modrých dresech si tak budou moci rozehrávku zopakovat.
29
Cuadradův nepovedený centr (nebo to byla střela?) skončil v náruči domácího gólmana, který má spoustu času na rozehrávku.
27
Lichsteiner v zápasnickém souboji chytil za krk (!) a povalil k zemi Mária Ruie, následovat však bude pouze odkop od Skorupskiho svatyně.
26
Štírek Juan Cuadrado si proklestil cestu až do pokutového území a tam kolumbijský reprezentant upadl, ale jeho pád byl příliš teatrální a ostentativní na to, aby sudí vůbec mohl přemýšlet o penaltě.
25
Mandžukić se ve vzdušném souboji srazil s Lorenzem Tonellim, čehož si sudí všiml až se zhruba desetisekundovým zpožděním a za hlasitého pískotu přerušil hru.
24
Empoli mělo k dispozici svůj první rohový kop, s ním ale domácí naložili lajdácky a o balon rychle přišli.
23
Riccardo Saponara to nemyslel vůbec zle, ale provedení jeho centru už pokulhávalo a míč se stal snadnou Buffonovou kořistí.
22
Paul Pogba parádně přenesl hru na pravou stranu, ale to bylo ze strany Staré dámy vše. Do rychlého protiútoku se vydal domácí kapitán Maccarone, nicméně ani on se daleko nedostal.
20
Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale chybí jim přesnost. Patrice Evra nyní přenechal míč Moratovi, ten ale nedokázal přihrát nikomu v bíločerném.
19
Empoli právě vstřelilo branku!
A pozor, Empoli se z ojedinělé šance dostává do vedení! Hosté katastrofálně rozehráli a míč se odrazil na kopačku velezkušeného MASSIMA MACCARONEHO, jenž přesnou ranou k pravé tyči nedal Buffonovi šanci!
18
Hned dva hráči Juve byli v ofsajdu, ani tentokrát tak útočná akce hostům nevyšla.
16
Tak to byla první velká šance zápasu. Nechybělo mnoho, aby Mario Mandžukić ve skluzu usměrnil centr Juana Cuadrada z pravé strany do sítě, míč však nedokázal ideálně trefit!
15
Mandžukić sklepl míč volnému Paulu Pogbovi, jehož halfvolej z hranice pokutového území nebyl vůbec přesný a míč skončil až na tribuně.
14
Stadionem to jen zahučelo, poněvadž průniková přihrávka na úplně volného Manuela Pucciarelliho byla příliš prudká. Kdyby tomu tak nebylo, domácí forvard by šel sám na Buffona!
12
Khedira našel na pravé straně rozběhnutého Juana Cuadrada, ten ale s míčem vůbec nic nevymyslel.
11
Pas na rozběhnutého Stephana Lichsteinera ale nebyl vůbec přesný a následovat bude autové vhazování ve prospěch modrých, které provede Mário Rui.
10
Přízemní centr Piotra Zielińskiho skončil na kopačce jednoho z hráčů v černobílopruhovaných dresech, Juve může založit protiútok.
9
Zatím sledujeme naprosto vyrovnané utkání, územní převahu dokonce mají hráči Empoli. Už od prvních minut je vidět, že Stará dáma je v krizi.
7
Unikající Cuadrado byl vracejícím se Máriem Ruiem stažen k zemi, nicméně píšťalka sudího zůstala němá jako ryba a Bonucci poté naprosto zbytečně zakopl míč do zámezí.
6
Claudio Marchisio se pár desítek sekund držel za lýtkový sval, ale už se zdá být naprosto v pořádku.
5
Sami Khedira ve středu hřiště ztratil míč a Empoli založilo rychlou protiakci, nicméně čistým zákrokem dopravil míč do bezpečí vracející se Cuadrado.
3
První útočná akce však domácím nevyšla a následovat bude pouze odkop od svatyně, kterou stráží legendární Gianluigi Buffon.
2
Empoli začalo aktivněji, hráči v modrých dresech drží míč na svých kopačkách.
1

Empoli FC: Skorupski – Laurini, Tonelli, Costa, Rui – Zieliński, Maiello, Paredes – Saponara – Pucciarelli, Maccarone.
Náhradníci: Pugliesi, Pelagotti – Zambelli, Bittante, Barba, Ronaldo, El Hadji, Piu, Camporese, Krunić, Livaja, Marcel Büchel.

Juventus FC: Buffon – Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra – S. Khedira, Marchisio, P. Pogba – Cuadrado, Mandžukić, Morata.
Náhradníci: Neto, Rubinho – Chiellini, Cáceres, Zaza, Hernanes, Sandro, Lemina, Padoin, Dybala, Rugani, Sturaro.

Rozhodčí: Massa – Schenone, Tasso.
Empoli je aktuálně desáté a na svého dnešního soupeře ztrácí jeden jediný bod. V poslední době se modrobílým daří, z pěti minulých duelů vyhráli hned tři a prohráli jednou jedinkrát – na hřišti slavného AS Řím. Potvrdí domácí zlepšenou formu i proti turínskému vekloklubu? Sledujte náš přenos a nic vám neujde!
Juventusu se příliš nedaří na venkovních hřištích a loňskému mistrovi momentálně patří až desátá příčka v tabulce, což je pro Starou dámu obrovské zklamání. Doma sice turínský klub vítězí, avšak – jak již bylo zmíněno – venku je to v poslední době velká bída, vždyť v posledním venkovním zápase Juventus nestačil na Sassuolo.
Dobrý den. Vítejte u sledování dalšího zápasu italské Serie A, v němž od patnácti hodin změří síly Empoli FC a slavný Juventus FC. Přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62