Dnešní utkání je u konce! Slavný Inter Milán byl po celou dobu druhého poločasu lepším týmem a zaslouženě porazil Atalantu Bergamasca Calcio 1:0!

První poločas na San Siru branku nenabídl, nicméně jsem viděli hodně zajímavých šancí! Utkání zahájila lépe Atlanta, která se mohla už ve třetí minutě dostat do vedení. Alejandro Gómez však branku Handanoviče přestřelil. Ve 12. minutě se domácí hráči dožadovali odpískání penalty po údajné ruce Stendarda ve vápně. Zřejmě největší příležitost prvního poločasu přišla ve 44. minutě, kdy po skvělé přihrávce Jovetiće pálil Kondogbia. Sportiello však svůj tým zachránil!

Druhý poločas nabídl opravdu neuvěřitelnou podívanou! Nejprve vyslal hodně tvrdou ránu Geoffrey Kondogbia, kterou však vyrazil Sportiello. V 63. minutě se ocitl ve stoprocentní šanci Brozović, avšak poslal míč nad branku! Tlak Interu se vystupňoval v 71. minutě, kdy Carmona dostal Carmona druhou žlutou! V 78. minutě se Inter dokonce radoval z gólu, nicméně Palacio stál v ofsajdu. V nastavení se domácí dočkali! Stevan Jovetić dostal hodně prostoru na levé straně a parádní střelou vystřelil Interu tři body!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+6
90+5
Střídající Rey Manaj dostává v samotném závěru ještě žlutou kartu za svůj zákrok na Boukary Dramého!
90+3
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je to tady! Inter se v nastavení střelecky prosazuje a jde do vedení! Na levé straně vybojoval autové vhazování brazilský stoper Miranda, který velmi rychle rozehrál na STEVANA JOVETIĆE, jenž dostal hodně místa, a tak postupoval vpřed. Černohorský střelec před vápnem vyslal technickou ránu, který zaplavala do sítě! Nádherná branka!
90+2
Inter se v nastavení probojoval k rohovému kopu, který si vzal na starost brazilský záložník Hernanes. Jeho centr odvrátila obrana Atlanty, nicméně za vápnem se do míče opřel Davide Santon. Další skvělý zákrok však předvedl Sportiello!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem pět minut nad rámec základní hrací doby! To je velká porce času pro Inter!
90
Velmi dobře vypálil ze střední vzdálenosti Brazilec Hernanes, jehož ránu však vyrazil do strany gólman Sportiello. Inter se do vápna velmi rychle vrátil a po souboji s Pinillou spadl Miranda, penalta se však nepíská!
88
Kondogbia chyboval ve středu hřiště, naštěstí pro francouzského středopolaře se míč od Migliaccia odrazil na nohu Mirandy a Inter míří rychle vpřed! Času už moc nezbývá!
87
Střídající Rey Manaj se ihned zapojil do kombinace a parádně prostrčil míč do vápna na Hernanese. Brazilský středopolař měl však kolem sebe dvojici protihráčů a jeho zakončení nebylo dostatečně razantní!
85
Domácí trenér Roberto Mancini provádí poslední změnu v tomto utkání. Ze hřiště jde chorvatský záložník Marcelo Brozović, který byl dnes snad u všeho podstatného a odvedl velmi dobrý výkon! Na jeho místo přichází mladý Albánec Rey Manaj!
84
Stevan Jovetić na hranici vápna odvedl opět skvělou práci, když prostrčil míč do vápna na Hernanese. Brazilský středopolař se dostal do zakončení, nicméně jeho střela mířila mimo!
83
Nějaký zdravotní problém mám brazilský obránce Juan Jesus, který si přivodil zranění při střele z hranice vápna, která byla zablokována Stendardem. Jesus odchází za pomoci lékařů za postranní čáru. Doufejme, že bude v pořádku.
82
Hostující Mauricio Pinilla zcela zbytečně napadal brazilského stopera Mirandu. Následně se chilský záložník provinil nedovoleným zákrokem. Hlavní rozhodčí zcela zaslouženě uděluje žlutou kartu!
80
Atlanta se opět po delší době dostala k míči a mohla kombinovat na útočné polovině. Obrana Interu však zafungovala výborně a Atlantu ubránila. Nutno říci, že de Roon si kopl míč do zámezí sám.
79
Z pravé strany se dostal k centru Davide Santon, který však doputoval pouze do rukavic gólmana Marca Sportiella. Velmi tvrdě však brankáře hostujícího celku dohrál Hernanes, který si vysloužil od hlavního sudího důrazné varování!
79
Hostující Atlanta provádí poslední střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Alejandro Gómez, který předvedl velmi dobrý výkon a pomohl k udržení současného nerozhodného stavu. Na jeho místo trenér Edoardo Reja poslal Migliaccia!
78
Domácí fanoušci už se mohli radovat z úvodní branky, nicméně radost zkazil pomezní rozhodčí! Stevan Jovetić prostrčil parádním způsobem míč na Rodriga Palacia, který překonal Sportiella střelou k tyči. Argentinský útočník se však nacházel v těsném ofsajdu!
76
Inter tentokrát kombinoval na pravé straně, kde se však dopustil ztráty Davide Santon. Letní posila z anglického Newcastlu se následně provinila nedovoleným zákrokem v souboji s Alejandrem Gómezem a Atlanta bude alespoň na malý moment u míče!
75
Tentokrát kombinaci Interu zastavil hvizd rozhodčího, který odpískal ofsajd brazilského obránce Juana Jesuse, který se nestačil vrátit. Velká pochvala pro pomezního rozhodčího!
74
Kombinaci Interu ukončil střelou ze střední vzdálenosti Stevan Jovetić, který nevypálil vůbec špatně! Střela černohorského útočníka letěla těsně nad břevnem branky Marca Sportiella!
73
Inter se hned na začátku přesilovky dostal do blízkosti vápna Sportiella. Obě dvě střely Stevana Jovetiće však zablokovala pozorná obrana Atlanty. Tlak Interu však pokračuje!
71
Tak pozor! Carlos Carmona neudžel nervy na uzdě a ve středu hřiště tvrdě zajel pod nohy Hernanese. Jednu žlutou už Carmona měl, a tak chilský záložník předčasně opouští hřiště!
70
Inter dlohou dobu kombinoval před vápnem Atlanty. Následně se uvolnil na levé straně Juan Jesus, který poslal před branku Sportiella zajímavý centr. Míč však dopadl na hlavu stopera Stendarda, který míč poslal do bezpečí.
69
Rozehrávky rohového kopu se ujal Marcelo Brozović, který jej rozehrál na krátko s Gary Medelem. Inter však následně míč ztratil a dopředu mířil Alejandro Gómez. Domácí hráči velmi rychle napadali a míč získali zpět!
68
Stevan Jovetić se i s trochou štěstí dostal na levé straně přes stopera Andreu Masiella. Jeho následný centr však nebyl příliš povedený a stoper Nicolo Cherubin jej odvrátil na další rohový kop Interu!
67
Rozehrávky se ujal Gary Medel, jehož centr letěl na přední tyč. V tomto prostoru se pokoušel dostat do zakončení Kondogbia, nicméně Masiello míč odkopl!
66
Brazilský obránce Juan Jesus předvádí v posledních minutách výborný výkon! Na levé straně si obhodil hned dvojici hráčů a až Carlos Carmona jej zastavil. Hostující hráč dostává žlutou kartu!
64
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Marco D'Alessandro.
63
Na druhé straně mohl udeřit Inter! Na levé straně Jovetić krásně uvolnil Juana Jesus, jehož centr dopadl ve vápně přímo na nohu Marcela Brozoviće. Chorvatský záložník však branku Sportiella přestřelil!
62
Atlantě sice rozehrávka volného přímého kopu nevyšla, nicméně se následně dokázala dostat do rychlého protiútoku, který táhl po pravé straně Maximiliano Moralez. Přetažený centr chilského záložníka odrátil stoper Miranda.
61
Po dohrání Garyho Medel skončil na zemi slovinský záložník Jasmin Kurtić. Domácí záložník se rozhodnutí hodně směje, nicméně bude se kopat standardní situaci proti brance Interu.
60
Hodně tvrdý souboj absolvoval ve středu hřiště Geoffrey Kondogbia s Mauriciem Pinillou. Hůře je na tom určitě hostující záložník u kterého jsou lékaři. Oba borci by však měli pokračovat ve hře!
59
Následně na druhé straně vybojoval Inter rohový kop. Rozehrávky se ujal Marcelo Brozović, jehož centr ve vápně nikoho z jeho spoluhráčů nenašel. V pokutovém území však skončil na zemi Stevan Jovetić, kterého poslal k zemi Cherubin!
58
Po další chybě v rozehrávce se však Atlanta dostala do protiútoku, který táhl středem hřiště Carlos Carmona. Chilský záložník následně roztáhl hru na levou stranu, kam si naběhl Nicolo Cherubin. Jeho následný centr však před brankou nikoho nenašel.
57
Guglielmo Steandardo je zpět na hřišti a může se pokračovat. Dlouhý výkop Sportiella dokázala obrana Interu zpracovat a přes levou stranu se milánský celek tlačí do útoku!
56
Stendardo se za pomoci lékařů zvedl zpět na nohy a odchází za postranní čáru. Uvidíme, zda-li trenér Edoardo Reja bude chtít sahat do stoperské dvojice a bude střídat ...
55
Slibně rozjetou akci Interu zastavil hvizd rozhodčího, který přerušil hru, neboť na trávníku zůstal ležet hostující stoper Guglielmo Stendardo, kterého tvrdě dohrál Marcelo Brozović!
54
Na levé straně si skvěle počínal Juan Jesus, který čistým zákrokem obral o míč Maximiliana Moraleze a postupoval vpřed. U postranní čáry následně nevyšlo zpracování Brozovićovi a vhazovat bude Atlanta.
53
Inter je zatím ve druhém poločase jednoznačně aktivnější, nicméně úvodní branka stále neche přijít. Momentálně je u míče hostující Atlanta, která kombinuje na útočné polovině.
51
Ve středu hřiště chyboval Marcelo Brozivić, který tak vyslal Atlantu do protiútoku. Přihrávku na pravou stranu dostal Maximiliano Moralez, který na hranici vápna prostrčil míč pro Alejandra Gómeze. Argentinský záložník však před brankou svým přízemním centrem nikoho nenašel!
50
Letní nákup Geoffreyho Kondogbii se rozhodně vyplatil! Středem hřiště postupoval Marcelo Brozović, který poslal míč do středu, kam si naběhl právě Kondogbia. Střela bývalého hráče Monaka mířila doprostřed branky, nicméně Sportiello dokázal vyrazit tvrdou ránu pouze na rohový kop!
48
Útok Interu teď lehce unáhleně zakončil Marcelo Brozović, který vypálil ze střední vzdálenosti. Jeho střela však mířila úplně mimo a chorvatský záložník se jen ironicky usmál.
47
Na druhé straně zahrozila také Atlanta! Po levé straně postupoval vpřed Alejandro Gómez, který se dostal i do zakončení. Při střele však podklouzl a míč ani nedoskákal k brankáři Handanovičovi.
46
Hodně tvrdý zákrok předvedl na levé straně Maximiliano Moralez, který poslal k zemi domácího Jeisona Murilla, letní posilu Interu z Granady! Hostující borec dostává za zákrok žlutou kartu!
46
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Assane Demoya Gnoukouri, přichází Hernanes.
46
Inter začal druhý poločas velmi aktivně. Středem hřiště prošel Kondogbia, který našel na hranici vápna Jovetiće. Černohorský útočník protlačil míč do vápna, kde se však Inter do zakončení nedostal.
46

Druhý poločas začne za bezbrankového stavu v 21:50!
45+2
45+2
Rozehrávku dalšího rohového kopu Interu si vzal na starost Marcelo Brozović, jehož centr se snášel na hranici malého vápna. Hostující obrana však dokázala centr odvrátit. Za vápnem si míč zpracovali domácí hráči a Inter pokračuje v kombinaci.
45+1
Do vápna Atlanty dostal zajímavou přihrávku mladý Assame Gnoukouri, který pohotově odcentroval, nicméně jeho pokus zablokoval na rohový kop hostující stoper Cherubin.
45
Hlavní sudí Giampaolo Calvarese nastavuje celke dvě minuty nad rámec základní hrací doby!
44
Inter měl teď další velkou příležitost! Do vápna Atlanty dostal ideální centr Stevan Jovetić, který si míč výborně zpracoval a přenechal jej Geoffreymu Kondogbiovi, jenž vypálil zprvní. Marco Sportiello předvedl skvělý zákrok a střelu vyrazil!
43
Po delší době se do zakončení ze střední vzdálenosti dostal Stevan Jovetić, kterému však rána příliš nesedla a Marco Sportiello mohl zůstat v naprostém klidu.
42
Inter v posledních minutách jednoznačně ovládá hru, nicméně k přímému ohrožení branky Marca Sportiella se zatím nedostal. Atlanta je směrem dopředu neškodná, avšak v obraně velmi důsledná.
41
Marcelo Brožović měl možnost si první rohový kop zopakovat, neboť centr odvrátil do zámezí Cherubin. Ani další rohový kop však žádné nebezpečí pro branku Atlanty neznamenal.
40
Nádherná kombinace Interu! Davide Santon zprvní vyslal do úniku na pravou stranu Rodriga Palacia, který pohotově poslal míč před branku, kam si naběhl Marcelo Brožović. Chorvatský záložník se dostal ke střele, kterou jeden z hráčů Atlanty přizvedl na rohový kop!
39
Marcelo Brožovć se ve středu hřiště velmi dobře uvolnil a skvěle roztáhl hru na levou stranu, kam si naběhl Kondogbia. Bývalý záložník Monaka přenechal míč mladému Gnoukourimu, který se nechal zahnat až k rohovému praporku a následně mu míč utekl do zámezí.
37
Zatím sledujeme, že obrana Interu nepracuje zrovna ideálně. Je to však lehce pochopitelné, neboť v létě doznala několika změn. Tentokrát Miranda namazal Alejandu Gómezovi, který však při zpracování míče podklouzl.
36
První žlutou kartu dnešního utkání dostává domácí Rodrigo Palacio, který si počínal v souboji s Alejandrem Gómezem velmi tvrdě a zasáhl kopačkou argentinského záložníka do choulostivých míst.
35
Další ostrý zákrok předvedl na levé straně zkušený italský obránce Andrea Masiello a Inter Milán měl k dispozici zajímavou standardní situaci. Rozehrávky se ujal Brožović, který poslal přízemní pasem míč na nohu Jovetiće, který se snažil poslat míč do vápna na nabíhajícího Palacia. Zajímavý signál, nicméně Atlanta záměr přečetla.
33
Inter Milán kombinoval na vlastní polovině. Davide Santon však velmi chytře vysunul hru na Assane Gnoukouriho. Mladý záložník Interu byl však o míč velmi rychle obrán a dopředu míří Atlanta!
32
Před vápnem Interu chyboval mladý Assane Gnoukouri, který daroval míč Jasminu Kurtićovi. Slovinského záložníka poslal k zemi Miranda, nicméně dle názoru rozhodčího čistým způsobem.
31
Rozehrávku volného přímého kopu si vzal na starost Marcelo Brozović, jehož přetažený centr dokázal vrátit do vápna Kondogbia. Následný centr levého obránce Juana Jesuse však žádné nebezpečí pro branku Sportiella neznamenal.
30
Na trávníku se v posledních minutách lehce přiostřilo a vůbec bych se nedivil, kdyby hlavní rozhodčí už vytáhl kartu! Dramé ostře zajel pod nohy Geoffreyho Kondogbii, dostal však pouze slovní napomenutí!
29
Teď se však provinil nedovoleným zákrokem i Marcelo Brozović a Atlanta měla rovněž k dispozici standardní situaci. Přetažený centr Alejandra Gómeze odhlavičkoval z pokutového území Brazilec Miranda.
28
Rozehrávky standardní situace se zhostil střídající Stevan Jovetić, nicméně je vidět, že černohorskému útočníkovi chybí herní praxe. Jeho volný přímý kop vylétl hodně vysoko nad branku!
27
Inter je ale v posledních minutách hodně aktivní! Z levé strany odcentroval Juan Jesus, na jehož centr si nabíhal Kondogbia, nicméně hlavičkou míč nezasáhl! Následně byl faulován třicet metrů před brankou Atlanty Marcelo Brozović a Inter má k dispozici zajímavou standardní situaci!
26
Zajímavou individuální akci předvedl na levé straně Marcelo Brozović, který nejdříve přešel přes Masiella, avšak následně mu nevyšla zasekávačka na Stendarda, který míč odkopl za polovinu hřiště.
25
Hostující tým po nedovoleném zákroku Mirandy zahrával standardní situaci. Rozehrávky se ujal Alejandro Gómez, který našel svým centrem hlavu střídajícího Pinilli. Hlavička Chilana však mířila nad branku!
24
Atlanta musí rovněž střídat! Germán Denis bohužel v dnešním utkání dohrál, neboť ho nepustí zranění, které si přivodil ze souboje s Medelem. Na jeho místo nastupuje Mauricio Pinilla.
23
Postupnou kombinaci domácího celku ukončil Chilan Gary Medel, který napřáhl z hodně velké dálky, nicméně jeho projektil letěl hodně mimo branku Sportiella!
22
Na hranici vápna si dokázal udělat prostor Stevan Jovetić, který vypálil přes obránce Stendarda k tyči. Jeho ránu však dobře viděl gólman Marco Sportiello, který byl u tyče včas a míč lapil!
21
Atlanta si s rozehráním svého prvního rohu v zápase dala opravdu na čas. Rozehrávky se nakonec ujal Carlos Carmona, jehož centr zachytil na hranici malého vápna gólman Handanović.
20
Na trávníku zůstal ležet hostující Germán Denis, který absolvoval tvrdý souboj s domácím Gary Medelem. Hostující hráč je momentálně ošetřován, nicméně to vypadá, že by měl pokračovat ve hře.
19
Ve středu hřiště hodně zariskoval chorvatský záložník Marcelo Brožović, který míč ztratil a Atlanta mohla jít do protiútoku. M9č se dostal za obranu, kam si naběhl Alejandro Goméz. Střelu argentinského útočníka byla zablokována na rohový kop.
18
Jovetić toho zatím po svém příchodu stíhá opravdu hodně. Před malou chvílí se střetl v souboji s Guglielmem Stendardem. Hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok domácího hráče.
17
Ve středu pole se dokázal uvolnit střídající Stevan Jovetić, který hledal nadýchaným centrem za obranou naběhnutého Marcela Broziviće. Na mladého chorvatského záložníka však byla přihrávka příliš dlouhá.
15
Inter Milán již po úvodních patnácti minutách poprvé střídá! Nějaké zranění si pravděpodobně přivodil Mauro Icardi, který odchází ze hřiště. Svou premiéru v dresu Interu tak zažije černohorský střelec Stefan Jovetić!
14
Na druhé straně se mohl dostat zakončení Brozović, nicméně raději volil příhrávku a našel ve středu pole volného Assane Gnokouriho, jehož následná rána byla zblokovaná na rohový kop!
13
Teď však Atlanta parádně vykombinovala obranu Interu a na pravé straně se ocitl zcela osamocený Andrea Masiello. Jeho přetažený centr hledal Jasmina Kurtiće, nicméně ještě před slovinským záložníkem odvrátil míč Davide Santon.
12
Teď však měl obrovskou příležitost Inter! Stoper Miranda poslal za obranu Atlanty nádherný pas, který si zpracoval Rodrigo Palacio a postupoval do vápna. Dostihl ho však stoper Stendardo, kterého domácí hráč údajně trefil do ruky ve vápna. Penaltu však hlavní rozhodčí neodpískal!
11
Na druhé straně zahrozil i Inter! Na levé straně se dokázal uvolnit ze souboje s Masiellem Mauro Icardi, který následně poslal do vápna nadýchaný centr. Nejvýše však vyskočil brankář Sportiello.
10
Teď už to však vypadalo pro Atlantu lépe! Boukary Dramé dostal hodně prostoru na levé straně a pokoušel se rychlým pasem vybídnout k púniku Germána Denise. Argentinský útočník však spadl po souboji s Mirandou.
9
Germán Denis skvěl roztáhl hru na pravou stranu, kde se nacházel Carlos Carmona. Chilský záložník si vyměnil míč s Masiellem a pokoušel se najít ve vápně Gómeze, neúspěšně. Obrana Interu přihrávku zablokovala.
8
Juan Jesus hledal kolmou přihrávkou ve středu Rodriga Palacia. Argentinský útočník však míč nedokázal zpracovat, a ten propadl ke stoperovi Guglielmu Stendardovi, který zahajuje útok hostujícího celku.
6
Skvělou práci odvedl ve středu hřiště Rodrigo Palacio, který dostal míč na levou stranu, kde se nacházel zcela volný Geoffrey Kondogbia. Postup bývalého záložníka Monaca však zastavil výborným obranným zákrokem Masiello.
5
Rozehrávky prvního rohového kopu tohoto utkání se ujal Assane Gnokouri, který se pokoušel najít ve vápně hlavu Murilla. Letní posila z Granady se však k míči nedostala.
4
První výkop měl k dispozici gólman Marco Sportiello, který však našel pouze hlavu Mirandy, který roztáhl hru na levou stranu, kam si naběhl Kondogbia. Akce Interu pokračovala a z pravé straně se pokoušel odcentrovat Davide Santon, jehož pokus byl zablokován na rohový kop.
3
Obrovská příležitost Atlanty hned v samém úvodu! Po chybě Kondogbii se dostal do úniku Jasmin Kurtić, který dostal míč do vápna, kde jej Dramé sklepl pro Alejandra Goméze. Střela argentinského středopolaře mířila nad branku Samira Handanoviće!
3
Tentokrát Inter propadl ve středu hřiště a k míči se dostal Jasmin Kurtić. Slovinský hráč hledal za obranou Germána Denise. Argentinského útočníka si však velmi dobře pohlídal Miranda!
2
Atlanta se sympaticky dostala na pravou stranu, kde si však špatně zpracoval míč Andrea Masiello a Juan Jesus zvládl situaci výborně, když přihrál k Handanovičovi a slovinský gólman míč vykopl na soupeřovu polovinu.
1
Hlavní rozhodčí Giampaolo Calvarese právě zahájil dnešní utkání! Úvodní výkop měli k dispozici fotbalisté hostující Atlanty, kteří se budou pokoušet dostat kombinací na útočnou polovinu.
1

Inter Milán: Handanovič – Santon, Miranda, Murillo, Jesus – Gnoukouri, Medel, Kondogbia – Brozović – Palacio, Icardi.
Náhradníci: Carrizo – D'Ambrosio, Andreolli, Hernanes, Jovetić, Montoya, Schelotto, Ranocchia, Nagatomo, Taïder, Dimarco.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – A. Masiello, Stendardo, Cherubin, Dramé – Carmona, de Roon, Kurtić – Moralez, Denis, A. Gómez.
Náhradníci: Bassi – Migliaccio, Raimondi, Boakye, Grassi, D'Alessandro, Pinilla, Estigarribia, Bellini, Brivio, Giorgi.

Rozhodčí: Calvarese – Marrazzo, Pegorin (vš. Itálie).
Příjemný nedělní večer! Italská Serie A byla již o tomto víkendu rovněž zahájena. My se společně zaměříme na zápas slavného Interu Milán, který změří síly s Atlantou Bergamasca Calcio. Úvodní výkop je naplánován na San Siru v 20:45 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
INTER MILÁN
Inter Milán nezažil dobrou sezónu. V italské lize obsadil až osmé místo, což značí, že letos bude pohárová Evropa bez účasti slavného celku! Inter může navíc mrzet fakt, že o místo v kvalifikaci evropské ligy ho připravila Sampdoria Janov, který vypadla ve třetím předkole se srbskou Vojvodinou. Velmi potupná byla hlavně úvodní porážka 0:4 na hřišti italského celku! Roberto Mancini však vyhlásil již na konci loňské sezóny útok na nejvyšší příčky! Uvidíme, jak slavný celek vstoupí do italské ligy ...

Příprava však milánskému celku vůbec nevyšla! Inter se zúčastnil International Champions Cupu. V australské skupině se střetl s rivalem AC a Realem Madrid. První utkání Inter prohrál 0:1 a další utká se španělským celkem dokonce 0:3! Ani v následném přátelském duelu s tureckým Galatasaray se svěřenci trenéra Manciniho ze vstřelené branky neradovali. Turecký mistr zvítězil 1:0! Generálkou na nový ročník Seria A sloužil přátelský duel s řeckým AEK Athény. Fanoušci na San Siro však příliš šancí neviděli a utkání skončilo bezbrankovou remízou. Forma Interu před novou sezónou tak rozhodně ideální není!

Kádr Interu opustili v letním přestupovém období dva mladí, avšak klíčový hráči! Švýcarský ofenzivní záložník Xherdan Shaqiri vyslyšel volání Premier League a přijmul nabídku od Stoke, které zaplatilo 16,8 M €. Tento týden se také domluvil přestup mladého chorvatského záložníka Matea Kovačiće, za kterého Real Madrid vysázel 35 M €. Fanoušci tento odchod brali velmi těžko, nicméně Roberto Mancini tento přestup zrealizovat musel, aby Inter dokázal splnit finanční pravidla UEFA! Italský trenér byl však v letním přestupovém období velmi aktivní! Z Monaka přivedl talentovaného francouzského stopera Geoffreyho Kondogbiu za 30 M €. Velkou posilou jistě bude také brazilský stoper João Miranda, který přišel z Atlética. Návrat na San Siro zažije také italský obránce Davide Santon, který přišel z Newcastlu. Za 8 M € přišel z Granady Jeison Murillo a na hostování z Barcelony Martín Montoya. Zřejmě největší posilu si však Roberto Mancini nechal na konec! Černohorský střelec Stevan Jovetić nedostával v City příliš příležitostí, a tak zvolil návrat do Itálie! Do Interu přichází na hostování!
ATLANTA BERGAMASCA CALCIO
Atlantě se loňská sezóně vůbec nepodařila. Tým hrál až do posledního kola o zachránu a nakonec se umístil na sedmnáctém místě. Na osmnácté Cagliari měla Atlanta náskok tří bodů. Svěřenci Edoarda Reja by si jistě z minulé sezóny rádi vzali ponaučení a letos se pohybovali v klidném středu tabulky!

Atlantě se v přípravě převážně dařilo! S druholigovou Novarou sehrála hodně divoký zápas, který skončil 3:3. V dalším utkání dokázala Atlanta porazit Renate 3:0. Přípravné utkání sehrála také s anglickým Queens Park Rangers. Velmi vyrovnané utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Generálku na novou sezónu sehrála Bergamasca s Chievem. Atlanta byla velmi aktivní, nicméně utkání skončilo opět remízou 1:1. První soutěžní utkání sehrála Atlanta v rámci Coppa Italia s Cittadellou. Domácí Calcio se dokázalo prosadit třikrát ve druhém poločase a mohlo se radovat z postupu do dalšího kola!

Atlanta v létě prodala do FC Turín své dva mladé talenty. Středopolař Daniele Baselli a Davide Zappacosta se stěhovali do Turína celkem za 10 M €. Atlanta přivedla za 2 M € Chilana Mauricia Pinillu z Janova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62