Dnešní utkání je u konce! Janov CFC v dnešním utkání remízoval s SSC Neapol 0:0!

V prvním poločase toho bohužel příliš zajímavého k vidění nebylo. Vlastně jedinou velkou šanci prvního poločasu měl v páté minutě José Callejón, který však Perina nepřekonal. V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná, a další šance jsme bohužel neviděli.

Hned na začátku druhého poločasu se měla Neapol dostat do vedení, nicméně hlavní rozhodčí odpískal ofsajd, ve kterém se však Koulibaly nenacházel. Velkou šanci měl Higuaín, jehož střelu však zablokoval obránce. Na další velkou šanci jsme čekali až do samotného závěru! Střelu Gabbiadiniho tečovala zeď, nicméně Perin dokázal zareagovat!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
90+4
90+3
Další žlutou kartu udělil hlavní rozhodčí hostujícímu Davidu Lópezovi, který nestíhal v souboji s Costou, a domácího středopolaře poslal k zemi!
90+2
Exekuce standardní situace se zhostil střídající Gabbiadini, jehož střelu někdo z domácích nepříjemně tečoval, a brankář Perin reagoval až na poslední chvíli, nicméně míč dokázal vyrazit!
90+1
Alberto Costa poslal ve středu hřiště k zemi brazilského záložníka Jorginha, a od hlavního rozhodčího viděl žlutou kartu!
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, tudíž oba týmy mají ještě čas!
89
Aktivní Lorenzo Insigne poslal nebezpečný centr do vápna Janova, za kterým spěchal vysoký útočník Gabbiadini. Brankář Perin však šel ven z branky, a míč v pohodě lapil!
87
I na druhé straně mohl Janov udeřit! Střídající Cissokho dostal zajímavý pas na levou stranu, odkud poslal nebezpečný centr před branku. Brankář Reina zaváhal, a přihrávka mířila na osamoceného Laxalta, kterého si však pohlídal Ghoulam!
86
Velká šance hostujícího celku! Neapol vhazovala aut z pravé straně, Hysaj našel ve vápně Insigneho, který poslal míč před branku, do zakončení se dostal Gabbiadini, nicméně jeho nepovedená střela skončila těsně mimo!
85
Další žlutou kartu hlavní sudí Daniele Doveri udělil střídajícímu Gabbiadinimu, který u postranní čáře nestíhal v souboji s Costou, a tak ho poslal k zemi!
83
Střídající Olivier Ntcham neudržel nervy na uzdě ve středovém kruhu, a rukou praštil hostujícího Davida Lópeze. Daniele Doveri mohl udělit červenou, nicméně zůstal u žluté karty!
82
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází David López.
81
Na druhé straně skvěle napadal Lorenzo Insigne, který obral o míč rozehrávajícího Burdissa. Jeho následná střela však neměla gólové parametry, a brankář Perin si věděl rady!
80
Tentokrát Diego Perotti provedl zajímavý průnik na levém křídle, kde obešel Hysaje. Jeho následný centr našel na hranici vápna Cissokha, který poslal míč do vápna pro Costu, ten se však nacházel v ofsajdu!
79
Janov se po dlouhé době dokázal protlačit do kombinace na útočné polovině. Diego Perotti se ocitl v zajímavé šanci na levé straně, a mohl střílet. Argentinský útočník si však na střelu netroufl!
78
Střídající Gabbiadini si na pravé straně nepočínal zrovna ideálně, a o míč přišel. Vysoký italský útočník však následně zapracoval, a podařilo se mu míč vybojovat zpět.
77
Na druhé straně měla obrovskou příležitost hostující Neapol! Lorenzo Insigne skvěle načasoval přihrávku pro Marka Hamšíka, kterého však dokázal vychytat brankář Perin, který včas vyběhl!
75
Nicolás Burdisso teď pokazil rozehrávku na vlastní polovině, a daroval míč Higuaínovi. Argentinský útočník však následně neprošel přes Izza, a jeho akce velmi brzo skončila.
74
Domácí Janov však skvěle napadal, a dokázal vybojovat míč zpět. Z levé strany se podařilo odcentrovat střídajícímu Ntchamovi, který málem před brankou našel Cissokha. Mladý útočník však na míč těsně nedosáhl.
73
Dlouhý výkop brankáře Perina měl najít na útočné polovině útočníka Laxalta, kterému však míč uskočil od nohy, a skončil v zámezí!
71
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Issa Cissokho.
70
Obránce Faouri Ghoulam dostal prostor na levé straně, a pokoušel se najít centrem ve vápně Insigneho. Rychlému Italovi však kousek chyběl, aby míč zpracoval.
69
Teď to však svěřencům Maurizia Sarriho vůbec nevyšlo. Marek Hamšík dostal přihrávku do středu od Gabbiadiniho. Reprezentační záložník Slovenska se pokoušel najít na levém křídle střídajícího Insigneho, nicméně přihrávka byla hodně nepřesná.
68
Hostující celek se usadil na soupeřově polovině, a kombinuje. Hráči Neapole se pokoušejí dostat na dostřel branky Mattia Perina.
67
Neapol je v posledních minutách jednoznačně aktivnějším celkem, nicméně vedoucí branky ne a ne přijít. Obrana Janova zatím odolává.
67
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Manolo Gabbiadini.
64
Janov se velmi rychle přesunul na útočnou polovinu, a kombinoval před vápnem Neapole. Alberto Costa se následně pokoušel najít ve vápně Laxalta, ten si však pomohl nedovoleným zákrokem v souboji s Ghoulamem.
63
Na útočné polovině ztratil míč Gonzalo Higuaín, který poslal nedovoleným způsobem k zemi stopera Burdissa. Hlavní rozhodčí však žlutou kartu neudělil.
60
Následně se však dobře napadající Neapol k míči stejně dostala. Aktivní stoper Raúl Albiol skvěle napadal, a Izza o míč obral. Hostující celek tak kombinuje na vlastní polovině.
59
Lorenzo Insigne dokázal opět krásným způsobem uvolnil na pravém křídle José Callejóna. Bývalý záložník Realu Madrid poslal před branku Mattia Perina přízemní centr, který však odklidil stoper Burdisso.
58
Lorenzo Insigne se hned po svém příchodu zapojil do hry! Malý italský ofenzivní záložník prošel středem hřiště, a dostal míč na volného Callejóna. Následná přízemní střela však skončila těsně mimo!
57
Hostující celek provádí své první střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Dries Mertens, který si pravděpodobně přivodil nějaké zranění. Na jeho místo přichází italský křídelník Lorenzo Insigne!
56
Exekuce rohového kopu domácího celku se ujal právě Diego Perotti, jehož centr však ve vápně Neapole nikoho z domácích hráčů nenašel.
55
Po delší době se do útoku dostal také domácí Janov. Po levé straně postupoval Diego Perotti, kterého nedokázal zastavit Hysaj, a tak domácí záložník odcentroval. Jeho pokus však zblokoval na rohový kop Albiol!
53
Další velká šance hostujícího celku! Útočnou akci Neapole rozběhl na levém křídle Dries Mertens, který se dokázal uvolnil, a našel ve vápně Higuaína. Hostující útočník se obtočil kolem bránícího hráče, a vystřelil. Jeho pokus však zablokoval stoper Ansaldi!
52
Na druhé straně mohl zahrozit Gonzalo Higuaín, který si naběhl na přihrávku od Allana. Proti argentinskému útočníkovi však skvěle vyběhl brankář Perin, a míč vyrazil do rohu!
51
Janov se zatím v průběhu druhého poločasu nemůže vyrovnat s aktivní hrou svého soupeře. Neapol stále kombinuje na útočné polovině, a pokouší se dostat na dostřel branky Perina.
49
Gonzalo Higuaín přebral od Callejóna míč před vápnem, a udělal si prostor ke střele. Bývalý útočník Realu Madrid však nemířil přesně, a jeho střela mířila nad branku!
48
Následně však kombinace hostujícího celku na útočné polovině pokračovala. Z hranice vápna vyslal nebezpečnou střelu Callejón! Perin vyrazil míč přesně do míst, kde se nacházel Koulibaly, jehož následná dorážka skončila v brance. Branka však nebyla uznána, neboť se hostující stoper dle názoru rozhodčích nacházel v ofsajdu, což však opakované záběry nepotvrdily.
47
Do druhého poločas vstoupila lépe hostující Neapol, která z úvodního tlaku vybojovala rohový kop. Exekuce se ujal Jorginho, jehož centr však obrana domácího celku odvrátila!
46

Doufejme, že druhý poločas nabídne i nějaké branky! Ten začne přibližně v 16:03!
45+2
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby! Mezitím dostal zajímavou přihrávku za obranu Gonzalo Higuaín, který však vybíhal z ofsajdové pozice.
45
Domácí provádějí na konci druhého poločasu své druhé střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Blerim Džemaili, který si přivodil v jednom ze soubojů nějaké zranění, a nemůže pokračovat ve hře. Na jeho místo přichází Ntcham!
43
Elsed Hysaj si udělal prostor na pravé straně, a odcentroval přes Izza. Na jeho centr si nabíhal Higuaín, nicméně velmi dobře četl hru Perin, který si pro míč vyběhl.
42
Domácí celek tak měl k dispozici zajímavou standardní situaci, které se ujal Blerim Džemaili. Centr švýcarského záložníka našel ve vápně Burdissa, kterému však hlavička nesedla!
41
Domácí útočník Diego Laxalt se dostal k míči na pravé straně, nicméně velmi dobrým napadáním ho vytlačil k čáře Hysaj. Albánský orbánce však následně fauloval!
40
Stoper Burdisso dostal hodně prostoru na levé straně, a tak se pokoušel přenést hru na pravou stranu pro Perottiho, nicméně centr nebyl přesný, a míč skončil v zámezí.
39
Janov se opět dostává ke své aktivní kombinaci na útočné polovině. Hráči hostujícího celku však skvěle napadají, a nedávají svému soupeři příliš času na kombinaci.
37
Rozehrávky nebezpečné standardní situace se ujal Jorginho. Brazilský středopolař to zkusil přimo, avšak jeho ostrá střela neměla gólové parametry!
36
První žlutou kartu dnešního zápasu udělil hlavní rozhodčí domácímu Armandovi Izzovi, který nedovoleným zákrokem zastavil protiútoku Neapole, který táhl středem hřiště Higuaín!
35
Po dlouhém ošetření Muňoze se hraje dál. Na levé straně se dostal do zajímavého průniku Blerim Džemaili, který si udělal prostor, a poslal nebezpečný centr před branku. Pavoletti se však do zakončení nedostal!
33
Před vlastním vápnem zůstal ležet na zemi Ezequiel Muňoz, který si pravděpodobně ublížil v souboji s Gonzalem Higuaínem. Vypadá to, že argentinský obránce bude muset střídat.
31
Belgický křídelník si udělal prostor na levé straně, a poslal nebezpečný centr do vápna, kterým hledal na hrotu Higuaína. Argentinský útočník skončil na zemi po kontaktu s Burdissem, penalta se však nepíská.
30
Neapol kombinovala na útočné polovině, kde se pokoušel o spolupráci obránce Ghoulam s Driesem Mertensem. Belgický útočník však poslal nepřesnou přihrávku, a míč skončil v zámezí.
26
Diego Laxalt se ve středu hřiště krásně uvolnil,a roztáhl hru na Pavolettiho. Italský útočník následnou přihrávkou hledal ve vápně právě Laxalta, který však vybíhal z ofsajdové pozice!
25
Janov se velmi rychle dostal na útočnou polovinu, a kombinoval na levém křídle. Spolupráce Tomáse Rincóna společně s Izzem však nebyla ideální, a domácí celek o míč přišel.
24
Neapol vhazovala z pravé strany, jmenovitě Hysaj. Bývalý obránce Empoli našel José Callejóna. Španělský křídelník se však nedokázal vypořádat s bránícím Izzem, a u míče je Janov.
23
Koulibaly si vyběhl až na polovinu hřiště, odkud se pokoušel najtí naběhlého Driese Mertense. Belgický křídelník skvěle načasoval svůj náběh, avšak míč se mu nepodařilo správně zpracovat.
21
Aktivní Ghoulam hledal ve středu hřiště Allana. Brazilský záložník následně po souboji s Rincónem spadl, a naštěstí pro hosty, hlavní rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
20
Exekuce standardní situace se ujal Brazilec Jorginho, jehož centr nebyl přesný. Hlavní rozhodčí však hned poté hru přerušil, neboť se nedovoleným zákrokem prezentoval Higuaín.
19
První zajímavá standardní situace pro Neapol! Na levé straně se povedeně uvolnil Ghoulam, kterého poslal k zemi obránce Muňoz. Hlavní rozhodčí v tomto případě žlutou kartu neudělil.
16
Poprvé v tomto zápase se také domácí celek dostal do zakončení. Pavoletti měl před vápnem velké problémy se zpracováním míče, nakonec se mu to však povedlo, a dostal míč k Laxaltovi, jehož pohotová rána mířila vysoko nad branku!
15
Ani tentokrát kombinace Janova na útočné polovině své ovoce nepřinesla. Nepříliš přesnou přihrávku Džemailiho vystihl Allan, který následně obešel Muňoze, avšak jeho další postup zastavil Burdisso.
14
Nepřesný centr stopera Koulibalyho zachytil ve středu hřiště Costa, který se pokoušel najít za obranou centrem Pavolettiho. Italský útočník se však neprodral přes Albiola.
12
Aktivní Dries Mertens si naběhl na levé křídlo na centr pro Marka Hamšíka. Následně se malý Belgičan pokoušel projít přes Burdissa, ten však jeho postup zastavil, a poslal míč do zámezí.
11
Neapol se velmi agresivním napadáním dostala k míči na vlastní polovině. Domácí celek se však dokázal velmi rychle zformovat, a tak Raúl Albiol poslal míč pouze k brankáři.
9
Domácí celek je zatím v posledních chvílích velmi aktivní, avšak svou kombinací na útočné polovině se však na dostřel branky Pepeho Reiny ještě nedostal.
8
Obrana Janova se pokoušela o dlouhý nákop na útočnou polovinu. Na centr Burdissa si nabíhal útočník Pavoletti, toho si však pohlídal Albiol!
6
I tohoto rohového kopu se ujal hostující Jorginho, kterému se však tentokrát centr nepovedl, a míč dokázal před Higuaínem odvrátit Izzo!
5
Do první zajímavé šance se dostal José Callejón, který se dokázal uvolnil na pravé straně, a natáhl si míč do středu. Jeho pokus mířící na vzdálenější tyč vak Perin vyrazil na roh!
4
Prvního rohového kopu dnešního zápasu se ujal Jorginho, jehož centr však ve vápně našel pouze domácího stopera Burdissa. Navíc se útočným faulem se prezentoval Albiol, a hra je přerušena.
3
Marek Hamšík skvěle zapracoval ve středu hřiště, kde obral Ansaldiho. Následně našel slovenský středopolař Mertense, který neváhal, a poslal zprvní míč na Higuaína, kterého však dobře bránil Izzo, a ten poslal míč na roh.
2
Domácí Muňoz nestíhal v souboji s José Callejónem, a tak ho poslal zákrokem zezadu k zemi. Španělský křídelník se hned chytil za kotník, avšak Callejón by měl pokračovat ve hře.
1
Hlavní rozhodčí Daniele Doveri právě zahájil dnešní utkání. Výhodu úvodního výkopu měli k dispozici domácí fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině.
1

Janov CFC: Perin – Muñoz, Burdisso, Izzo – Rincón, Džemaili, Costa, Ansaldi – Perotti, Pavoletti, Laxalt.
Náhradníci: Lamanna, Ujkani – Figueiras, Gakpé, Ntcham, Lazović, Tachtsidis, Cissokho.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, Higuaín, D. Mertens.
Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Henrique, Valdifiori, Ch. Maggio, David López, Chiricheş, Gabbiadini, L. Insigne, El Kaddouri, Chalobah.

Rozhodčí: Daniele Doveri – Marrazzo, Paganessi (vš. Itálie).
Příjemné nedělní odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Serie A má o tomto víkendu na programu své jedenácté kolo. My se společně zaměříme na souboj Janova CFC s SSC Neapol. Úvodní výkop je naplánován v 15:00, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
JANOV CFC
Janov zatím nedokázal navázat na velmi dobré výkony z loňské sezóny. Momentálně se nachází až na patnácté příčce tabulky se ziskem jedenácti bodů. Tabulky nejvyšší italské ligy je však velmi vyrovnaná, a každý bod je velmi důležitý.

Po reprezentační přestávce Janov nepodává příliš vyrovnané výkony. Nejdříve v domácím prostředí porazil Chievo těsně 3:2. V následujícím utkání však nezvládl zápas na půdě Empoli, kde prohrál 0:2! V posledním ligovém utkání se Janov představil na půdě FC Turín. Bláznivé utkání skončil remízou 3:3, když za hosty vyrovnával ve čtvrté nastavené minutě Laxalt! Do dnešního utkání vstupuje Janov v pozici mírného outsidera.
SSC NEAPOL
To celek z jihu Itálie v letošní sezóně předvádí velmi povedené výkony! Neapol se momentálně nachází na skvělém třetím místě místě. V případě dnešní výhry by se navíc SSC mohlo posunout na první příčku v tabulce!

Neapol předvádí po reprezentační přestávce skvělé výkony, a zejména v ofenzivě to týmu trenéra Sarriho "šlape". Nejprve ve šlágru kola porazila Neapol doma Fiorentinu 2:1. Následně se v rámci Evropské ligy představil italský celek na půdě Midtjyllandu. Neapol podala skvělý výkon, vyhrála 4:1, a udělala důležitý krok směrem k postupu! O následné výhře na hřišti Chieva rozhodl v 59. minutě Higuaín jediným gólem zápasu. V posledním ligovém utkání přivítala Neapol v domácím prostředí Palermo, a dokázala zvítězit 2:0!
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62