To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Lazio nepřekročilo svůj stín a i nadále dává najevo, že je v krizi. Kouč Stefano Pioli má zřejmě dneškem hodně rozhoupanou židli, naopak, Juventus dokázal, že se mu poslední dobou řadí a vítězství v Římě musí hodně těšit!
90+4
90+4
Probíhají již poslední sekundy dnešního utkání.
90+3
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí se rozhodl nastavit ještě čtyři minuty.
89
Giorgio Chiellini zůstává ležet na trávníku a zřejmě tolik na nohy chvátat nebude.
88
Ne, nedaří se, Marchisio získává míč a postupuje směrem k půlící čáře.
87
Po střele Mira Kloseho mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany.
85
Blíží se závěr utkání, Lazio již zřejmě nemá na to, aby s výsledkem něco udělalo.
83
Žlutou kartu dostává Miroslav Klose (S. S. Lazio) za faul na Evru.
82
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Álvaro Morata.
80
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Juan Cuadrado.
79
Hosté připravují změnu v sestavě, že hřiště odejde Dybala.
78
Lazio nedokáže dnes svého soupeře ničím překvapit, hlavně v útoku je to neuvěřitelná marnost v podání domácích hráčů.
76
Zakončující Radu sklidil akorát pískot tribun po své střele vysoko nad branku Buffona.
76
Z necelých pětadvaceti metrů rozehrál Biglia, ale míč přizvedl ve zdi bránící Bonucci, roh pro Lazio z pravé strany.
75
Žlutou kartu dostává Balde Diao Keita (S. S. Lazio) za skluz zezadu u vlastního pokutového území, velmi dobrá pozice pro volný kop Lazia.
73
Lazio opět v útoku, po zablokované střele Keity se ještě snažil vypálit Klose, což se mu povedlo, ale slabou střelu Buffon chytá.
72
Parolo to zkusil přízemní střelou přímo na branku, ale zkušený Buffon byl na svém místě.
71
Volný kop Lazia, ve vzdálenosti osmadvaceti metrů od branky Juventusu.
70
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Kwadwo Asamoah, přichází Patrice Evra.
69
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Alessandro Matri.
68
Žlutou kartu dostává Aléx Sandro (Juventus FC).
67
Buffon si došel pro míč na hranici pokutového území a bude moci rozehrát.
65
Zmar nyní dokresluje snaha Milinkoviće-Saviće na hranici pokutového území Juventusu, kde nedokázal ani trefit míč..
64
Družina v modročerném vypadá zatím hodně neškodně, Juventus hraje i ve druhém poločase to, co potřebuje a stačí mu to.
63
Domácí "utíká" míč z nohy, ten často končí v autu nebo na kopačkách hráčů Juventusu.
62
Mandžukić faulován v hlavičkovém souboji s Mauríciem, který si pomohl loktem.
61
Z volného kopu se hosté neprosazují, ale zůstávají na polovině Lazia.
60
Žlutou kartu dostává Marco Parolo (S. S. Lazio) po skluzu zezadu na pronikajícího Sandra.
58
Průnik Dybaly po levé straně, útočník Juventusu se i přes snahu bránícího Basty dostal ke střele, ale branku Lazia netrefuje.
56
Nic nového, oba týmy bojují hlavně ve středu hřiště, i ve druhé půli pokračuje fotbalová nuda.
54
Domácí se sami připravují o možnosti ohrozit branku Buffona, míč u půlící čáry, kde hosté nepříjemně napadají.
53
Hosté se ubránili, ale musí se i nadále bránit, Lazio je s míčem na jejich polovině.
52
Rohový kop pro Lazio, domácí rozehrají z levé strany.
51
Míč mají hosté, ale ti se nikam dopředu nehrnou.
50
Radu padá v těsné blízkosti pokutového území Juventusu, možná již i v něm, ale rozhazuje rukama zbytečně, nebyl to faul, hra pokračuje.
49
Mandžukić vybojoval míč v souboji s Keitou, vzápětí ale jeho pas zachytil Gentiletti, který míč odehrál do autu.
48
Že první půle Laziu vůbec nevyšla, dokazuje i dvojí změna v sestavě pro druhý poločas.
46
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Antonio Candreva a Ricardo Kishna, přichází Felipe Anderson a Balde Diao Keita.
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
První poločas je za námi. Zatím sledujeme spíše bojovné utkání, v němž Juventus dokázal dvakrát "udeřit". První gól padl po chybě bránícího Gentilettiho, který si srazil míč do své branky. Druhý byl parádní, to když Dybala napřáhl a z dálky trefil přesně k tyči. Lazio se snaží, ale domácí zatím sráží velké množství vlastních chyb. Juventus hraje pouze to, co potřebuje a stačí mu to.
45+3
45+3
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio) za úder do obličeje Lichsteinera ve sprinterském souboji.
45+1
Nastavují se dvě minuty, hra pokračuje, domácí to zkouší po levé straně.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, na polovině Juventusu se opět ošetřuje, tentokrát hráči obou týmů.
43
Míč mají na svých kopačkách domácí, defenziva rozehrává.
42
Mandžukić prohrává hlavičkový souboj na polovině Lazia.
40
Je před námi první pětiminutovka prvního poločasu, byť jsme zaznamenali již dva góly, zatím to není nijak úchvatné utkání, spíše bojovné, s velkým množstvím chyb.
39
Míč má obrana Lazia, která rozehrává.
37
Maurício fauluje Mandžukiće v hlavičkovém souboji, na vlastní polovině a dostává za to žlutou kartu.
36
A odvádí velmi dobrou práci, dezorientovaná defenziva Lazia v podstatě pouze odevzdala míč...
35
Lazio s míčem na své polovině, Mandžukić znepříjemňuje rozehrávku domácímu týmu.
34
Juventus vyčkává na své polovině, mezitím Candreva hledá svým pasem Kloseho, ten je ale úplně někde jinde, diváci pískají.
33
Paulo Dybala dnes hraje velký zápas, u prvního gólu byl, druhý sám vstřelil, to vše zhruba po první půl hodině hry!
32
Juventus právě vstřelil branku!
Krásný fotbalový okamžik, PAULO DYBALA si po přihrávce Mandžukiće náramně připravil míč ke střele, z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Lazia vypálil přesně k tyči, gólman Marchetti se po míči marně natahoval.
32
Pas na Kloseho neprošel, skvěle zasáhl Chiellini.
31
Hra pokračuje, Gentiletti odkopává míč na polovinu Juventusu.
30
Na hřiště již naběhli lékaři domácího týmu, vypadá to tam na nějaký natažený sval či něco podobného.
29
Antonio Candreva zůstává po zákroku Mandžukiće ležet na trávníku.
28
Bránící Dybala ukopl ve vlastní šestnáctce míč před útočícím Milinkovićem.
27
Lazio zůstává na polovině soupeře, k dispozici má rohový kop z pravé strany.
26
Žlutou kartu dostává Mario Mandžukić (Juventus FC) za faul na Gentilettiho na vlastní polovině.
25
Na konci celé akce odkop bránícího Parola, domácí z této standarky nic nevytěžili.
24
Volný kop Lazia, z levé strany na polovině Juventusu, rozehrává Biglia.
23
Hraje se na polovině Juventusu, domácí prohrávají i většinu hlavičkových soubojů.
22
Defenziva Lazia odkopává míč do bezpečí, ale domácí zatím sklízejí pískot tribun.
21
Po přihrávce Sandra se ve vápně Lazia dostal ke střele Asamoah, který branku ale přestřelil, míč ale byl tečován, je z toho alespoň roh.
20
Hraje se ve středu hřiště, kde je zatím aktivnější Juventus.
19
Sturaro poslal z pravé strany pas do vápna Lazia, ale hodně nepovedený, snadná práce pro Marchettiho.
18
Pas na Dušana Bastu, na pravou stranu, nebyl přesný, Buffon bude rozehrávat od své branky.
18
Candreva odcentroval z levé strany, ale Milinković-Savić se nedostal k hlavičce.
16
Dybala se dostává ke střele z nějakých pětadvaceti metrů od branky Lazia, ale tu vysoko přestřeluje.
15
Jenže útočí domácí, jenže po úniku Dybaly musel vracející se Gentiletti faulovat a dostává za to žlutou kartu.
14
Po obranném zákroku Gentilettiho mají hosté k dispozici autové vhazování, v blízkosti vápna Lazia.
13
Centr směřuje do vápna Juventusu, ale nakonec z toho není žádné nebezpečí pro branku Buffona.
12
Rohový kop Lazia, domácí rozehrají z levé strany.
11
Parolo nepřesně přihrává, poté navíc Savić fauluje a míč tak získávají hosté.
10
Dušan Basta vhazuje z pravé strany, na své polovině, Laziu se nyní nedaří rozehrávka.
9
Utkání sledujte v hledišti i Pavel Nedvěd, který má zatím z průběhu utkání velkou radost.
8
Útočný faul Asamoha, míč získávají domácí.
7
Hosté zaútočili po levé straně, pas z levé strany si nešťastně do vlastní branky sklepl bránící SANTIAGO JUAN GENTILETTI!
6
Pěkná střela Candrevy, který napřáhl před vápnem Juventusu, míč prolétl vedle branky, Buffon si vše pohlídal.
5
Míč v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
3
Marchetti odkopává míč od své branky, ten se k němu vzápětí znovu dostává.
2
Razantní odkop bránícího Bonucciho, míč směřoval na Mandžukiće, ten vybojoval aut.
1
Oba týmy nastupuj na hrací plochu, utkání začne o něco později.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta, Gentiletti, Maurício, Radu – Parolo, Biglia – Candreva, Kishna, Milinković-Savić – Klose.
Náhradníci: Guerrieri, Berisha – Hoedt, Braafheid, Đorđević, Anderson, Keita, Matri, Konko, Cataldi.

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Sturaro, Marchisio, Asamoah, Sandro – Mandžukić, Dybala.
Náhradníci: Neto, Rubinho – Morata, Cuadrado, Lemina, Padoin, Rugani, Evra, Vitale, Zaza.

Rozhodčí: Luca Banti.
Juventus FC
Hosté se po nepovedeném ligovém startu zvedají. Zdá se, že kouč Massimiliano Allegri konečně sestavil mužstvo tak, aby opět začalo sbírat úspěchy. Na konci září prohrál Juventus těsně 1:2 v Neapoli, od té doby, vyjma duelu v Sassuolu (0:1), vyhrává. Počítá se i cenná remíza 0:0 ze hřiště Interu Milán. Hlavně bilance z posledních duelů je výtečná – Juventus vyhrál čtyři ligové zápasy v řadě, přidá pátý?
S. S. Lazio
V souboji dvou trápících se týmů půjde o hodně, dvojnásob to platí hlavně pro domácí Lazio. To totiž bude, dle několika zdrojů, bojovat o budoucnost svého trenéra Stefana Pioliho, který pomalu ztrácí (jestli již neztratil) důvěru vedení římského klubu. Ten se potácí na desátém místě, tedy přesně v polovině tabulky, navíc s hrozivě narůstající ztrátou na čelo. Lazio čeká na ligové vítězství již od října, kdy dokázal 25. 10. porazit Turín na svém hřišti 3:0. Pak následovaly pouze čtyři porážky a jediný bod za remízu ve 13. kole s Palermem.
Vítejte u dnešního on-line přenosu šlágru 15. kola italské Serie A, v němž S.S. LAZIO přivítá na Olympijském stadionu v Římě turínský JUVENTUS!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62