To je z mé strany vše, hezkou zbytek neděle.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 9:23.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šlo Lazio, když se trefil Parolo, ale ještě v prvním poločase vyrovnal Bacca. Ve druhém poločase byl domácí celek jasně lepší, měl řadu šancí, ale branka už nepadla.
90+4
90+3
Tak roh se už ani zahrávat nebude.
90+3
Hosté získali míč, vydali se dopředu a vybojovali roh.
90+3
Domácí kombinují na polovině Lazia.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Ale ani ze svého dvanáctého rohu domácí celek vedoucí branku nevstřelil.
90
Rohový kop pro AC.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Maurício.
88
Lazio se s vypětím všech sil brání, tak uvidíme, zda hosté udrží cennou remízu.
86
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kejsuke Honda, přichází Jérémy Ménez.
85
Tak ještě komplikace pro hosty, protože unikajícího Hondu fauloval Senad Lulić, který vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená.
83
Mario Balotelli byl při napadání hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul.
81
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Filip Đorđević.
80
Domácí ještě zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili.
79
Mario Balotelli zamotal tři protihráče, dostal se do vápna a poté poslal míč na zadní tyč, ale Giacomo Bonaventura ho do branky neusměrnil.
78
Žlutou kartu dostává Ignazio Abate (AC Milán).
77
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Zapata ještě zkoušel něco vymyslet, ale míč se od něj odrazil do zámezí.
76
Rohový kop pro domácí, už desátý.
76
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Luiz Adriano, přichází Mario Balotelli.
75
Domácí zahrávali standardní situaci z rohu velkého vápna, ale Honda opět poslal míč jen do zdi. Lazio se brání s vypětím všech sil a stále drží nerozhodný výsledek.
73
Žlutou kartu dostává Lucas Biglia (S. S. Lazio).
72
Bacca dostal skvělou přihrávku za obranu a dostával se do šance, ale nezpracoval míč a nic z toho nebylo. Škoda pro domácí celek.
70
A na druhé straně se v šanci ocitl Giacomo Bonaventura, ale po jeho zakončení skončil kulatý nesmysl na tyči!
68
Velká šance hostů! Parolo se řítil sám na domácí branku, nakonec zakončil ve skluzu a míč skončil těsně vedle levé tyče!
67
Tak nakonec z toho byl ofsajd a druhý roh už hosté nezahrávali.
66
A po zásahu domácího hráče je tu další roh pro hosty.
66
Rohový kop pro Lazio.
65
K míči se postavil Honda, ale zeď neprostřelil. Domácí zůstávají u míče a kombinují na polovině Lazia.
64
Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situace pro AC, přesně z hranice velkého vápna!
64
Žlutou kartu dostává Senad Lulić (S. S. Lazio).
63
Milánský celek svého soupeře doslova mele, ale vedoucí branky se zatím domácí nedočkali. Troufám si ale tvrdit, že je to pouze otázka času.
61
Po stříleném centru měl práci Federico Marchetti, ale zvládl to a míč směřující do branky vyboxoval.
60
K hlavičce se na zadní tyči dostal Bacca, ale měl to hodně těžké a branku trefit nedokázal. Rozehrávat tak bude Federico Marchetti.
59
Další rohový kop pro AC. Domácí celek má nyní obrovský tlak.
58
Do velké šance se dostával Bacca, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, podle kterého byl v ofsajdu.
56
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Japonec Honda, ale nezamířil přesně a míč skončil nad břevnem.
54
Honda se dostal ke dvěma centrům, ale ani z jednoho nic nebylo. Domácí jsou však u míče a pokračují ve svém tlaku.
53
Po další akci je tu opět rohový kop pro celek z Milána.
52
Do zakončení se dralo několik hráčů, ale ani jeden se k míči nakonec nedostali a Lazio to opět zvládlo.
51
50
Domácí jsou velmi aktivní a stále se tlačí dopředu. Lazio se ve druhém poločase zatím pouze brání.
48
A opět Lucas Biglia, který si tentokrát výborně došel pro centrovaný míč.
47
A domácí začali hodně zostra! Po chybě obránce se ve velké šanci zjevil Bacca, ale s jeho dělovkou si Federico Marchetti poradil!
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který nabídl dvě branky. Do vedení šlo Lazio, když se trefil Parolo. Jenže poté zareagoval Bacca a AC tak hraje s Laziem 1:1. Domácí jsou o něco aktivnější, ale druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45+1
45
Vše skončilo ofsajdem. Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ale nakonec se hráči AC vydali dopředu a usadili se na polovině Lazia, tak uvidíme, co z toho bude.
42
Domácí drží míč na své polovině a nikam nepospíchají.
41
Po dobrém centru z pravé strany byl u míče jako první Abate, které dobře zasáhl a míč uklidil do bezpečí.
39
A z následného rohu nic nebylo, takže stav se nemění. První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci.
38
K míči se nakonec postavil Giacomo Bonaventura, který parádně zakroutil přes zeď, ale kulatý nesmysl orazítkoval pouze břevno!
36
Wesley Hoedt fauloval Baccu a je z toho zajímavá standardní situace pro AC.
34
Na druhé straně to z úhlu vyzkoušel aktivní Bacca, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a míč skončil několik metrů vedle pravé tyče.
33
Jenže hosté rychle získali míč, prokombinovali se do vápna AC, ale ke střele se žádný z hráčů v bílém dresu nedostal.
32
Snažení hostujících hráčů skončilo faulem, takže na tahu jsou domácí fotbalisté.
31
30
Do konce prvního poločasu zbývá posledních patnáct minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
28
Ze svého třetího rohu ale domácí nic nevytěžili, takže AC hraje s Laziem stále nerozhodně 1:1.
27
26
Bacca se dral dopředu, po souboji upadl, ale rozhodčí byl blízko a faul trochu překvapivě neodpískal.
24
Domácí jsou aktivnější a stále se tlačí dopředu. Na další šanci ale stále čekáme.
22
Bacca nyní skvěle pomohl obráncům, když se vrátil a zastavil kombinační akci Lazia. Skvělá práce domácího útočníka.
20
Úvodních dvacet minutek nabídlo dvě branky, stav je 1:1 a rozhodně se tak nenudíme. Bude to ještě hodně zajímavý duel.
18
Bleskovou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
16
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí zcela zaslouženě vyrovnávají! Adriano byl ve vápně stažen, ale ještě dokázal přihrát a CARLOS BACCA pohotově prostřelil brankáře Lazia – 1:1.
16
Po úvodní brance jsou aktivnější domácí fotbalisté, kteří se stála tlačí dopředu, ale ve finální fázi se zatím trápí. Nutno dodat, že hosté velmi dobře napadají.
14
Inter se v pohodě ubránil a navíc dopředu se vydal Alessandro Matri, ale jeho rána byla velmi nepřesná.
13
Domácí borci vybojovali další rohový kop.
12
Domácí se hned vydali dopředu, ale rána, kterou se prezentoval Honda, přesná nebyla.
10
Lazio právě vstřelilo branku!
Rohový kop rozehrál Biglia, na jehož centrovaný míč si skvěle naskočil MARCO PAROLO a nechytatelnou hlavičkou otevřel skóre dnešního zápasu. Lazio jde do vedení 1:0.
10
Další roh pro Lazio.
10
Ani tento roh nic nepřinesl, takže stav se nemění, ale u míče jsou stále hostující fotbalisté, kteří kombinují.
9
Další rohový kop, ale tentokrát pro Lazio.
8
Z úvodního rohu nic nebylo, protože pro vysoký míč si došel pozorný Federico Marchetti.
7
První rohový kop pro AC.
6
A poprvé musel zasahovat Gianluigi Donnarumma, ale s propagačním pokusem si v pohodě poradil a stav se nemění.
5
Nakonec to hráči AC zkusili po pravé straně, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka a na tahu je tak Lazio.
4
Domácí jsou u míče a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Federico Marchetti.
2
Ani domácím to nevyšlo, protože Bacca byl dobře bráněn a nakonec se k míči nedostal.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, ale z prvního dlouhého nákopu se nic neurodilo.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi AC a Laziem začne za malý okamžik.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, A. Romagnoli, Antonelli – Honda, Montolivo (C), Bertolacci, Bonaventura – Adriano, Bacca.
Náhradníci: Diego López, Abbiati – De Sciglio, Mexés, J. Mauri, Ménez, A. Poli, Alex, K-P. Boateng, Balotelli, Locatelli, Calabria.

S. S. Lazio: Marchetti – Patric, Biševac, Hoedt, Braafheid – Parolo, Biglia (C), Lulić – Candreva, Matri, Anderson.
Náhradníci: Berisha, Guerrieri – S. Mauri, Đorđević, Klose, Gentiletti, Keita, Onazi, Maurício, Cataldi.

Rozhodčí: Tagliavento – Barbirati, Di Fiore.
Poslední vzájemné zápasy

Lazio – AC 1:3
AC – Lazio 0:1
Lazio – AC 3:1
AC – Lazio 3:1
Lazio – AC 1:1
AC Milán má na svém kontě zatím 48 bodů a v tabulce mu patří šesté místo. Na pátou pozici, která zaručuje evropské poháry ztrácí domácí celek šest bodů, takže dnes by potřeboval vyhrát. Na vítězství už ale milánský celek čeká dvě kola, protože po prohře se Sassuolem remizoval s Chievem.

S. S. Lazio zatím nasbíralo 41 bodů a v tabulce je na osmém místě. Hosté nezažívá dobrou sezonu. V lize se trápí a skončili i v Evropské lize, kde je překvapivě vyřadila pražská Sparta. V posledním kole ale Lazio vyhrálo, když doma zdolalo Bergamo 2:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská Serie A má na programu poslední zápas 30. kola, ve kterém přivítá milánské AC celek Lazia. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62