To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nemělo moc cenu nechávat dál trápit domácí a sudí tak ihned po oslavách hostů a rozehrání ukončil zápas. Zápas, v němž dostali domácí neskutečný výprask od Neapole, která dnes excelovala v útočné fázi, zejména dvojice Mertens, Hamšík, která zaznamenala hattrick. Pro Boloňu je to krutý debakl v trochu divném utkání, v němž se hned od první minuty začaly dít velké věci a v němž domácí například neproměnili pokutový kop. Je otázkou, zda-li by to vůbec bylo k něčemu platné, zda by to mělo nějaká zásadní vliv na další vývoj utkání.
90+1
90
Neapol právě vstřelila branku!
Tak i DRIES MERTENS se dočkal hattricku, znovu předvedl svou excelentní techniku, kdy po přihrávce za obranu dokázal znovu ve velké rychlosti udělat kličku a z pravé strany poslat míč za záda gólmana domácího týmu.
89
Ladislav Krejčí se s míčem na levé straně dostal již za postranní čáru a tím útočná snaha domácích končí.
89
Boloňa na útočné polovině, ke střele se dostal Elseid Hysaj, jehož pokus byl ale zablokován.
87
Allan ztrácí míč na pravém křídle, ale tolik ho to mrzet nemusí, domácí se zatím nedostali z vlastní poloviny.
86
Simone Verdi rozehrál, poté se míč dostal na zadní tyč, kam si seběhl Bruno Petković, jež dokázal míč zasáhnout, ale nikoliv již usměrnit do branky.
85
Třeba se to změní nyní, kdy mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany.
85
V domácím dresu dnes nebyl vůbec vidět bývalý hráč pražské Sparty Ladislav Krejčí.
84
Domácí prohrávají jeden osobní souboj za druhým, kdyby se již nyní pískal konec, bylo by to pro ně asi to nejlepší.
83
Spíše propagační střela domácího Ericka Pulgara, který branku Neapole minul o několik metrů.
82
Hlavičkový souboj ve středu hřiště, hosté získávají míč.
81
Na zhruba posledních deset minut přišel do branky domácího týmu Angelo Da Costa, který nahradil zdecimovaného Miranteho.
80
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Marko Rog.
80
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Antonio Mirante, přichází Angelo Da Costa.
79
Tentokrát to ale defenziva domácích zvládla, míč se dostal až k půlící čáře.
77
Další akce Neapole, hosté se znovu bleskově dostávají do blízkosti šestnáctky soupeře.
75
Žlutou kartu dostává Elseid Hysaj (SSC Neapol).
74
Hattrick MARKA HAMŠÍKA je na světě! Chaos ve vápně domácího týmu vyřešil Faouzi Ghoulam přihrávkou před vápno, kde se dostal k míči právě slovenský reprezentant, který poté nádhernou střelou zpoza šestnáctky nedal Mirantemu šanci.
73
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Emanuele Giaccherini.
73
Nyní bude snahou domácích hlavně již neinkasovat a ještě více si nedecimovat skóre.
72
Za stavu 1:5 už se toho moc udělat nedá, viděno optikou domácího týmu.
70
Krásná akce hostů, blýskl se hlavně Dries Mertens, který ve velké rychlosti doslova obtančil obránce a bleskově přihrál přesně na nohu po levé straně nabíhajícího MARKA HAMŠÍKA, který se poté přesně umístěnou střelou ke vzdálenější tyči podruhé v zápase prosazuje.
70
Posledních dvacet minut mají domácí na to, aby s výsledkem něco udělali.
68
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Bruno Petković.
67
Útočným faulem Domenica Maietty končí akce domácího týmu.
66
Série nepřesností na obou stranách, nyní ale hosté útočí po levém křídle.
65
Hosté s míčem na polovině domácího týmu, který se tak musí bleskově zformovat.
64
Přihrávka z pravé strany neprošla před branku, dobře zapracoval obránce Neapole.
63
Boloňa se znovu snaží prosadit na polovině Neapole.
62
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Allan.
61
Žlutou kartu dostává Domenico Maietta (Bologna FC).
60
Je za námi hodina hry, hosté stále drží tříbrankové vedení a celkem v poklidu kráčí pro tři body.
59
Neapol se nyní nikam dopředu nežene, hosté vyčkávají na své polovině a podnikají nebezpečné protiútoky.
58
A znovu, pas na levou stranu, kde si nabíhal Simone Verdi, byl tak o metr a dopředu.
57
Tak uvidíme, co nám nyní domácí přichystají, když kombinují u vápna Neapole.
56
Boloňa v útočné fázi doslova hoří po špatných přihrávkách a zbytečných ztrátách míče.
55
Marek Hamšík se dostal za obranu Boloně, šel tak sám na Miranteho, který ale včasným výběhem zmenšil střelecký úhel a nakonec se i zasloužil o to, že pokus slovenského reprezentanta mířil mimo.
53
Neapol s míčem u pokutového území soupeře, ale postupně se hosté dostávají až k půlící čáře.
52
Dělovka Ericka Pulgara z nějakých třiceti metrů, pěkná přízemní střela, pozorný Pepe Reina se ale nenechal zaskočit.
51
Míč po akci domácích končí v autu, Pepe Reina v brance Neapole může být v klidu.
50
Vasilis Torosidis dostal pas na pravou stranu, vyběhnuvšího Pepe Reinu se štěstím překonal, míč se přes gólmana Neapole překulil, ale poté skončil mimo hrací plochu.
49
Domácí drží míč ve středu hřiště, hosté nastoupeni před vlastní šestnáctkou.
48
To dokumentuje akce Neapole, kterou střelou zpoza vápna, z levé strany, zakončil Dries Mertens, jež ale branku o nějaký ten metr netrefil.
48
Ani ve druhé půli to zatím nevypadá na nějaké oťukávání, oba týmy začaly opět hodně zostra.
46
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Luca Rizzo, přichází Simone Verdi.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
Skončil první poločas, který nabídl málo vídanou fotbalovou podívanou! Málokdy se totiž dočkáme za prvních pětačtyřicet minut hned pěti gólů, dvou červených karet a neproměněné penalty! To vše dalo prvnímu poločasu neuvěřitelný náboj, hrál se strhující fotbal, tak doufejme, že tomu bude tak i ve druhé půli.
45+2
45+1
Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty.
45
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, domácí se snaží něco vymyslet na útočné polovině.
43
To se dějí věci! Na ofsajdové linii převzal pas DRIES MERTENS, který v obrovské rychlosti nasprintoval s míčem do vápna, tam udělal kličku gólmanovi a ještě stačil poslat míč do prázdné branky. Při pádu si však poranil pravé rameno...
43
Dlouhý nákop domácí obrany na Destra, který neuspěl v hlavičkovém souboji a hrát tak mohou hosté.
42
Boloňa na útočné polovině, ale nepřesným pasem z levé strany se domácí sami připravují o míč.
41
Probíhá poslední pětiminutovka nesmírně zajímavého prvního poločasu, domácí získávají míč po faulu Hamšíka.
39
Nechybělo moc a domácí se mohli dostat do další gólové šance, vše ale zhatila nepřesná přihrávka uvnitř vápna Neapole.
38
Domácí rozehrávají z vlastní poloviny, míč se ale rychle dostává až k Reinovi, který tak zakládá kombinaci Neapole.
36
Bologna právě vstřelila branku!
Domácí se přece jenom prosadují, střelu Oikonomoua ještě Reina vyrazil, na dorážku VASILISE TOROSIDISE již ale nestačil.
35
Útočným faulem končí akce Neapole, domácí útočí po levém křídle.
33
DRIES MERTENS se trefuje z přímého kopu, nádherně trefená standardka a hosté vedou již o tři góly!
32
A pozor, celkem nenápadný zákrok domácího Masiny a sudí vytahuje další červenou kartu!
31
Je za námi první půl hodina hry, která toho nabídla poměrně dost, kromě dvou gólů hostů také neproměněný pokutový kop domácích nebo červenou kartu pro hostujícího Calejóna!
29
Blerim Džemaili netrefuje zpoza vápna branku Neapole.
26
Červenou kartu dostává José María Callejón (SSC Neapol).
26
Mattia Destro (Bologna FC) neproměňuje pokutový kop, skvělým zákrokem ho zneškodnil Pepe Reina.
25
Byla nařízena penalta ve prospěch domácího týmu!
24
Eickt Pulgar rozehrál z pravé strany, míč ve vápně lapil Pepe Reina, ale sudí hru přerušil a šel se poradit s brankovým.
24
Boloňa vybojovala rohový kop, domácí rozehrají z pravé strany.
23
Centr z levé strany, ve vápně domácích pálí z voleje José María Callejón, ale branku netrefuje.
22
Erick Pulgar rozehrál, poslal míč do vápna, kde ho hlavou posílá do rukavic Reiny Mattia Destro.
21
Volný kop domácích, je to z docela nadějné pozice u vápna Neapole.
20
Žlutou kartu dostává Amadou Diawara (SSC Neapol).
19
Luca Rizzo zahrál rukou na pravé straně, na útočné polovině a míč tak získávají hosté.
18
Domácí nyní postupují po pravé straně, ale nedostávají se k centru a postupně se míč vrací zpět k půlící čáře.
17
Pas Marka Hamšíka do vápna Boloně není přesný, obránce odkopává míč do bezpečí.
16
Hosté kombinují u půlící čáry, snaživý výkon domácích zatím na lépe technicky vybaveného soupeře nestačí.
14
Antonio Mirante musí ven z branky a až před vlastním vápnem zachytit pomalou přihrávku od svého obránce.
13
Hraje se ve středu hřiště, domácí ztrácí míč a musí se rychle vracet.
12
Pepe Reina se zapojuje do rozehrávky, hosté postupují středem k půlící čáře.
11
Žlutou kartu dostává Erick Pulgar (Bologna FC) za faul zezadu na pronikajícího Hamšíka.
11
Adam Masina se dostal ke střele zpoza vápna Neapole, ale střelu zblovkoal Elseid Hysaj, Pepe Reina nemusel zasahovat.
10
Na kopačky domácích borců se vkrádá nervozita, prohrávat po první desetiminutovce již 0:2, to je hodně špatný začátek zápasu.
9
Stupeň nejvyššího ohrožení, Neapol s míčem na útočné polovině.
8
Registrujeme první střelecký pokus domácích, ale Blerim Džemaili svou přízemní střelou nenadělal Reinovi žádné starosti.
6
Další chyba defenzivy domácích, kteří si nepohlídali náběh LORENZA INSIGNEHO, jež dostal výtečný pas od Piotra Zielińskiho a po pár krocích, kdy se dostal do vápna, přesnou střelou k tyči nedal šanci Mirantemu.
4
Skvělý vstup Neapole do dnešního utkání, z pravé strany odcentroval José María Callejón a na zadní tyči zůstal nepokrytý MAREK HAMŠÍK, který parádní hlavičkou poslal míč do branky Boloně.
4
Odpískán faul Ladislavu Krejčímu, míč tak získávají hosté.
3
Ádám Nagy sice vybojoval míč, ale pak nepřesně přihrává a hrají tak znovu hosté.
2
Hosté s míčem na své polovině, diváci pískají pokaždé, kdy Neapol přejde přes půlící čáru, to se dnes zřejmě napískají...
1
Oba týmy právě nastupují na trávník, utkání tak začne s mírným zpožděním.

Bologna FC: Mirante – Torosidis, Oikonomou, Maietta, Masina – Á. Nagy, Pulgar, Džemaili – Rizzo, Destro, Krejčí.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Taïder, Verdi, Di Francisco, M'Baye, Donsah, Helander, Sadiq, Petković, Gastaldello.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Maksimović, Ghoulam – P. Zieliński, Diawara, Hamšík – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Strinić, Giaccherini, Allan, Jorginho, Ch. Maggio, Chiricheş, Koulibaly, Rog, Pavoletti, Milik.
SSC NEAPOL
Neapol má zcela jiné starosti a stále nevzdala boj o titul! Na vedoucí Juventus ztrácí z třetího místa šest bodů a byť mají turínští k dobru jeden zápas navíc, z pohledu Neapole není stále nic ztraceno. Prvořadým cílem Neapole je sesazení druhého AS Řím, které má náskok dvou bodů a i nadále tak drží příčku, zajišťující přímý postup do Ligy mistrů.
BOLOGNA FC
Domací kvapíkovým tempem utíkají od sestupových vod a po sérii dobrých výsledků se vyhoupli na třinácté místo, ovšem pouze s jednobodovou ztrátou na desáté Udinese. Náskok na osmnácté Crotone, které je jako první namočeno do sestupových starostí, má Boloňa náskok čtrnácti bodů!
Vítejte u onlajn přenosu utkání třiadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí BOLOGNA FC přivítá SSC NEAPOL. Utkání se odehraje na stadionu Renata Dall'Ara v Boloni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62