To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém na trávníku dominovali hostující fotbalisté, kteří v prvním poločase vstřelili tři branky a dostali se do vedení 3:0. Ve druhém dějství byl vyloučen Franck Kessié, ale domácí se dokázali už pouze jednou prosadit a snížili na konečných 1:3. Bergamo vyhrálo zcela zaslouženě a získalo tedy hodně důležité body.
90+5
90+4
Ještě rohový kop domácí zahrávali, ale ani z něho nic nebylo a vypadá to, že víc se už v tomto utkání nestane.
90+3
Domácí se ještě snaží něco vymyslet a stále se tlačí dopředu, ale o vítězi je už rozhodnuto.
90+1
Rozhodčí přidal pět minut.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Mauricio Pinilla.
87
Crotone právě vstřelilo branku!
Tak domácí se přeci jen dočkali a snižují na rozdíl dvou branek. Střídající SIMEON TOCHUKWU NWANKWO se po dlouhém nákopu dostal na malém vápně k míči a pohodlně překonal bezmocného brankáře.
86
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Abdoulay Konko, přichází Andrea Conti.
84
Žlutou kartu dostává Bruno Martella (FC Crotone).
83
Po rychlé akci to vzal na sebe Simeon Tochukwu Nwankwo, ale jeho projektil se neujal a od své branky bude rozehrávat Etrit Berisha.
81
Je před námi posledních deset minutek. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
79
Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu, ale do žádné větší šance se zatím nedostali.
77
Nyní musel Etrit Berisha zasahovat, ale s tímto pokusem neměl problém a stav se tedy nějakých patnáct minut před koncem utkání nemění.
75
Domácí se snaží něco udělat s nepříznivým výsledkem, ale zatím se Bergamo i v deseti v pohodě brání.
73
Žlutou kartu dostává Federico Ceccherini (FC Crotone).
71
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Lorenzo Crisetig, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
69
Žlutou kartu dostává Aleksandar Tonev (FC Crotone).
67
Hosté tedy hrají v deseti, ale stále vedou o tři branky a zřejmě si i tak dojdou pro důležité vítězství. Ale nepředbíhejme.
65
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Cristian Raimondi.
63
Velká komplikace pro hosty, protože Franck Kessié při napadání šlapákem trefil koleno domácího hráče a následuje červená karta!
63
Lorenzo Crisetig rozehrál rohový kop, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.
62
Rohový kop pro Crotone.
61
Je před námi posledních třicet minutek. O vítězi je zřejmě rozhodnuto, tak uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky, protože tempo zápasu výrazně opadlo.
59
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Mario Sampirisi, přichází Marcus Rohdén.
57
Po další akci se do zakončení tlačil Federico Ceccherini, který se vydal do vápna, ale v souboji si pomohl faulem a na tahu jsou hosté.
55
Domácí zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili a stav utkání se tedy nemění.
54
Po další akci to vzal na sebe Franck Kessié, ale s jeho slabým pokusem si v pohodě poradil pozorný Alex Cordaz.
52
Hosté získali míč a hned se vydali dopředu, ale Alejandro Gómez celou akci zbrzdil a nic z toho nakonec nebylo.
50
Ale hosté dnes skvěle brání. Nutno ale dodat, že domácím se směrem dopředu příliš nedaří, takže hráči Bergama to příliš složité nemají.
48
Domácí vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí před branku hostujícího celku.
46
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Aleksandar Tonev.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 20:04.
První poločas je za námi. Bergamo bylo jasně lepší, nakonec se i třikrát prosadilo a nad Crotone vede zcela zaslouženě už 3:0. Domácí bojují, ale vůbec se jim nedaří a ve druhém poločase to budou mít velmi těžké. Uvidíme, jak to ale nakonec celé dopadne, ale vypadá to, že Bergamo si v pohodě dojde pro cenné vítězství.
45+2
45+1
Bergamo právě vstřelilo branku!
A o vítězi je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože v závěru prvního poločasu zvyšuje aktivní ALEJANDRO GÓMEZ už na 3:0! Hostující útočník si navedl míč na vápno a nechytatelnou střelou překonal Cordaze!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Hosté hrají v pohodě, kontrolují své vedení a vypadá to, že v první poločas vyhrají o dvě branky. A to zcela zaslouženě.
42
Žlutou kartu dostává Andrea Masiello (Atalanta Bergamasca Calcio).
40
A je to 2:0 pro hosty! Po několika rohových kopech se nakonec k míči dostal JASMIN KURTIĆ, kterého kulatý nesmysl spíše trefil, ale i tak doputoval za Cordaze, který po nepovedeném zákroku určitě nemá čisté svědomí.
38
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří kombinují na polovině domácího celku.
36
A šance i pro domácí! Po odrazu se k míči dostal Marcello Trotta, ale jeho přízemní střela nebyla přesná a míč skončil těsně vedle pravé tyče!
34
Hosté nyní měli dvě tutovky! Nejdřív byl sám před brankářem Franck Kessié, ale poprvé trefil brankáře a podruhé tyč! K odraženému míči se dostal osamocený Alejandro Gómez, který prostřelil brankáře, ale míč směřující do branky vykopl Gian Marco Ferrari!
32
Na druhé straně poslal míč do vápna Leonardo Capezzi, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal.
30
Hráči Crotone dlouho kombinovali, ale nakonec se hosté dostali k míči a po bleskové akci zakončil aktivní Gómez, ale tentokrát branku domácího celku vůbec netrefil.
27
Domácí přidali a je to znát. Nyní jsou o něco aktivnější, ale Bergamo stále dobře brání a Etrit Berisha zatím žádnou práci neměl.
25
Nyní je ale k vidění mnoho nepřesností a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.
23
Nyní se už domácí dostali konečně do zakončení, když to na sebe vzal Crisetig, ale jeho projektil nebyl přesný.
21
Je za námi úvodních dvacet minutek a Bergamo stále vede o jednu branku. Nutno ale dodat, že se nenudíme, protože se hraje v poměrně svižném tempu.
19
Nyní se do vápna dostal Leonardo Capezzi, ale jeho přihrávka byla zblokována a míč nakonec sebral pozorný Etrit Berisha.
17
Nyní se po delší době vydali dopředu i domácí fotbalisté, ale jejich akce skončila velmi nepřesným centrem.
15
Obraz hry je stále stejný. Hosté jsou aktivnější a tlačí se dopředu, ale na druhou branku stále čekáme.
13
Nyní to vyzkoušel z rohu velkého vápna hostující Kurtič, ale míč skončil zhruba metr nad břevnem a stav utkání se tedy nemění.
11
Skvěle zatím hraje hlavně hostující Andrea Petagna, který si na pravé straně hřiště dělá doslova co chce.
9
Stále se hraje hlavně na polovině domácího celku, který je od úvodní minuty pod velkým tlakem. Bergamo zatím dominuje a diktuje tempo hry.
7
A k další střele se dostal Freuler, ale branku trefit nedokázal a rozehrávat tedy bude Alex Cordaz, který si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže.
5
Hosté pokračují ve skvělém výkonu a stále se tlačí dopředu. Domácí zatím vůbec neví, co mají hrát.
3
Jenže tentokrát už z toho úvodní branka je! ANDREA PETAGNA se na pravé straně opět parádně uvolnil, dostal se do vápna, ale tentokrát už nepřihrával a vzal to na sebe. A udělal dobře, protože Alex Cordaz byl proti jeho ráně bez šance!
1
A hosté začali skvěle! Po krásné kombinaci byl ve velké šanci Alejandro Gómez, ale z malého vápna na Cordaze nevyzrál!
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FC Crotone: Cordaz – Ceccherini, Dussenne, Ferrari – Sampirisi, Capezzi, Crisetig, Martella – Trotta, Falcinelli, Palladino.
Náhradníci: Festa, Cojocaru – Claiton, Rohdén, Nalini, Salzano, Stoian, Barberis, Tonev, Cuomo, Tochukwu Nwankwo.

Atalanta Bergamasca Calcio: Berisha – A. Masiello, Tolói, E. Zukanović – Konko, Freuler, Kessié, Kurtić, Dramé – Petagna, A. Gómez (C).
Náhradníci: Sportiello, Bassi – Stendardo, D'Alessandro, Gagliardini, Migliaccio, Conti, Paloschi, Pinilla, Cabezas, Raimondi, Grassi.

Rozhodčí: Rocchi – Ranghetti, Tegoni.
Poslední vzájemné zápasy

Crotone – Bergamo 2:2
Bergamo – Crotone 2:0
Bergamo – Crotone 1:0
Crotone – Bergamo 1:0
FC Crotone je nováčkem v soutěži, ale zatím se velmi trápí. Domácí mají na svém kontě pouze jeden bod a při skóre 3:11 se nachází na posledním místě. Crotone nestačilo na Bolognu, poté ani na Janov, následně prohrálo v Empoli, pak remizovalo s Palermem a naposledy ale prohrálo s AS 0:4.

Atalanta Bergamasca Calcio je na tom také špatně. Hosté mají na svém kontě pouze tři body a při skóre 6:11 se nachází na předposledním místě. Bergamo v prvním kole nestačilo na Lazio, pak na Sampdorii, následně porazilo Turín, ale pak nestačilo na Cagliari a naposledy na Palermo.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu předposlední zápas šestého kola, ve kterém se střetne poslední Crotone s předposledním Bergamem. Hrát se tedy o velmi důležité body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62