To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Nepříjemnost pro Crotone, které dnes prohrává veledůležitý souboj s Boloňou... hosté vyhráli celkem šťastně, utkání by spíše slušela remíza, o to cennější to tři body jsou pro Ladislava Krejčího a spol. Český záložník se dnes blýskl aktivní hrou, na jediný gól přihrál a podal slušný výkon.
90+4
90+2
Nastavují se čtyři minuty, domácí měli šanci, ale pokus Gnahoreho chytá Mirante.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále marně dotírají na branku Miranteho, který stále drží čisté konto.
87
Útočným faulem končí akce Crotone, Antonio Mirante vykopává od své branky, ostře sledován Simeonem Tochukwu Nwankwem.
86
Žlutou kartu dostává Ádám Nagy (Bologna FC).
83
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Federico Viviani, přichází Erick Pulgar.
82
Diego Falcinelli z ne úplně dobrého střeleckého postavení, z místa pokutového kopu, přestřeluje branku hostů.
82
Byť byli domácí ve vápně soupeře v dostatečném počtu, nikdo nedokázal zakončit po rohovém kopu, ale přesto domácí zůstávají na polovině soupeře, faulován byl Simeon Tochukwu Nwankwo.
81
Také domácí mají roh, ten z pravé strany rozehraje Lorenzo Crisetig.
81
Krejčí poslal pas na zadní tyč, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, ti se naopak nyní musí bleskově vracet, domácí útočí.
80
Hosté vybojovali roh, ten bude z levé strany zahrávat Ladislav Krejčí.
80
Poslední desetiminutovka a nyní se zdá, že Crotone se přece jen nadechuje k závěrečnému náporu.
78
Domácí se z volného kopu neprosazují, Bruno Martella pálí zhruba dva metry vedle branky.
77
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
76
Žlutou kartu dostává Domenico Maietta (Bologna FC).
75
Hosté vybojovali roh, který z pravé strany rozehraje Ladislav Krejčí.
73
Crotone zatím stále marně dotírá na branku hostů, ti aktuálně ovládají střed hřiště a mají stále mírnou převahu.
71
Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).
70
Nakonec je z toho roh pro Crotone, který z levé strany rozehraje Crisetig.
69
Crotone se nyní drží na polovině soupeře, ale v dostatečné vzdálenosti od branky.
68
Žlutou kartu dostává Diego Falcinelli (FC Crotone).
67
Ale domácím se podařil brejk, a právě Aleandro Rossi odcentroval z levé strany, nicméně pas na Naliniho byl hodně dlouhý.
66
Aleandro Rosi pouze za cenu faulu zastavuje útočnou akci na své polovině.
64
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Eddy Gnahoré.
63
Míč končí v autu, vhazují hosté, domácí se po inkasovaném gólu dostali pod tlak.
61
Boloňa získává volný kop na polovině soupeře, další možnost, jak ohrozit branku Cordaze.
60
A právě Ladislav Krejčí rozehrál z pravé strany, ale hosté se nedostali do zakončení.
59
Boloňa vybojovala rohový kop, po parádní střele Krejčího, jíž Alex Cordaz vyráží.
57
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Leonardo Capezzi, přichází Andrea Nalini.
56
Rohový kop pro Crotone, domácí rozehrávají z pravé strany, jmenovitě Crisetig, míč však odvrací bránící Federico Viviani.
56
Na druhé straně šance domácích, Marcus Rohdén ale z pravé strany neprostřelil Miranteho, který se blýskl fantastickým zákrokem.
55
Blerim Džemaili vyslal další nebezpečnou střelu na branku Crotone, ale Alex Cordaz s obtížemi chytá.
54
Střelu Falcinelliho zablokoval ve vápně Maietta, zdálo se, že rukou, ale ta byla u těla, penalta se nepíská.
53
Domácí hned zaútočili, ale jejich akci končí ztrátou míče.
51
Bologna právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení, po přihrávce Krejčího se dostal ke střele zpoza vápna BLERIM DŽEMAILI, který se trefil parádně k tyči, Alex Cordaz na míč nedosáhl.
50
První pětiminutovka druhé půle se nese v duchu té první, tedy žádný strhující fotbal, ale urputná bitva ve středu hřiště.
48
Alex Cordaz musí rychle vykopávat od své branky, což se mu také podařilo, o míč se nyní bojuje ve středu hřiště.
47
Alex Cordaz si bere míč, aby mohl rozehrát od své branky.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:07.
První poločas je minulostí, oba týmy odchází do kabin za bezbrankového stavu. Úvod zápasu vyšel lépe hostům, kteří byli nebezpečnější, postupem času ale převzali aktivitu domácí a nakonec právě oni nebyli daleko od prvního gólu. Na ten si ale budeme muset počkat minimálně do druhého poločasu.
45+4
45+2
Rozhodčí nastavil čtyři minuty, hosté měli výhodu volného kopu, ale neprosadili se.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté jsou stále pod tlakem, ale bezbrankovou remízu zřejmě uhájí do poločasové přestávky.
43
Leonardo Capezzi to zkusil přímo na branku hostů, tu ale přestřelil.
42
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Daniele Castaldello, přichází Marios Oikonomou.
40
Žlutou kartu dostává Daniele Castaldello (Bologna FC).
40
Další míč do vápna Boloni, hosté jsou pod tlakem v samém závěru poločasu.
39
Lorenzo Crisetig rozehrál z pravé strany, ale hosté i tento roh ubránili.
38
Další rohový kop pro Crotone, kterému patří poslední minuty.
37
A Daniele Castaldello tam nyní bojuje s bolestí poté, co zablokoval střelu Falcinelliho.
36
Byl z toho rychlý brejk, který ale doslova „zazdil“ Diego Falcinelli, jež se místo střely z voleje točil ve vápně za míčem a poté mu jeho pokus zablokoval obránce Daniele Castaldello.
35
Hosté zkouší zaútočit po levé straně, kde ale ztrácejí míč.
32
Rychlá akce Boloni končí tak rychle, jak začala – míč v autu, domácí budou vhazovat.
31
Domácím se sice podařilo dopravit míč do branky, gól ale neplatí, byl pískán ofsajd.
30
Míč směřuje na zadní tyč, kde hlavou odvrací bránící Adam Masina, roh pro Crotone.
29
Domácí budou mít k dispozici volný kop, který rozehrají z pravé strany.
29
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Vasilis Torosidis, přichází Emil Krafth.
28
A pozor, Vasilis Torosidis opouští trávník, nebude moci dál pokračovat v zápase!
27
Rychlá střela Trotty, která nebyla špatná, ale mířila přesně do míst, kde stál připravený Antonio Mirante.
25
Spousta nepřesností zatím ve hře obou týmů, nyní sice Lorenzo Crisetig prošel z levé strany do vápna, pak ale branku vysoko přestřeluje.
22
Mattia Destro uvnitř vápna soupeře, rychlá střela k tyči, kde byl ale pozorný Alex Cordaz.
21
Crotone nyní aktivně napadá rozehrávku soupeře, kterému to činí potíže.
20
Mattia Destro si nabíhal za obranu Crotone, po chybě v rozehrávce domácího týmu, ale míč byl nakonec rychlejší a končí u Cordaze.
19
Vasilis Torosidis prodloužil na pravé straně na Krejčího, ten ale nemá potřebnou rychlost a v souboji s bránícím hráčem ztrácí míč.
18
Střela Vivianiho míří pouze vedle branky, gólman Alex Cordaz kontroluje dráhu míče.
17
Blerim Džemaili byl faulován domácím Crisetigem a pro Boloňu je tu zajímavá standardka z nějakých pětadvaceti metrů od branky Cordaze.
16
Vasilis Torosidis vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, hosté nikam nespěchají.
15
Útočnou akci Crotone přerušil svým zákrokem Antonio Mirante.
15
Diego Falcinelli stihl ještě odcentrovat z levé strany, obránce Boloně odvrací do autu.
14
Ladislav Krejčí rozehrál z pravé strany, ale hodně nepovedeně, míč nedolétl před branku, odvrací první bránící hráč Crotone.
13
Ladislav Krejčí, když už nic jiného na pravé straně, tak alespoň vybojoval rohový kop pro svůj tým.
12
Crotone u pokutového území soupeře, Diego Falcinelli zkouší pozornost Miranteho střelou z pravé strany, gólman Boloně neměl problém.
11
Aleandro Rosi je již na nohou a zdá se, že ve svém jubilejním dvoustém zápase bude dál pokračovat.
10
Aleandro Rosi zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřován.
8
Diego Falcinelli hlavičkuje ve vápně Boloni, ale pouze vysoko nad branku.
7
Boloňa častěji s míčem, byť u půlící čáry, domácí jsou ale v úvodu zápasu pasivnější.
6
Až k Cordazovi směřuje míč z poloviny Boloně, zatím se hraje hodně opatrný fotbal, většinou ve středu hřiště.
4
Žlutou kartu dostává Raffaele Palladino (FC Crotone) za zbytečně ostrý šlapák na útočné polovině.
3
Hosté získávají volný kop na útočné polovině, z levé strany bude rozehrávat Federico Viviani.
2
Od Alexe Cordaze začíná akce domácích, míč ale končí v autu a hrají tak opět hosté.
1
Utkání za malý okamžik začne.

FC Crotone: Cordaz – Rosi, Ferrari, Ceccherini, Martella – Rohdén, Crisetig, Capezzi, Palladino – Trotta, Falcinelli.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Gnahoré, Nalini, Stoian, Barberis, Salzano, Dussenne, Sampirisi, Suljić, Tochukwu Nwankwo.

Bologna FC: Mirante – Torosidis, Castaldello, Maietta, Masina – Á. Nagy, Viviani, Džemaili – Di Francisco, Destro, Krejčí.
Náhradníci: A. Da Costa, Sarr – Oikonomou, Krafth, Pulgar, Mounier, M'Baye, Donsah, Rizzo, Floccari, Okwonkwo, Ferrari.

Rozhodčí: Calvarese – Fiorito, Di Vuolo.
BOLOŇA FC
Boloňští, stejně jako jejich soupeř z Crotone, zažil radost z vítězství také naposledy z duelu s Pescarou, na jejíž hřišti uspěli výsledkem 3:0, který pečetil v 57. minutě, z pokutového kopu, Ladislav Krejčí. Nejen pro českého legionáře byl další ligový zápas svátkem – souboj v Turíně s ligovým lídrem Juventusem! Tam sice Boloňa prohrála 0:3, ale těžko někdo mohl čekat něco jiného. O body budou chtít boloňští zabojovat právě nyní, na hřišti trápícího se Crotone.
FC CROTONE
Crotone se po posledním ligovém kole propadlo na poslední místo, odkud, díky remíze 1:1 v Palermu, unikla Delfino Pescara. Vzhledem k domácímu vítězství nad Pescarou 2:1 je však Crotone stále před ní, nicméně ani to není důvod k radosti. Právě vítězství nad Pescarou je na dlouhou dobu jediné, předtím se Crotone radovalo ze tří bodů na konci října loňského roku, kdy doma porazilo Chievo 2:0. Od té doby čtyřikrát vyhrálo a pouze jednou remizovalo, bilance tedy vskutku nepříznivá. Zvrátí to v dnešním zápase s Boloňou?
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvacátého kola italské Serie A, v němž domácí FC CROTONE přivítá BOLOŇU FC. Utkání se odehraje na stadionu Ezia Scida v Crotone.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62