To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:14.
Zápas je u konce a Crotone vybojovalo velice cenné body. Ve druhé půli se sice domácí většinu času pouze bránili, jednou inkasovali, více ale věhlasnému soupeři nedovolili. Jedinou branku druhé půle dal hostující Danilo D'Ambrosio, jak už ale bylo řečeno, stačilo to pouze na snížení na konečných 2:1.
90+8
90+8
Přímý kop končí mimo a domácí publikum už začíná slavit.
90+8
Za vyběhnutí ze zdi dostává žlutou kartu domácí Leonardo Capezzi.
90+7
Rozhodčí ještě umravňuje netrpělivou zeď.
90+6
Tak ještě jeden přímý kop pro Inter, vzdálenost není špatná, Cordaz si musí dát záležet, co se zdi týká.
90+5
Rosi fauloval Banegu, hosté by rádi šli do rychlého kontru, Rosiho ale chytla křeč a probíhá ošetřování.
90+4
Falcinelli vybojoval pro domácí rohový kop, samozřejmě vidíme rozehru nakrátko.
90+3
Cordaz byl teď pánem pokutového území, do svých rukavic si stáhl vysoký centr hostů.
90+2
Crotone vhazuje na soupeřově polovině, tohle domácím maximálně vyhovuje.
90+1
Závar před brankou domácích zakončil Miranda, jeho přízemní střela šla těsně vedle.
90
Bude se nastavovat šest minut.
89
Maxwell Acosty zahodil míč, za to byl potrestán žlutou kartou.
89
Acosty byl v ofsajdovém postavení, už se rychle vrací do obrany.
88
Crotone nyní předvádí rychlý a důrazný presink, snaží se narušit rozehrávku hostujícího týmu.
87
Inter pospíchá, snaží se míč dostat před branku na několik rychlých přihrávek.
86
A už se zase hrálo na druhé straně, kde se nepřesnou ranou prezentoval Perišić.
85
Celá akce skončila technickou ranou Acostyho, Handanović se musel pořádně natáhnout, aby tento pokus vyrazil!
85
Nakonec z toho byly rohy dva, ale ani jedno ohrožení Cordazovy branky. Naopak Stoian už pospíchá do protiútoku.
84
Další roh pro hosty, nyní na tuto standardku musel odehrát Martella.
83
Ne, i tohle domácí zvládli vyřešit, prudký centr odkopli do bezpečí.
83
Z přímého kopu hostů hrozilo nebezpečí, před nabíhajícím Medelem odkopávala obrana na roh.
82
Hostující Icardi nyní upadl v pokutovém území a dožadoval se pokutového kopu, rozhodčí ale zůstal ledově klidný a nechal pokračovat ve hře.
81
Poslední změna i na straně Interu ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, závěr utkání odehraje João Mário.
80
Hosté budou naposledy střídat, João Mário už stepuje za postranní čárou.
79
Střela Kondogbii nebyla myšlena zle, na branku ale nešla.
78
Falcinelli si už nabíhal za obranu, šel by sám na gólman, jeden z obránců ale tuto myšlenku zmařil.
77
Cordaz má míč ve svém držení, s rozehrou nikam nepospíchá.
75
Poslední změna domácích, Andreu Barberise nahrazuje Leonardo Capezzi.
74
Domácí se teď snaží rozdrobit hru, na řadu přichází další střídání.
73
Střídání domácích, končí Marcello Trotta, zahraje si Maxwell Acosty.
72
Crotone nechává soupeři až moc prostoru na realizaci, a to se nemusí vyplatit. Nyní pálil Éder, který trefil břevno. Vyrovnání bylo ve vzduchu.
70
Po přihrávce z levé strany pálil z dobré pozice Candreva. Po zemi ale nevymyslel nic, co by Cordaze mohlo ohrozit.
70
Rozhodčí řeší menší rozmíšku na hrací ploše, celou situaci zvládl vyřešit bez karetního trestu.
68
Je to tady, dohrál Marcus Rohdén, na trávníku se místo něj objevuje Mario Sampirisi.
66
Na lavičce domácích se chystá střídání.
65
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je sníženo na 2:1! Banegův centr od rohového praporku přizvedl Kondogbia, sklepl na DANILA D'AMBROSIA a ten už zblízka jen překonal bezmocného gólmana.
65
Rohový kop se bude konat i na druhé straně.
63
Crotone je po delší době v útoku, od rohového praporku přilétne centr.
62
Už to vypadalo, že se bude rozehrávat proti Crotone, byl by to nebezpečný přímý kop, nakonec ale sudí ukázal opačným směrem.
60
Gólman Cordaz je dnes skutečnou oporou svého týmu, nyní zabránil rodícímu se nebezpečí tím, že si do náruče stáhl nepříjemný cent.
59
Crotone po přestávce snížilo aktivitu na minimum, zápas se snaží ubránit.
57
Snížení měl na kopačce Perišić, naběhl si do míst, kde čekal příhru, samotnou ránu ale vyslal možná metr vedle branky.
56
Stále sledujeme to samé, nyní se do zakončení zapojil Icardi, jeho střela byla zblokována pozornou obranou Crotone.
54
Inter má i po přestávce problém se dostat vůbec ke kloudné akci, zatím obléhá pokutové území soupeře bez nebezpečné střely.
52
Obětí zákroku byl Crisetig, po krátkém ošetření je už zpátky na hrací ploše.
51
Opět žlutá, nyní pro hráče Interu. Za tvrdý zákrok u půlící čáry si ji prohlédl Éver Banega.
51
Trochu riskantní zpracování hostů ve vlastní šestnáctce, o hru rukou se ale v žádném případě nejednalo.
49
V nervóznějším duchu se to nese i těchto momentech, sudí má docela hodně práce.
47
No a další žlutá karta. Nyní jen pro domácího hráče, potrestán byl Federico Ceccherini.
46
...i domácí Bruno Martella.
46
Za vzájemné pošťuchování po vzdušném souboji dostali žlutou kartu hostující Rodrigo Palacio...
46
A přišla ještě jedna změna, dohrál Murillo, místo něj se představí Éder.
46
Hosté udělali do druhé půle změnu, dohrál Cristian Ansaldi, nastoupil Rodrigo Palacio.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Je za námi první poločas a domácí Crotone vede překvapivě 2:0. O obě branky se postaral Diego Falcinelli. Ten nejprve v 18. minutě proměnil penaltu a o čtyři minuty později byl na konci rychlého kontru.Interu dlouho trvalo, než se dostal do kloudnější akce a loženou šanci zatím vůbec neměl. Hosté navíc mohli prohrávat i větším rozdílem, neboť chvíli před koncem byl ve výborné pozici Rohdén, trefil však pouze bránícího hráče. I tak ale mají hosté o čem přemýšlet a pokud chtějí bodovat, musí hodně přidat.
45+3
45+3
No a málem se to nemuselo vyplatit. Na levém křídle si na centr naběhl Ansaldi a křížná hlavička prolétla kousek vedle Cordazovy branky.
45+2
Domácí tým se už snaží jen dohrát nastavené minuty před přestávkou a nikam se nehnat.
45
Budou se nastavovat tři minuty.
44
Ansaldi se už hlásí do hry a sudí jej pouští na hrací plochu.
43
Máme tu pauzu na ošetření, krvavý šrám na čele má hostující Ansaldi. Napravila to velká náplast na postižené místo.
41
Velká šance na zvýšení náskoku! Po centru zleva se míč dostal na střed, kde byl chvíli zcela volný Rohdén, jenže napálil pouze stojícího obránce. Barberisova dorážka pak šla vysoko nad.
40
Trochu delší centr mířil na levou stranu, což ale Martellovi nevaďilo a ve skluzu se pokusil míč umístit do hostující branky. Těsně minuty.
39
Už je po nebezpečí, Ansaldi se do zakončení v zahuštěném prostoru nedostal a následoval rázný odkop.
38
Už se zase hrajena druhé straně, hosté mají k dispozici rohový kop.
37
Přihrávka domácího Rosiho za obranu Interu byla až příliš prudká, u tohoto míče byl jako první gólman Handanović.
35
Středem to zkusil Candreva, prošel sice přes několik protivníků, těsně před pokutovým územím ale jeho snaha skončila. Nevystřelil, domácí obrana jej o míč zvládla obrat.
33
Dlouhé nákopy hostů na obranu Crotone neplatí, domácí tyto míče zatím bez větších potíží sbírají a uklízí do bezpečí.
31
Tlak Crotone je už pryč, nyní sledujeme spíše souboj o střed pole.
30
Handanović má míč ve svém držení, pozvolna, přes své obránce rozjíždí akci Interu.
28
Perišić měl sice na levém křídle trochu prostoru, neviděl v tom ale možnost a rozhodl se pro zpětnou přihrávku. Domácí obrana je už zformována.
26
Až teď se Inter dostal ke kloudnější akci, Cordaz si se střelou Banegy poradil a drží čisté konto.
24
Další výpad domácích, ti jsou teď ve velkém laufu. Handanović vychytal Rohdéna. Je z toho roh.
22
Crotone právě vstřelilo branku!
Tak to je pro domácí skvělá pasáž utkání. Chvíli po proměněné penaltě se DIEGO FALCINELLI dostal za obranu, zleva si naběhl do střelecké pozice a obloučkem překonal Handanoviće. Crotone vede 2:0.
20
Domácí jsou gólem hodně povzbuzeni, dopředu je žene i naplněný stadion.
18
Míč si postavil DIEGO FALCINELLI a i když Handanović vystihl směr, byla střela natolik prudká, že se zastavila až v síti. Crotone vede 1:0!
17
Penalta pro Crotone! V pokutovém území zahrál nešikovně rukou Gary Medel a rozhodčí neváhal ani vteřinu. Obrovská příležitost domácích jít do vedení.
15
Zpoza vápna vymyslel střelu na branku domácí Stoian, chtělo to ale více razance. Takhle z toho byl pouze neškodný oblouček do Handanovićových rukavic.
13
Další souboj mezi Falcinellim a João Mirandou, vypadá to, že tito dva fotbalisté si dnes nedarují ani kousek trávníku.
11
Je to tvrdě vedené utkání, hostující João Miranda nyní tvrdě srazil Falcinelliho, ten to zatím schytává ze všech stran.
10
Tak ne, zatím to hostům vůbec nejde, centrům a přihrávkám celkově schází přesnost.
9
Píská se proti Crotone, faulován byl Candreva. Uvidíme centr z pravé strany, Cordaz si bude muset dávat velký pozor.
8
Hostům nevyšel ani centr z pravé strany, míč přelétl pokutové území a je už zase v držení domácích.
7
Crotone je i nadále překvapivě aktivnějším týmem, Inter se prakticky nedostal do útoku.
6
Následoval centr do pokutového území Interu, náběh několika hráčů byl ale zbytečný, mával se totiž ofsajd.
5
Už je vše v pořádku, můžeme pokračovat.
4
Ve vzdušném souboji se srazili domácí Falcinelli a hostující Murillo. Je tu menší pauza, než lékaři zkontrolují oba hráče.
3
Akce domácích ale pokračovala, při průniku do vápna upadl Falcinelli, rozhodčí to ale vyhodnotil jako zákrok v rámci pravidel a nechal pokračovat.
2
Crotone začalo nebojácně, Handanović musel rychle z branky, aby zmenšil střelecký úhel. A vyplatilo se.
1

FC Crotone: Cordaz (C) – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén, Crisetig, Barberis, Stoian – Trotta, Falcinelli.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Nalini, Mesbah, Kotnik, Dussenne, Acosty, Capezzi, Sampirisi, Suljić, Tochukwu Nwankwo.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Murillo, Miranda, Ansaldi – Medel, Kondogbia – Candreva, Banega, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Mário, Palacio, Biabiany, Sainsbury, Santon, Éder, Nagatomo, Brozović, Gabriel.

Rozhodčí: Marco Guida – Andrea Marzaloni, Alfonso Marrazzo.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Ezio Scida začne v 15 hodin, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Inter Milán

Hosté jsou na tom o mnoho lépe, na šestém místě mají 55 bodů a pošilhávají o posunu vzhůru. Na pátou Atalantu ztrácí čtyři body, na čtvrté Lazio pět. Minulý týden ale Inter ztratil, na domácím stadionu prohrál 1:2 se Sampdorií Janov, o jedinou branku se postaral D'Ambrosio, soupeř ale po přestávce výsledek utkání dokonale otočil.

FC Crotone

Domácí tým je v této chvíli na 18. místě tabulky se ziskem 17 bodů a současná situace by tak znamenala sestup do druhé ligy. Je to opravdu vážné, neboť na sedmnácté Empoli ztrácí Crotone plných šest bodů. V minulém kole sice klub ukázal, že se nevzdává, odvezl si všechny body z půdy Chieva za výhru 2:1. Za Crotone se trefili Ferrari a Falcinelli. Na tuto výhru by bylo nejlepší navázat, dnes ale tým čeká těžký soupeř.

Crotone – Cagliari 1:2
Crotone – Sassuolo 0:0
Neapol – Crotone 3:0
Crotone – Fiorentina 0:1
Chievo – Crotone 1:2
Dobré odpoledne u italské Serie A. Ta má na programu 31. kolo a my se společně podíváme na duel mezi týmy FC Crotone a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62