Máme za sebou utkání, které nám toho příliš nenabídlo. Oba celky se střídaly v držení míče, ale převahu neměl ani jeden z nich. Nebyli jsme svědky ani větších šancí. Po jedné jsme viděli v prvním poločase a jednu jedinou v poločase druhém. Ta orazítkovala tyč branky a skóre se tak ani jedno neměnilo.

Nutno podotknou, že zápasu remíza sluší. Škoda jen, že nepadl i gól.
Statistiky utkání

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 9:7. Rohy: 8:9. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 15:11.
90+3
90+3
Ani centr do vápna hostů se neujal. Je konec.
90+2
Po centru do vápna vyšplhal nejvýše hráč hostů, ale svou hlavičku mezi tři tyče nevměstnal. O výsledku už je tak prakticky rozhodnuto.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty!
90
Crisetig se ujal exekuce, ale přestřelil bránu soupeře.
89
Tak že by teď? Duncan trefil soupeře, jenž tak získal volný přímý kop z velmi zajímavé pozice.
89
Zdá se, že dnešní utkání skončí bezgólovou remízou. Ani jednomu týmu se nedaří vypracovat si výraznější šanci, která by přinesla první gól.
88
Mazztelliho centr byl příliš dlouhý. Crotone s tímto nemělo nejmenší problém a může se vydat na útočnou steč.
87
Duncan opět pokusil své štěstí střelou zpoza šestnáctky, nevybojoval ale ani rohový kop.
86
Ofsajd zastavil útočné snažení Crotone. To se sice kombinací dostal až před hostující bránu, ale do zakončení už se kvůli praporku pomezního nedostalo.
85
V zajímavé šanci se ocitl Duncan, ale jeho střele chyběla přesnost. Nic víc, než odkop od brány Cordaze z toho nebude.
84
Útočný faul zmařil snahy Crotone o útok, to ovšem ihned míč vybojovalo a může opět pospíchat do útoku.
83
Protiútok Crotone končí neúspěchem. Domácím se nepodařilo udržet míč ve hřišti.
82
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Matri, přichází Pietro Iemmello.
82
Už to vypadalo, že se Matri dostane do situace jeden na jednoho, ale nakonec se mává ofsajd. Stále jsme bez gólů.
81
Sassuolo se po delší době objevilo na polovině soupeře, ale úspěšné nebylo. Crotone může opět do útoku.
80
A to pokračuje! Ferrari trefil hlavičkou pouze tyč!
79
A málem tu byl úvodní gól utkání. Střela byla však sražena na rohový kop. Sassuolo mělo velké štěstí.
78
Domácí stále tlačí svého soupeře, kterému se nedaří dostat se zpátky do hry.
77
Míč málem skončil za brankovou čárou, ale i kdyby, tak by nebyl uznán pro ofsajd. Crotone je teď ovšem hodně nebezpečné.
76
Centr do vápna hostů málem slavil úspěch, ale od obránce se odrazil na rohový kop. Crotone má velký tlak.
75
Ten konči faulem na brankáře. Patnáct minut před koncem je tak stav stále vyrovnaný.
74
Hosté ubránili standardní situaci, hnali se do útoku, ale zapomněli míč za sebou a do šance se tak nedostali. Naopak to byli opět domácí, kdo zahrozil. Navíc je zde pro ně rohový kop.
73
Gazzola (SAS) podkopl pronikajícího soupeře a vidí za to žlutou kartu.
72
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonino Ragusa.
72
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Maxwell Acosty.
72
Záhy o něj ale přišli, z protiútoku stříleli domácí, ale hodně nad.
71
No, hlavička na bránu z toho sice byla, ale postrádala razanci i přesnost. Hosté jsou však nadále u míče.
71
Volný přímý kop pro Sassuolo, tak že by teď něco přišlo?
70
Začíná nám poslední dvacetiminutovka a my jsme stále neviděli gól. Doufejme, že se to již brzy změní. Blíže k tomu mají aktuálně aktivnější hosté.
69
Stoian vybojoval roh pro Crotone, ale ani to neukázalo soupeři, jak s touto standardní situací naložit.
68
Slušelo by se říci další nepovedený rohový kop pro hosty. Těm tato disciplína dnes hrubě nejde. A je to škoda, šancí již na to měli hodně. My jsme tak stále bez gólů.
67
Další rohový kop pro hosty.
66
Ve vápnu Sassuola vznikl velký zmatek, který však hosté ubránili a následně za další taktický faul vidí žlutou Martella (COE).
64
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Missiroli, přichází Alberto Aquilani.
63
Byl však na polovině faulován Cechherinim (COE), jenž za tkatický faul vidí žlutou kartu.
63
Crotone se usadilo na polovině Sassuola, ale následný centr skončil na prvním obránci, který vyváží míč.
62
Zpoza šestnáctky vyzkoušel své štěstí Politano, ale mířil nad bránu Cordaze. Hosté jsou však daleko aktivnější než v prvním poločase.
61
Vypadá to, že domácí přešli na taktiku rychlých protiútoků. Nyní toho dokonce byla i střela, kterou si však Consigli dokázal pohlídat.
60
Pokus Berardiho o proniknutí přes Ferrariho je neúspěšný. Hostující fotbalista omylem podkopl soupeře.
59
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Simeon Tochukwu Nwankwo, přichází Marcello Trotta.
59
Na druhé straně se Rohdénovi hodně nepovedl centr, odkop od brány pro Cordaze.
58
Crisetig si počínal v souboji nedovoleně a je mu tak pískán útočný faul.
57
Jejich signály se ovšem míjí účinku. Nepovedený roh znova domácí s poklidem odvrátili.
56
Sassuolo vybojoval další rohový kop.
56
Ve druhé části zápasu se hraje daleko aktivněji, větší šance ovšem stále ne a ne přijít. Mohl to nyní změnit Berardi, ale jeho pozice ke hlavičce nebyla příliš dobrá.
55
Po delší době se v delším útoku objevili domácí fotbalisté, ale jejich centr z levé strany úspěch neslavil.
54
Ani z něj gól nepadne. Hostující obránce si s tím poradil a opět poslal míč na polovinu domácího celku.
53
Sassuolu se ovšem tyto standardní situace hrubě nedaří. Crotone vybojovalo míč a utíká do protiútoku.
53
Cordaz zachytil odražený míč až v zámezí a bude tak následovat další roh.
52
To se mu nepovedlo, ale bude z toho alespoň rohový kop.
52
Ve vápně sice vznikl rozruch, ale domácí se nakonec ke střele nedostali. K ní se tak bude moci snažit dostat soupeř.
51
Rosi byl nepříjemně dohrán, ale alespoň vybojoval pro Crotone volný přímý kop. Podaří se mu z něj něco vytěžit?
50
Ve druhém poločase jsou zatím aktivnější hosté. Domácí k nim ale dobře přistupují a kazí jim tak rozehrávku.
49
Jeho rozehrávka byla ovšem hodně tristní. Sassuolo tedy o míč hodně rychle přišlo.
48
Centr do domácího vápna zvládla obrana odvrátit a i s pokračováním akce si poradila. I když pouze za cenu rohového kopu.
46
Ssimy se dopustil šlapáku na Mazzitelliho. Hra je tak přerušeno a hostujícímu bekovi se vůbec nechce na nohy.
46
Sassuolo rozehrálo úvodní výkop, ale následný útok moc povedený nebyl. Míč skončil v autu.
46
Máme za sebou hodně nudný první poločas. Obrázek hry je zatím hodně vyrovnaný a my byli svědky pouze dvou šancí. Ani jedna ovšem využita nebyla a tak se jde do šaten bez gólu. Nám nezbývá, než doufat, že druhý poločas bude záživnější a že přijdou i nějaké ty góly. To začneme zjišťovat zhruba v 16:01.
45+2
45+2
Běží poslední minuta poločasu, která se odehrává na polovině hřiště.
45+1
To se však dozvíme až za dvě minuty, které rozhodčí nastavil. Vše začne volným kopem na polovině hřiště pro Crotone.
45
A protože ani útok Sassuola nebyl úspěšnější, tak první poločas skončí nejspíše bez gólů.
44
Další nákop domácích je neúspěšný. Odkop od brány rozehraje Consigli.
43
Vypadá to vypadá, že první poločas skončí remízou. Ještě však nepředbíhejme. Pár minutek zbývá.
42
Přetažený pas končí u kopaček Cordaze. Ten tak může pouze poděkovat a s klidem vrátit míč do hry.
41
Ten se ji chopil a vybojoval alespoň rohový kop. Ten se mu však nepovedl a do protiútoku mohou opět vyrazit fotbalisté Sassuola.
40
Hosté přebrali otěže zápasu, ale nedaří se jim přijít s nějakou kloudnou akcí. Nyní je tak řada na soupeři.
39
Do vápna domácích přilétl další míč, ale tentokráte ani k hlavičce nedošlo. Cordaz bude moci rozehrát od vlastní brány.
38
Jeho zahrání ovšem tak zajímavé nebylo, soupeř se v klidu ubránil.
37
Rosi (COE) se dopustil faulu a Sassuolo díky tomu bude rozehrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice. Vidí za to navíc i žlutou kartu.
36
Dlouhý nákop na Matriho doběhl Cordaz a vyboxoval míč na autové vhazování. Z něj to byl Politano, kdo zahrozil. Před bránu totiž došel centr, jenž hlavou trefil, ale pouze doprostřed brány.
35
A neuvidíme jej ani po rychlé akci Crotone. Obránci soupeře se totiž rychle vrátili a zahráli míč do autu.
34
Hodně nepřesností na obou stranách kazí dojem ze hry. Jsme skoro na konci poločasu a ještě jsme neviděli gól.
33
Lépe se neprezentovalo ani Sassuolo. Centr do vápna končí v náručí domácího strážce svatyně.
32
Nakonec to byli domácí, ale Simyho střela byla sražena a Consigli s ní tak neměl žádné obtíže.
31
V rohu poloviny Sassuolo probíhá již asi třetí autové vhazování. A stále ne a ne někdo z toho vyjít jako vítěz.
30
Nedočkáme. Crotone si pohlídalo bližší tyč a může vyrazit do protiútoku.
30
Další centr, tentokráte z levé strany, domácí obrana odrazila na rohový kop. Dočkáme se nějaké zajímavé situace?
29
Matrimu chyběl dva, tři kroky k tomu, aby se dostal k pasu, jenž směřoval do pokutového území.
28
Hra nemá moc velký náboj. Ani jeden tým se do zakončení úplně netlačí a fanoušci se tak spíše nudí.
27
Stoian zkusil střelu, ale ta ohrozila pouze diváky za bránou. Consigli mohl zůstat v klidu.
26
Pas z pravé strany končí v rukavicích Cordaze. Crotone bude moci uklidnit hru a pokusit se vydržet v útoku.
25
Nene, Crotone se bez obtíží ubránilo. Hosté ovšem začínají mít více ze hry.
24
Hosté se probudili a dostanou šanci k dalšímu rohovému kopu. Že by z ničeho nic udeřili?
23
Ten se ale nepovedl a míč je opět na kopačkách domácích.
22
Obrovská šance hostů! Nedorozumění obrany se pokusil využít hostující útočník, ale už byl blízko brány a nedokázal pokořit Cordaze. Vybojoval ovšem alespoň rohový kop.
21
Další rohový kop pro domácí tým končí nepřesnou střelou nad bránu. Jejich tlak je ovšem velmi výrazný.
20
To se ale příliš nepovedlo. Dlouhý nákop ukryl v náručí Cordaz a okamžitě posílá dlouhý míč na své spoluhráče dopředu.
19
Po Rosiho faulu na Politana útočná steč končí a budou to právě hosté, kdo dostane šanci předvést své ofenzivní kvality.
18
Domácí pokračují v aktivní hře, na kterou hosté zatím neznají odpověď.
17
Míč propadl na zadní tyč až k Rosimu, ale ten z blízky trestuhodně netrefil odkrytou bránu. Skóre se tedy zatím nemění!
17
Crotone je daleko lepší než jejich soupeř. Ten se spíše pouze brání. Nyní si domácí navíc vybojovali rohový kop.
16
Zprava to zkusil Falcinelli, který si sice udělal místo, ale jeho konečná střela šla hodně mimo.
15
To avšak špatně rozehrálo a do protiútoku šlo Crotone. Mazzitelli byl proti a razantním odkopem maří jejich šanci.
14
Ten už je po krátkém ošetřování zpátky na nohou. Hra může pokračovat. U míče Sassuolo.
13
Simy se snažil přetlačit obránce a dostat se do zakončení, ale nakonec neuspěl. Navíc se zdá, že při tom zranil Acerbiho.
12
Podobného přestupku se dopustil i Peluso. Hra se tak opět vrátí před bránu hostů.
11
Simmy se dopustil útočného faulu na polovině soupeře. Ten však nerozehrál špatně a vrátil pouze míč.
10
Podobná situace pro změnu v šestnáctce domácích. Matri se probojovával o zakončení, ale při souboji se soupeřem upadl. Ani zde se ovšem pokutový kop pískat nebude.
9
Crotone se dožadovalo penalty po ruce ve vápnu Sassuola, ale bezúspěšně. Rozhodčí zůstal klidným.
8
Centr do vápna domácího celku obrana dokázala odvrátit, ale pouze na kopačky soupeře. Ten tak může pokračovat v útoku.
7
Crotone zatím působí aktivněji než jeho soupeř. Dočkáme se nějakého brzkého gólu?
6
Ten se domácím moc nepovedl. Míč končí v zámezí a odkop od brány může v poklidu rozehrát Consigli.
5
Do vážnější šance se hnali domácí, ale Falcinelliho pokus z pravé strany byl sražen na rohový kop.
4
Poprvé se dotkl míče domácí brankář Cordaz. Ten si došel pro přetažený pas, jenž ukryl ve svých rukavicích.
3
Zatím se bojuje ve středu hřiště. Ani jeden tým nemá výraznější převahu.
2
Na polovinu soupeře se podívali i hosté, ale ti se provinili ofsajdem. Ani jejich pokus tak nebude úspěšný.
1
Úvodní výkop obstarali domácí a ti si ihned vybojovali volný kop po hlavičkovém souboji kousek před středovým kruhem.
1
Hráči jsou již na trávníku, utkání za chvíli započne.

FC Crotone: Cordaz – Martella, Ferrari, Ceccherini, Rosi – Stoian, Crisetig, Capezzi, Rohdén – Falcinelli, Tochukwu Nwankwo.
Náhradníci: Viscovo, Festa – Nalini, Mesbah, Barberis, Kotnik, Cuomo, Dussenne, Acosty, Trotta, Sampirisi, Suljić.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Acerbi, Peluso, Dell'Orco – L. Mazzitelli, Missiroli, Duncan – D. Berardi, Matri, Politano.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Iemmello, Aquilani, Ricci, Letschert, Ragusa, Adjapong..
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je na tom o něco lépe. Hraje klidný střed tabulky a nemusí se stresovat boji o setrvání nebo poháry. Zatím mají na svém kontě 33 bodů za deset výher, tři remízy a třináct proher při skóre 37:40. Jde tedy vidět, že hosté podávají vyrovnané výsledky a budou houževnatým soupeřem.

I poslední výsledky jsou neskutečně vyrovnané. Z osmi utkání polovinu vyhráli a polovinu prohráli. Zajímavostí je, že úspěšnější byli většinou právě na stadionech soupeřů.

Jejich nejlepším střelcem je Gregoire Defrel (8) a Alessandro Matri (6).
FC Crotone

Crotone je na předposlední pozici, o čtyři body před Pescarou a dva body za Palermem. V tomto ročníku vyhrálo jen tři zápasy, 4 remizovalo a 19 prohrálo při skóre 21:45.

Dá se tak očekávat, že domácí po sezóně sestoupí. A to i proto, že pět utkání za sebou prohráli. Naposledy s Cagliari 1:2.

Crotone má na marodce pouze Federica Cecheriniho, který je sice pilířem obrany, ale nahradit jej by nemělo být nemožné. Nejlepším střelcem je Diego Falcinelli, ale ten na vše nestačí. I proto je postavení jeho týmu takové, jaké je.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62