Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:1. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:12.
Ode mě to bude pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne!
A máme za sebou utkání 6. kola italské nejvyšší soutěže Serie A mezi domácím Interem Milán a hosty z Bologny. V druhém poločase byl na začátku jednoznačně lepší domácí celek, který si vytvořil veliký tlak a taktéž nějaké šance, které mohly skončit brankou. Hosté se trochu oklepali a dostávali se postupem času trochu do zápasu. Závěr byl již vyrovnaný a vyhrát mohl prakticky kdokoliv, ovšem šance si vytvářel pouze Inter.
90+6
90+5
Tak tohle byla zřejmě poslední a obrovská šance domácích! V úplném závěru se dostal v malém vápně k hlavičce Ranocchia, ale trestuhodně minul branku!
90+5
Z rohového kopu však žádné nebezpečí nevzešlo a skóre se pravděpodobně již nezmění.
90+4
Perišič vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop.
90+3
Ani jeden z týmů nechce v posledních minutách inkasovat a hraje se opatrný fotbal.
90+1
V pokutovém území domácích proběhl souboj, po kterém se hostující hráči dožadovali penalty, ale rozhodčí nechal hru plynout dále.
90
Hlavní sudí dnešního utkání Domenico Celi nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.
89
Na centr Santona si nabíhal v pokutovém území Icardi, ale na balon těsně hlavou nedosáhl. Odkopávat bude od své branky brankář Da Costa.
88
Perišič se pokusil přihrát z levé strany do pokutového území soupeře, ale přihrávku skvěle přečetl jeden z obránců a míč odvrátil mimo nebezpečí.
87
Na druhé straně měla k dispozici rohový kop Bologna, ale ani ta si z něj nedokázala vytvořit nějakou příležitost.
84
Do dobré střelecké pozice se dostal v pokutovém území Verdi, ale nastřelil pouze jednoho z hráčů Interu.
81
Pro balon si chtěl dojít brankář Da Costa, ale míč minul a narazil do jednoho z hráčů Interu.
81
A další rohový kop pro Inter...
80
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Emil Krafth, přichází Adam Masina.
79
Rohový kop pro Inter.
79
Hosté se spoléhají pouze na protiútoky a nesnaží se o nějakou kombinaci směrem dopředu.
76
V posledních minutách můžeme vidět fotbal ze strany na stranu. Inter již nemá takový tlak jako v úvodu druhého poločasu.
74
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Gabriel.
72
Střely na branku:

9 – 1
70
Do konce utkání nám zbývá dvacet minut! Podaří se jednomu z týmů zvrátit výsledek na svoji stranu?
68
Na zemi zůstává ležet Miangue, kterého srazil nešťastně vlastní spoluhráč Miranda. S prvním jmenovaným to nevypadá moc dobře.
65
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Éder.
63
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Daniele Gastaldello, přichází Marios Oikonomou.
63
Pro balon letící od rohového praporku si došel brankář Handanovič, který ihned balon rozehrál směrem vpřed.
62
Džemaili nacentroval balon do pokutového území soupeře, ale bude z toho jen rohový kop.
60
Ivan Peřišič se vydal na sprinterský výlet po lajně s obráncem Bologny a dokázal nacentrovat do šestnáctky hostů, ovšem pro míč si došel brankář Da Costa a zachytil ho do svých rukavic.
60
Z té však žádné nebezpečí nevzniklo a hrát můžou znovu hráči Interu.
59
Hosté mají výhodu v podobě standardní situace.
58
Domácí mají neustále tlak před pokutovým územím Bologny, ale momentálně je zastavil ofsajd, ve kterém se zapomněl Perišič.
56
Řecký obránce již stojí na vlastních nohách a doktoři si ho odvedli za pomezní čáru, kde ho ošetří.
55
Po souboji ve vlastní šestnáctce zůstává na zemi ležet hostující hráč Torosidis.
55
A další šance domácích! Ivan Perišič chtěl zřejmě centrovat z nějakých pětadvaceti metrů, ovšem z centru se náhle stala přímá střela, kterou brankář Da Costa vyrazil na rohový kop!
53
Tři šance domácích za nějakých deset sekund! Nejdříve jeden z hráčů Interu nastřelil z pravé strany břevno branky a z dorážky se pokusil skórovat dvakrát Icardi, ovšem jeho první střelu brankář zachytil a druhá mířila do boční sítě.
53
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Erick Pulgar.
52
Z ničeho nic však do šestnáctky nacentroval Verdi a vytěžil z tohoto centru alespoň rohový kop.
51
Hosté se zatím za pět minut druhého poločasu nedokázali dostat přes polovinu hřiště. Inter zatím na hřišti vládne.
49
Dobrá příležitost domácího týmu. V pokutovém území se k balonu dostal Antonio Candreva a přízemní střelou vystrašil brankáře Da Costu, který musel zasahovat.
49
Krafth nepřesně rozehrál a hrát můžou znovu domácí.
48
Banega vypálil z nějakých pětadvaceti metrů, ale balon zamířil hodně vedle branky a neohrozil Da Costu.
47
Na míči jsou od začátku druhého poločasu domácí hráči, kteří zatím kombinují pouze na vlastní polovině.
47
Sestavy z prvního poločasu zůstaly stejné bez nějakých změn.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Italský sudí ukončil první poločas. Na začátku utkání byl lepší hostující celek, který si dokázal vytvořit pouze jedinou šanci utkání, kterou dokázal proměnit v branku. Postupem času však přebíral kontrolu nad hrou domácí Inter, který hostující branku obléhal tak dlouho, až dokázal zásluhou Perišiče vstřelit vyrovnávací branku. Do konce poločasu byl lepší domácí celek, ale skóre je nerozhodné 1:1.
45+1
45+1
Hlavní sudí nastaví jednu minutu do prvního poločasu.
44
Icardi se dostal v pokutovém území ke střele z první, ale bohužel pro domácí těsně minul levou tyč branky!
44
Statistika držení míče:

66% – 34%
41
Žlutou kartu dostává Blerim Džemaili (Bologna FC).
40
A další obrovská šance Interu! Ke střele z voleje se dostal v šestnáctce zcela osamocený Perišič, ale krásným zákrokem ho vychytal brankář Da Costa!
37
Inter Milán právě vstřelil branku!
Byla to jen otázka času, kdy se tenhle chorvatský borec prosadí! IVAN PERIŠIČ dostal nádhernou vzdušnou přihrávku od Candrevy a z voleje dokázal přízemní střelou vypálit nechytatelně k levé tyčce branky a srovnává stav zápasů – 1:1!
37
Domácí dokázali vytěžit z tlaku alespoň standardní situaci.
36
V posledních minutách obléhají domácí hostující branku, ale k žádné šanci se zatím dostat nedokázali.
34
Za zdržování hry obdržel žlutou kartu brankář Angelo Da Costa.
33
Santon se pokusil najít přihrávkou jednoho ze svých spoluhráčů, ovšem přihrávka byla příliš dlouhá a skončila až v zámezí. Odkopávat bude od své branky brankář Da Costa.
30
Perišič je dnes velmi střelecky aktivní, když se znova pokusil o střelu z nějakých dvaceti metrů. Ta však mířila přesně do rukavic brankáře Da Costy.
28
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Assane Demoya Gnoukouri.
27
Znovu to byl Perišič, kdo se dostal v pokutovém území Bologny k balonu, ale ani tentokrát nedokázal ohrozit svoji střelou brankáře Da Costu, jelikož střela byla ztečovaná na rohový kop.
25
Banega zkusil vystřelit z hranice pokutového území, ale střela neměla dostatečnou razanci, aby ohrozila brankáře Da Costu.
25
Již podruhé v dnešním utkání zkusili domácí hráči dlouhé autové vhazování do pokutového území, ale ani tentokrát to nemělo úspěch.
22
Ivan Perišič se dostal v pokutovém území ke střele z voleje, která však minula levou tyč o pár metrů a neohrozila brazilského brankáře.
22
Na obráncích Interu je dnes vidět velká nejistota. Miranda chyboval, když nedokázal zpracovat dlouhý letící balon, který ho přeskočil a vše musel hasit brazilský obránce na poslední chvíli.
21
Žlutou kartu dostává Daniele Gastaldello (Bologna FC).
20
Obránci Interu mezi sebou kombinují na vlastní polovině hřiště a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
16
Inter se snažil rychle odpovědět, ale zatím se mu to nepodařilo.
14
Bologna právě vstřelila branku!
A na první branku jsme nemuseli čekat dlouho! Vše začalo ztrátou balonu na vlastní polovině francouzského záložníka Kondogbii, kterého o balon obral Taïder, ten ještě našel nabíhdajícího Verdiho a ten krásnou individuální akcí našel přesnou přihrávkou v pokutovém území MATTIA DESTRA, který se přízemní střelou nemýlil – 0:1!
12
Destro nedokázal zpracovat balon letící na něj, tudíž se ho zmocnili hráči Interu.
10
K balonu se postavil Krejčí, který se pokusil nacentrovat balon do pokutového území, kde si však pro balon došel brankář Handanovič a ukryl ho do svých rukavic.
10
Ranocchia fauloval Džemailiho a hráči Bologny mají výhodu standardní situace z celkem dobré pozice.
8
Perišič mohl unikat sám po levé straně hřiště, přičemž po souboji s jedním hostujícím hráčem se zastavil a dožadoval se odpískání ruky. Rozhodčí však zůstal chladný a hra pokračuje.
6
Na dlouhý centr do šestnáctky Interu si nabíhal Destro a Krejčí, ovšem celou akci hostujícím hráčům překazil slovinský brankář Handanovič.
5
Momentálně bylo v obraně Interu horko... Obránci se nepohodli a Destro mohl jít sám na Handanoviče, ovšem jeden z obránců rychlým startem dokázal míč alespoň odkopnout mimo nebezpečí.
4
Handanovič v poklidu zachytil centr z levé strany do pokutového území Interu a míč rozehrál svým spoluhráčům.
3
Krejčí si vyměnil na lajně balon s Destrem, kterému však míč utekl a dostal se k obráncům Interu.
2
K hlavičce se v šestnáctce dostal kapitán domácího týmu Icardi, ale branku o pár metrů minul.
1
Candreva byl na polovině hostujícího týmu faulován maďarským reprezentantem Nagym a domácí mají výhodu standardní situace.
1
Hned v úvodu se nepohodl brankář Da Costa se svým obráncem a málem z toho mohl být první rohový kop, ovšem brankář hostujícího týmu stihl balon odkopnout alespoň do autu.
A zápas nám začal! Domácí nastoupí ve své klasické modročerné kombinaci dresů. Hostující tým zvolil svítivě žlutou kombinaci.
1
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu.

Inter Milán: Handanovič – Santon, Miranda, Ranocchia, Miangue – Medel, Kondogbia – Candreva, Banega, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: Carrizo – Melo, Palacio, Jovetić, Ansaldi, Éder, Gnoukouri, D'Ambrosio, Nagatomo, Gabriel, Eloge Koffi.

Bologna FC: A. Da Costa – Krafth, Gastaldello (C), Maietta, Torosidis – Džemaili, Nagy, Taïder – Verdi, Destro, Krejčí.
Náhradníci: Ravaglia, Sarr – Oikonomou, Pulgar, Mounier, M'Baye, Donsah, Helander, Rizzo, Ferrari, Masina, Floccari.

Rozhodčí: Celi – Cariolato, Alassio.
Bologna FC
Hostující celek je na tom o bod hůře, s devíti body na svém kontě za tři výhry a dvě porážky se po pěti odehraných zápasech nachází na 7. místě ligové tabulky. Na vedoucí turínský Juventus ztrácí šest bodů.

V posledním ligovém zápase doma Bologna přehrála i díky skvělému výkonu Ladislava Krejčího Sampdorii, která odjížděla s porážkou 2:0.

Nejlepším střelcem hostů je italský záložník Simone Verdi, který má na svém kontě již tři přesně zásahy!
Inter Milán
Milánský velkoklub vstoupil do nové sezony vcelku dobře. Po pěti odehraných zápasech má na svém kontě 10 bodů za tři výhry, jednu remízu a jednu porážku, přičemž mu patří 4. místo ligové tabulky. Na vedoucí Juventus, který má však o zápas více, ztrácí momentálně 5 bodů!

V posledním ligovém zápase zvítězili Milanští na půdě Empoli 2:0, o obě branky se postaral záložník Icardi.

Nejlepším střelce Interu je právě argentinský špílmachr Mauro Icardi, který má na svém kontě již 6 přesných tref!
Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola Serie A představí před vlastním publikem Inter Milán, na jehož zavítá na půdu Bologna FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62