Končí velmi překvapivé utkání. Lídr italské Serie A prohrál na půdě Janova. Domácí vstoupili už do utkání skvěle a ve třetí minutě se ujali vedení. Syn Diega Simeoneho, kouče Atlética Madrid, skóroval i ve třinácté minutě. Ještě do poločasu si Juventus vstřelil vlastní branku a jejich pozice tak byla nesmírně těžká. Stará dáma se zmohla pouze na čestnou trefu v závěru zápasu.
90+5
90+4
Žlutou kartu dostává Davide Biraschi (Janov CFC).
90+3
Míč se potácel po vápně Janova, ale ani hráči domácích nebo hostů ho nedokázali zpracovat ve svůj prospěch. Nakonec ho do rukavic schoval Perin.
90+2
Rychlý brejk Janova zastavil faulem Sturaro.
90+1
Juventus má na kontaktní branku, či případné vyrovnání ještě pět minut nastavení.
90
Janov drží míč na polovině Juventusu a v pohodě kombinuje. Ránou ze střední vzdálenosti vyslal Gakpé. Razantní, nicméně zcela mimo.
89
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lucas Ocampos, přichází Davide Biraschi.
88
Janov ale další vzrušení před svojí brankou nepřipouští a hraje na polovině soupeře.
87
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Serge Gakpé.
85
Cuadrado nabil krátkou přihrávkou ve vápně Mandžukičovi, jenomže hostující střelec nepotvrdil svoji pověst a branku vysoko přestřelil.
84
Snižující branka Juventus oživila a jeho pohyb je rázem aktivnější. Bude to ale stačit na zdramatizování zápasu?
82
Juventus právě vstřelil branku!
Nakonec snížení pro Starou dámu. Ke exekuci volného kopu se postavil MIRALEM PJANIČ a střelou krásně zakroutil do sítě.
82
Mandžukič se zkusil prosadit individuálně a když prohodil Cofieho, ten zatáhl za záchranou brzdu a fauloval. Dobrá pozice pro volný kop.
80
Juventusu to prostě nejde. Další centr do vápna, ale ani tentokrát se Sturaro nemohl dostat ke střele. Zkrátka něco tomu vždy chybí.
78
Cuadrado svým skluzem sestřelil jednoho z domácích a za svůj faul vidí žlutou kartu.
76
Od vápna Juventusu se míč odrazil přímo proti noze Burdissi, který z voleje vyslal tvrdou ránu, leč velmi nepřesnou.
75
Nějakou minutku se teď nehrálo, kvůli zranění Daniho Alvese, jenž zůstal ležet na trávníku. Dokonce vidíme i nosítka.
72
Rigoni se pokoušel o rychlý brejk, jenomže dostal se jenom na polovinu hřiště, tam byl o míč odebrán. I přes to Janov bude v útoku pokračovat, jelikož míč zahrál do zámezí Benatia.
71
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Stefano Sturaro.
70
Svou šanci promarnil Mandžukič, který si zpracoval míč ve vápně ale když mohl střílet, raději ještě popotáhl balon. To už bylo moc.
68
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Lazović, přichází Edenilson.
66
Khedira postupoval s míčem na polovině soupeře a na hranici vápna zkusil vystřelit, jenomže trefil pouze před ním stojícího obránce.
64
Z rohového kopu se Juventusu branku Janova ohrozit nepodařilo, navíc pak přišla přihrávka do ofsajdu, což ukončilo útočné snažení hostů.
62
Janov se rozhodně jenom nebrání, teď uzamknul Juventus na vlastní polovině. K vápnu se ale nakonec nedostal.
60
Juventus obklopoval s míčem vápno Janova, ale domácí se dostali do rychlého brejku, který nakonec nebezpečný nebyl. Centr pouze proletěl vápnem hostů.
59
Nepřesná kombinace Staré dáme a míč končí v zámezí. Odkopávat bude brankář Janova.
57
Na druhé straně mohla přijít čtvrtá rána! Simeone dostal krásnou kolmici za obranu Juventusu, ale o hattrick ho obral skvělým zákrokem Buffon.
56
Zhruba na polovině poloviny Janova rozehrál Juventus volný kop, jenomže centr mířící do vápna obrana domácích pohodlně zastavila.
54
Argentinec se hned předvedl při první akci. S míčem udělal na hraně vápna kličku na střed a vystřelil. Jeho rána nebyla úplně marná, ale byla tečována, poté s ní Perin neměl problém.
53
A přichází posílení útoku. Lichsteinera nahradí útočník Higuaín.
52
Obrovskou šanci měl ke skórování Khedira, který se ocitl po rohovém kopu na malém vápně úplně sám ale z blízkosti netrefil branku Janova!
49
Na Juventusu je vidět značná snaha s výsledkem něco udělat. Od úvodního výkopu je daleko aktivnější.
49
Tentokrát byl Mandžukič ve vápně Janova úplně osamocený, jenomže nedostal přesnou přihrávku. Jinak by se jednalo o tutovou šanci.
48
Centr na Mandžukiče byl příliš vysoký. Na to nemohl ani on dosáhnout a tak míč skončil až v rukavicích brankáře Janova.
46
Hned zkraje druhého poločasu pořádně protáhl Perina přízemní ránou Pjanič. Střela letěla těsně kolem vzdálenější tyče.
46
Velké překvapení, nic jiného se o prvním poločase říci nedá. Janov překvapil Juventus již ve třetí minutě, ale varování lídrovi soutěže nestačilo a tak přidal Simeone i druhou branku. Naprostou bezradnost hostů potvrdila třetí branka, který byla navíc vlastní. Těžko říci, zda je v silách Staré dámy udělat něco i s tímto průběhem. Janov však hraje nad očekávání dobře.
45+3
45+2
Druhá minuta z nastavení patří domácím. Rincon tancoval s míčem ve vápně, ale šanci ke střele prováhal, poté o míč přišel a při snaze získat ho zpět fauloval.
45+1
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Míč prolétl těsně kolem nohy Mandžukiče, který se nabízel na malém vápně. Chybělo málo, aby se hostující střelec dostal k šanci.
44
Slibný brejk Janova překazila nepřesná přihrávka Hernanese, která ukončila celou akci.
43
Laxalt se dvakrát pokoušel poslat míč do vápna Juventusu, ale tentokrát to přes obranu hostí neprošlo.
41
Ve vápně našel Khedira Mandžukiče, kterého na zem poslal Ocampos. Chorvatský střelec se dožaduje penalty, navíc zůstal zraněný na zemi.
38
Na druhé straně rozehrál volný přímý kop Pjanič. Zkusil to přímo, nadstřelil zeď, ale míč nakonec skončil těsně vedle bližší tyče.
36
Janov nastěhovaný na polovině Juventusu a hraje v klidu, nikam nespěchá a jen si přihrává.
34
A to je tady. Hřiště opouští Bonucci, nahrazuje ho Rugani. To je opravdu smolný den pro Starou dámu.
33
Dnes je to zatím jednoznačný zápas v režii domácích. Juventusu se nedaří nic, navíc o střídání žádá Bonucci.
32
Standardní situace v podání Juventusu naprosto bez jakéhokoliv vzrušení. Pjanič poslal přetažený centr do vápna až do zámezí.
29
Janov právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné! Slavný Juventus prohrává po půl hodině hry už o tři branky. Po rohovém kopu zůstala obrana Juventusu stát jako zmražená, čehož využil Luca Rigoni. Míč si do vlastní sítě při snaze odkopnout ho, srazil ALEX SANDRO.
27
Na hranici vápna dostal míč od Khediry opět Mandžukič, ale toho si obrana Janova střeží jako oko v hlavě. Opět neměl ani metr prostoru.
26
Cuadrado prostrčil míč do běhu Mandžukičovi, který byl už ve vápně, ale ještě přihrávkou hledal spoluhráče u vzdálenější tyče, jenomže našel jen kopačku obránce Janova.
24
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Janov CFC).
23
A mohlo to být o tři branky! Rincon našel krásným centrem na malém vápně Rigoniho, který ale z blízkosti přestřelil!
22
Khedira hledal přímočarou přihrávkou do vápna Mandžukiče, ale dráhu míče přerušil Muñoz.
21
Podobná situace se opakovala, tentokrát si faulem pomohl Cofie.
20
Náznak brejku Juventusu domácí obrana zastavila již na polovině. Mandžukič ztratil míč a pokračuje v útoku Janov.
18
Rychlý brejk Janova zastavil skvělým zákrokem Bonucci. Janov nadále nebezpečný.
16
Juventus nadále s míčem před vápnem Janova, ale povzbuzení domácí jsou klidní, zatímco na hostech je vidět značná nervozita a nemohou se dostat k šanci.
15
Dva rohové kopy za sebou rozehráli fotbalisté Staré dámy, ale ani z jedné příležitostí se k ohrožení branky domácích nedostali.
13
A to je šok pro Juve! Po chytré kličce vyslal krásný centr do vápna Lazovič a našel hlavu GIOVANNI SIMEONEHO, který přesně trefil síť branky hostí.
12
A opět obrovský tlak Janova ve vápně Juventusu. Rincon centroval na malé vápno a obrana hostů měla co dělat. Nakonec si pro míč došel Buffon.
11
Zmatky v obraně vytvořil Alves. Brazilský obránce si hrál s míčem ve vlastním vápně a nakonec musel riskantně hrát na Buffona, který situaci razantním výkopem vyřešil.
9
Simeoneho zkoušel vysunout od levé postranní čáry Laxalt, míč však byl na domácího útočníka dlouhý a Buffon jen pohledem zkontroloval jak mizí v zámezí.
8
Na vysoký centr si naskočil Mario Mandžukič, ale hostující ostrostřelec minul tři tyče Perinovi svatyně.
7
Juventus přebírá iniciativu a obléhá vápno Janova, zatím domácí obrana nenechává volné místečko.
5
Útočná vlna Janova skončila těsně před vápnem Juventusu. Od zvýšení byli domácí poměrně daleko, nyní u míče hosté.
4
Benatia se pokusil o rychlou odpověď, ale jeho dalekonosná rána mířila hodně mimo branku Janova.
3
Velice překvapivý začátek! Rigoni se probojoval do vápna, vystřelil ale Buffon vyrazil před sebe. Nakonec na druhý pokus dostal míč do sítě GIOVANNI SIMEONE!
1
Zápas rozehráli hráči Janova, míč mířil ke vlastnímu vápnu a hned první chybu udělal obránce Burdisso. Juventus jí však nevyužil.
1

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso, Muñoz – Lazović, Rincón, Cofie, Laxalt – L. Rigoni, Simeone, Ocampos.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Edenilson, Biraschi, Fiamozzi, Gakpé, Gentiletti, Ninković, Ntcham, Panděv.

Juventus FC: Buffon – Lichtsteiner, Bonucci, Benatia – Dani Alves, S. Khedira, Hernanes, Pjanić, Sandro – Cuadrado, Mandžukić.
Náhradníci: Audero Mulyadi, Neto – Asamoah, Evra, Higuaín, Chiellini, Kean, Marchisio, Rugani, Sturaro..
Poslední vzájemné zápasy

Juventus – Janov 1:0
Janov – Juventus 0:2
Janov – Juventus 1:0
Janov – Juventus 0:1
Janov CFC má na svém kontě zatím 16 bodů a v tabulce mu patří dvanácté místo. Z posledních pěti zápasů třikrát prohrál, jednou vyhrál a jednou remizoval. Naposledy hrál na Laziu, kde prohrál 1:3.

Juventus FC po slabším začátku už šlape a opět míří za titulem. Celek z Turína má na svém kontě 33 bodů a před druhým AC má k dobru čtyři body. Celek z Milána navíc odehrál o zápas více. Juventus vyhrál poslední čtyři zápasy, když naposledy doma porazil 3:0 Pescaru.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Janovem a Juventusem. Favoritem je samozřejmě hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62