To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Palermo pokračuje ve výsledkové mizérii. Poslední tým italské ligy prohrává podeváté v řadě a na kontě má stále pouhých šest bodů. Tentokrát si pro 3 body přijelo na Sicílii Chievo, které nepřevedlo žádný oslnivý výkon, ale na výhru to stačilo. Hosté se dostali brzy do vedení a ve druhém poločase brzy zvýšili na 2:0 po obrovské chybě domácího Andelkoviće. Od té chvíle Chievo jen zodpovědně hlídalo výsledek, což přineslo úspěch.
90+3
90+3
Tečovaná střela domácího hráče končí v zámezí, takže následuje ještě jeden roh pro Palermo.
90+2
Jenže s rohem Palermo naložilo naprosto mizerně, čímž je podtrhlo tento zcela nepovedený zápas. Hosté se vydali s balónem na útočnou polovinu.
90+2
Domácí získali ještě jeden rohový kop.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Palermo je vepředu hodně zbrklé a nepřesné. Hosté se v poklidu brání a zdá se být v podstatě již jisté, že si sicilský celek připíše devátou ligovou porážku v řadě.
89
Sallai zkusil zakončit nůžkami, ale míč poslal jen nad bránu. Přesto sklidil ojedinělý potlesk domácích fanoušků, kteří většinu zápasu spíš jen pískají.
87
Nakonec to na sebe vzal Jajalo, jehož nepovedená střela mířila vysoko nad bránu.
86
Po Izcově faulu bude k vidění další přímák Palerma. Domácí budou rozehrávat 25 metrů od Sorrentinovy brány.
84
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Roberto Inglese.
82
Hra je hodně kouskovaná, domácí měli k dispozici další z řady standardních situací, ale centrovanému míči opět chyběla přesnost. Palermu se nedaří.
81
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Ivajlo Čočev, přichází Alessandro Diamanti.
79
Domácí zahrávali rohový kop, míč byl ve vápně dvakrát přizvednut a doputoval mimo šestnáctku Chieva.
77
Na druhé straně hledal před bránou někoho ze spoluhráčů Birsa, ale i jeho přihrávka skončila jen u soupeře.
76
Bruno Henrique poslal kolmý míč do velkého vápna, kde však nebyl nikdo z domácích hráčů.
75
Čas běží, domácí sice mají optickou převahu, ale nedaří se jim výrazněji ohrožovat bránu Chieva. Hosté se zatím brání s přehledem a hlídají příznivý výsledek.
75
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Nicola Rigoni.
72
Žlutou kartu dostává Jonathan de Guzmán (Chievo Verona).
72
Jenže centr se vůbec nepovedl a hostující obrana se míče snadno zmocnila.
71
Domácí budou zahrávat přímý kop v bezprostřední blízkosti hostující šestnáctky.
70
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Mariano Izco.
69
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Oscar Hiljemark, přichází Roland Sallai.
68
Cionek teď schytal ošklivý šlapák do oblasti kotníku, ale naštěstí z toho nebude nic vážného. Polský fotbalista už je na nohou a nepotřebuje ošetření.
66
Domácí Bruno Henrique se teď prezentoval hodně nepovedeným centrem, který nakonec doletěl až do autu. Vhazuje Chievo.
64
Povedený centr mířil k hráčům, kteří si nabíhali ke vzdálenější tyči, jenže bohužel pro hosty byl odpískán ofsajd.
64
Čočev fauloval asi 25 metrů od vlastní brány, takže hosté budou mít k dispozici nebezpečnou standardku.
63
Žlutou kartu dostává Ivajlo Čočev (U.S. Citta di Palermo).
60
Rispoliho střela z dálky vypadala na pohled pěkně, ale míč minul horní roh Sorrentinovy brány minimálně o metr a brankář Chieva měl dráhu míče dobře odhadnutou.
58
Domácí se snaží být aktivní, ale i ve výrazech hráčů Palerma je vidět již mírná zoufalost.
56
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Edoardo Goldaniga, přichází Bruno Henrique.
55
Jajalo centroval do šestnáctky, kde se k míči včas dostal bránící Gamberini.
53
Roh si vzal na starost Cionek, jehož centr nebyl příliš povedený.
52
Na druhé straně měl práci Sorrentino, který musel vyrazit nepříjemnou střelu z kopačky Quaisona. Palermo bude zahrávat rohový kop.
50
Pellissier opět hrozil v domácí šestnáctce, ale tentokrát měl před sebou bránícího hráče, který zblokoval jeho střelu.
49
Chievo právě vstřelilo branku!
Obrovská chyba Andelkoviće! Domácí obránce doslova daroval hostům druhou branku, když nesmyslnou přihrávkou pod sebe vybídl k samostatnému útoku SERGIA PELLISSIERA, který měl před sebou jen brankáře, jehož bez potíží obešel a zakončil do prázdné brány.
47
Vše zůstává při starém. Oba týmy jsou na hřišti v nezměněných sestavách a Pellissier byl přistižen v ofsajdovém postavení.
46
První poločas zvládlo lépe Chievo, které poslal ve 14. minutě do vedení Valter Birsa. Hra se poté vyrovnala, šance byly k vidění na obou stranách, ale k dalšímu gólu to nevedlo. Chievo tedy vede po první půli v Palermu 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 16:04.
45+2
45+2
Po neúspěšném rohovém kopu se ještě domácí dohadují s rozhodčím, ale v prvním poločase se už nic nestane.
45+1
Nestorovski tentokrát nebezpečně centroval, ale vysoký míč dokázala obrana Chieva uklidit do zámezí.
44
Nestorovski posílal nebezpečný míč do hostující šestnáctky, ale tam se včas zorientoval Sorrentino, který nepustil balón k žádnému z hráčů Palerma.
42
Jajalo nenašel svým rohovým kopem nikoho ze spoluhráčů.
40
Blíží se závěr prvního poločasu. Hra se po prvním gólu vyrovnala a přesouvá se často z jedné strany na druhou. Vypracuje si Palermo v prvním poločase ještě nějakou šanci na vyrovnání?
37
Po rohovém kopu domácí nedokázali ohrozit Sorrentinovu bránu. Hrát teď mohou hosté.
36
Na druhé straně dostal pěkný míč na hlavu Quaison, jehož zakončení zneškodňuje pohotovým zákrokem Sorrentino.
35
Ve velké šanci se ocitl hostující Pellissier, který z hranice vápna vystřelil jen do středu brány, takže Posavec dokázal balón vyrazit.
32
Aleesami našel ve vápně centrovaným míčem Čočeva, jemuž se hlavou nepodařilo usměrnit míč mezi tři tyče.
30
Hiljemark se dostal do zakončení, ale z dobré pozice zcela minul bránu.
28
Za obranu Palerma si na kolmou přihrávku naběhl Riccardo Meggiorini, po jehož střele již někteří hostující fanoušci slavili, jenže míč skončil pouze v boční síti!
25
Balón mířil na Jajala, který se dostal do zakončení, ale střela mu příliš nesedla, takže Sorrentino nemusel zasahovat.
24
Po Radovanovičově faulu budou domácí zahrávat přímý kop v blízkosti šestnáctky Chieva.
23
Aleesami nebezpečně centroval na zadní tyč, ale tam se včas nedostal nikdo z hráčů Palerma. Domácí však alespoň udrželi míč ve hře a mohou pokračovat v útočném snažení.
21
Hostující Pellissier byl již potřetí usvědčen z ofsajdového postavení. Útočník Chieva se často pohybuje na hraně ofsajdu a snaží se hrozit náběhy za obranu.
19
Palermo se teď snaží více držet míč a po inkasované brance je zatím aktivnějším týmem.
16
Další hrozba ze strany Chieva! Do zakončení se tentokrát dostal Pellissier, ale jeho střela minula domácí bránu.
14
Hosté se ujímají vedení! Míč si ve vápně zpracoval VALTER BIRSA, který dostal přihrávku z levé strany, dokázal se zbavit obránce a přízemní střelu umístil nechytatelně ke vzdálenější tyči.
12
Rispoliho centr do hostující šestnáctky nenašel nikoho ze spoluhráčů. Palermo je zatím na útočné polovině hodně nepřesné.
9
Další ofsajd v podání hostujícího Pellissiera. Rozehrávat bude Palermo.
7
Domácí tým se zatím příliš nedostává do hry. U míče je většinu času hostující Chievo.
5
Hostující Castro centroval do šestnáctky Palerma, ale tam se k míči bez potíží dostal brankář Posavec.
3
Aktivnější jsou v úvodu hosté. Pellissiera ovšem zastavil zvednutý praporek pomezního rozhodčího.
1

U.S. Citta di Palermo: Posavec – Cionek, Goldaniga, Anđelković – Rispoli, Hiljemark, Jajalo, Čočev, Aleesami – Quaison – Nestorovski.

Chievo Verona: Sorrentino – Frey, Dainelli, Gamberini, Gobbi – de Guzmán, Radovanović, L. Castro – Birsa – Pellissier, Meggiorini..
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Poslední tým tabulky italské Serie A dnes přivítá doma Chievo. Palermo se velice trápí, na kontě má jen šest bodů a prohrálo osm ligových zápasů v řadě. Špatné výsledky vedly v Palermu k tradiční výměně trenéra a nový kouč Corini málem slavil při své premiéře bodový zisk ze zápasu na Fiorentině, jenže domácím se povedlo v poslední nastavené minutě strhnout vítězství na svou stranu. Palermo tak odešlo ze zápasu opět s prázdnou a Corini a jeho svěřenci budou mít dnes za úkol ukončit nepříznivou sérii doma proti Chievu. Tým z Verony měl velmi dobrý vstup do ligové sezony, ale postupem času se výsledky začaly horšit a Chievo se propadlo do spodní poloviny tabulky. Přesto má ovšem pohodlný třináctibodový náskok právě na Palermo, které se opravdu hodně trápí. Podaří se Sicilanům konečně vyhrát, nebo uspěje Chievo?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62