Dnešní utkání je u konce! Delfino Pescara 1936 prohrálo v domácím prostředí s Chievo Verona 0:2.

První poločas dnešního souboje nabídl poměrně vyrovnanou podívanou. První velkou šanci dnešního zápasu měl domácí Manaj, který nebezpečně střílel z pravé části vápna, avšak Sorrentino dokázal zasáhnout! Další šanci Pescary měl ve 22. minutě Memushaj, avšak ani jeho střela neskončila mezi třemi tyčemi.

I ve druhém poločase byla Pescara mírně lepším týmem, avšak góly stříleli hosté. Nejdříve se v 76. minutě prosadil Riccardo Meggiorini a na jeho branku ještě navázal v závěru Roberto Inglese!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou!
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:14.
90+4
90+3
Pescara zahrávala v závěru tohoto zápase standardní situaci, které se ujal Murić. Jeho centr našel ve vápně Campagnara, který míč dopravil do sítě, avšak před tím se balonu dotkl rukou Fornasier!
90+2
Rozehrávající Frey bránil míč před napadajícím útočníkem Mitritu. Následně přilétl do souboje také Murić, který se provinil nedovoleným zákrokem a hra je přerušena!
90+1
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Vittorio Parigni.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
88
Chievo se každou minutu přibližuje zisku důležitých tří bodů! Aktuálně hostující celek kombinuje na vlastní polovině a rozhodně nikam nespechá!
87
Tři minuty před koncem základní hrací doby rozehrávala Pescara rohový kop, kterého se zhostil Verre. Jeho centr však nebyl ideální a míč skončil v rukavicích Sorrentina.
85
Chievo právě vstřelilo branku!
Verona se v závěru dnešního zápasu dostává do dvoubrankového vedení a dostává se velmi blízko zisku tří bodů! Po přihrávce Castra se dokázal prosadit INGLESE!
84
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Gastón Brugman, přichází Robert Murić.
83
Exekuce následné standardní situace se ujal střídající Rigoni, jehož centr však nebyl vůbec povedený a míč skončil v zámezí!
82
Výborně to teď navíc provedl Castro, který sice byl na levém křídle proti dvěma protihráčům, avšak dokázal vybojovat standardní situaci po faulu Crescenziho!
81
Chievo zatím zvládá závěr zápasu velmi dobře a svého soupeře drží v dostatečné vzdálenosti od branky svého brankáře!
80
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Nicola Rigoni.
79
Stoper Dainelli musel na polovině hřiště řešit chybnou rozehrávku Hetemaje, a tak poslal k zemi Caprariho. Za tento zákrok dostává zcela zaslouženě žlutou kartu!
78
Hostující Verona navíc momentálně kontroluje hru na vlastní polovině. Hráči Pescary se snaží napadat, avšak nedaří se jim míč vybojovat!
77
Pro Pescaru je současný stav velmi krutý, neboť byla po celou dobu zápasu lepším týmem, nicméně jako první se dokázalo prosadit Chievo!
76
A máme zde úvodní branku dnešního utkání, kterou se Verona dostává do vedení! Memushaj chyboval v rozehrávce a k míči se dostal Birsa, který krásnou přihrávkou poslal do úniku MEGGIORINIHO, a ten si dokázal poradit!
74
Dainelli je již po lékařském ošetření a vypadá to, že by klíčový muž hostující obrany měl pokračovat v tomto zápase!
74
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Ahmad Benali, přichází Bryan Cristante.
72
U postranní čáry nyní zůstal ležet hostující Dainelli, který spadl na zem po souboji s Caprarim. Hlavní rozhodčí kartu neudělil, avšak Dainelli zůstává ležet na trávníku!
71
Z druhého rohového kopu v krátkém časovém sledu Pescara ohrozit branku nedokázala, a tak je u míče Chievo, které míří postupným útokem vpřed.
70
Následného rohového kopu domácího celku se zhostil Brugman, jehož centr však odvrátil Dainelli na další rohový kop!
69
Pescara měla po faulu na Verreho k dispozici nebezpečnou standardní situaci. Exekuce se ujal Brugman, jehož centr však zblokovala Verona na rohový kop!
67
Střídání v týmu Delfino Pescara 1936: ze hřiště odchází Rey Manaj, přichází Alexandru Mitrita.
65
Manaj je již po ošetření a vypadá to, že by měl pokračovat ve hře!
64
Na trávníku nyní zůstal ležet Manaj, který při postupu do protiútoku svedl souboji s Dainellim, po kterém si albánský útočník zjevně přivodil nějaké zranění!
63
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Antonio Floro Flores, přichází Riccardo Meggiorini.
62
Až nyní se Chievo také dostalo do kombinace na útočné polovině, avšak po nepřesné přihrávce Danielliho míč skončil v zámezí.
61
Ve druhém poločase je domácí Pescara daleko aktivnějím týmem, nicméně svěřencům trenéra Odda se zatím nedaří vstřelit vedoucí branku!
59
Před vápnem hostujícího celku si nabíhal na centr od Biraghiho domácí Manaj, který byl následně zřejmě faulován Spollim, avšak ještě před tím byl odmáván ofsajd!
58
Domácí Delfino postupovalo do dalšího zajímavého protiútoku, který středem hřiště táhl Brugman. Jeho následný pas na nabíhajícího Crescenziho však nebyl přesný!
57
Birsa chyboval v rozehrávce na vlastní polovině, a tak daroval míč svému soupeři. Slovinský záložník se však zodpovědně vrátil a svou chybu dokázal napravit!
55
Slovinec Birsa postupoval po pravé straně vpřed, avšak ho dokázal zastavit nedovoleným zákrokem Brugman, který dostává žlutou kartu!
54
Aktivní Pescara se pokouší o vstřelení vedoucí branky aktivní kombinací na útočné polovině, avšak pozorná obrana Chieva drží svého soupeře daleko od branky Sorrentina!
52
Ve středu hřiště svedl souboj Frey s Brugmanem, který byl nakonec faulován, a tak je hra přerušena!
51
Na levé straně operoval s míčem obránce Birgahi, jehož následný centr hledal na zadní tyči Crescenziho, avšak tento italský bek se k míči nakonec nedostal.
47
Hned na začátku druhého poločasu měla Pescara vekou šanci! Do vápna dostal přihrávku Manaj, avšak jeho střela mířila nad branku!
46
Žlutou kartu dostává Nicolás Spolli (Chievo Verona).
46

Druhý poločas začne za bezbrankového stavu v Pescaře přibližně v 19:01!
45
44
Nyní se přesunulo na útočnou polovinu také Chievo. Akci táhl po levé straně Gobbi, který po efektivní zasekávačce odcentroval. Jeho centr však odvrátil Campagnaro!
43
Domácí celek vybojoval na útočné polovině rohový kop, kterého se zhostil Brugman. Jeho centr dolétl do pravé části vápna, kde ve vzduchu kraloval Gobbi, který dostal míč do bezpečí!
42
Ahmed Benali postupoval po pravé straně vpřed. Domácího forvarda poslal k zemi nedovoleným zákrokem Birsa, a tak je hra přerušena!
40
Celou akci táhl právě Floro Flores, který míč zatáhl až k pokutovému území. Následně předal míč Inglesemu, který vystřelil, avšak jeho střela byla zablokovaná!
39
Pescara v poklidu rozehrávala z vlastní poloviny, nicméně aktivně napadající Floro Flores se dokázal dostat k míči a Chievo míří do protiútoku!
38
Brugman si ve středu hřiště narazil míč s Memushajem a hledal na hranici obrany Chieva nabíhajícího Caprariho. Ten však při náběhu podklouzl, a tak se k míči nedostal.
36
Po delší době se ve větší šanci ocitli také hostující hráči! Birsa operoval s míčem ve středu hřiště a následně jej poslal do vápna pro Florese. Jeho střela z voleje však skončil v boční síti!
Fornasier se pokoušel projít na levé straně přes Floro Florese, avšak ten dokázal svému protihráči míč vypíchnout. Chybu italského beka však dokázal napravit Campagnaro!
34
Domácí celek momentálně kontroluje hru na vlastní polovině a dopředu nikterak nepospíchá, neboť hráči Chieva velmi aktivně napadají.
33
Exekuce se zhostil Birsa, jehož ostrý centr však dokázala obrana Delfina odvrátit do bezpečí!
32
Obránce Frey u postranní čáry kontroloval, aby míč skončil v zámezí, neboť se jej naposledy dotkl hráč Pescary, a tak má Chievo k dispozici rohový kop!
30
Birsa si chtěl ve středu hřiště narazit míč s Inglesem, avšak do jejich kombinace se vložil Brugman, a tak mají míč domácí borci!
28
Chievo nyní propadlo na polovině hřiště a Pescara směřovala do nebezpečného protiútoku. Brugman ve středu hřiště přenechal míč Manajovi, který se pokoušel přejít Gobbiho, avšak ten skvěle zasáhl!
27
Castro kombinoval na pravé straně s Birsou, nicméně tahle strana byla obsazená, a tak slovinský záložník raději přenesl hru na levou stranu.
25
Na polovině domácího celku ostře napadal Floro Flores, který do Chieva přestoupil ze Sassuola, se svým důrazem to však přehnal a při napadání fauloval Brugmana.
25
Žlutou kartu dostává Nicolas Frey (Chievo Verona).
23
Domácí Manaj postupoval po pravé straně, velmi dobře si kryl míč, avšak po špatném doteku mu balon utekl za postranní čáru, a tak bude vhazovat Verona!
22
Další velká šance domácího celku! V levé části vápna operoval s míčem Memushaj, který udělal kličku Freyovi a vystřelil na zadní tyč. Jeho pokus však branku Verony minul!
20
Pescara kombinovala před pokutovým územím, následně se prezentoval povedenou přihrávkou Brugman, který našel ve vápně Biraghiho. Italský bek však Manaje před brankou nanašel!
19
Domácí celek se opět hnal do zajímavého protiútoku, po pravé straně postupoval Crescenzi, avšak italského beka zastavil dobrým zákrokem Spolli.
17
Pescara v posledních minutách ožila a vypadá to, že svůj výkon zlepšuje! Před vápnem se odrazil míč na nohu Verreho, jehož střelu však Sorrentino dokázal lapit!
15
Následného rohového kopu se ujal Brugman, jehož centr však nebyl příliš povedený a obrana Chieva si s centrovaným míčem dokázala poradit!
14
Nyní přišla i první velká šance domácího celku! Za obranu dostal centr útočník Manaj, který si naběhl za obranu a ostrou střelou prověřil Sorrentina, ten však dokázal míč vyrazit!
12
Domácím rozehrávka rohového kopu příliš nevyšla, a tak se dostala Verona do rychlého protiútoku, který táhl středem hřiště Inglese. Italský forvard následně vystřelil, avšak jeho ránu Bizzarri lapil!
11
Na pravé straně se dostal k míči domácí Crescenzi, kterému se podařilo odcentrovat, nicméně Danielli míč odhlavičkoval na rohový kop!
9
Chievo pokračuje v aktivním výkonu! Do pokutového území dostal ideální centr Hetemaj, kterému však nesedlo zakončení, a tak míč mířil mimo branku.
8
Chievo dokázalo vybojovat další rohový kop, kterého se opět ujal Birsa. Jeho rohový kop však nebyl pro obranu domácího celku nebezpečný.
7
Exekuce úvodního rohového kopu tohoto zápasu se ujal Birsa, jehož centr našel ve vápně Dainelliho, avšak hlavička italského stopera skončila v náruči Bizzarriho!
6
Do dnešního utkání zatím vstoupila aktivněji Verona, která svého soupeře příliš nepouští do hry a vybojovala také úvodní rohový kop.
4
Hostující Castro se pokoušel přes levou stranu dostat do pokutového území svého soupeře. Argentinský záložník však narazil na Crescenziho.
2
Hostující celek postupoval do zajímavého protiútoku po levé strany, kudy postupoval Birsa. Hostující hráče však dokázal zastavit Crescenzi!
1
Příjemné fotbalový podvečer všem fanouškům a fanynkám. Italská Serie A má o tomto víkendu na programu zápasy svého sedmého kola. My se společně zaměříme na duel Delfino Pescara 1936 proti Chievu Verona. Úvodní výkop je naplánován na Stadio Adriatico v 18:00.
DELFINO PESCARA 1936
Nováček italské soutěže si zatím v nejvyšší soutěži vede dle očekávání. Po odehraných šesti zápasech má tým, který v minulosti vedl i Zdeněk Zeman, na svém kontě šest bodů. Jediného dosavadního vítězství se Pescara dočkala ve druhém kole, kdy překvapivě vyhrála na hřišti Sassuola, účastníka skupinové fáze Evropské ligy, v poměru 3:0. V posledním utkání svěřenci trenéra Odda přivezli z Janova velmi cenný bod za remízu 1:1 poté, co v 85. minutě dokázal srovnat střídající Manaj. Do dnešního domácího utkání vstupuje Pescara v pozici mírného favorita.
CHIEVO VERONA
To Chievo si zatím vede v letošní sezoně lépe než dnešní soupeř. Aktuálně se tým z Verony nachází na sedmém místě tabulky se ziskem desíti bodů. Na vedoucí Juventus ztrácí tento italský celek celkem pět bodů.

Velmi cenného vítězství dosáhla Verona hned v úvodním kole, když dokázala na svém hřišti porazit slavný Inter poměrem 2:0. Důležité bylo pro svěřence trenéra Marana vítězství 2:1 na hřišti Udine, o kterém rozhodl gólem v páté nastavené minutě Cacciatore. Podobně dobrý výkon podalo Chievo také v domácím souboji se Sassuolem, vyhrálo 2:1. V posledním ligovém kole se Chievo představilo na hřišti Neapole, proti favoritovi se o překvapení nepostaralo, prohrálo 0:2.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62