Z mé strany je to pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou.
Máme za sebou hodně zajímavý duel mezi Sampdorií a AC Milánem. Hosté se dostali do vedení pět minut před koncem zásluhou střídajícího Carlose Baccy. Na jeho branku a mnoho dalšího se můžete zpětně podívat v našich animacích. Nejaktivnějším hráčem na hřišti byl ale bezesporu Luis Muriel, který dokonce vstřelil dvě branky, ale ani jedna mu nebyla uznána – to je smolař dnešního zápasu.
90+7
90+6
Brankář Gianluigi Donnarumma dostává žlutou kartu za zdržování hry, neboť si dával s odkopem poměrně na čas.
90+5
Jeden z obránců Milánu odvrátil centrovaný míč z rohového kopu pouze na další roh. Tohle je závěr utkání jak se sluší a patří!
90+5
Sampdoria dostává ještě v páté minutě nastavení možnost rohového kopu. Do šestnáctky míří také gólman Emiliano Viviano!
90+4
Gustavo Gomez upadá po jednom ze soubojů a rozhodčí okamžitě píská faul. Hosté teď pravděpodobně pošetří cenné sekundy v závěru.
90+3
Po rozehrávce rohového kopu upadl jeden z hráčů Sampdorie na trávník a okamžitě se dožadoval penalty. Rozhodčí zůstává ledově klidný a pokračuje se ve hře.
90+2
Bruno Fernandes zkusil obstřelit zeď, jenže trefil pouze vyskakující hráče Milánu. Gustavo Gomez nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl míč na rohový kop.
90+1
Manuel Locatelli zbytečně fauloval před hranicí šestnáctky a Sampdoria tak bude zahrávat volný přímý kop ze vzdálenosti osmnácti metrů!
90
Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem čtyři minuty navíc! To je ještě dost času na možnost vyrovnání.
90
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Gustavo Gomez.
89
Milán drží balón na polovině soupeře. Tohle teď přesně hostům vyhovuje. Sampdoria nemůže za žádnou cenu obrat soupeře o míč čistým způsobem.
88
Domácím fotbalistům se už neúprosně krátí čas. Do konce základní hrací doby zbývají necelé dvě minuty. Na hrací ploše už je i český střelec Patrik Schick.
87
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Patrik Schick.
85
AC Milán právě vstřelil branku!
Chyba v rozehrávce a hosté jdou rázem do vedení! Suso vystihl rozehrávku domácího obránce a při přečíslení výborně předložil míč nabíhajícímu CARLOSI BACCOVI, který si v zakončení poradil na výbornou. Kanonýr AC Milán hodně zkušeně obstřelil brankáře a poslal tak hosty pár minut před koncem do vedení. Asistence: Suso.
84
Žlutou kartu dostává Luis Muriel (UC Sampdoria).
84
Zase skvělý průnik Luise Muriela a již druhá branka tohoto střelce! Jenže ani tentokráte není uznána, protože domácí borec zahrál údajně rukou. Opakovaný záběr tuto skutečnost opravdu potvrzuje.
83
Giacomo Bonaventura opětovně nechápe výrok hlavního sudího, protože hostující fotbalista se znovu dožadoval pokutového kopu. To je závěr utkání jak má být!
82
Aktuální statistika držení míče:
UC Sampdoria – 46 %
AC Milán – 54 %
81
Šance střídá šanci! Na druhé straně se do brejku dostal Carlos Bacca, jenže jeho lob byl velice nepřesný. Míč doskákal pouze mimo prázdnou bránu.
80
Luis Muriel zaskočil bránící hráče a málem nachytal i gólmana hostí. Nenápadná střela zpoza obránce byla zastavena až o pravou tyč. Brankář Gianluigi Donnarumma se po míči natahoval marně.
79
Zdravotníci odvádějí Davide Calabriu za postranní čáru. Snad bude hostující borec zcela v pořádku.
78
Davide Calabria se po hlavičkovém souboji hodně ošklivě uhodil hlavou o zem a ani není divu, že se mu teď nechce vstávat z trávníku.
77
Hosté rozehráli roh na krátko, ale nakonec o balón stejně přišli. Domácí se opětovně přesouvají na útočnou polovinu.
75
Suso nedokázal odcentrovat přes Slováka Milana Škriniara. AC Milán ale bude mít výhodu rohového kopu.
74
Pedro Pereira šel do souboje v pokutovém území s M´Bayem Niangem hodně odvážně a může být teď rád, že hlavní sudí neodpískal penaltu.
73
S blížícím se koncem zápasu se začíná zvedat tempo hry. Za to jsme samozřejmě rádi, jen bychom ocenili ještě nějaké branky.
72
Emiliano Viviano musel teprve teď předvést první vážnější zákrok v zápase, kdy se proti střele Carlose Baccy hodně natahoval. Domácí gólman nakonec střelu vyrazil pouze na tyč, ale nakonec i to stačilo.
70
Ze standardní situace ale nakonec nic nebylo. Centrovaný míč přeletěl šestnáctku a dokonce i bránu Sampdorie.
69
Pedro Pereira dostává na druhé straně za svůj zákrok žlutou kartu. Kromě toho budou hosté rozehrávat standardní situaci z hodně nebezpečné vzdálenosti.
68
Po rozehrávce rohového kopu se dokázal prosadit Édgar Barreto, jenže postranní sudí pochybil a odmával ofsajd. Zde se ale o ofsajdové postavení rozhodně nejednalo!
67
Centr Luise Muriela byl sražen jedním z hostujících obránců na rohový kop. Domácí mají poměrně dobrý tlak na bránu Milánu.
66
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Bruno Fernandes.
64
Dennis Praet zajel hodně ostře do pronikajícího Riccarda Montoliva. Rozhodčí souboj ale nechává bez povšimnutí.
63
Fabio Quagliarella posílal do šestnáctky centrovaný míč, na který si dobře nabíhal Luis Muriel. Balón na poslední chvíli odvrátil Ignazio Abate.
62
Giacomo Bonaventura se prokličkoval s míčem pouze za postranní čáru. Domácí budou vhazovat těsně za polovinou hřiště.
61
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Gianluca Lapadula, přichází Carlos Bacca.
60
Máme za sebou rovnou hodinu hry, ve které jsme se zatím nedočkali ani jedné branky. Snad se to v poslední půlhodině zlepší.
58
Nepřesná střela Luise Muriela skončila pouze nad horní tyčkou hostující brány. Gianluigi Donnarumma bude odkopávat od své svatyně.
57
Úvod druhé půle se zatím odvíjí v hodně podobném stínu jako první poločas. Ani jeden z týmů se absolutně nikam nežene.
56
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází José Ernesto Sosa, přichází Manuel Locatelli.
54
Davide Calabria vypadá hodně otřeseně, ale nakonec bude v pořádku. Hostující hráč míří za postranní čáru a bude se tak pokračovat ve hře.
53
Davide Calabria zůstal ležet po jednom ze soubojů na trávníku a jeho spoluhráči rychle přivolávají zdravotníky. Snad to nebude nic vážného.
52
Luis Muriel poměrně dost prohání obránce milánského AC. Luis Muriel je zatím jednoznačně nejaktivnější hráč na trávníku.
51
Suso upadl v pokutovém území soupeře a okamžitě se dožadoval penalty. Ta ale nepřišla a Suso se málem mohl zbláznit.
50
Giacomo Bonaventura to trochu přehnal s agresivitou při bránění Matíase Silvestra. Za jeho prohřešek proti pravidlům si vysloužil žlutou kartu.
49
Tak tohle hráči Sampdorie sehráli fantasticky! Parádní kombinace, jenže Luis Muriel na vysoký nákop za obranu nedosáhl jen o pár centimetrů.
48
M´Baye Niang končí po jednom ze soubojů na trávníku, ale sudí zůstává ledově klidný a nepíská faul.
47
Rozhodčí poprvé zapískal do píšťalky ve druhém poločase. O rozehrávku se postarali domácí hráči.
46
V prvním poločase jsme se moc fotbalové krásy nedočkali. Doufejme, že týmy o přestávce mírně pozmění svou taktiku a v druhé polovině utkání se dočkáme i nějakých branek. Jedinou střelu na bránu vyprodukoval ve dvanácté minutě Lucas Torreira. Na jeho střelu a zákrok mladičkého gólmana se můžete podívat v naší animaci. Druhá půle začne přibližně v 21:49.
45+2
45+1
První poločas se už dohrává pouze na polovině hostujícího týmu. Hráči obou týmů už netrpělivě vyčkávají na hvizd sudího.
45
Rozhodčí se nakonec rozhodl nastavit jednu minutku navíc.
43
Rozehrávka rohu se ale domácím vůbec nepovedla. U míče už je Suso, který se rychle žene do brejku na druhé straně.
42
Budu se už opakovat poněkolikáté, ale opětovně Luis Muriel zatápí pod kotel obrany AC Milán. Tentokráte vybojoval pro domácí rohový kop.
41
Aktuální statistika střel na bránu:
UC Sampdoria – 1
AC Milán – 0
40
Luis Muriel se odhodlal ke střele z hranice šestnáctky, ale domácí hráč svou ránu zakroutil pouze mimo bránu. Domácí útočník je v posledních minutách hodně při chuti.
39
Takhle standardní situace se Luisi Murielovi opětovně nepovedla a míč skončil opětovně pouze ve zdi. Tentokráte už ale v souladu s pravidly.
38
Gianluca Lapadula zastavil ránu Luise Muriela pomocí ruky a kromě posunutého přímého kopu vyfasoval hráč ještě žlutou kartu.
37
Po rozehrávce rohového kopu se hosté dopustili nedovoleného zákroku a Sampdoria tak bude zahrávat standardní situaci ze vzdálenosti třiadvaceti metrů.
36
Gianluigi Donnarumma trochu podcenil skákavý balón a nakonec se s míčem dostal až za brankovou čáru. Sampdoria bude zahrávat roh.
35
Gianluca Lapadula si špatně načasoval náběh za domácí obranu a je z toho pouze další odmávaný a následně odpískaný ofsajd.
34
Sampdoria naposledy porazila milánský AC v roce 2012. Od té doby stále čeká na tříbodovou výhru nad tímto italským velkoklubem.
33
Gianluca Lapadula zahrál rukou a jeho následná šance tak byla úplně zbytečná. Milánský fotbalista si ještě vysloužil poměrně hlasitý pískat za zakončení po odpískání.
32
Tenhle střelecký pokus z kopačky Rodriga Paletty se rozhodně nezapíše mezi povedené události v dnešním zápase. Emiliano Viviano bude odkopávat od své svatyně.
31
Odkop Fabia Quagliarelly skončila nakonec až za postranní čarou. Autového vhazování se tak ujímají hosté.
30
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Pedro Pereira.
29
Zde to pravděpodobně dál nepůjde a domácí tak budou muset vynuceně střídat už v prvním poločase.
28
Jacopo Sala zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů, hra je přerušena a na hřišti vidíme zdravotníky.
26
Tak tohle zakončení si Gianluca Lapadula za rámeček rozhodně nedá. Jeho střela z voleje skončila hodně vysoko nad horní tyčkou. Hostující fotbalista schoval svou tvář ve svých dlaních.
25
Fabio Quagliarella se dostal s míčem až do šestnáctky soupeře, jenže tam byl výborně zdvojen a o balón tak nakonec přišel.
24
Édgar Barreto zastavil pronikajícího Susa na poslední chvíli. Milán tak bude mít k dispozici další rohový kop.
23
Luis Muriel je vysunutý hodně vysoko, čímž poměrně znepříjemňuje rozehrávku hostujícímu celku.
21
Luis Muriel měl na kopačce úvodní branku utkání, jenže brankář Gianluigi Donnarumma mu balón sebral z kopačky na poslední chvíli!
20
Sampdoria se po delší odmlce dostává na delší čas k míči. Domácí se pomalu přesouvají na polovinu soupeře.
19
Přihrávka Riccarda Montoliva směřovala hodně dobře za obranu domácího celku, ale Gianluca Lapadula se k míči nakonec nedostal.
18
Dennis Praet zcela zbytečně dojel svého soupeře u rohového praporku a hlavní rozhodčí už si jej volá na kobereček. Zatím to vyřeší pouze domluvou.
17
Lucas Torreira zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů. Rozhodčí už pískl do píšťalky a nařizuje standardní situaci proti hostující svatyni.
15
Šance Milána je u konce, neboť si M´Baye Niang špatně načasoval svůj náběh za obranu a dostal se tak do ofsajdu.
14
Suso minimálně dvakrát prováhal dobrou střeleckou pozici, až nakonec o balón úplně přišel. Hostující fotbalista si chtěl stále vylepšovat pozici.
13
Rozehrávka rohového kopu se ale domácím borcům vůbec nepovedla. U míče jsou tak opětovně hosté z Milána.
12
Lucas Torreira málem překvapil mladičkého gólmana v brance milánského AC! Rána domácího fotbalisty se kroutila do horního rohu brány, jenže mladičký Gianluigi Donnarumma míč na poslední chvíli vytěsnil na rohový kop!
11
Z následného rohového kopu ale hosté vůbec nic nevymysleli. S centrovaným míčem si bez větších potíží poradil gólman Emiliano Viviano.
10
Milan Škriniar odhlavičkoval centrovaný míč Riccarda Montoliva na rohový kop. Úvodního rohu v zápase se tak ujmou hosté.
9
Ignazio Abate si pohlídal situaci a zkušeně nechal dojet míč až do zámezí. AC Milán je v úvodu zápasu poměrně aktivnější.
8
Karol Linetty si pomohl v souboji se Susou pomocí nedovoleného zákroku a na útočné polovině tak budou rozehrávat hosté.
7
Édgar Barreto se dobře opřel do míče z voleje, jenže míč doskákal pouze do reklamních bannerů vedle brány.
6
Giacomo Bonaventura se odhodlal ke střele z poměrně velké vzdálenosti, ale nakonec označkoval pouze obránce před sebou.
5
Riccardo Montolivo si počínal na útočné polovině nedovoleným zákrokem. Kvůli zákroku hostujícího kapitána tak bude rozehrávat Sampdoria.
4
Ignazio Abate se snažil přenést hru na druhou stranu, ale rozehrávka se mu nakonec nepovedla. Míč opětovně u domácích obránců.
3
Luis Muriel se snažil projít s míčem individuálně až do šestnáctky soupeře. Do pokutového území se sice dostal, jenže poté si hodně nešikovně ukopl míč.
2
Po nepřesné přihrávce Rodriga Paletty se poprvé v utkání k míči dostávají domácí hráči.
1
Hosté se postarali o úvodní rozehrávku v zápase. Milán na nic nečeká a okamžitě se žene dopředu.
1

UC Sampdoria: Viviano – Sala, Silvestre, Škriniar, Regini – É. Barreto, Torreira, Linetty – Praet – Quagliarella, Muriel.
Náhradníci: Puggioni – Dodô, Eramo, Fernandes, Pereira, Schick, Palombo, Cigarini, Đuričić, Budimir, Amuzie, Krajnc.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, Paletta, A. Romagnoli, Calabria – J. Sosa, Montolivo, Bonaventura – Suso, Lapadula, Niang.
Náhradníci: Plizzari, Gabriel – Ely, Adriano, Honda, G. Gomez, A. Poli, Vangioni, Bacca, Locatelli, Pašalić.
Z posledních třech vzájemných duelů vzešli vždy vítězně fotbalisté AC Milán. Také skóre vzájemných zápasů je poměrně jednostranné. V posledních třech duelech vstřelil Milán celkem šest gólů a obdržel pouze pouze jednu jedinou branku.
Italský fotbalový klub z Janova si vede o poznání lépe. Sampdoria se nachází po třech kolech na páté pozici s šesti body. V úvodním kole si fotbalisté Sampdorie poradili s Empoli a zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Ve druhém kole zvítězili svěřenci Giampaola Marca nad Atlantou 2:1 a první porážka tak přišla až ve třetím kole. Tam domácí fotbalisté nestačili na AS Řím, kdy v divoké přestřelce padli 2:3. Domácím bude chybět také Ricardo Álvarez, který dostal červenou kartu ve čtvrté minutě nastavení v minulém utkání.
AC Milán nevstoupil do nového ročníku vůbec, ale vůbec dobře. Milánský velkoklub má na svém kontě po třech odehraných zápasech pouhopouhé tři body, což je pro AC určitě zklamáním. Po výhře v úvodním kole nad Turínem si svěřenci Montella Vincenza připsali dvě porážky. Nejprve prohráli na trávníku Neapole 2:4 a poté dokonce na vlastním stadionu nezvládli utkání s Udinese a prohráli 0:1. Hosté se v tomto zápase budou muset obejít bez slovenského reprezentanta Juraje Kucky, který si ještě odpykává trest za červenou kartu.
Krásný páteční večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům! Vítejte při sledování textového online přenosu ze čtvrtého kola Serie A! Dnes máme na programu předehrávku čtvrtého kola a společně se tak podíváme na střetnutí UC Sampdoria a AC Milán. Na sledování textového onlinu vás srdečně zve Štěpán Hladký, který vás bude zároveň přenosem provázet.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62