Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou.
Tak takový závěr asi čekal málokdo! Hosté ze Sassuolo měli ještě v 82. minutě komfortní náskok dvou branek a asi nikdo nepochyboval o tom, že si dnes z Janova nějaké body odvezou – jenže! Přišly dva slepené góly a už se to s hosty vezlo. V nastavení pak ještě přišel faul na střídajícího českého hráče Patrika Schicka a následovala penalta. Tu chladnokrevně proměnil Luis Muriel a mohlo se začít slavit. Domácím se povedl neskutečný obrat, na který ještě dlouho všichni příznivci obou celků nezapomenou.
90+4
90+3
Sampdoria drží balón na polovině soupeře, tohle teď domácím přesně vyhovuje. Držet balón co nejdále od vlastní brány.
90+2
Hosté se ještě snaží něco udělat s výsledkem, ale moc se jim to nedaří. Takhle si prohrát zápas, to je panečku umění.
90+1
Sampdoria právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je LUIS MURIEL.
90
Rozhodčí se rozhodl nastavit celkem tři minuty navíc!
90
Byla nařízena penalta pro domácí tým!
89
Lorenzo Pellegrini měl na hlavě rozhodující gól, jenže jeho hlavičkový pokus mířil pouze doprostřed brány!
88
Poslední minuty zápasu budou ještě hodně zajímavé. Hosté nyní kombinují s míčem na polovině Sampdorie.
87
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Jacopo Sala, přichází Pedro Pereira.
85
Neuvěřitelné! Domácí během dvou minut v poslední desetiminutovce dorovnávají skóre na 2:2. Jeden z obránců Sassuolo podklouzl na polovině hřiště. Fabio Quagliarella se ujal míče a uháněl ze všech sil na bránu. Na druhé straně ale viděl lépe postaveného LUISE MURIELA, který střelou do prázdné brány vyrovnává! Asistence: Fabio Quagliarella.
83
Domácí ještě „nehází flintu do žita“! Luis Muriel poslal nádhernou přihrávku na nabíhajícího FABIO QUAGLIARELLU, kterému se nadvakrát povedlo překonat gólmana hostí. První rána skončila pouze na tyči, ale s následnou dorážkou si už kanonýr Sampdorie poradil.
82
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Claud Adjapong.
80
Fotbalisté Sassuolo dohrávají utkání hodně zkušeně. Hosté se snaží držet balón co nejdále od vlastní brány, což se jim momentálně daří na výbornou.
79
Brankář Christian Puggioni vyrazil skoro až na polovinu hřiště, a to jen pro to, aby překazil protiútok hostujícího týmu. Výborné načasování domácího brankáře.
78
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Patrik Schick.
77
Hráči Sampdorie se snaží ostřelovat bránu hostí, ale zatím neúspěšně. Většina střel je buď zablokovaných a nebo skončí mimo bránu.
76
Žlutou kartu dostává Lucas Torreira (UC Sampdoria).
75
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Alessandro Matri.
74
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Na druhé brance hostujícího celku má velký podíl přihrávající Lorenzo Pellegrini, který svou přihrávkou vyslal ANTONINO RAGUSU do samostatného úniku. Druhý jmenovaný si už v souboji jeden na jednoho s gólmanem poradil a tvrdou ranou jej prostřelil. Asistence: Lorenzo Pellegrini.
72
Domácí fotbalisté se usadili s míčem na polovině soupeře. Do zakončení se ale stále ne a ne dostat.
70
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Dennis Praet.
68
Édgar Barreto šel do souboje s Lorenzo Pellegrinim hodně ostře, což se mu mohlo hodně rychle vymstít. Rozhodčí nakonec volí pouze slovní domluvu.
67
Antonino Ragusa hledal svou kolmou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče v šestnáctce soupeře, jenže tentokráte jim kombinace nevyšla úplně podle představ.
66
Domácím fotbalistům tak pomalu začíná téct do bot. Aby je v konečném zúčtování ty neproměněné šance ještě nemrzely.
64
Hosté jdou do vedení z ojedinělé šance ve druhém poločase! Vasco Regini si nepohlídal v šestnáctce nabíhajícího FEDERICO RICCIHO, který trefil centrovaný míč opravdu parádně. Tohle si obránce ve službách Sampdorie za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Antonino Ragusa.
62
Bruno Fernandes ale tuhle příležitost pořádně zazdil, když napálil míč rovnou do rukavic brankáře. Hosté jdou do přečíslení!
61
Balón si k rozehrávce staví Bruno Fernandes. Tohle je obrovská šance pro domácí celek!
60
Federico Peluso srazil Luise Muriela přesně na hranici pokutového území. Rozhodčí uděluje žlutou kartu a nařizuje volný přímý kop!
58
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Francesco Magnanelli.
57
Luis Muriel pronikl hostující obranou přes střed a poté málem nachytal brankáře Andrea Consigliho. Jeho skákavá střela ale, naštěstí pro hosty, skončila mimo.
54
Na druhé straně ale přichází ihned vzápětí také hodně zbytečný faul. Simone Missiroli zatáhl svého soupeře hodně evidentně za dres a dostává za to od sudího žlutou kartu.
53
Matías Silvestre si počínal při bránění pronikajícího Federica Pelusa až příliš za hranicí pravidel. Rozhodčí uklidňuje dění na trávníku a uděluje žlutou kartu.
52
Málem z toho hned byla branka! Přízemní centr hostujícího týmu propadl až k nabíhajícímu Lorenzo Pellegrinimu, který se do balónu opřel z první. Rána do protipohybu gólmana nadělala hodně velké zmatky v obraně Sampdorie. Nakonec to vše pro domácí dobře dopadlo.
51
Fotbalisté Sassuolo se poprvé ve druhém poločase dostali na polovinu soupeře. Uvidíme, jak dlouho na půlce domácího týmu vydrží.
50
Domácí klasicky rozehráli nakrátko a už opětovně kombinují na polovině soupeře. Přes bránící zeď hostů ale není jednoduché se dostat.
49
Centrovaný míč Bruno Fernandese byl zablokován výborným obranným zákrokem. Domácí však budou mít výhodu rohového kopu.
48
Hosté se snažili rychlé rozehrát, ale moc si v kombinaci nerozuměli a vystavili pouze Grégoire Defrela do ofsajdu.
47
Édgar Barreto si počínal v souboji s Grégoire Defrelem až příliš agresivně a může být rád, že se to tentokráte obešlo bez žluté karty.
46
První polovina utkání byla poměrně opatrná z obou stran. Ani jeden z týmů se moc do zakončení netlačil, ale mírně více ze hry měli přeci jen domácí. Největší příležitost ke skórování měl v 36. minutě Bruno Fernandes, který ale trestuhodně minul bránu. Doufejme, že se ve druhém poločase dočkáme i nějaké branky.
45+1
45
Rozhodčí se rozhodli přidat k prvnímu poločasu jednu minutku navíc. První polovinu zápasu zřejmě dohrajou s míčem na kopačkách domácí.
43
Édgar Barreto upadl před pokutovým územím soupeře a dožadoval se odpískání faulu, rozhodčí mu ale vstříc nevyšel.
42
Luis Muriel vzal odpovědnost na sebe a snažil se zakončit z poměrně velkého úhlu. Jeho rána ale nakonec nezapadla mezi tři tyče.
40
Vstupujeme do poslední pětiminutovky prvního poločasu. Oba celky už vyhlíží poločasovou přestávku.
39
Nepovedený centr z kopačky Federica Pelusa skončil pouze v rukavicích brankáře Christiana Puggioniho.
38
Francesco Acerbi se zbytečně nežene kupředu a raději přihrává dozadu na brankáře. Oba týmy do své rozehrávky zapojují gólmany.
36
Tak tohle byla tutovka jako hrom! Fabio Quagliarella vystřelil hodně nepříjemnou střelu z poměrně velké dálky, gólman hostí jeho pokus vyrazil pouze před sebe a Bruno Fernandes z bezprostřední blízkosti trestuhodně míjí bránu! Tohle byla zatím největší šance utkání.
35
Sassuolo zahrozilo z dalšího brejku! Antonino Ragusa pronikl středem hřiště a opětovně z hranice pokutového území vystřelil. Stejně jako v minulých případech ale minul bránu.
33
Francesco Acerbi hodně obětavým skluzem odzbrojil od míče pronikajícího Jacopo Sala. Domácí však zůstanou u balónu a budou vhazovat.
31
Luca Mazzitelli odkopl míč před dotírajícím Luisem Murielem do zámezí. Hosté se v posledních minutích převážně brání.
30
Nakonec to je žlutá karta pro Milana Škriniara. V tomto případě může být slovenský obránce rád za kartu žluté barvy.
29
Špatná rozehrávky a rychlý brejk hostujícího týmu, který byl zastaven faulem. Uvidíme, jak rozhodčí celou situaci vyhodnotí.
27
Sampdoria rozehrála rohový kop nakrátko a už opětovně kombinuje s míčem za hranicí šestnáctky.
26
Andrea Consigli nedokázal zkrotit střílený centr do svých rukavic a domácí tak budou mít výhodu rozehrávky rohového kopu.
24
Oba týmy nyní kombinují s míčem převážně ve středu hřiště. Ani jeden z celků se moc nežene do zakončení.
23
Lorenzo Pellegrini se odhodlal ke střele těsně za hranicí šestnáctky soupeře. Přízemní střela prosvištěla těsně kolem pravé tyče. Teď měli domácí trošku štěstíčka.
21
Luca Antei už se nemohl dívat na kouzlení s míčem v podání Luise Muriela, a tak jej jednoduše podrazil – jasná žlutá karta.
20
Sampdoria sevřela soupeře na jeho vlastní polovině. Po delší době sledujeme stálejší tlak jednoho týmu.
19
Jacopo Sala to teď v souboji hodně přehnal a rozhodčí raději uděluje žlutou kartu. Domácí hráč si už do konce zápasu bude muset dávat pozor.
18
Utkání se nyní neodehrává v nějakém extrémně rychlém tempu. Oba týmy se soustředí především na defenzívu. #FDF
17
Luis Muriel utekl obraně hostí, jenže jeho prudké ráně scházela přesnost. Andrea Consigli bude odkopávat od své svatyně.
16
Luca Mazzitelli si nerozuměl se svým spoluhráčem na polovině hřiště a jeho přihrávka tak zamířila pouze do zámezí. Domácí budou vhazovat.
14
Následná rozehrávka rohového kopu se domácím vůbec nepovedla. Centrovaný míč totiž výborně vyboxoval do bezpečí Andrea Consigli.
13
Šance střídá šanci na obou stranách. Fabio Quagliarella se teď ocitl úplně sám před gólmanem hostí! Jeho ránu ale brankář hodně zkušeně vyrazil na rohový kop.
12
Andrea Consigli dobře přečetl úmysl domácích hráčů a poměrně zkušeně chytá centrovaný míč přímo ze vzduchu.
11
Lorenzo Pellegrini se snažil odcentrovat míč z pravé strany, jenže dal míči až příliš velkou razanci, a tak balón skončil až za šestnáctkou domácího týmu.
10
Antonino Ragusa se ocitá na trávníku a rozhodčí hodně sebejistě píská faul. Sassuolo bude rozehrávat standardní situaci na polovině soupeře.
9
Hosté se hnali do rychlého protiútoku, jenže přihrávka na Federica Ricciho směřovala pouze do ofsajdového postavení.
8
A další střela domácího týmu z poměrně velké dálky. Tentokráte ale míč skončil pouze v reklamních panelech vedle brány.
7
Édgar Barreto se odhodlal ke střele z poměrně velké vzdálenosti. Andrea Consigli jeho ránu ale viděl, a tak míč bez větších potíží schoval ve svých rukavicích.
6
Tak tuhle přihrávku si Grégoire Defrel za rámeček rozhodně nedá. Balón tak skončil pouze u gólmana domácího týmu.
5
Úvodní minuty zápasu se hrají v poměrně vysokém tempu. Doufejme, že to oběma týmům vydrží po celý zápas.
4
Vasco Regini hodně zkušeně uklidňuje hru a přihrává míč až dozadu na vlastního brankáře. Christian Puggioni si tak připíše první kontakt s míčem.
3
Lucas Torreira sice přišel o míč, jenže hodně dobře se vrátil zpět do obrany a nádherným skluzem si vzal balón zpátky.
2
Francesco Acerbi nechtěl ponechat nic náhodě, a tak raději odkopl nebezpečný balón daleko do bezpečí.
1
Daniele Doveri pískl poprvé v zápase do své píšťalky a domácí fotbalisté tak rozehráli.
1
Týmy již přicházejí na trávník. Utkání nám začne s drobným zpožděním.

UC Sampdoria: Puggioni – Sala, Silvestre, Škriniar, Regini (C) – É. Barreto, Torreira, Linetty – Fernandes, Quagliarella, Muriel.
Náhradníci: Tozzo – R. Álvarez, Budimir, Cigarini, Đuričić, Eramo, Krajnc, Palombo, Pereira, Dodô, Praet, Schick.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Antei, Acerbi, Peluso – Missiroli (C) – L. Mazzitelli, Pellegrini – Ricci, Defrel, Ragusa.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Magnanelli, Iemmello, Matri, Pierini, Lirola, Terranova, Cannavaro, Dell'Orco, Adjapong, Marin.
Zajímavosti o obou týmech:

- Sassuolo prohrálo poslední tři zápasy v Serii A.

- Sassuolo nevyhrálo šest posledních zápasů ve všech soutěžích.

- V pěti z posledních šesti zápasů Sassuolo v Serii A padlo tři a více gólů.

- Poslední výhra celku hostí byla 16.10. proti Crotone.

- Poslední vzájemný zápas těchto dvou celků skončil bezbrankovou remízou.
Nádherné sobotní poledne u sledování textového online přenosu z třináctého kola italské Serie A. Dnes se zaměříme na utkání mezi UC Sampdoria a US Sassuolo Calcio. Oba týmy se nacházejí ve spodní polovině tabulky a rozdíl mezi těmito dvěma týmy činí pouhé dva body! Můžeme se tak rozhodně těšit na velkou bitvu. Úvodní výkop zápasu je stanoven na 12:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62