To je z našeho přenosu vše. Díky za pozornost a budu se těšit někdy opět u Serie A.
Je dobojováno! Dlouho to vypadalo, že Sassuolo svoji roli favorita nezvládne, když od druhé minuty prohrávalo po brance Falcinelliho. Poté mělo sice územní převahu, tlak, ale vyložené gólovky se vůbec nerodili i díky tomu, že Crotone hrálo velmi obětavě. Vše se změnilo v 84. minutě, kdy Crotone nastřelilo břevno a z následného protiútoku Sassuolo vyrovnalo zásluhou Sensiho. Domácí byli po vyrovnávací brance v laufu a to potvrdili o tři minuty později, kdy se prosadil po rohovém kopu Iemmello. Sassuolo tak zachránili střídající hráči. Crotone odjíždí velmi zklamané, neboť dnes bylo k bodovému zisku velmi blízko.
90+3
90+3
Míč má pod kontrolou Sassuolo a zdá se, že si již závěrečné minuty pohlídá.
90+2
Crotone jednoduše nakopává míče na útočnou polovinu. Sassuolo zatím odolává.
90+1
Palladino tak dlouho protestoval u sudího, až si nahlas řekl o žlutý trest.
90+1
Sudí Massa bude nastavovat ještě tři minuty! Dokáže Crotone srovnat?
89
Hosté to nevzdávají a ve velkém počtu hráčů se vydávají směrem vpřed!
87
Iemmello si při gólové oslavě sundal dres, za což vyfasoval žlutou kartu.
86
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Nakonec domácí přece jen využívají velkého množství rohových kopů! Pellegrini zakroutil míč na přední tyč, kde byl včas PIETRO IEMMELLO, který špičkou kopačky otáčí skóre zápasu!
85
Matriho pokus zblokovala stoperská dvojice! Sassuolo už má na obrat posledních pár minut. Načne je dalším rohovým kopem.
84
STEFANO SENSI se dostal o odraženému míči ve vápně a střelou k tyči jej poslal za brankářova záda! Sassuolo tak vyrovnává, ačkoliv před pár vteřinami nastřelilo Crotone opět břevno!
82
Cannavaro zahrál před vápnem rukou, a tak bude mít Crotone k dispozici přímý volný kop z velmi dobré pozice.
80
Nešťastný zásah Ferrariho znamená roh pro Sassuolo.
78
Publikum hlasitě podporuje domácí, ale od jejich hráčů to je dnes velmi špatné. Možná podcenění?
76
Magnanelliho střelu v pohodě kryje brankář Cordaz.
74
Poslední střídání domácích. Defrela, který zahodil největší šanci svého týmu nahradí Iemmello.
73
Trenér hostů střídá. Unaveného kapitána Claitona nahradí Dussenne.
73
Crotone je vyskládané v osmi hráčích před vápnem. Sassuolo při své pomalé kombinaci nemůže najít cestu k brance.
71
Pro Sassuolo by tento výsledek byl velkým zklamáním, ale zatím nic nenasvědčuje tomu, že roli favorita potvrdí. Do konce zápasů zbývá 20 minut.
69
Crotone střídá. Do hry přichází Rohdén, opačným směrem putuje Tonev.
69
Matriho střelu zastavil obětavým pádem Rosi. Crotone teď odolává jen zuby nehty.
67
Domácí střídají. Unaveného Biondiniho nahradí Sensi. Škoda, Biondini byl jeden z těch lepších na place.
65
Lirolova střílená přihrávka prolétla až na zadní tyč, kde jí musel se vší námahou likvidovat brankář Cordaz!
65
Defrel odvedl velmi dobrou práci a díky svému důrazu vybojoval pro své barvy další roh.
63
V další slibné příležitosti zblokoval Matriho střelu Rosi. Domácí už by si za svůj výkon branku zasloužili, ale není jim přáno.
61
Po centru Defrela chyběl Matrimu kousíček, aby hlavou usměrnil míč do sítě. Zkušený útočník míč však na přední tyči netrefil!
60
Matri měl ve vápně mnoho možností, kam by mohl přihrát. Nakonec ale tak dlouho váhal, až ho o míč připravil Ferrari. Další roh domácích.
59
Vzápětí si domácí zkusí v krátkém časovém sledu již třetí roh!
58
Matriho pobídku odvrací Claiton pouze za cenu rohového kopu. Těch už mělo Sassuolo hodně, ale nic mu to nepřineslo.
57
Crotone v letošní sezóně ještě nevyhrálo a má na svém kontě pouze jeden bod. Dočká se nováček soutěže premiérové výhry v Serii A?
55
Pěkná kombinace domácích, na jejímž konci orazítkoval Pellegrini břevno! To mohla být krásná branka, chybělo pár centimetrů. Smůla pro domácí!
54
Po akci Biondiniho budou domácí rozehrávat další ze série rohových kopů.
52
Tonev to chtěl zkusit technickým obstřelem, ale jeho pokus na poslední chvíli zblokoval Cannavaro. Přesto hosté zůstávají u míče.
51
Defrelovo zakončení postrádalo na důraze, tak s ním neměl Cordaz příliš velké starosti.
49
Rychlý protiútok Crotone brankou nekončí! Hlavička Falcinelliho orazítkovala pouze břevno!
48
Sassuolo by mělo zrychlit a hlavně zjednodušit svoji hru, pokud chce pomýšlet na bodový zisk. Crotone se ani ve druhém poločase nikam zbytečně nepožene.
46
Střídání na straně domácích. Ze hry odešel nevýrazný Ricci, nahradil jej zkušený Matri.
46
První poločas je již minulostí a k překvapení domácího publika dopadl lépe pro podceňované Crotone! To šlo do vedení hned z první útočné akce ve druhé minutě, kdy přesný Rosiho centr z protiútoku uklidil chladnokrevně Falcinelli do branky! Ačkoliv má Sassuolo více ze hry, branku vstřelit nedokázalo. K ní měl nejblíže útočník Defrel, jenž si v samostatném úniku vylámal zuby na brankáři Cordazovi.
45+1
45+1
Sudí Massa bude nastavovat ještě jednu minutu. Podaří se Sassuolu vstřelit potřebný gól do šatny?
45
Poslední minuty prvního poločasu se dohrávají u vápna Crotone.
43
Pěkně zahraný roh, ale brankou to pro Sassuolo opět nekončí! Ve velmi dobré pozici totiž Pellegrini nastřelil jen dobře postaveného obránce před sebou!
42
Prudký centr Ricciho do vápna odvrátil na přední tyči Ferrari. Roh pro domácí.
40
Ačkoliv Crotone nastoupilo v rozestavení 3-4-3, v některých fázích zápasů to vypadá spíše na 5-4-1. Ten prostor je před vlastním vápnem až příliš zhuštěný.
38
Tlak domácích vyřešil dlouhým odkopem Salzano. Sassuolo to tak musí zkusit opět od vlastní poloviny.
36
V rychlém sledu poslali hráči Sassuola do vápna dva dobré centry, ale pokaždé se Crotone dokázalo ubránit.
34
Lirola šance nevyužil a z přímého kopu ohrozil pouze podavače míčů.
33
Crisetig byl v souboji o míč o krok později, a tak po tvrdém dohrání následovala zasloužená žlutá karta. Navíc budou domácí rozehrávat přímý volný kop z ideální pozice!
32
Biondini si stáhl ze vzduchu míč a hned prvním dotekem si jej připravil ke střele z poza pokutového území. Jeho přízemní pokus jen těsně minul pravou tyč!
30
Crotone dobře brání a rychle vyplňuje prostor. Přes hradbu těl to pak má Sassuolo těžké. Hlavně chybí moment překvapení a rychlejší kombinace.
28
O trochu rozruchu se postaral hostující brankář Cordaz, jenž se prezentoval nepříliš povedeným výkopem.
26
Hokejovým bodyčkem zastavil Capezzi rozběhnutého Ricciho. Sudí Massa však k překvapení všech přítomných faul nepíská.
24
Tlak domácích je spíše platonický. Kromě zahozené 100% příležitosti Defrela si svěřenci Di Francesca nic nevypracovali. Je to spíše jen obléhání pokutového území, které končí centry na nikoho.
22
Zmatky v pokutovém území vyřešil Crisetig odhlavičkováním i za cenu rohového kopu.
21
Biodini si svojí bojovností řekl na útočné polovině o faul. Domácí tak budou rozehrávat z dobré pozice.
19
Po velmi dlouhé době mají fotbalisté Crotone míč pod svoji kontrolou.
17
Solidně zaplněné tribuny hlasitě podporují domácí fotbalisty. Zatím tu panuje sympatická fotbalová atmosféra.
15
Z ničeho nic vykouzlil Magnanelli přihrávku za obranu na rozběhnutého Politana. Toho však v klíčový okamžik zklamalo zpracování.
14
Sassuolo posílá do vápna jeden centr za druhým, ale Crotone zatím i se štěstím odolává těmto nájezdům.
13
Aktivní Pellegrini vybojoval pro své barvy rohový kop.
12
Od vstřelené branky se Crotone nedostalo s míčem za půlku.
10
Rosi doslova zbořil Biodiniho, a tak je hra přerušena. Hlavně domácí záložník potřebuje nutně ošetřit.
9
Z následného rohového kopu to byl opět v koncovce Defrel. Tentokrát jeho pokus postrádal na přesnosti a brankář Cordaz jej v pohodě lapil.
8
A mohlo být vyrovnáno! Obrovská hrubka hostující obrany a nejednou se Defrel řítil sám na brankáře. Jenže domácí útočník nezachoval chladnou hlavu a trefil pouze dobře postaveného brankáře.
6
Defrel centr do vápna nepropasíroval, ale díky tyči Liroly vybojoval alespoň rohový kop.
4
Sassuolo to zkusilo kolmou přihrávkou za obranu, ale své povinnosti si nakonec se štěstím splnil Ferrari. Jeho parťák Claiton pak odkopl míč daleko od své branky.
2
Crotone právě vstřelilo branku!
Šok pro domácí publikum! Hosté vyrazili do rychlého protiútoku, který táhl po pravé straně Rosi. Ten nakonec poslal před branku ukázkový centr a útočník DIEGO FALCINELLI byl ve správný čas na správném místě a pohodlně usměrnil míč do sítě!
1
O úvodní rozehrávky se domácí tým do svého soupeře bez milosti pouští.
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Peluso, Acerbi, Cannavaro, Lirola – Pellegrini, Magnanelli, Biondini – Ricci, Defrel, Politano.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Antei, Matri, Iemmello, Sensi, L. Mazzitelli, Gazzola, Terranova, Dell'Orco, Ragusa, Adjapong.

FC Crotone: Cordaz – Ferrari, Claiton, Rosi – Martella, Crisetig, Capezzi, Salzano – Palladino, Falcinelli, Tonev.
Náhradníci: Festa, Cojocaru – Rohdén, Nalini, Stoian, Ceccherini, Barberis, Dussenne, Sampirisi, Trotta, Fazzi Fazzi, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Massa – Tasso, Di Iorio.
Sassuolo bude v rámci 8. kola hostit nováčka soutěže Crotone!

Domácí Sassuolo v letošní sezóně hraje kromě domácí ligy i Evropskou ligu a přes nepříliš široký kádr tuto roli zvládá velmi dobře. Svěřenci trenéra Di Francesca se prezentují ofenzivním stylem hry, a tak se máme jistě na co těšit. Ačkoliv tento tým zužují zranění (Berardi, Duncan a Missirioli jsou mimo hru) bude mít lodivod k dispozici kvalitní kádr složený z mladých hráčů. V posledním kole pak Sassuolo padlo na půdě AC Milán po přestřelce 4:3!

Crotone zatím platí vysokou nováčkovskou daň, když vůbec nezachytilo vstup do Serie A. Premiérová účast v nejvyšší soutěži tak může záhy rychle skončit. Je to sice předčasná úvaha, ale Crotone se po dosavadních výkonem nemá čeho chytit. Svůj jediný bod vybojovalo na domácím hřišti po remíze 1:1 s Palermem. Hodně se tak skloňuje jméno trenéra Nicoly.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62