To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím AC Milán, kterému vyšel lépe první poločas, v němž také, díky proměněné penaltě, kdy se trefil Bacca, rozhodl o třech bodech. Ve druhém poločase to již byla ze strany AC spíše opatrnost, snaha ubránit výsledek a spoléhání se na brejky. Sassuolo nehrálo špatně, mělo i nějaké šance, ale nakonec nezískává ani bod.
90+5
90+3
Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).
90+2
Odkop od branky AC Milán, hosté se snaží udržet na útočné polovině.
90+1
Nicméně sudí se rozhodl ještě nastavit pět minut, Sassuolu tak nějaký ten čas na vyrovnání ještě zbývá.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, AC je blízko důležitým třem bodům.
88
Ignazio Abate (AC Milán) se nyní zvedl, nechává si ošetřit zranění ve tváři a chce dál hrát, nicméně sudí ho vykazuje za postranní čáru.
88
Jeden z hráčů AC nyní zůstává ležet na trávníku, diváci hlasitě pískají.
87
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází José Ernesto Sosa, přichází Andrea Poli.
85
Hosté s míčem na vlastní polovině, AC šetří čas.
84
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Federico Ricci.
84
Centr letí z levé strany před branku AC, kde se ale útočným faulem provinil Marcello Gazzola, který stáhl za dres bránícího Gerarda Deulofeua.
83
Tentokrát získávají míč domácí, kteří jdou hned do protiútoku, po pravé straně.
82
Nebezpečný centr letí z levé strany před branku soupeře, bude z toho další roh pro AC.
81
Na druhé straně zahrozili hosté, střelu Susa vyrazil Andrea Consigli na roh.
80
Christian Dell'Orco pronikl z levé strany do zakončení, ale bránící Gabriel Paletta poslal míč vedle branky.
78
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonino Ragusa.
77
Útočným faulem končí akce AC, které se v posledních minutách zatáhlo na svou polovinu a nikam dopředu se nežene.
76
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Lucas Ocampos.
75
Vzápětí další roh pro Sassuolo, domácí budou rozehrávat opět z levé strany.
74
Domenico Berardi (Sassuolo) se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, zblokovaný pokus ale míří vedle branku AC, roh pro Sassuolo.
73
Sassuolo se s míčem drží u půlící čáry, k pokutovému území Milána se zatím hledá velmi těžko nějaká cestička.
72
Hosté již rozehráli, vše končí dobrým zákrokem Consigliho, který nyní bude moci rozehrát od své branky.
71
Cristián Zapata (AC Milán) vybojoval rohový kop z levé strany.
70
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Alessandro Matri.
70
Celou akci Ssassuola zakončil pasem na nikoho Lorenzo Pellegrini a domácí budou střídat.
69
Rohový kop Sassuola, domácí rozehrají opět z levé strany.
68
Ovšem také ve vápně Sassuola odvedl dobrou práci obránce, jmenovitě Francesco Acerbi Francesco Acerbi, který sebral míč protihráči.
67
Sassuolo na polovině soupeře, střelu Alberto Aquilaniho zablokoval jeden z obránců a AC jde hned dopředu.
66
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Mario Pašalić.
65
Hosté se v pohodě ubránil a sami zkusili po levé straně zaútočit, to se však nepovedlo a míč tak získávají znovu domácí.
64
Rohový kop Sassuola, Domenico Berardi rozehraje z levé strany.
63
Domácí drží míč u půlící čáry, ale hráči AC nedávají soupeři čas na rozehrávku.
61
Je za námi hodina hry a stále je to 1:0 pro AC Milán, byť ve druhé polovině podávají domácí o něco lepší výkon, než v tom prvním.
59
AC získává volný kop na útočné polovině, je to ze vzdálenosti zhruba čtyřiceti metrů od branky soupeře.
58
Žlutou kartu dostává Lorenzo Pellegrini (US Sassuolo Calcio).
57
Míč sice končí v síti domácího Sassuola, po akci Susa, jenže gól nemohl platit, protože sudí ještě předtím pískal ofsajd.
55
Míč zamířil před branku, kde nejvýše vyskočil Juraj Kucka, jenže ten poslal hlavou míč nad branku.
54
Rohový kop pro AC, hosté rozehrají z pravé strany.
53
Hosté se snažili vybojovat další penaltu, jmenovitě Juraj Kucka, kterému to ale sudí „nespolkl“, hraje se dál.
51
Marcello Gazzola (Sassuolo) se neprosadil z pravé strany, odkud nedokázal odcentrovat, míč končí mimo hřiště a není to ani roh pro Sassuolo.
50
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) musí rychle rozehrát před sprintujícím Politanem, gólman AC to zvládl a míč míří na pravou stranu.
49
Dlouhý pas Sosy, z pravé strany, sice míří do vápna soupeře, tam si ale dělá prostor pro svůj zákrok Andrea Consigli.
48
Domácí branku soupeře neohrozili, hosté dostávají míč od vlastního vápna.
47
Hned v úvodu druhé půle mají domácí výhodu rohového kopu, který rozehrají z pravé strany.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas končí vítězstvím AC Milán, které je v utkání aktivnější. Do vedení ale mohli jít dříve domácí, kteří měli k dispozici pokutový kop, nicméně ten ve 12. minutě neproměnil Berardi. Sudí Calvarese poté odpískal ještě jeden pokutový kop, a to ve prospěch hostů, kteří si vedli o poznání lépe, než domácí a ve 22. minutě šli do vedení. Bacca sice při exekuci penalty podklouzl, ale i tak dokázal míč nasměrovat do branky.
45+2
45+2
Akce hostů končí odpískaným ofsajdem a míč získávají domácí.
45+1
AC Milán získává rohový kop z pravé strany.
45
Nyní se ale budou muset hosté bránit, domácí získávají autové vhazování z pravé strany.
45
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, tu hosté tráví na polovině soupeře.
43
Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné poloviny, míč do hry vhodí Leonel Vangioni.
42
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) musí na zem, po střele Domenico Berardiho, která ale i tak zřejmě mířila vedle branky.
40
Dlouhý odkop domácího obránce, míč letí na polovinu AC, ven z branky jde Gianluigi Donnarumma, který tak pomáhá svému týmu s rozehrávkou.
39
Míč pro AC Milán, hosté rozehrávají z vlastní poloviny a rozhodně nikam nespěchají.
38
Žlutou kartu dostává Andrea Bertolacci (AC Milán).
37
Hosté se snaží udržet na útočné polovině, to se jim nyní daří, následuje centr z pravé strany, který ale neznamená nebezpečí pro domácí branku.
35
Domácí branku Gianluigi Donnarummy neohrozili, míč mají hosté.
34
Volný kop Sassuola, z pravé strany, na polovině AC.
32
Carlos Bacca (AC Milán) faulován u půlící čáry, míč ale získávají vzápětí domácí.
30
Žlutou kartu dostává José Ernesto Sosa (AC Milán).
28
Další ztráta míče v podání Sassuola, tentokrát kvůli útočnému faulu.
27
Útočnou akci Sassuola přerušil odpískaný ofsajd.
26
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
26
Autové vhazování domácích, kteří jsou stále pod mírným tlakem soupeře.
24
A další útočná akce AC, po levé straně, kde ale Cristián Zapata ztrácí míč.
23
Žlutou kartu dostává Matteo Politano (US Sassuolo Calcio).
22
AC Milán právě vstřelil branku!
CARLOS BACCA proměňuje pokutový kop, byť trochu se štěstím, neboť při jeho exekuci uklouzl... stihl však míč dobře umístit.
21
Žlutou kartu dostává Alberto Aquilani (US Sassuolo Calcio).
21
Byla nařízena penalta ve prospěch AC Milán, po zákroku na Bertolacciho!
20
Po delší době také domácí na útočné polovině, Grégoire Defrel (Sassuolo) se snažil prokličkovat do vápna AC, ale ztratil míč.
19
Defenziva Sassuola ubránila i tento rohový kop, k míči se však vzápětí opět dostávají hosté.
18
Rohový kop pro AC Milán, hosté rozehrají z pravé strany.
17
Hosté s míčem u půlící čáry, nikam nespěchají.
15
Gerard Deulofeu (AC Milán) zahrál rukou v pokutovém území soupeře, míč pro Sassuolo.
14
Defenziva Sassuola ubránila rohový kop a domácí mohou rozehrát.
13
AC Milán získává rohový kop, který hosté rozehrají z levé strany.
12
Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio) neproměňuje pokutový kop, Gianluigi Donnarumma (AC Milán) parádním zákrokem chytá.
11
Žlutou kartu dostává Juraj Kucka (AC Milán).
11
Byla nařízena penalta ve prospěch Sassuola, po zákroku Juraje Kucky na Berardiho!
10
Defenziva AC odvrací roh a míč se postupně vrací až k brance Sassuola.
9
Rohový kop pro Sassuolo, domácí rozehrají z pravé strany.
8
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio) za nafilmovaný pád v pokutovém území AC.
7
AC na útočné polovině, špatná přihrávka na levou stranu a hrát mohou domácí.
6
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
4
José Ernesto Sosa (AC Milán) rozehrál z levé strany, z úhlu, míč ale míč končí vedle branky.
3
Domenico Berardi (Sassuolo) fauluje Deulofeua u vlastního vápna, velmi dobrá pozice pro volný kop AC.
2
Odpískán útočný faul Andrea Bertolacciho.
2
První útočná akce AC, domácí odkopávají míč do autu, Gerard Deulofeu (AC Milán) vhazuje z levé strany.
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Acerbi, Peluso, Dell'Orco – Pellegrini, Aquilani, Duncan – D. Berardi, Defrel, Politano.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Missiroli, Matri, Sensi, Pierini, L. Mazzitelli, Ricci, Cannavaro, Letschert, Ragusa, Adjapong.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, Paletta, Vangioni – Kucka, J. Sosa, Bertolacci – Suso, Bacca, Deulofeu.
Náhradníci: Plizzari, Storari – De Sciglio, Honda, Ocampos, M. Fernández, G. Gomez, A. Poli, Locatelli, Pašalić, Calabria, Lapadula.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78