To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí těsným vítězstvím domácích, kteří zejména v závěru měli namále. Udinese hned třikrát s posledních minutách ohrozili branku Consigliho, ale na vyrovnání nedosáhli.
90+4
90+4
Míč se hostům podařilo dostat hostům do branky, ale předtím byl pískán útočný faul.
90+3
Pozor, je tu ještě roh pro Udinese, rozehrávat bude z levé strany Kums.
90+3
Hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
90+2
Nyní se hosté musí bránit, Pietro Iemmello bojoval ve vápně Udinese proti přesile bránících hráčů, neuspěl.
90+2
Andrea Consigli tak bude moci rozehrávat od své branky.
90+2
Koné s míčem na pravé straně, dokázal odcentrovat, ale míč skončil mimo hřiště.
90+1
Sudí nastavil čtyři minuty, hosté stále prohrávají o gól.
89
Hosté bojují ze všech sil, nyní mají k dispozici roh.
87
Andrea Consigli nespěchá s rozehrávkou od vlastní branky, nakonec vykopává a míč letí na polovinu soupeře.
86
Autové vhazování hostů z pravé strany.
85
Rohový kop rozehrál z pravé strany Kums, ale bylo to příliš uspěchané.
84
Hosté nyní zahrozili, po zákroku Consigliho mají výhodu rohového kopu.
83
Magnanelli rozehrává po útočném faulu soupeře, ale domácí rychle o míč přicházejí.
81
A právě čerstvý muž na hřišti, Pietro Iemmello, nyní hlavou zahrozil, ale míč skončil nad brankou.
80
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Pietro Iemmello.
79
Pellegrini spěchá za míčem na levou stranu, ale míč skončil v autu, vhazují hosté.
78
Kums již rozehrál, ale domácí se v pohodě ubránili, míč se dostává až na polovinu soupeře.
77
Nakonec vybojovali rohový kop, který bude rozehrávat Kums.
76
Danilo rozehrál volný kop na své polovině, hosté se drží u míče a útočí.
75
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Ewandro.
72
Kone se dostal po přímém kopu Kumse k hlavičce, Consiglini ale chytá.
71
Žlutou kartu dostává Davide Biondini (US Sassuolo Calcio).
70
Posledních dvacet minut dnešního utkání, domácí stále hájí těsné vedení.
68
Pellegrini se chystá k rozehrávce volného přímého kopu.
67
Žlutou kartu dostává Danilo (Udinese Calcio).
66
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Lorenzo Pellegrini.
64
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Federico Ricci.
63
Kums rozehrál rohový kop, do zakončení se dostal Kone, ale jeho pokus byl zablokován.
63
Ale Udinese se dostalo zpět k míči a vybojovalo rohový kop!
62
Souboj o míč ve středu hřiště, nakonec nepřesný nákop hostů.
61
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Stipe Perica.
61
Kone nyní netrefil branku Sassuola, hosté střídají.
59
Kums již rozehrál, míč směřoval před branku soupeře, kde zakončoval Danilo, ten ale branku minul.
58
Rohový kop bude z pravé strany rozehrávat Kums.
57
Domácí Magnanelli rozehrál volný kop, ale míč bleskově vybojovali hosté, kteří posléze vybojovali i roh.
56
Je za námi prvních deset minut druhé půle, domácí se nyní nechali zatlačit před vlastní vápno.
53
Vzápětí získávají hosté další roh, tentokrát bude rozehrávat Kums z levé strany.
52
Rohový kop pro Udinese, hosté rozerahrají z levé strany.
51
Domácí z volného kopu na útočné polovině nedokázali nic vytěžit.
50
Žlutou kartu dostává Thomas Heurtaux (Udinese Calcio).
48
Také do druhého poločasu vstoupili domácí velmi aktivně.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
V prvním poločase jsme sledovali zajímavý fotbal, hlavně ze strany Sassuola se bylo na co dívat. Domácí byli lepší a zaslouženě vedou o gól, byť těch mohlo být v síti Udinese o něco víc.
45+1
45+1
Sudí se rozhodl nastavit jednu minutu.
45
Poslední minuta prvního poločasu, o míč se bojuje ve středu hřiště.
44
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
43
Karnezis musel zasahovat, míč má ve své náruči.
42
Tentýž hráč si rohový kop zopakuje, znovu z pravé strany.
41
Sassuolo vybojovalo rohový kop, který Politano rozehraje z pravé strany.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, hosté stále pod tlakem dobře hrajícího Sassuola.
39
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Duván Zapata.
39
Karnezis nyní ale nepředvedl zrovna jistý zákrok, kdy vyběhl z branky, ale zachránil ho vracející se obránce.
37
Politano rozehrál z pravé strany, hosté se ale s přehledem ubránili.
36
Domácí vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.
35
A domácí jsou znovu u pokutového území soupeře, tentokrát ale Karnezis chytá pas z levé strany.
34
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Lirola poslal míč z pravé strany před branku, kde dokázal ve skluzu, na malém vápně, dopravit míč do branky GRÉGOIRE DEFREL.
33
Poslední minuty patří jednoznačně domácím, kteří se tlačí dopředu.
31
Matteo Politano ve skluzu zakončil na pravé straně, ale fantasticky zakročil gólman Karnezis.
31
Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový.
29
Hosté jsou nyní pod tlakem domácího týmu, nyní je ale odpískán útočný faul Politana.
27
Domácí ale faulují a nyní mají míč hosté, rozehrávat bude Ali Adnan.
27
Acerbi rozehrál volný kop domácích.
23
Z pravé strany rozehrál Politano, Antei se dostal do zakončení, ale branku netrefil.
22
Centr z pravé strany míří do malého vápna hostů, nakonec je z toho rohový kop.
21
Domácí s míčem na své polovině, pomalá rozehrávka, nakonec nákop na levou stranu, kde si nedokázal zpracovat míč Peluso.
19
Ofsajdem končí útočná akce hostů, v nedovoleném postavení se ocitá Ali Adnan.
17
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč.
15
Čtvrt hodiny hry za námi, stav stále bezbrankový.
3
Volný kop pro hostující tým, na útočné polovině.
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Antei, Acerbi, Peluso – Biondini, Magnanelli, L. Mazzitelli – Politano, Defrel, Ragusa.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Pellegrini, Iemmello, Terranova, Ricci, Dell'Orco, Letschert, Adjapong.

Udinese Calcio: Karnezis – Heurtaux, Danilo, Felipe, Adnan – Jankto, Kums, Kone – de Paul – Théréau, Peñaranda.
Náhradníci: Scuffet, Perisan – Wague, Angella, Fofana, Armero, D. Zapata, Perica, Matos, Lodi, Ewandro, Balić.

Rozhodčí: Doveri – Tonolini, Tolfo.
UDINESE CALCIO
Udinese je na tom v tabulce italské Serie A o něco lépe, přesněji o bod lépe, než dnešní hostitel. Na rozdíl od Sassuola, může se Udinese soustředit pouze na domácí soutěž, v níž zatím dvakrát prohrálo (v prvním kole na AS Řím 0:4 a ve čtvrtém doma s Chievo Verona 1:2), dvakrát vyhrálo (doma s Empoli 2:0 a poté i překvapivě na AC Milán 1:0). V posledním kole se Udinese muselo doma podělit o body s Fiorentinou po remíze 2:2.
US SASSUOLO
Sassuolo vstoupilo do nového ligového ročníku vítězstvím v Palermu (1:0), pak ale dva zápasy prohrálo, nejprve kontumačně ve druhém kole s Pescarou, poté 1:3 na Juventusu. Následovalo první utkání v Evropské lize se španělským Bilbaem, které Sassuolo zvládlo s přehledem (3:0) a toto vítězství potvrdilo i v lize – 2:0 doma s Janovem. V posledním kole nestačilo na domácí Chievo (1:2).
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestého kola italské Serie A, v němž domácí US SASSUOLO přivítá UDINESE CALCIO. Utkání se odehraje na Stadio Città del Tricolore v Reggio Emilia a provede jím trojice rozhodčích, jako hlavní Daniele Doveri, na čarách pak asistenti Mauro Tonolini a Alessio Tolfo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62