90+3
Konec zápasu. Domácí měli obrovskou převahu, ale skórovat ze spousty šancí dokázali pouze z velmi diskutabilní penalty. Z prakticky jediné nebezpečné akce hostů pak přišlo po spolupráci náhradníků vyrovnání. Cenný bod pro nováčka a nečekaná ztráta pro Turín, kterému ale v závěru soutěže již o nic nejde.
90+3
Hostům je odmáván ofsajd, kuriózně vůbec první v zápase.
90+2
K velké nelibosti fanoušků se míč podle sudího odrazil od Falqueho a místo dalšího rohu odkopává Cordaz.
90+2
Ještě jeden roh Turína, Rossettiniho hlavička přistála obloukem na horní síti.
90
Falcinelli si šikovně došel pro faul a získal pro Crotone cenné vteřinky přesně v okamžiku, kdy hlasatel oznamuje tříminutové nastavení.
89
Belotti po rohu hlavičkuje prudce, leč nad bránu.
89
Zeď vychyluje Ljajićovu střelu na jubilejní desátý roh pro Turín.
88
Faul na Benassiho zhruba 28 metrů od brány ovšem dává ještě favoritovi zápasu možnost něco s výsledkem udělat.
87
Domácí jsou po gólu jako opaření, vůbec nic se jim v této fázi zápasu nedaří.
85
Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Turín FC). Zezadu stáhl k zemi Naliniho.
84
Poslední střídání Turína. Daniele Baselliho nahrazuje na poslední minuty Marco Benassi.
81
Crotone právě vstřelilo branku!
To je neuvěřitelný zvrat! Hosté rozehráli roh nakrátko, přetažený centr na zadní tyči našel střídajícího Naliniho, kterému se snažil míč odebrat z hlavy Hart. Domácí brankář byl však v souboji pozdě a nechal celou bránu odkrytou, Nalini výborně vrátil hlavičkou před bránu a tam špičkou kopačky dorazil po pěti minutách na trávníku TOCHUKWU NWANKWO.
80
Hosté hrají, jako by se po roce těšili zpátky do druhé ligy... Dokáží ještě v závěrečné desetiminutovce překvapit? Příležitost teď dostanou z rohu.
76
Hostující kouč Nicola už má dostřídáno. Ze hřiště byl stažen Bruno Martella, přichází nigerijský útočník Simeon Tochukwu Nwankwo.
76
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Saša Lukić.
75
Do sporu se dostali pro změnu Valdifiori s Ferrarim, domácí záložník do soupeře důrazně šťouchal, aby vstal z trávníku, kde podle jeho názoru skončil vlastní vinou.
73
Crotone nevyužilo rohový kop, ve druhém poločase ještě neohrozilo Harta v domácí bráně.
73
Další průnik nejlepšího střelce Serie A směrem k soupeřově bráně z levé strany, teď byl postrčen určitě důrazněji než při penaltovém zákroku, ovšem rozhodčí tentokrát nechává vše bez povšimnutí.
71
Vzájemně se okopávali Boyé a Rosi, rozhodčí píská proti domácím, ale Martellovi ihned utíká míč do autu.
69
Žlutou kartu dostává Aleandro Rosi (FC Crotone).
68
Crotone bylo celý druhý poločas naprosto pasivní, teď bude muset předvést také něco ze svého útočného repertoáru. Času mají hosté ještě poměrně dost.
67
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Andrea Nalini.
66
FC Turín právě vstřelil branku!
Autorem branky z velmi přísně, po zhlédnutí záznamu bych se nebál tvrdit, že i nesprávně nařízeného pokutového kopu je ANDREA BELOTTI.
65
Žlutou kartu dostává Federico Ceccherini (FC Crotone).
65
Turín bude kopat penaltu! Belotti se rozběhl sám přes půl hřiště a v šestnáctce upadl po lehkém kontaktu s Ceccherinim. Zdálo se, že mu spíš po dlouhém sprintu docházely síly.
63
Stejný dojem má i rozhodčí Doveri, který Cordazovi za zdržování hry udílí žlutou kartu.
63
Po rohu se jen odkopává od Cordazovy brány a domácí fanoušci na brankáře Kalabrijců pískají, zdá se jim oprávněně, že s rozehrávkou příliš nespěchá.
62
Belotti se probíjel před bránu individuálně, jeho střela byla zblokována na roh.
61
Dost možná z ofsajdového postavení zakončoval Zappacosta, mířil jen do připraveného Cordaze.
60
Barreca odcentroval od levé postranní čáry, před bránu si naběhl Falqué, ale španělského světoběžníka zradilo zpracování.
58
Domácí znovu obléhají hostující brankoviště jako v házené. Hosté vůbec nestíhají, odvrátili alespoň na roh.
56
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Mario Sampirisi.
56
Belotti přiťukl metr před velkým vápnem proti noze Boyému, jeho přízemní šleha prosvištěla těsně vedle tyče. Cordaz by na ni nedosáhl.
53
A v rychlém sledu musí Cordaz znovu zasahovat, tentokrát vyráží Ljajićovu střelu.
52
Falqué pronikl s míčem u nohy do šestnáctky a na malém vápně našel Boyého, kterému hosté nechali dost prostoru. Cordaz ale i tuto střelu rozštěpem na čáře vyráží.
51
Rohový kop žádné ohrožení turínské brány nepřivolal.
51
Dnes zřídka viděný obrázek, hosté asi minutu kombinovali na útočné polovině, do vápna posléze přiletěl centr, který Zappacosta trochu zbytečně odhlavičkoval na roh. Poblíž něho nebyl nikdo z hostujících fotbalistů.
48
Začátek druhého poločasu se v podobném duchu jako úvod toho prvního. Domácí drží míč a čekají na příležitost.
46
Siniša Mihajlović provedl o přestávce v domácí jedenáctce změnu, v zápase nepokračuje Maxi López, novým mužem na trávníku je Lucas Boyé.
46
45+3
45+3
Turín po rohu ještě pokračoval v tlaku, hrálo se v šestnáctce hostů a domácí drželi míč, ale přece jen už bylo přes čas, tak rozhodčí ukončuje první poločas.
45+2
V nastaveném čase byli domácí blízko gólu do šatny. Po odrazu míče na hranici pokutového území přiťukl Belotti míč Lópezovi, jehož ránu do šibenice vyškrábl Cordaz na roh.
45+1
Sudí Doveri nastavuje dvě minuty.
45
Před přestávkou ještě zaútočilo Crotone, nejdříve vybojovalo roh, který domácí odvrátili a po opakovaném centru a hlavičkovém souboji na malém vápně se píská jen odkop od brány Joe Harta.
43
Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Turín FC) za faul na Stoiana.
41
Pátý roh domácích, kteří se ale po rozehrávce provinili útočným faulem.
38
Drtivý tlak Turína pokračuje, po rohu zakončoval López, ale ani on nedokázal Cordaze překonat.
37
Neskutečná šance domácích! Na malém vápně zůstali po špatně zahraném ofsajdsystému tři turínští hráči úplně sami. Belotti mohl přihrát komukoli ze spoluhráčů, který by zakončoval do prázdné brány, ale vypálil sám a Cordaz jeho stoprocentní šanci vyrazil!
36
Carlão nakonec bude pokračovat ve hře, přestože u postranní čáry už byl připravený ke střídání Emiliano Moretti.
35
Obrana hostů úplně zapomněla na Belottiho, který zůstal volný na rohu malého vápna. První ránu bez přípravy Cordaz vyrazil, dorážka rozvlnila síť jen z vnější strany.
34
Rosiho centr se stal snadnou kořistí zkušeného brankáře Joe Harta.
32
Hra pokračuje, domácí jsou zatím o deseti, brazilský obránce to zkouší rozchodit za postranní čarou.
31
Chvíli se nehraje, na trávníku leží ošetřovaný Carlão. Při odkopu špatně došlápl a zřejmě si vyvrtnul kotník.
27
Druhý roh v řadě zakončoval hlavou Baselli, mezi tři tyče nezamířil.
26
Konečně vyložená šance domácích. Belotti dostal míč do uličky od Ljajiće a řítil se na bránu, v posledním okamžiku mu do střely dal nohu Ceccherini a odvrátil na rohový kop.
25
Slibnou akci Turínských zkazil útočný faul Maxiho Lópeze na malém vápně.
23
Čtvrtina zápasu je za námi, Turín má obrovskou, ale naprosto neplodnou územní převahu. Svěřencům Siniši Mihajloviće se nedaří jakkoli překvapit kompaktní obranu Kalabrijců.
20
Crotone si z brejku vytvořilo velkou šanci. Trotta se z úhlu vyhnul brankáři Hartovi, přestože sám stál už mimo hřiště, dokázal šťouchnout míč mimo jeho dosah zpět před bránu, kde domácí obrana nedůrazně odvrátila jen ke Crisetigovi, který prudce vypálil zpoza šestnáctky těsně vedle šibenice.
19
A po intermezzu se hra vrací na polovinu hostů, další z řady dlouhých nákopů však končí jen odkopem od Cordazovy brány.
17
Po rohu hlavičkoval vedle brány Ferrari.
16
Crotone konečně také zahrozilo, dobře zahraný trestný kop odhlavičkoval "rybičkou" na malém vápně jeden z domácích obránců na roh.
15
Statistika držení míče po první čtvrthodině udává nevídaných 84% ve prospěch domácích.
14
Cordaz si vzápětí připisuje první zákrok proti prudké střele Ljajiće ze stejného místa, z něhož před chvílí pálil Belotti.
14
Také další centr hostující obrana zpacifikovala, i když situace zaváněla malou domů a brankář Cordaz musel na čáře vykopávat.
11
O první střelu se postaral kanonýr Belotti, z 22 metrů vypálil nad bránu.
9
Po levé straně se pokoušel proniknout do šestnáctky domácí Ljajić, přízemní přihrávky srbského křídla se po menších zmatcích zmocnila obrana Crotone.
6
Sledujeme stále trpělivou kombinaci domácích, kteří zatím marně čekají na skulinku v obranném bloku Crotone.
3
Do zakončení se po rozehraném přímáku dostával Zappacosta, jeho střela z úhlu byla zablokovaná a neprošel ani další pokus hráčů ve fialovém.
2
V úvodu utkání si turínští obránci přihrávají zprava doleva a zase zpátky na vlastní polovině. Po minutě a půl dostávají po faulu za půlící čarou příležitost k trestnému kopu.
1
-1
Ve středovém kruhu probíhá losování, domácí nastupují na hřiště celí ve fialovém, hosté oblékli bílé dresy s červeným a modrým pruhem.

Turín FC: Hart – Zappacosta, Rossettini, Carlão, A. Barreca – Falqué, Valdifiori, Baselli, Ljajić – Belotti, Maxi López.
Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Benassi, Samuel Gustafsson, Moretti, Lukić, Avelar, De Silvestri, Boyé, De Luca, Ar. Ajeti.

FC Crotone: Cordaz – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén, Barberis, Crisetig, Stoian – Trotta, Falcinelli.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Nalini, Dussenne, Mesbah, Kotnik, Acosty, Capezzi, Sampirisi, Suljić, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Daniele Doveri.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

FC Turín je jasným favoritem tohoto zápasu 32. kola Serie A. Letos má bilanci 11 vítězství, 11 remíz a 9 porážek a skóre 59:52, což menší ze dvou turínských ligových účastníků řadí do klidného středu tabulky. Na svém hřišti ovšem podlehl pouze jednou z patnácti zápasů a jeho útok je čtvrtý nejlepší v celé soutěži po Neapoli, Juventusu a AS Řím.
Hvězdou klubu je Andrea Belotti, který se s 24 góly dělí o vedení v ligové tabulce střelců s Edinem Džekem.
10 branek nastřílel Iago Falque a 7 Adem Ljajić.

FC Crotone je v Serii A nováčkem a zatím se nachází blízko chvostu tabulky na 18. místě s 5 vítězstvími, stejným počtem remíz a 21 porážkami při skóre 25:51. Celek z Kalábrie, sídlící na "podrážce" italské boty, musí hodně zabrat, pokud se chce ještě poprat záchranu nejvyšší soutěže. Venku v celé sezóně zvítězilo Crotone pouze jednou.
Nejlepším střelcem mužstva je Diego Falcinelli, který nasázel 11 gólů, tedy téměř tolik, co jeho spoluhráči dohromady.

První vzájemný zápas: Crotone – Turín 0:2 (35. a 44. Belotti).
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62