Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benevento : Spal - 17. prosince 2017   18:00

Benevento
59' Cremonesi(vl.)
1:2
(0:0)
Spal
64' Floccari  (Schiattarella) • 73' Floccari
Benevento
Belec – Di Chiara, Djimsiti, A. Costa – D'Alessandro (52. Parigini), Chibsah (74. Puşcaş), Cataldi, Letizia – Ciciretti (C), Memušaj – Armenteros (79. Coda).
F. Pasqua – F. Preti, L. Gori
Stadio Ciro Vigorito (Benevento).
Spal
A. Gomis – Salamon, Vicari, Cremonesi – Lazzari, Schiattarella (77. Mora), Viviani, Grassi, Mattiello – Paloschi (63. Antenucci), Floccari (C) (84. Schiavon).

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek adventní neděle.
Zatímco úvodní půle branku nepřinesla, v té druhé byly k vidění hned tři. Jako první se prosadil domácí díky tomu, že si soupeř dal vlastní gól, avšak hosty tento incident mrzet nakonec nemusí, neboť se jim podařilo nepříznivý stav otočit. Těsný náskok pak udrželi až do závěrečného hvizdu, do tabulky si tak připisují důležité tři body, trápení Beneventa nadále trvá.
90+5'
90+5'
Gomis si doběhl pro míč až k hranici pokutového území, kde jej schoval do náruče.
90+4'
Další ofsajd, tentokrát poměrně pozdě odpískaný.
90+3'
Nyní zastavuje Spal třetí ofsajd, ale jeho hráče to příliš mrzet nemusí.
90+2'
Hosté drží míč daleko od své brány.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Puşcaş byl blízko srovnání, jeho prudký volej však končí kousek nad soupeřovou bránou. Nyní mohou domácí litovat.
88'
Gomis byl připraven a letící míč chytil.
88'
Puşcaş trefil pouze protihráče, jeho tým rozehraje roh.
85'
Coda se provinil faulem a musí se se spoluhráči stáhnout na svoji stranu.
84'
Žlutou kartu dostává Michele Cremonesi (Spal).
84'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Eros Schiavon.
82'
Dvakrát se povedlo domácím ohrozit soupeřova brankáře, Cataldi nejprve z přímého kopu mířil k tyči, ale Gomis výborně skočil a míč vyrazil. Následoval centr před bránu, kde hlavičkoval Puşcaş, ovšem hostující gólman udržel míč před brankovou čarou.
80'
Pěknou kombinaci domácího celku se hostům povedlo překazit, avšak jen díky faulu. Přichází přímý kop pro Benevento.
79'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Samuel Armenteros, přichází Massimo Coda.
79'
Domácí se provinili faulem a o balón přichází.
78'
Přihrávku z levé strany nikdo z hráčů Spalu nezpracoval, míč skončil v náruči Beleca, který rychle rozehrává.
77'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Luca Mora.
75'
Pro hosty mohla být situace ještě příznivější, Grassi však tentokrát místo odkryté části domácí brány trefil jen boční síť.
74'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Raman Chibsah, přichází George Puşcaş.
73'
Spal právě vstřelil branku!
Hosté otáčí vývoj zápasu. Belec tvrdou ránu z levé strany vyrazil pouze před sebe, k míči doběhl SERGIO FLOCCARI, který lehce zamířil do prázdné brány.
73'
Na druhé straně pálil hodně nepřesně Memušaj.
72'
Mattiello nezasáhl míč tak, jak by si přál a Beleca vůbec neohrozil.
70'
Schiattarella upadl v pokutovém území, ale hra pokračuje dál.
68'
Střelec vyrovnávací branky Floccari to zkoušel znovu, tentokrát ale bránu minul.
67'
Armenteros nemohl pokračovat v útoku, neboť stál v ofsajdu.
64'
Hosté rychle srovnávají. Po pěkné kombinaci přišla přihrávka před bránu, kterou využil SERGIO FLOCCARI, jenž poslal míč za čáru.
63'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Mirco Antenucci.
63'
Parigini střílel z dálky příliš vysoko nad hostující bránu.
61'
Rohový kop pro domácí.
59'
Benevento právě vstřelilo branku!
Domácí jdou po necelé hodině hry do vedení. MICHELE CREMONESI nešťastně ztečoval přihrávku z pravé strany za záda bezmocného Gomise.
58'
Žlutou kartu dostává Federico Mattiello (Spal).
55'
Ciciretti si naběhl na přihrávku, svoji ránu z voleje však namířil mimo bránu.
54'
Floccari hlavičkoval pouze do břevna, další velká možnost hostů.
53'
Belec nejprve bravurně vyrazil střelu k jeho levé tyči, následně se k dorážce drali dva hráči Spalu, ale domácím se podařilo míč odrazit do bezpečí.
52'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Vittorio Parigini.
51'
Žlutou kartu dostává Gaetano Letizia (Benevento Calcio).
51'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Lazzari.
50'
Domácí vyrazili do přečíslení, Ciciretti však špatně přihrál a vše tak končí.
48'
Domácí se poprvé v zápase provinili ofsajdem.
46'
Žlutou kartu dostává Pasquale Schiattarella (Spal).
46'
Kvalita hry odpovídá postavení mužstev v tabulce, k vidění byla spousta nepřesností, ale i několik dobrých šancí. Hostům se dokonce povedlo vstřelit branku, ale ta nebyla správně pro ofsajd uznána. Dočkáme se aspoň jedné branky?
45+4'
45+3'
D´Alessandro si nabíhal na centr, ale míč k němu nedoputoval.
45+2'
Tentokrát domácí jen odkopli míč na polovinu soupeře.
45+1'
D´Alessandro se po dobré přihrávce zjevil sám před brankářem, ten mu ale zmenšil střelecký úhel a jeho pokus vyrazil do zámezí.
45+1'
Nastavují se tři minuty.
45'
Podruhé zastavuje hostující celek ofsajd.
42'
Tak teď se mohou hosté oprávněně rozčilovat, rozhodčí přímý kop odvolává a rozehrávat budou domácí.
40'
Po velkých protestech domácích se jde hlavní arbitr ještě podívat na video, ale ruka to byla jasná.
39'
Memušaj zcela evidentně zahrál před pokutovým územím svého celku rukou, hosté tak mají k dispozici další přímý kop z dobré vzdálenosti.
37'
Žlutou kartu dostává Raman Chibsah (Benevento Calcio).
37'
Viviani to zkusil z velké dálky, ale mířil hodně vysoko nad bránu.
35'
Lazzari střílel v pokutovém území, ovšem vedle bližší tyče.
34'
Armenteros napodobil soupeře a také špatně přihrál, přímo ke Gomisovi.
31'
Krátce na to se už hráčům Spalu povedlo po velice pěkné kombinaci na jeden dotek překonat brankáře Beneventa, avšak pro ofsajd není gól uznán. Nutno říct, že ofsajd to byl.
30'
Tak tohle byla největší šance v dosavadním průběhu. Grassi naběhl za soupeřovu obranu, zcela sám před brankářem však hlavičkoval pouze do jeho náruče. Teď mohou hosté hodně hořce litovat.
29'
Ciciretti míč nezasáhl tak, jak by si přál a zamířil mimo hostující svatyni.
28'
Hosté mají velký problém si správně přihrát, nyní celkem zbytečně přichází o míč po dalším nepřesném pase.
26'
První zákrok si připisuje Gomis, který se musel natáhnout proti Memušajově ráně z dálky, míč se mu povedlo vyrazit.
25'
Další hodně nepřesný pas hostů, tentokrát už míč končí v náruči Beleca.
23'
Lazzari špatně přihrál, Belec zůstal stát na brankové čáře a práci tak za něj museli odvést jeho spoluhráči.
22'
Přetažený centr nikdo z hráčů Spalu nemohl zpracovat, domácí poté míč odkopávají do bezpečí.
20'
D´Alessandro se málem dostal sám před brankáře, avšak míč mu skluzem v poslední chvíli odkopl jeden z protihráčů.
17'
Nyní to byli domácí, kdo se málem dostal do šance, přihrávku před bránu však nikdo nedokázal zpracovat.
15'
Hostující tým vyrazil do protiútoku, Lazzari však špatně centroval a z šance tak nebylo nic.
12'
D´Alessandro dobře střílel z dálky, ale mířil pouze nad břevno.
11'
Na chvíli se hráči Spalu dostali k bráně Beneventa, ale o míč přišli.
8'
Hosté jej však rozehráli hodně mizerně, následně se navíc chytili do ofsajdu.
7'
Mattiello si vynutil faul a jeho tým rozehraje zajímavý přímý kop.
5'
Letizia založil útok, místo střely přihrál na pravou stranu spoluhráči, jenž zamířil do horní části brány, ale Gomis byl připraven a míč zkrotil v rukavicích.
3'
Od úvodního výkopu mají domácí převážně míč na svých kopačkách, ale spíš si jen přihrávají mezi sebou. Pouze jednou zkusil zaútočit, centr před bránu soupeře však byl odvrácen.
1'

Benevento Calcio: Belec – Di Chiara, Djimsiti, A. Costa – D'Alessandro, Chibsah, Cataldi, Letizia – Ciciretti, Memušaj – Armenteros.
Náhradníci: Brignoli – Gyamfi, Venuti, Gravillon, Del Pinto, Viola, Parigini, Coda, Kanoute, Puşcaş, C. Lombardi, Brignola.

Spal: A. Gomis – Salamon, Vicari, Cremonesi – Lazzari, Schiattarella, Viviani, Grassi, Mattiello – Paloschi, Floccari.
Náhradníci: Marchegiani, Meret – Oikonomou, Väisänen, Felipe, Bellemo, Rizzo, Schiavon, Mora, Antenucci, Borriello, Vitale.

Rozhodčí: F. Pasqua – F. Preti, L. Gori.
Posledních pět vzájemných zápasů

Spal – Benevento 2:0
Benevento – Spal 2:0
Spal – Benevento 4:1
Spal – Benevento 0:2
Spal

Hosté na tom jsou o trošku lépe, ale také to není žádná sláva. Patří jim osmnáctá, první sestupová, pozice s jedenácti body, na patnácté Sassuolo ztrácí tři body. Mimo svůj stadion se jim daří mizerně, z osmi duelů brali dva body za dvě remízy, ani jednou tak z hřiště soupeře nedovezli všechny body, skórovali jen pětkrát, zatímco dvacet branek inkasovali. Horší je v této statistice už jen právě Benevento.
Benevento

Domácím patří nelichotivá poslední pozice s pouhým jediný bodíkem, který vybojovali v předminulém utkání s AC Milán za remízu 2:2 gólem v páté minutě nastavení. Byl to tak první bodový zisk nejen na svém trávníku, ale zatím i v celém průběhu ligy, před svými fanoušky dosud hráči Beneventa vstřelili z osmi klání pouze pět gólů, zatímco dvacet inkasovali.
Dobrý den, sedmi zápasy dnes bude dohráno 17. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. Mezi nimi přijde na řadu souboj dvou celků z úplného spodku tabulky, Beneventa a Spalu. Favorita tenhle souboj nemá.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62