+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

Serie A - 1.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bologna : Torino - 20. srpna 2017   20:45

Před zápasem
Bologna
Bologna
0:0
(-:-)
Torino
Torino
Přenos se aktualizuje automaticky

TURÍN FC

Ambiciózní Turín letos opět míří vysoko. Po konci Tottiho se klubu podařilo napravit náladu udržením střelce Belottiho, o nějž se zajímal nejeden klub. Do Turína zamířil i z Juventusu Tomás Rincón, kterého následoval Álex Berenguer se Salvatorem Sirigu z Paris Saint-Germain. Turín naopak opustil Marco Chiosa, Gastón Silva, Marco Benassi a Luca Rossettini. Hosté vstupují do zápasu jako mírný favorit, dokáží svou roli potvrdit?
BOLOGNA FC

Tým z Boloni bude chtít napravit loňskou sezónu, která nedopadla úplně podle očekávání. Dopomoci by k tomu měl jak český záložník Ladislav Krejčí, tak Rodrigo Palacio, který před pár dny zamířil do Bologny z Interu Milán. Kromě něj sem přišel i César Faletti s Filipem Helanderem a Giancarlo Gonzálezem. V posledním vzájemném zápase vyhrála Bologna 2:0. Tak uvidíme, jak to domácím půjde dnes.
Jak se rozjely jiné ligy po Evropě, tak se tento víkend rozjela i Serie A. Ta uzavře své 1. kolo nedělními večerními zápasy. Zápasem mezi Bolognou a Turínem vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
reklamaKlasická verze
Mobilní verze