Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chievo : Lazio - 27. srpna 2017   20:45

Chievo
Chievo
34' Pucciarelli (Inglese)
1:2
(1:1)
Lazio
11' Immobile  (Alberto) • 89' S. Milinković-Savić  (Parolo)
Chievo
Sorrentino – Cacciatore, Dainelli (75. Cesar), Gamberini, Gobbi – L. Castro, Radovanović, P. Hetemaj – Birsa, Pucciarelli (80. Garritano) – Inglese (85. Pellissier).
C. Manganiello
Stadio Marco Antonio Bentegodi, Verona
Lazio
Strakoša – Wallace, de Vrij, Radu – Basta (80. Marušić), Parolo, Lucas Leiva (60. F. Caicedo), Lulić (60. J. Lukaku) – S. Milinković-Savić, Alberto – Immobile.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Fauly: 7:8.
Duel je u konce a S. S. Lazio bere důležité tři body! Hosté ve druhém poločase byli odměněni za zvýšenou aktivitu gólem, který měl na starost v 89. minutě Milinković-Savić, který se střelou za hranicí vápna trefil přesně k levé tyči. Chievo už se nedokázalo zmátožit a po úvodní výhře v Udinese dnes nebere ani bod. Naopak Lazio napravilo zaváhání se Spalem a po bezbrankové remíze dnes bere všechny body.
90+4'
90+4'
Garritano se dostal ještě k jednomu centru, nenašel nikoho ze spoluhráčů.
90+4'
Míč je u Sorrentina, posledních dvacet vteřin.
90+4'
De Vrij výtečně ubránil Castra, Strakoša odkopává od brány a Lazio je blízko třem bodům.
90+3'
Strakoša odkopává míč co nejdál od brány, až k Sorrentinovi.
90+3'
Milinković-Savić faulován na půli a Lazio šetří čas.
90+2'
Gobbi centroval z levé strany výtečně a nikým nehlídaný Castro měl na hlavě vyrovnání! Z výborné pozice ale hlavičkoval hodně nepřesně, škoda pro Chievo.
90+1'
Lehce tečovaný centr musel vyrážet Sorrentino a dopředu míří Chievo.
90+1'
Ještě jeden roh pro Lazio, přesně tohle hostům vyhovuje.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Místo závěrečného tlaku Chieva je tu roh pro hosty, který vybojoval Lukaku.
89'
Lazio právě vstřelilo branku!
A hosté také dostávají zaslouženou odměnu a jsou blízko třem bodům! SEGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ už se nemohl dívat na dlouhé obléhání branky, připravil si míč na pravou nohou a tvrdě pálil přesně k tyči! Sorrentino byl bez šance.
88'
Lazio již drží míč více a vypadá to, že maj větší naději na vstřelení vítězného gólu. Chievo se spíš jen brání.
87'
Wallace se protlačil k hlavičce, v těžké pozici ale nezamířil mezi tři tyče.
87'
Marušić měl na pravé straně hodně prostoru, Hatemaj se však vrátil včas a srazil jeho centr na roh.
86'
Marušić centroval do pokutového území, domácí se dokázali ubránit, zvládli i další centr do vápna, míč sebral Sorrentino.
85'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Sergio Pellissier.
84'
Hatemajovi se nepovedla klička, poté fauloval dobře se vrácejícího Immobilu.
83'
Chievo nesehrálo rychlý protiútok dobře, ale ani hosté si nevedli lépe. Immobile se sice dostal ke střele, ale mířil jen doprostřed branky.
82'
Lukaku nedokázal vybojovat pro Lazio ani roh.
81'
Hosté nyní zamkli Chievo před pokutovým území, šance zatím nepřichází.
80'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Manuel Pucciarelli, přichází Luca Garritano.
80'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Dušan Basta, přichází Adam Marušić.
80'
Cacciatore si ale při rozehrání nepohlídal ofsajdové postavení.
79'
Castro vybojoval faul na svoji osobu, přímý kop pro Chievo, které je ve velkém tlaku.
79'
Míč jen lehce tečovaný prosvištěl nebezpečně pokutovým územím.
78'
Rohový kop pro Chievo.
78'
Chyba v hostující rozehrávca, Inglese dostával přihrávku za obranu, Wallace však dokázal skluzem nadvakrát míč zastavit a zachránil nyní Lazio.
77'
Immobile již nestihl dlouhou přihrávku na hrací ploše.
76'
K lechce tečované přihrávce chyběly Inglesemu dva kroky. U míče Lazio.
75'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Dario Dainelli, přichází Boštjan Cesar.
74'
Strakoša byl při vyboxování míče faulovaný a odkopává od branky.
74'
k hlavičce se procpal Immobile, sražený míč skončil mimo branku, roh pro hosty.
74'
Po divoké pasáži se spoustou šancí se hra trochu zklidnila a Lazio kombinuje u půlící čáry.
73'
Domácí se však zvládli ubránit prvnímu i druhému centru.
72'
Další šance pro Lazio může přijít z přímého kopu.
71'
O malou chvíli později krásným dloubáčkem za obranu Milinković-Savić našel rozběhnutého Immobileho, ten však tvrdou ranou z bezprostřední blízkosti netrefil branku! To byla ohromná šance.
70'
Na druhé straně se po pádu ve vápně dožadovali penalty hosté, neúspěšně. Faul na Immobileho se však rozhodně pískat dal.
70'
Pěkná akce Chieva a domácí málem slavili druhou branku! Trpělivou kombinací se Verona dostala k centru z pravé strany, na něj si naskočil špatně hlídaný Inglese a hlavičkoval těsně mimo!
68'
Rychlá protiakce hostů, situaci vykombinovali na pravou stranu pro Bastu, který ranou z první sice rozvlnil síť, ale jen tu boční.
67'
Chievo se dožadovalo po teči dalšího rohového kopu, ale Birsa si svými protesty vyžádal jen žluté varování.
67'
Rohový kop směřoval do pokutového území, hosté se ubránili.
66'
Žlutou kartu dostává Wallace (S. S. Lazio).
66'
Gobbi následně vybojoval roh.
66'
Wallace se teď pomalou rozehrávkou zahnal do rohu, přišel o míč a Pucciarelli dostal přihrávku do šestnáctky. S míčem se ale nedokázal obtočit a přišel o něj.
65'
Po rychlém protiútoku střílel oěpt z velké dálky Birsa, Strakoša se prolétl vzduchem, ale zasahovat nakonec nemusel.
64'
Právě Basta teď centroval do pokutového území, nenašel nikoho ze spoluhráčů, do pokutového území se potom dostal Lukaku, upadl, ale penaltu se nevymodlil. Rozhodčí se nejspíše rozhodl správně.
63'
Faulovaný je i Basta, hra se hodně kouskuje.
62'
Chievo zlatlačilo svého soupeře do šestnáctky, ale k ohrožení branky se nedostalo. Nově příchozí Caicedo byl poté faulovaný.
61'
Lazio přichází o míč po faulu na Castra.
61'
Hosté se obtížnou kombinací dostali až ke Strakošovi, ten odkopával od branky.
60'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Jordan Lukaku.
60'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Felipe Caicedo.
59'
Hatemaj vybojoval míč jen na krátkou chvíli, kombinuje opět Lazio.
59'
Krajní obránce Chieva je zpět, pokračuje i s ozdobou na hlavě.
58'
Dalekonosná střela Luliće neměla sebemenší šanci na úspěch.
57'
Je jím Gobbi, který obdržel nepříjemnou ránu do hlavy a musel být obvázán, domácí pokračují v deseti.
56'
Po souboji před brankou zůstává na zemi jeden z domácích hráčů.
55'
Domácí teď hráli hodně pasivně, vzešly z toho dva centry Lazia, ale ani jeden neměl šanci na ohrožení branky.
55'
Na druhé straně Dainelli na poslední chvíli zastavil přihrávku na Immobileho, který by šel sám na bránu.
54'
Castro se po pádu u postranní čáry dožadoval přímého kopu, rozhodčí zůstává v klidu.
53'
Centr Parola do šestnáctky domácí odvrátili a vyrazili dopředu. Birsa chtěl napodobit svůj gól z prvního kola proti Udinese a vypálil z veliké dálky, tentokrát však míč skončil těsně vedle levé tyče!
52'
Hatemajovi chybělo k dlouhé přihrávce od Gobbiho několik kroků.
51'
Dlouhá přihrávka na Ingleseho mířila jen do ofsajdu.
50'
Parolo našel krásným centrem úplně nehlídaného Immobileho, ten však nemířil z dobré pozice přesně a trestuhodně přestřelil!
50'
Ještě jeden protiútok domácích, opět neskončil úspěchem. Castro pálil velmi nepřesně.
49'
Chievo se však dostalo do rychlého protiútoku, přihrávku na Pucciarelliho včas hosté zastavili.
48'
Lazio vstoupilu do druhé půle aktivnější a drží míč na svých kopačkách.
47'
Milinković-Savić se s míčem nepáral a rychle ho napálil na Sorrentina, ten však zasahovat nemusel, střela mířila mimo.
46'
Faul u půlící čáry, postiženým byl Radovanović, rozehrávají domácí.
46'
První půle je u konce a hráči odcházejí do kabin za stavu 1:1. Skóre otevřel už v 11. minutě po rohovém kopu hostující Immobile, ale od 20. minuty bylo jasně lepší Chievo. Domácí zaslouženě vyrovnali, sražený míč si sebral Inglese, který ho předložil úplně volnému Pucciarellimu, ten ho jednoduše uklidil do sítě. Lazio se zvedlo až koncem poločasu, ale další šance už k vidění nebyla.

Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45+2'
45+2'
Lazio drží míč na vlastní polovině a nikam se nežene.
45+1'
S centrem do šestnáctky si Chievo poradilo, Milinković-Savić následně hrál v ofsajdu, nastavují se dvě minuty.
45'
Alberto střílel pravačkou z úctyhodné vzdálenosti, branku Chieva neohrozil.
44'
O míč však rychle přišli a Radovanović raději zastavil protiakci hostů nedovoleně.
43'
Pro vysoký centr si z brány došel Sorrentino a dopředu jdou opět domácí.
42'
Alberto srazil rozehrávku hostů směrem k Immobilemu, ten však stejně nemohl hrát, jelikož se nacházel v ofsajdu.
41'
Castro přihrával po zemi do vápna, tam byl Inglese, ale hostující obrana si ho dokázala pohlídat.
40'
Až teď se Lazio dostalo na delší dobu k držení balonu.
39'
Domácí od dvacáté minuty kromě jedné chyby v obraně dominují v utkání, stále drží více míč na kopačkách.
38'
S následnou hlavičkou po dalším centru už neměl brankář Lazia problém.
37'
A mohlo být ještě veseleji pro domácí! K hlavičce se dostal Inglese, nemířil špatně, ale Strakoša ukázal výborné reflexy a vytěsnil míč mimo branku.
37'
Přímý kop pro domácí z levé strany.
36'
Po útočném faulu Sorrentino odkopává balon od vlastní branky.
34'
Chievo právě vstřelilo branku!
Hosté teď doslova zaspali v obraně a přichází za to trest! Radovanović napálil míč na branku, ale střelu srazili obránci, míč však zůstal v šestnácte a rázem byli dva domácí hráči za obranou! Inglese ještě vylepšil pozici pro MANUELA PUCCIARELLIHO, který situaci vyřešil s přehledem a zblízka napálil míč do sítě.
33'
Chyba v rozehrávce Chieva, Immobile se řítil sám na Sorrentina, v ofsajdu nebyl, snažil se ho obhodit, ale míč mu utekl až do zámezí.
32'
Domácí se ale rychle dostali k míči, rychlý protiútok však zastavil Radu výborným skluzem.
31'
Velký tlak Chieva zastavuje ofsajd Ingleseho, který se zapomněl za hostující obranou.
31'
Po rohovém kopu, který neohrozil branku Lazia, se ke střele z veliké dálky odhodlal Radovanović, o kousek přestřelil.
30'
Až teď lehce zaspal Lulić, Castro se před něj natlačil k hlavičce a Strakoša musel dobrým zákrokem vyrazit míč na roh!
30'
Do šestnáctky přiletěl další centr, hosté ale zatím řeší v obraně veškeré situace bravurně.
29'
Tentokrát se Lazio ubránilo bez problémů.
28'
Tečovaný míč propadl až na hlavu de Vrije, který si ho málem srazil do vlastní branky. Další roh.
28'
Je tu další roh pro Chievo.
28'
Inglese se už dostával za obranu Lazia, míč se však nedokázal zpracovat.
27'
Přestávka je u konce, duel může pokračovat.
25'
Ve Veroně je jistě veliké vedro, hráči mají přestávku na osvěžení.
25'
Ani další centr do vápna neohrozil branku Lazia, Strakoša si pro míč došel.
24'
Hosté se ubránili rohu i následnému centru, neuspěla ani individuální akce Hatemaje.
23'
Přetažený centr odvrací Radu raději na roh.
23'
Stále jsou to domácí, kteří drží míč více na kopačkách (58 %), k šancím to však zatím nevede.
22'
Z něj nebezpečí přijít nemohlo, jelikož si Cacciatore pomohl útočným faulem.
21'
Hatemaj se štěstím unikl po levé straně, dostal se k centru, ten hostující obrana srazila na roh.
20'
Těžký centr Ingleseho nenašel nikoho ze spoluhráčů.
20'
Domácí jsou nyní více na balonu, ale zatím se nemohou dostat k většímu ohrožení Strakoši.
18'
Alberto si nabíhal na centr na zadní tyč, obrana Chieva ho ubránila, poté ještě pálil z veliké dálky Wallace, ale Sorrentina neohrozil.
17'
Cacciatoreho centr našel Pucciarelliho, ten hlavičkoval z velké dálky jen do náruče Strakoši.
16'
Za dlouhou přihrávkou sprintoval střelec první branky Immobile, ale obrana Chieva byla u balonu dříve.
15'
Gamberini hlavičkoval z velké dálky nad branku Lazia.
14'
Rychlý protiútok Chieva! Inglese dostal přihrávku do úniku, na Strakošu postupoval z úhlu, snažil se ještě předložit míč před branku volnému Pucciarellimu, hostující obrana srazila přihrávku na roh.
13'
Faul ve středu hřiště, rozehrávají hosté.
11'
První rohový kop sice domácí ubránili, následoval však hned další a Lazio se dostává do vedení! Na centr Alberta na zadní tyč si výtečně naskočil CIRO IMMOBILE a zblízka dostal míč za Sorrentina.
10'
Rychlá přihrávka středem a byla tu první šance pro Lazio! Proti Albertovi však rychle vyrazil Sorrentino a dokázal nohama vyrazit míč ma roh.
10'
Avšak dlouhý nákop skončil až u Strakoši.
10'
Nepřesná rozehrávka Lazia, kombinují opět domácí.
9'
Alberto si nedokázal zpracovat míč ve vápně, teatrálně upadl, koledoval si leda tak o žlutou kartu.
8'
Rychlá kombinace domácích skončila nepřesnou přihrávkou na Gobbiho, který si nabíhal do volného prostoru na levé straně.
7'
Nepřesná rozehrávka de Vrije, míč pro hráče ve žlutém.
6'
Birsa sice stihl míč na hrací ploše, ale jen ho zastavil pro protihráče.
6'
Chievo dlouho kombinuje na vlastní polovině.
5'
Zajímavý centr Birsy do šestnáctky, Inglesemu chyběl k míči kousíček!
4'
Na druhé straně šel dopředu Lulić, i on byl o míč čistě připraven.
3'
Castro se dostal k centru z levé strany, hosté odvrátili.
3'
Milinković-Savić si obhodil obránce, chtěl jít do vápna, ale míč si předkopnul až příliš.
2'
Lazio kombinovalo po levé straně, o míč přišlo a dopředu vyrážejí domácí.
1'
Rozehrávku měli hosté, s rychlým nákopem neuspěli.
1'
Hráči již nastoupili na hrací plochu, Chievo bude hrát ve žlutých dresech, Lazio v modrých.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Dainelli, Gamberini, Gobbi – L. Castro, Radovanović, P. Hetemaj – Birsa, Pucciarelli – Inglese.
Náhradníci: Pavoni, Seculin – Bani, Bastien, Cesar, Depaoli, Garritano, Jaroszyński, Léris, Pellissier, N. Rigoni, Vignato.

S. S. Lazio: Strakoša – Wallace, de Vrij, Radu – Basta, Parolo, Lucas Leiva, Lulić – S. Milinković-Savić, Alberto – Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Vargić – Bastos, F. Caicedo, Crecco, Di Gennaro, J. Lukaku, Marušić, Murgia, Palombi, Luiz Felipe.

Rozhodčí: C. Manganiello.
I podle posledních výsledků je vidět, že duel bude nevyzpytatelný, mírným favoritem je přesto Lazio. Dokáží domácí obrat o body i dalšího favorita, nebo si hosté po překvapivé ztrátě připíší první výhru?
Chievo Verona
Domácí, čtrnáctý celek loňské sezóny, mají v novém ročníku vyšší ambice. V přípravě si totiž hodně zvedli sebevědomí, v přípravě remizovali s Neapolí, všechny ostatní duely vyhráli, porazili například i Lugano, soupeře Plzně ze skupiny Evropské ligy. V prvním kole italského poháru porazili druholigové Ascoli a výtečně vstoupili i do Serie A. V prvním kole si všlápli na Udinese, kde sice byli většinu zápasu pod tlakem, ale dokázali vždy udeřit v pravou chvíli a nakonec zvítězili 2:1 a do tabulky si připsali důležité tři body na úvod.

S. S. Lazio
Lazio skončilo v minulé sezóně páté, dostalo se do finále italského poháru a postoupilo přímo do Evropské ligy. Letos má opět ty nejvyšší cíle. V přípravě hosté ovládli všechny čtyři duely, kromě Leverkusenu a Malagy například i Spal. V rámci superpoháru Lazio vrátilo porážku Juventusu z finále poháru a vyhrálo 3:2. První kolo Serie A mu však nevyšlo. S. S. se utkalo právě se Spalem, což byl ještě před čtyřmi roky celek Serie D, ale díky velkým změnám v klubu se po 49 letech probojoval opět do nejvyšší italské soutěže. Lazio sice mělo velkou převahu, dvaadvacet střel, ani jedna však neskončila v brance a utkání skončilo bezbrankovou remízou, jeden z favoritů na nejvyšší příčky tak ztratil hned v prvním kole.
Přeji krásný nedělní večer, vítejte u druhého kola italské Serie A, ve kterém se utká Chievo Verona s římským S. S. Lazio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62