Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Benevento - 24. září 2017   15:00

Crotone
43' Mandragora (Stoian) • 58' Rohdén (Trotta)
2:0
(1:0)
Crotone
Cordaz (C) – Sampirisi, Ar. Ajeti, Ceccherini, Martella (71. Nalini) – Rohdén, Barberis, Mandragora, Stoian (71. Faraoni) – Tumminello (4. Tochukwu Nwankwo), Trotta.
Orsato D.
Stadio Ezio Scida
Benevento
Belec – Gravillon (63. Letizia), Venuti, A. Costa (C), Di Chiara – C. Lombardi, Memušaj, Cataldi, Lazaar (53. Parigini) – Coda (59. Viola), Puşcaş.
Brignoli – Armenteros, Del Pinto, Gyamfi, Chibsah, Letizia, Parigini, Viola.

Děkuji vám za pozornost, dnešním utkáním vás provázel Ondřej Zoubek a já doufám, že se vám přenos líbil. Budu se těšit příště u dalšího utkání.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 18:16. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:12.
Utkání je u konce. Zápas, který byl jasně záchranářský nakonec docela jasně ovládlo FC Crotone. Poráží svého soka, kterého ukoval na poslední pozici tabulky, 2:0, a to zásluhou Rolanda Mandragora a Marcusa Rohdéna.
90+4'
90+3'
Opravdu nic nenasvědčuje tomu, že by se Benevento ještě pokusilo o nějaký zázračný obrat, jejich akce nemají příliš gólové parametry.
90+1'
Nastavovat se budou hned čtyři minuty, toto číslo se dalo vzhledem k průběhu utkání očekávat.
90'
Faul Di Chiara, který pramení víceméně z frustrace.
88'
Crotone už se staví do pozice týmu, který zdržuje hru, to je ale v jeho situaci pochopitelné.
87'
Benevento mělo k dispozici dva rohy, při jednom se k zakončení dostal Memušaj, do brány ale nezamířil.
85'
Obrovská smůla pro hosty, kteří se tak mohly vrátit do hry, nicméně Viola nastřelil tyč.
84'
Penalta! Je nařízen pokutový kop proti domácímu Crotone.
Sudí nakonec celou situaci přehodnocuje, resp. se jde podívat na video.
Svůj verdikt potvrdil, Viola si staví míč na penaltový puntík!
83'
Costa je v soubojích s Nwankwem hodně důrazný, myslím, že tento zápas je tak nějak charakteristický touto dvojicí, která nevynechá opravdu jediný souboj.
81'
Cordaz teď dal jasně najevo svým spoluhráčům, že musí přidat.
80'
Ofsajdové postavení, ve kterém se objevil Lombardi.
79'
Roh v podání hráčů v bílém byl neúspěšný. Kopnutý nebyl zle, což o to, celou situaci ale přerušil útočný faul.
78'
Domácí teď trochu polevili, měli by rozhodně přidat, pokud nechtějí, aby hosté průběh zápasu ještě zdramatizovali.
77'
Na silného forwarda domácích si naskočil Costa, který tvrdě fauloval.
75'
Na hřišti znovu skončil Mandragora, řekl bych, že byl střídat, jenže domácí už mají všechny hráče vystřídané.
74'
Pokus o narážečku Letiziovi nevyšel, Benevento ale může pokračovat dál v útočení.
72'
Domácí se teď sami svým nedůrazným bráněním dostávají pod tlak, Benevento ale nedokáže vykouzlit nějakou finální přihrávku, dnes jsou zatím stále bez výraznější šance.
71'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Bruno Martella, přichází Andrea Nalini.
71'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Marco Davide Faraoni.
71'
Konečně se nám ukázali i hosté, po centru Pariginiho zakončoval hlavičkou Puscas, z malého vápna minul.
70'
Na trávníku zůstal ležet Mandragora, kterého při skluzu nešetrně zasáhl kopačkou jeho sok, vše se ale vyřešilo bez větších komplikací.
69'
Nwankwo nezvolil dobré řešení při příležitosti rychlého protiútoku, proto může ve svém snažení pokračovat hostující celek.
68'
No, příležitost to zajisté byla, to by ale nesměli hosté zahrát tento roh takhle bídně.
67'
Benevento dostane prostor k zahrávání rohového kopu, to je šance na zdramatizování utkání.
66'
Ofsajdové postavení Nwankwa bylo správně odhaleno.
65'
Hodně bojovný fotbal je teď k vidění na Stadio Ezio Scida, k zakončení se ale Puscas nedostal.
64'
A hra může pokračovat, o penaltu si žádali hosté, sudí ale jejich přání nevyslyšel.
63'
Nešlo to jinak, Gravillon utrpěl nějaké zranění, které bohužel nešlo na první pohled příliš identifikovat. Nahradit ho musí Letizia.
61'
Na hřišti zůstal ležet Gravillon, kterému museli být zavolání kluboví lékaři.
60'
Benevento se pokusilo o rychlou odpověď, jenže centry jen proletěly vápnem.
59'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Massimo Coda, přichází Nicolas Viola.
58'
Crotone právě vstřelilo branku!
Toto byla fotbalová paráda! Na levém křídle odcentroval Stoian do vápna nabíhajícímu Trottovi, který nedokázal zkrotit míč a putoval s ním mimo střelecký úhel. Jenže si v ten pravý okamžik vše rozmyslel a patičkou poslal míč na penaltu nabíhajícímu MARCUSU ROHDÉNOVI, který si vybral střelu k tyči a zvyšuje na 2:0!
57'
Hosté možná trochu přeskupili řady, při zakládání útoku zůstávají pouze ve třech vzadu, předtím utvářeli klasický oblouk ve čtyřčlenné obraně.
56'
Benevento přece jen trochu přidalo na tempu, v prvním poločase působili jeho hráči strašně utrápeným dojmem, teď mají alespoň náznaky šancí.
55'
Musím říct, že mě Nwankwo opravdu překvapil, nikterak nepřeji Tumminellovi jeho zranění, to ani náhodou, ale trenér se s nasazením místo zraněného forwarda s Nwankwem opravdu trefil, hraje skutečně skvěle.
53'
Střídání v týmu Benevento Calcio: ze hřiště odchází Achraf Lazaar, přichází Vittorio Parigini.
53'
Na druhé straně znovu úřadoval Nwankwo, který si navedl míč na střelu velice podobně jako Coda, jeho střela zpoza vápna minula branku.
52'
Benevento o poločasové přestávce přece jen trochu ožilo. Teď zachoval chladnou hlavu Coda a obelstil svého stážce, jenže na hranici vápna střílel z velkého záklonu a tak nemohl jeho pokus dopadnout jinak než přestřelením branky.
50'
Stoian to Nwankwem udělali opravdu parádně, nechybělo moc, aby se tento vytáhlý útočník dokázal popasovat se složitou situací a míč nakroutil do brány, nakonec ale přestřelil.
49'
Puscas se hnal s míčem přes dva obránce, dokonce to vypadalo, že se mu celá akce podaří, vlastně až do chvíle, než narazil na Ajetiho, který ho vytlačil mimo střelecký úhel a sebral mu míč. Za tento počin si vysloužil potlesk tribun.
48'
Lombardi chtěl rychle využít zaváhání rumunského forwarda, jenže se jeho spoluhráč nacházel v ofsajdu.
47'
Stoian čaroval s míčem tak dlouho, až se nakonec do něj zamotal a o něj přišel.
46'
Oba týmy nastoupily do druhého poločasu bez změn v sestavě, a tak může rozehrát Nwankwo akci domácích.
46'
Poločas máme u konce a jednoznačně můžeme říct, že Crotone vede zaslouženě. Prvně měl několik šancí Trotta, síť ale napnul až Rolando Mandragora, který vypálil z dobrých 20 metrů opravdu krásně.
45+2'
45+2'
Crotone obdržená branka rozhodně nějak nenakopla, nebo spíš možná nakopla, v jejich útočném snažení to ale není moc vidět.
45+1'
Sudí bude nastavovat dvě minuty.
45'
Costa to má s Nwankwem opravdu dost složité, ten uhraje dost těžkých míčů a nakonec se nechá faulovat, resp. si dokáže faul vykoledovat.
43'
ROLANDO MANDRAGORA se vypořádal s pořádně nepříjemnou přihrávkou od Stoiana po svém. Prostě si míč jedním dotekem zpracoval a druhým napálil míč na bránu, možná ani sám nevěřil, že míč poputuje až do sítě!
43'
Faul Puscase zastavuje jakékoliv útočné snažení hostů.
42'
Překvapivě teď sudíé ukázal na autové vhazování ve prospěch Beneventa, konkrétně Venuttiho, který tomu možná sám nevěřil.
40'
Znovu můžeme sledovat obrázek, který tu byl již poněkolikáté. Postupný útok od obrany domácích, následně tvrdá přihrávka na Nwankwa, kterému se povedlo udržet míč na své kopačce, co pak ale dál s míčem udělat nevěděl.
39'
Velké šance jsme zatím viděli spíše v úvodu utkání, teď se Crotone nedaří dostat do zakončení. To stejně tuplovaně můžeme tvrdit o Beneventu Calcio.
37'
A to nebyl vůbec marný pokus, centr letěl přímo do brány Belece, který to měl v souboji s Nwankwem pořádně složité, míč ale dokázal dostat mimo tři tyče.
36'
Pro Crotone bude k dispozici volný kop, dá se očekávat centrovaný míč do vápna.
35'
Crotone obléhá vápno svého soka, stále se mu ale nedaří přesný centr nebo finální přihrávka do výhodné pozice.
34'
A Gravillon znovu na trávníku a znovu při souboji s Nwankwem, tentokrát vše bylo v rámci pravidel.
33'
No a tento nigerijský útočník si připíše do své kolonky další faul, Gravillon mu vběhl do cesty a sám Nwankwo už nestačil svůj pohyb zabrzdit.
32'
Nwankwo při souboji s Venutim byl až příliš aktivní a přišlápl svému sokovi kotník.
31'
Můžu s čistým svědomím říct, že rozhodně nesledujeme fotbal nízké kvality. Minimálně aktivní Crotone se prezentuje velice sympaticky.
29'
Sám Rohdén posílal míč do vápna na vysokého Nwankwa, který už už číhal na hlavičku, to by ale centr musel letět jinak než na tribunu za brankou Belece.
28'
Fanoušci Crotone jsou pořádně slyšet, ženou své hráče do další útočné akce, kterou táhne Rohden.
27'
Rohdén po pěkném tažení středem hřiště nedokázal svou kopačku sklopit tak, aby jeho střela neletěla mimo bránu.
26'
Crotone může být rádo, že špatné zpracování Barberise nevyužil Coda k prostrčení míče na Puscase, ten by šel totiž už úplně sám.
25'
Benevento, které je poslední v tabulce, a já musím říct, že pro mě trochu překvapivě, zatím rozhodně nepředvádí výkon hodný celku, který se chce zachránit.
24'
Cataldi zahrál zřejmě nacvičený signál, který ale hostů, vůbec nevyšel a do brejku se hnali domácí! Po pěkném přenesení hry od Nwankwa se míč znovu snesl k Trottovi, který už byl na malém vápně, i když z velkého úhlu, zpětnou přihrávku vystihl Di Chiara.
23'
A další faul, tentokrát se o něj postaral Barberis. Benevento může zahrávat volný kop sice z velké vzdálenosti, na centr do vápna to ale jistě je.
22'
Teď jednu takovou nepřesnost omluvil Stoian, který fauloval při presinku Codu.
21'
Hosté se zatím vůbec nedokázali dostat do kloudnější akce, neustále ztrácí míče hned při zakládání útoku.
20'
Další útok Crotone, tentokrát do vápna míč dostal Sampirisi, vysoký Nwankwo se k míči nedostal. Tak trochu i díky Costovi, který ho mermomocí držel.
19'
Domácí žádali standardní situaci z velmi výhodné pozice, ale sudí Orsato byl neoblomný.
18'
Kamery si teď vybraly Trottu, hráče, který zahodil minimálně jednu tutovou šanci a ta druhá měla taktéž gólové predispozice.
17'
Centr, který letěl do malého vápna, po nacvičeném signálu, nebyl vůbec marný. Proti zakončení hostí byl ale Ajeti, který míč odvrátil do bezpečí. Pokračovat může Lazaar autovým vhazováním.
16'
Domácí jsou podle sázkových kanceláří favoritem, no a co si budeme povídat, rozhodně měli k otevření skóre blíž, než Benevento. Ti teď ale mají možnost rohového kopu.
15'
Na dlouhý nákop od Belece si naskočil Puscas, míč ale nevybojoval do moci hráčů v bílém a hrát proto znovu mohou domácí.
14'
Z rohového kopu byl jen útočný faul, což zajisté nebylo to, co měli domácí v plánu.
13'
Stoian vedl míč po pravém křídle a šajtlí se pokoušel nejspíš střílet nebo hledat na zadní tyči Nwankwa, jenže jeho pokus zblokoval obránce v malém vápně na roh.
12'
Další pěkná akce, jenže na její konci byl znovu Belec, který vychytal přízemní střelu Trotty z velkého vápna. Toto ale jsou situace, které volají po brance.
11'
Po narážečce na hranici vápna střílel Stoian z takových 30 metrů, bránu ale úplně minul.
10'
Crotone ožilo a může pokračovat v zakládání dalších útoků.
9'
Neuvěřitelné, co teď zahodil Trotta! Prvně se proti střele jeho spoluhráče doslova blýskl Belec, který byl tam, kde měl být, nicméně míč se odrazil ke zcela volnému Trottovi, který si mohl vybrat, kam míč uklidí – jenže bránu netrefil. Trestuhodné.
8'
A další zakončení hostů, kteří hrají na branku, za kterým je jejich kotel. Tentokrát se Coda dostal k hlavičce téměř na malém vápně, centr byl ale příliš tvrdý na to, aby dokázal tento forward s míčem něco udělat.
7'
Coda se rval s Ajetim a Ceccherinim o míč, ti mu ho ale za žádnou cenu nechtěli darovat.
6'
První zakončení na branku domácích. Na pěkný centr Lombardiho si naběhl Lazaar, který trochu neobvykle na jeho vkus zakončil hlavou, bránu minul, ale vzrušení na tribuně zajisté proběhlo.
5'
Martella bude tím, kdo vhodí míč do hřiště a snad nám začne tu fotbalovější pasáž dnešního utkání.
4'
Nepříjemný obrázek, Tumminello se vrátil na hřiště, jenže rychle se povalil znovu na trávník, sklízí potlesk fanoušků, místo něj na hřiště přichází Nwankwo.
3'
Tumminello je za postranní čarou ošetřován a jeho návrat na trávník je nejistý. Jeho spoluhráči se snaží o poklidné založení útoku na své polovině hřiště.
2'
Hosté se uvedli úvodním nákopem, který nenašel svého adresáta, místo toho mohli hrát domácí, jenže prudký míč na Tumminella neprošel. Ten místo toho je na zemi a drží se za koleno, museli pro něj dojít kluboví lékaři.
1'
Velice důležité utkání pro oba celky právě začalo. Rozehrávku obstaral Puscas.
1'
-1'
Domácí nastoupí v klasické modro-červené kombinaci, hosté dojeli v bílém.
Vítám vás u dnešního utkání, kterým vás bude provázet Ondřej Zoubek.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ar. Ajeti, Ceccherini, Martella – Rohdén, Barberis, Mandragora, Stoian – Tumminello, Trotta.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Cabrera, Crociata, Faraoni, Izco, Kragl, Nalini, Pavlović, Romero, Simic, Tochukwu Nwankwo.

Benevento Calcio: Belec – Gravillon, Venuti, A. Costa (C), Di Chiara – C. Lombardi, Memušaj, Cataldi, Lazaar – Coda, Puşcaş.
Náhradníci: Brignoli – Armenteros, Del Pinto, Gyamfi, Chibsah, Letizia, Parigini, Viola..
Benevento Calcio
Hrozivý start sezony zažívají hráči Beneventa Calcio, po úvodním sympatickém výkonu se Sampdorii, kde sice prohráli, ale zanechali na hřišti opravdu vše, přišla další serie proher. Zápasová bilance 0-0-5 a děsivé skóre 1:14 nemůže řadit tento tým nikam jinam, než na samotný chvost tabulky.
K poslednímu místu rozhodně nepřispěly dvě poslední prohry, které vzbudily mnoho emocí. AS Řím v posledním utkání vyprášila Benevento 4:0, o týden dříve vše dopadlo ještě hůř, to když si Neapol připsal jednoduchou výhru dokonce 6:0!
Dokáže Benevento Calcio přerušit serii proher a odrazit se tak od dna tabulky?
FC Crotone
Italský celek jistojistě trápí 19. pozice v tabulce, tudíž předposlední. Jeho bilance je 0-1-4, což je dosti hrozivé. Ještě více zhrození pro fanoušky Crotone je skóre jeho týmu 1:11.
Samotné skóre rozhodně nevylepšilo poslední utkání, protože v zápase s Atalantou 5:1.
Určitě cílem všech v týmu je záchrana v nejvyšší soutěží, a krok k ní mohou udělat vítězstvím nad posledním celkem tabulky – Beneventem Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62