Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Fiorentina - 29. října 2017   15:00

Crotone
17' Budimir (Trotta) • 19' Trotta
2:1
(2:1)
Fiorentina
44' Benassi  (Chiesa)
Crotone
Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, Simic, Pavlović – Stoian (68. Rohdén), Barberis, Mandragora, Nalini – Budimir (79. Tochukwu Nwankwo), Trotta (87. Ar. Ajeti).
Maresca – Manganelli, Peretti
Stadio Ezio Scida (Crotone)
Fiorentina
Sportiello – Laurini (65. Babacar), Ge. Pezzella, Astori (C), Biraghi (46. Bastiao Dias) – Veretout, Badelj – Chiesa, Benassi, Eysseric (46. Olivera) – Simeone.

Pro dnešek vše, děkuji za pozornost a hezký zbytek dne!
Ve druhém poločase už branka nepadla. Hostům nějak výrazně nepomohl střídající Babacar, který je nedávno spasil v souboji proti Beneventu. Útočník mužstva v bílém celkem hodně fauloval, pomáhal si až příliš rukama a i díky tomu nechala Fiorentina na stadionu Crotone všechny tři body.

Domácí tým rozhodl o své výhře když mezi 17. – 19. minutou vsítil dvě trefy Budimirem a Trottou. Crotone hrálo především kolektivně, to hosté se občas zachovali tak trošku jako sobci a také na to doplatili.
90+5'
90+5'
Dlouhý balon propadl hodně vedle levé tyče a Cordaz by měl vykopávat.
90+4'
Barberis nabídl bolestivou grimasu po souboji s Oliverou. Vhazovat však bude hostující celek z pravé strany.
90+4'
Benassi rozehrál nakrátko roh z pravé strany, ale k centru před Cordaze nedošlo.
90+3'
Tentokráte Simeone ochotně padl v souboji s Ceccherinim ve vápně, ale ani nyní se penalta nepíská.
90+3'
Cordaz vykopával, ale domácí přišli o balon a kontr hostů začíná u Olivery.
90+2'
Hostující hráči se sesypali na rozhodčího, protože po pádu jednoho z hostujících hráčů v souboji s Rohdénem neodpískal penaltu. Nutno podotknout, že hráč Fiorentiny simuloval.
90+2'
Olivera posunul míč do ohně z hranice vápna. Posléze nevystřelil z levé strany Babacar.
90+1'
Dlouhý aut z pravé strany doletěl na kopačku Simeoneho, ten otřel balon o Cechheriniho, ale Cordaz nezasahoval.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují!
90'
Veretout obešel Barberise, následná snaha hostů po pravé straně bude pokračovat rohem.
90'
Veretout kombinoval na levé straně, poté se hra dostala na pravé křídlo, kde nejspíše Pezzella donutil Cordaze k jednoduchému zákroku.
89'
Olivera vhazoval z levé strany pod sebe na Astoriho a hosté už nemají moc času.
89'
Olivera naservíroval míč hlavou z levé strany do vápna, tam šel k zemi Chiesa, je ovšem pískáno proti hostům.
88'
Následoval dlouhý míč na pravou stranu, kde Tochukwmu Nwankwo fauloval na hranici vápna Astoriho.
88'
Zřejmě Babacar fauloval a Simic samozřejmě s rozehrávkou z pravé strany nebude nikam pospíchat.
88'
Domácí celek vyčerpal poslední možnost střídání.
87'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Arlind Ajeti.
87'
Souhra hostů skončila na levé straně střelou Babacara, kterou dle všeho netečoval Samprisi, míč šel do boční sítě.
86'
Diasova ztráta na pravé straně přiblížila Crotone ke třem bodům.
86'
Rohdén má za sebou neúspěšný souboj jeden na jednoho na pravé straně a hosté můžou kombinovat na polovině hřiště.
85'
První fáze domácího útoku byla výborná. Ale Trotta nebyl faulovaný, následovalo zakončení z levé strany křížem vedle pravé tyče.
84'
Centr Badelja z pravé strany pravačkou na zadní tyč nebyl čistý, tam byl faulovaný Rohdén.
84'
Pavlovič napálil míč z levé strany někam na polovinu hřiště, hostům poté musel pomoci Sportiello.
84'
Možná taktický faul domácího hráče zbrzdil akci hostů na polovině hrací plochy.
83'
Mandragora převzal pas na levé straně, ale poté byl pokrytý na hranici vápna. Simeone může tím pádem kontrovat.
82'
Po dobré práci Olivery na polovině hřiště právě tento hráč vhazoval z levé strany, ale Fiorentina si vůbec nerozuměla až byl Ceccherini faulovaný Babacarem.
82'
Pomezní sudí viděl hráče domácích na levé straně v ofsajdu, takže veškeré šance Crotone na třetí gól jsou pryč.
81'
Následuje útočný faul Diase, který se musí vrátit do obrany.
81'
Domácí celek ucpal při útoku domácích po pravé straně přední tyč, je tady další autové vhazování pro mužstvo v bílém.
81'
Po sérii nepřesností na obou stranách vhazovali hosté z pravé strany, ale v útočné fázi nic nepředvedli.
80'
Útočný faul Babacara daruje domácím na pár sekund klid.
79'
Další centr levačkou, ale jeden z domácích hráčů neměl dobrý první dotek s míčem před Sportiellem.
79'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
78'
Badelj fauloval v souboji jeden na jednoho.
77'
Budimir se snažil napadat na polovině hřiště. Ale stejně útočili hosté, při centru z pravé strany si seběhl na přední tyč Simeone a zakončil hlavou vedle bližší brankové konstrukce.
77'
Astori nenašel Oliveru na levé straně, domácí bek odklidil míč na autové vhazování pro hosty.
77'
Jeden z domácích hráčů presoval, ale neměl šanci na úspěch. Poté zahrál tak trošku divadlo na hranici vápna Babacar, ale sudí mu na to neskočil.
76'
Hostující stoper hrál dozadu na Spotiella, následně na levé straně zasáhl výborně Mandragora.
76'
Cordaz dostal kartu zřejmě za zdržování hry.
75'
Trottovi na levé straně se nepodařilo posunut míč špičkou kopačky ke spoluhráči. Domácí přežili centr Olivery z levé strany, po souboji s protihráčem zůstal na hřišti ležet Benassi.
74'
Následovala rozehrávka v podání Astoriho na polovině hřiště nakrátko, posléze jsme sledovali ztrátu hostů na pravé straně. Takže domácí mužstvo vhazuje.
73'
Simic se vysunul z obrany a fauloval Babacara v době, kdy hostující hráč byl na levé straně. Sudí musí situaci uklidnit a udělit oběma hráčům kartu.
72'
Babacar byl v souboji s Ceccherinim v ofsajdu a domácí celek se tak může uklidnit.
72'
Budimir se zapojil do bránění na polovině hřiště, Olivera nic nevymyslel na levé straně, a tak pokračuje Veretout.
72'
Centr levačkou směřoval na přední tyč, hostující celek poté může kontrovat Oliverou po levé straně.
71'
Astori se pošťuchoval se svým protihráčem na hranici vápna, standardní situace se opakuje.
71'
Tam také došlo k faulu Pezzelly, z čehož plyne standardní situace pro Crotone, kdy ve zdi je Dias.
70'
Sudí Maresca cosi vysvětloval Cordazovi. Následně už se hrálo a útočil domácí celek po levé straně.
69'
Tím pádem vykopával Cordaze, ale domácí celek nepřešel do nebezpečné zóny pro soupeře. Následovala však ztráta Chiesy proti bránícímu Sampirisimu z pohledu hostujícího hráče z levé strany.
69'
Astori byl volný na levé straně, a tak dostal nahrávku. Domácí obrana odehrála dlouhý balon do bezpečí. Posléze zakončoval Dias razantně z pravé strany mimo tři tyče zřejmě pravou nohou.
68'
Simic nakopl míč na pravou stranu, ale tam Trotta fauloval, takže hrát budou hostující hráči.
68'
Domácí trenér uděloval své pokyny u pravé lajny svému svěřenci Barberisovi.
68'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Marcus Rohdén.
67'
Pezzella začal hostující akci. Na malém vápně se přes protihráče nedostal k zakončeín Babacar. Poté navíc přišel faul hostujícího stopera zezadu na hranici karty.
66'
Babacar faulovaný na polovině hřiště zřejmě Simicem, hosté rozehráli nakrátko přes Astoriho.
66'
Balon propadl na zadní tyč, kde levačka Chiesy namířila míč do břevna domácí svatyně přes bránícího Pavloviče.
65'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Vincent Laurini, přichází Khouma Babacar.
65'
Hostující kombinace po pravé straně skončila zákrokem Simice na přední tyči proti centru, kopat se bude roh.
65'
Trotta leží na hrací ploše, ale hosté i tak útočí po levé straně Oliverou.
64'
Badelj podržel míč na ose hřiště a nahrával na levou stranu Chiesovi, jehož razantní levačka pálila nad branku domácích.
63'
Hostující hráči oslovili Spotiella, ten jim balon vrátil. Astori nahrával na levou stranu Oliverovi, ale Fiorentina se nemůže dostat na polovinu Crotone.
63'
Simic rozehrál nakrátko z poloviny hřiště. Poté na hranici vápna spolupracoval Trotta s hráčem Crotone, ale bylo pískáno proti domácím.
62'
Chiesa fauloval Barberise. A za následné řeči dostává kartu.
62'
Veretout se dotkl balonu. Ale útočili domácí Nalinim. Následovala ovšem ztráta Crotone.
61'
Veretout si zahrál na levé straně, stejně tak Dias. Hostující kombinace pokračovala u Olivery, vše ukončil nepřesnými nůžkami vedle pravé tyče z vápna soupeře Simeone.
60'
Oliverův centr levačkou byl zablokovaný, Fiorentina byla poté vyhnaná až ke Sportiellovi.
60'
Po stříleném centru Simoneho na přední tyč se bude kopat roh z levé strany.
59'
Olivera přichystal pozici pro centr spoluhráče na zadní tyč. Tam poté Mandragora odvrátil nebezpečí, ale Naliniho faul znamená, že host budou kopat zkrácený rohový kop z levé strany, ve zdi je Stoian.
58'
Barberis držel Benassiho a schyluje se ke standardní situaci hostů z pravé strany.
57'
Pravačka Cordaze poslala míč na pravou stranu. Ale hosté mohli útočit, jenže Simic výborně vstoupil z obrany. I tak vhazuje Laurini z vlastní poloviny.
57'
Veretout přihrával po levé straně. Hostující ťukec skončil tím, že si Olivera stoupl do těsného ofsajdu na křídle.
56'
Simic překazil hostům šanci. Následně Crotone hrozilo levačkou Mandragory z levé strany doprostřed branky ke Sportiellovi.
55'
Olivera neměl prostor na zrychlení hry po levé straně. Hosté sáhli ke kombinaci na polovině hřiště, načež Samprisi na pozici pravého beka rozhodl o tom, že Cordaz bude pokračovat.
55'
Benassi absolvoval hlavičkový souboj na levé straně, poté pokračoval na křídle Olivera.
54'
Domácí hráč sklepl balon pro Trottu, ten nahrával po pravé straně na Naliniho. Domácí kombinace skončila soubojem na malém vápně, ze kterého Crotone nezískal ani roh. Sportiello bude vykopávat od vlastní branky.
53'
Střela Simeoneho ze střední vzdálenosti nebyla vůbec přesná. Crotone následně ztratilo míč na polovině hřiště, ale balon soupeře poslal Cecherini do náruče Cordaze.
53'
Budimir vyhrál hlavu na polovině hostů, ale poté, co převzal balon Nalini, tak se druhý jmenovaný hráč dopustil útočného faulu.
52'
Stoian a ještě jeden domácí hráč byli ve zdi. Následně Olivera přichystal balon pro standardní situaci Veretouta zahranou levou, jednalo se o přetažený centr na zadní tyč, který domácí obrana zlikvidovala.
51'
Hostující celek řešil jednoduše přechodovu fázi po levé straně až Simič šlapákem fauloval Benassiho.
50'
Veretout si zahrál na levé straně, poté mu pomohl Olivera. Cordaz naprosto bez problémů chytá střelu ze střední vzdálenosti doprostřed branky.
49'
Hostující celek nechal na zadní tyči zcela volného Budimira, který hlavou z těžké pozice takovou polorybičkou minul branku soupeře.
49'
Budimir faulovaný při útoku po levé straně Pezzellou a je tak trošku s podivem, že z toho není karta.
48'
Barberis přihrál dozadu z poloviny hřiště, tam domácí hráči udělali chybu v rozehrávce, tu ovšem napravili i díky Budimirovi na levé straně.
48'
Hosté rozehráli nakrátko Badeljem. Načež se domácí celek bránil centru Olivery z levé strany, ten šel ovšem do levé nohy do náruče Cordaze na malém vápně.
47'
Hostující celek si v klidu vyměňoval balon. Následně Budimir podrazil Vertouta na polovině hrací plochy a dostává kartu.
46'
Veretout prohrál souboj jeden na jednoho, ale Budimir pomohl hostům přestupkem na pravé straně.
46'
Před Nalinim odhlavičkoval míč soupeř. Hra je poté zastavena, protože Olivera fauloval na polovině hřiště Budimira.
46'
Crotone jako první bude útočit ve druhém poločase.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Maximiliano Olivera.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Gil Bastiao Dias.
46'
Fiorentina si dlouho nemohla vypracovat větší šanci, ale i tak nakonec snížila Benassim k levé tyči. Hosté měli v prvním poločase balon více na svých kopačkách, ale více vyložených šancí měli spíše domácí. Ti šli do vedení 2:0, díky Budimirovi a Trottovi, když oba hráči zakončili k tyči. Především Trottovi naprosto školáckou chybou v rozehrávce namazal kapitán hostů Astori.
45+2'
45+1'
Jeden z hostujících hráčů nezakončil ve skluzu při centru z pravé strany mimo tři tyče a Cordaz bude vykopávat.
45+1'
Laurini vhodil míč z pravé strany pod sebe na nohu Pezzelly a hosté mají i s Benassim na pravé straně ještě jednu šanci.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Pavlovič byl tím, kdo vhazoval z levé strany přes Chiesu. Ale poté měl Stoian k balonu daleko.
44'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Laurini centroval z pravé strany, Chiesa přiťukl balon MARCU BENASSIMU a ten pravačkou poslal míč po zemi k levé tyči mimo dosah Cordaze.
44'
Domácí celek vytáhl presink proti Spotriellovi. Ale hosté i tak útočili, jenže Ceccherini přetlačil Simeoneho.
43'
Bennasi nahrával křížem na levou stranu, ale tam domácí hráči včas přistupovali k soupeřům. Byla z toho pouze střela Chiesy po zemi celkem hodně vedle levé tyče přes bránícího Mandragoru.
42'
Velice špatná myšlenka hostujícího hráče středem hřiště dala šanci domácím. Poté ovšem drží balon na pravé straně Laurini.
41'
Domácí celek kombinoval na polovině hřiště i s Barbezisem, poté centr z pravé strany snadno chytil Spotiello.
41'
Při následném rohu si vyskočil na malém vápně Sportiello a hosté ještě budou útočit na Cordaze.
41'
Krásná rána Pavloviče pravačkou letěla pod břevno, ale Sportiello teď podržel rukama hostující celek.
40'
Astori dostává kartu za držení Trotty zhruba třicet metrů od hostující branky.
39'
Benassi pokrytý obránci, takže pro balon si na hranici vápna seběhl Cordaz a právě on rozehraje domácí kontr.
39'
Autové vhazování domácích z pravé strany z poloviny hostů mělo délku, ale Fiorentina se snadno ubránilo a může kontrovat Pezzellou.
38'
Trotta hrál na levé straně s velkým nasazením, ale domácím to nebylo nic platné. Platnější byl následný zákrok jednoho z hráčů Crotone třicet metrů před brankou Cordaze.
37'
Pezzella byl součástí hostující kombinace na polovině hřiště, poté předvedl skvělý obranný zákrok Simic.
36'
Nalini odehrál míč před Eyssericem na polovině hřiště na pravou straun. Následně domácím nevyšla ideálně přechodová fáze.
36'
Pezzella to zkusil sám, nepřihrával Laurinimu. Následně pokračoval po pravé straně Eysseric, ale hosté byli nuloví v útočné fázi.
35'
Hlavičkový souboj sice vyhrál domácí hráč, ale následně byl faulovaný Benassi, takže balon budou mít hosté.
35'
Faul Naliniho po ztrátě míče v souboji s Astorim dává hostům rozehrávku z vlastní poloviny, Simeone se hlásí o balon, který pošle do hry Sportiello.
34'
Chiesa uháněl po pravé straně, ale jeho centr levačkou byl odvrácen. Poté fauloval Pezzella zezadu Budimira, což se domácím hodí.
33'
Vše je v pořádku, jeden z domácích hráčů může klidně poslat balon až před Sportiella, jedná se o Simice.
33'
Budimir poslal důrazem Pezzellu na vlastní polovině k zemi, ten poté leží na trávníku.
32'
Zápas pokračoval hostující rozehrávkou nakrátko, Laurini na pravé straně nezrychlil hru, ale přihrál pod sebe na Pezzellu.
32'
Levé koleno trápí Veretouta. Ten už je ovšem na nohou, kulhá. Tak uvidíme, jestli es vrátí na hřiště.
31'
Veretout zůstal ležet na hrací ploše a bude muset být ošetřený.
31'
Rychlý kontr domácích skončil ztrátou Stoiana na levé straně, poté ovšem Simic zasáhl skluzem proti soupeři na levém křídle.
30'
Hostující celek si vyměnil sérii krátkých přihrávek zhruba na polovině hřiště. Následně Laurini nahrával spoluhráči, ale ten dlouhým balonem jen pozdravil Cordaze.
29'
Od Chiesy šel balon do zámezí. Takže Crotone vhazovalo z levé strany Pavlovičem, ale poté nikdo z domácích hráčů nevystřelil až pokus z velké dálky chytil snadno Sportiello.
29'
Ceccherini se neprosadil po levé straně přes Benassiho, i tak mají domácí hráči alespoň autové vhazování pro Pavloviče.
28'
Simeone zakončoval po souboji s Mandragorou a Simicem pravačkou z pravé strany z otočky doprostřed branky, kde donutil Cordaze k zásahu rukama.
28'
Výkop Sportiella spadl na pravou stranu, tam také vhazoval z poloviny hrací plochy Laurini pod sebe na svého kolegu z obrany.
27'
Budimir sklepl míč na pravou stranu, ale poté byl obsazený na malém vápně. Vše vyřešil Pavlovič z dvaceti metrů střelou nad branku hostů.
27'
Barberis se nabízel spoluhráči při autovém vhazování z pravé strany, poté začne domácí útok u Cordaze.
26'
Po přiťuknutí Biraghiho jsme viděli centr pravačkou na přední tyč, kde čekal domácí hráč, aby poslal míč hlavou pryč z vápna.
26'
Stoian si dal pozor, aby Chiesu nepodrazil. Hosté i tak budou mít roh z pravé strany.
25'
Badelj rozehrál nakrátko s Laurinim. Následovala akce po levé straně, kdy Veretout centroval levačkou pouze na hlavu Ceccheriniho.
24'
Chiesa máchal rukama na pravé straně na polovině hřiště, byl celkem frustrovaný. Nakonec je odpískaný faul na Lauriniho.
24'
Trotta hlavičkoval po centru z pravé strany ze středu z druhé vlny nad branku hostů a míč si tak vezme Sportiello.
23'
Barberis předskočil balon, poté přišel centr levačkou do ohně, kde Sportiello bez problémů chytil zakončení hlavou zřejmě od Ceccheriniho.
22'
Budimir byl při chuti, ale Stoian z toho na levé straně nevytěžil vůbec nic. Poté ovšem právě Sotian byl faulovaný, když Laurini šlapákem daroval soupeři standardní situaci.
22'
Výkop Cordaze směřoval na osu hřiště, dobrou práci odvedl v obraně Biragi a hosté i díky němu vhazují z levé strany.
21'
Astori neodstavil protihráče od balonu, ale centr domácího hráče z pravé strany nezaměstnal Sportiella.
20'
Simeone hledal z první na pravé straně svého spoluhráče na malém vápně, ale ten na balon ve skluzu před Cordazem nedosáhl.
20'
Nalini výrazně pomohl domácím v obraně, poté už měl Cordaz poměrně jednoduchou práci proti sražené střele doprostřed branky Crotone.
19'
Crotone právě vstřelilo branku!
Obrovská chyba hostů v rozehrávce. Je to 2:0. Astori udělal školáckou chybu jak někde od začátku. MARCELLO TROTTA běžel sám na Sportiella a z pohybu umístil míč z osy hřiště levačkou k levé tyči přizemním pokusem.
17'
Outsider zápasu jde do vedení! Stoian pravačkou ze středu přetáhl hru na levou stranu. Tam Trotta odcentroval přes Lauriniho levou nohou na zadní tyč, kde míč po zemi dostal k pravé brankové konstrukci takovou střelou bez razance ANTE BUDIMIR.
16'
Zejména díky Mandragorovi uvidíme roh domácích z pravé strany.
16'
Jeden z hostujících hráčů na pravé straně předskočil Budimira. Ale i tak útočí domácí mužstvo po křídle, poté je pokrytý Stoian, ale balon je na noze hráče domácích.
15'
Po přetaženém centru z levé strany měl Pavlovič na zadní tyči situaci zcela pod kontrolou a pokračujeme výkopem Cordaze.
15'
Hosté se ale velice snadno dostali zpět na balon a kontr Fiorentiny jde přes levou stranu.
14'
Laurini si celkem pomáhal rukama v souboji se Stoianem, ale sudí Maresca nechal hru pokračovat. Pavlovič bude vhazovat z levé strany.
14'
Budimir byl obklíčený dvěma soupeři, ale Crotone i tak vhazuje z pravé strany z vlastní poloviny.
13'
Veretout si na levém křídle navedl křížem na levou nohu, ale razantní střelou minul vzdálenější tyč, Cordaz nemusel zasahovat.
12'
Hosté se díky důrazu v souboji se Stoianem ubránili. Načež nakopl balon po pravé straně Cordaz, sudí Maresca byl donucený odpískat faul Astoriho zřejmě proti Trottovi.
12'
Dlouhý balon po pravé straně odehrála domácí obrana pouze k Simeonemu. Na tahu bylo krátce mužstvo v bílém, ale nic zásadního se nestalo.
11'
Cordaz vykopl pravačkou, načež si Budimir nedovoleně pomohl rukama v souboji s obráncem, sudí Maresca odpískal domácímu hráči útočný faul.
11'
Benassiho individuální akce po pravé straně skončila zakončením vedle levé tyče a následovat bude měl odkop od branky Cordaze v podání domácího brankáře.
10'
Budimir presoval bez úspěchu, následně musel hrát na pravém obránci Simic, ale chybu v rozehrávce neudělal. Nicméně balon je momentálně na noze hostujícího stopera.
10'
Budimir si sbíhal na levou stranu. Poté ovšem bude tvořit hru hostující celek proti bránícímu soupeři.
9'
Po rozehrávce nakrátko se neprosadil přes blok domácích Veretout, ani Chiesa, který zakončoval z levé strany po zemi vedle pravé tyče.
8'
Eyserric faulovaný Budimirem a je z toho zajímavá standardní situace pro hosty.
8'
Sportiello rozehrál nakrátko přes stopera, následně domácí celek vysunul svůj presink a Chiesa musel z pravé strany pomoci svému spoluhráči v první fázi útoku bílých.
7'
Hlavičkový souboj dopadl lépe pro Crotone, ale centr Stoiana z levé strany nebyl přesný, poté přišlo zakončení Sampirisiho mimo branku hostů a míč si bere Sportiello.
6'
Pravačka Sportiella vykopla balon na pravou stranu, kde Stoian prodloužil balon na soupeřovu nohu. Eyserric nebyl podražený, a tak razantní levačkou pálil Badelj z dvaceti metrů mimo tři tyče.
6'
Hezká střela levačkou v podání Pavloviče zaplula přes zeď vedle pravé tyče, Sportiello šel po balonu.
5'
Centr levačkou spadl na přední tyči, následně fauloval Badelj Stoiana a domácí celek bude zahrávat dobrou standardní situaci.
4'
Trotta se občerstvil, domácí kopou roh z pravé strany.
4'
Domácí celek vhazoval z pravé strany z poloviny hostů. Následně se hra přesunula na kopačku Stoiana, který nahrával na levou stranu, jenž centr domácího hráče byl přetažený.
3'
Hosté vhazovali z pravé strany na hranici vápno, posléze se dostal balon na kopačku Pezzelly, který hrál dozadu na jistotu na Sportiella.
3'
Ztráta Crotone na polovině soupeře, poté se Chiesa bavil se svým soupeřem, nicméně útočí dvojice Benassi – Chiesa.
2'
Pavlovič převzal nahrávku na levé straně, ale jeho protihráč Chiesa poslal míč na autové vhazování pro domácí.
1'
Míč letěl z kopačky Cordaze na levou stranu, po sérii soubojů nakonec získal balon Veretout na křídle.
1'
Laurini posunul balon po pravé straně na Simeoneho, ten máchá rukama, co to jde, ale právě on něho šel balon za brankovou čáru. Cordaz vykopává.
1'
Badelj a Simone měli výkop, hosté v prvním poločase zleva doprava.
1'
Mužstva nastupují na hřiště, hosté v bílém, domácí v modročerveném.

FC Crotone: Cordaz (C) – Sampirisi, Ceccherini, Simic, Pavlović – Stoian, Barberis, Mandragora, Nalini – Budimir, Trotta.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Rohdén, Romero, Izco, Suljić, Faraoni, Cabrera, Martella, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo.

ACF Fiorentina: Sportiello – Laurini, Ge. Pezzella, Astori (C), Biraghi – Veretout, Badelj – Chiesa, Benassi, Eysseric – Simeone.
Náhradníci: Cerofolini, Drągowski – Milenković, Ca. Sánchez, Hagi, Olivera, Cristóforo, Lo Faso, Bastiao Dias, Babacar, Hugo, Gaspar.

Rozhodčí: Maresca – Manganelli, Peretti.
ACF Fiorentina
Hostům by měl chybět pouze Ital Sapponara pro problémy s nohou. Fiorentina má zapsaných z deseti odehraných duelů celkem šestnáct bodů, což jí staví na sedmou pozici Serie A o bod za Sampdorii Janov.

V posledních zápasech favorit dnešního mače nejprve vyhrál na půdě nováčka italské ligy z Beneventa 3:0, soupeř měl především velké šance v prvním poločase, kdy nastřelil tyč. Ve druhém dějství ovšem přišel na trávník Babacar a zvedl hru Fiorentiny. Právě on a Thereau odsoudili aktuálně poslední celek Serie A k další prohře.

V týdnu poté přehrála Fiorentina doma Turín poměrem 3:0. Rozhodli o tom Benassi, Simeone a Babacar z pokutového kopu. V 73. minutě navíc Barreca vydal za podražení soupeře přímou červenou kartu a hostující mužstvo tím pádem dohrávalo o desíti.
FC Crotone
Domácí celek je dnes v pozici předzápasového outsidera. V týdnu prohrál v Římě na půdě slavnějšího AC poměrem 0:1, když soupeř vyhrál penaltou Perottiho z desáté minuty. Crotone hrálo na dva útočníky s rozestavením 4-4-2.

Outsider dnešního střetnutí je momentálně v tabulce Serie A na sedmnácté pozici (první nesestupové) se ziskem šesti bodů. Osmnáctá Verona je pouze o skóre horší.

Co se týče absencí, tak domácím by měl chybět zraněný Bulhar Tonev a Ital Tumminello pro problémy s kolenem. Otazník visí nad účastí Němce Kragla.

Za připomínku stojí také možná fakt, že nejlepší domácí střelec v nejvyšší italské soutěži nemá na svém kontě více než dva přesné zásahy.
Vzájemné zápasy z loňské sezony
Crotone – Fiorentina 0:1
Fiorentina – Crotone 1:1
Hezký večer všem fotbalovým fanouškům. Italská Serie nabízí od 15:00 zápas Crotone – Fiorentina. My se na něj zaměříme textovou podobou. Jste k němu všichni zváni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62