Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Neapol - 29. prosince 2017   20:45

0:1
(0:1)
Neapol
17' Hamšík  (Allan)
Crotone
Cordaz (C) – Faraoni (81. Romero), Simic (46. Sampirisi), Ceccherini, Martella – Rohdén, Barberis (73. Crociata), Mandragora – Trotta, Budimir, Stoian.
M. Mariani – P. De Meo, S. Longo
Stadio Ezio Scida (Crotone).
Neapol
Reina – Ch. Maggio, Albiol, Koulibaly, Hysaj – Allan, Jorginho (77. Diawara), Hamšík (C) – Callejón, D. Mertens (89. Rog), L. Insigne (67. P. Zieliński).

Dámy a pánové, tohle byl můj poslední komentovaný on-line přenos v tomto roce. Děkuji vám za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a v novém roce 2018 jen a jen to dobré.

Mějte se krásně a na shledanou.
Druhá půle žádný gól nepřinesla. Šance k vidění byly a to na obou stranách, Reina tentokrát musel několikrát podržet svůj tým, avšak více práce měl rozhodně jeho protějšek, který však už také nekapituloval. Neapol tak své hubené vítězství ubránila a před Juventusem nyní drží čtyřbodový náskok.
90+5'
90+5'
Reina si pro daleký nákop doběhl až na hranici pokutového území, kde míč schoval do náruče. Následně je duel ukončen.
90+4'
Ceccherini po kontaktu s protihráčem upadl v pokutovém území, domácí se poté vehementně dožadovali penalty, ale tady to spíš vypadalo, že fauloval hráč Crotone.
90+3'
Reina musel vyběhnout z brány a míč odkopnout daleko do bezpečné vzdálenosti.
90+2'
Domácí neodkopli míč do bezpečí, následoval centr a poté hlavička zblízka v podání Callejóna, ovšem pouze do míst, kde stál připravený Cordaz.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Callejón byl nepříjemně udeřen do ramene a zůstává ležet na trávníku. Karta udělena není.
89'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Marko Rog.
88'
Výborný Cordaz, který jako správný kapitán podržel svůj tým. Nejprve bravurně vyrazil Diawarovu střelu do horní části brány a poté si stejně vedl i proti dorážce Callejóna z pravé strany. Obrovské šance Neapole tak zůstávají nevyužity.
87'
Domácí se na chvíli usadili před pokutovým územím hostů, po faulu se však musí stáhnout.
85'
Nyní faulovali hosté a rozehrávat bude Cordaz.
84'
Sám Mertens z přímého kopu trefil zeď, od které se míč odrazil mimo bránu. Následuje roh.
83'
Hosté si teď nerozuměli v útoku a míč poslali do autu. Rozhodčí však následně píská faul na Mertense, takže Neapol zůstane u balónu.
82'
Nakopnutý míč končí u Reiny, ten zdržuje hru.
81'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marco Davide Faraoni, přichází Aristóteles Romero.
80'
Hra je přerušena, Faraoni zřejmě chytil křeč do nohy.
77'
Trotta pálil z dálky ke vzdálenější tyči a Reina měl co dělat, aby balón vytěsnil do zámezí.
77'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Amadou Diawara.
75'
Mandragora to zkusil z velké dálky, mezi tři tyče vůbec nezamířil.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Andrea Barberis, přichází Giovanni Crociata.
71'
Callejón mířil hodně vysoko nad domácí svatyni.
70'
Faraoni se dopustil faulu a soupeř rozehraje přímý kop z levé strany.
69'
Balón končí až u Reiny, který jej odkopem posílá daleko od své brány.
68'
Další roh pro Neapol, už třináctý.
67'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Piotr Zieliński.
66'
Hamšíkova přihrávka před odkrytou bránu byla zblokována do zámezí.
65'
Po rohovém kopu hlavičkoval Callejón vysoko nad bránu.
64'
Domácí kapitán se zřejmě při zákroku zranil, hra je vinou jeho ošetřování přerušena.
63'
Dvakrát hosté zahrozili, nejprve Insigneho rána z dálky skončila na břevnu, poté si míč zpracoval na levačku Callejón a vystřelil k bližší tyči, v tomto případě už zasáhl Cordaz.
60'
Domácí se dostávali do velké šance, tu nevyužili, ale i kdyby ano, gól by pro ofsajd neplatil.
60'
Domácí po hodině hry rozehráli první roh, ale ten k šanci nevedl.
58'
Callejón dvakrát přihrával před bránu, ani v jednom případě se jeho spoluhráči k míči nedostali.
56'
Budimir příliš prudký pas nedostihl, rozehrávat bude Reina.
54'
Insigne střílel z levé strany ke vzdálenější tyči, tu minul asi o dva metry.
53'
První šance domácích v zápase, Stoian hezky prošel do dobré palebné pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti jen o kousek minula levou tyč soupeřovy brány. Nechybělo moc a bylo srovnáno.
51'
Žlutou kartu dostává Raúl Albiol (SSC Neapol).
50'
Mertens mířil hodně vysoko nad soupeřovu bránu.
49'
Málem se domácí dostali do šance, ale míče se v pokutovém území Neapole jako první zmocnili hosté.
47'
Ofsajd a v něm domácí tým.
46'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Stefan Simic, přichází Mario Sampirisi.
46'
Neapol roli velkého favorita zatím nepotvrzuje, do kabin odchází s hubeným vedením, které zařídil její kapitán Hamšík, poté ještě můžeme zmínit nevyužitý přímý kop Mertense a šanci Insigneho. Na druhou stranu si velice dobře hosté vedou v obraně, Reina se v první půli musel hodně nudit.
45+1'
45'
Míč končí na jejich polovině, hráči Neapole se už příliš nikam neženou.
44'
To hosté budou rozehrávat v pořadí už devátý roh.
43'
Domácí se na chvíli usadili v útoku, ale nevybojovali ani roh, Reina rozehraje od brány.
41'
Mertens mířil na vzdálenější stranu, bránu nakonec o kousek přestřelil. Velice slušný pokus hostujícího hráče.
40'
Jeho tým bude čelit nebezpečnému přímému kopu Neapole, Cordaz si staví zeď.
39'
Žlutou kartu dostává Federico Ceccherini (FC Crotone).
38'
Mertens netrefil míč ideálně a poslal jej nad domácí bránu.
37'
Insigne se dostal do další velké šance, ale nejen, že gól nedal, ještě se chytil do ofsajdové pasti.
36'
Domácí míč na hrací ploše neudrželi, soupeř rozehraje roh.
35'
Míč projel z pravé strany až k Insignemu, který na nic nečekal a z voleje pálil do horní části brány, avšak Cordaz výtečným zákrokem vytěsnil míč nad břevno.
34'
Domácí tým zastavuje ofsajd.
33'
Jeden z hráčů Neapole zblízka netrefil bránu a míč poslal pouze vysoko nad.
30'
Žlutou kartu dostává Jorginho (SSC Neapol).
29'
Reina trochu zariskoval při rozehrávce, Stoian se k míči nakonec nedostal.
29'
Další roh pro hostující tým.
28'
Nyní si pro míč doběhl Cordaz a ukryl jej do náruče. Nepříjemně se přitom srazil s Martellou, oba pokračují dál.
27'
Nebezpečný centr před bránu Crotone dokázali domácí v poslední chvíli odvrátit.
24'
Přihrávka z pravé strany projela kolem domácí brány, nikdo z hráčů v modrém dresu se však k míči nedostal.
22'
Reina zatím nemusel zasahovat proti jediné střele, nyní po malé domů pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
19'
Mertens mohl zvýšit na 2:0, Callejónova přihrávka však byla zblokována na rohový kop.
17'
Neapol právě vstřelila branku!
MAREK HAMŠÍK si vyměnil přihrávku se spoluhráčem a poté z levé strany zamířil ke vzdálenější tyči. Cordaz se po míči jen ohlédl.
16'
Druhý roh pro Neapol.
16'
Přihrávka před svatyni Crotone byla v poslední chvíli zblokována do zámezí.
15'
Domácí míč odvrátili, Callejón navíc poté fauloval.
14'
Hosté rozehrají první roh, po necelé čtvrt hodině hry.
12'
Mertens zkoušel střihnout před bránou soupeře nůžky, avšak do míče se netrefil.
10'
Zblokovaná Hamšíkova rána letí vysoko nad domácí svatyni.
9'
Před pokutovým územím Crotone upadl Mertens, hosté se hodně zlobili na hlavního arbitra, že neodpískal faul.
6'
Domácí poslali míč k Reinovi, ten jej chytil do náruče a rozehrál na nejbližšího spoluhráče.
5'
Jorginho špatně přihrál, míč končí u domácího brankáře.
3'
Hraje se zatím převážně u středové lajny, daleko od obou branek.
1'

FC Crotone: Cordaz (C) – Faraoni, Simic, Ceccherini, Martella – Rohdén, Barberis, Mandragora – Trotta, Budimir, Stoian.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Kragl, Cuomo, Sampirisi, Cabrera, Romero, Tonev, Crociata, Suljić, Borello, Tochukwu Nwankwo.

SSC Neapol: Reina – Ch. Maggio, Albiol, Koulibaly, Hysaj – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, D. Mertens, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Scarf, Nikola Maksimović, Chiricheş, Giaccherini, Leandrinho, P. Zieliński, Rog, Ounas, Diawara.

Rozhodčí: M. Mariani – P. De Meo, S. Longo.
Posledních pět vzájemných zápasů

Neapol – Crotone 3:0
Crotone – Neapol 1:2
Crotone – Neapol 2:1
Neapol – Crotone 1:0
Neapol

Hosté se posunuli na vedoucí příčku, o bod před druhým Juventusem. Mimo svůj stadion v této sezóně ještě neprohráli, z devíti střetnutí zvítězili v osmi případech, jen jednou ztratili body po bezbrankové remíze v Chievu, vstřelili jednadvacet branek a pouze sedm inkasovali. Naposledy jejich formu okusil Turín, který s Neapolí doma prohrál 1:3. Nejlepším střelcem je s deseti přesnými zásahy Belgičan Dries Mertens.
Crotone

Domácím patří osmnácté místo, první sestupové, na soupeře nad sebou příliš bodů neztrácí, ale dnes to budou mít hodně těžké. Z devíti zápasů hraných na svém trávníku zvítězili ve třech případech, dvakrát brali bod za remízu, skórovali v sedmi případech a dvanáct branek inkasovali. Naposledy zvítězili těsně 1:0 nad Chievem. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Chorvat Ante Budimir.
Dobrý den, jeden zápas má dnes na pořadu nejvyšší italská fotbalová liga. Předehrávku 19. kola obstará duel Crotone s favorizovanou Neapolí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62