Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : AC Milán - 15. října 2017   20:45

Inter Milán
28' Icardi (Candreva) • 63' Icardi (Perišić) • 90' Icardi
3:2
(1:0)
AC Milán
56' Suso  (Borini) • 81' Bonaventura  (André Silva)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo – Vecino, Valero (85. Éder) – Candreva (73. Cancelo), Gagliardini, Perišić – Icardi (C) (90+3. Santon).
Paolo Tagliavento
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli (78. Locatelli) – Borini, Kessié (46. Cutrone), Biglia, Bonaventura, Ricardo Rodríguez – Suso, André Silva.

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek nedělního večera! U sledování dalších online přenosů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:12.
Neuvěřitelný duel je u konce! Domácí ovládli ve strhující bitvě milánské derby a díky třem bodů po výhře 3:2 nahánějí na čele tabulky i nadále vedoucí Neapol!

Ve druhé půle měli ze začátku více ze hry hosté, ale Handanovič drže naděje domácích. Nakonec ale přeci jen vyrovnali, a to když Suso parádní ranou z dálky na zadní tyč rozvlnil síť. AC bylo stále aktivnější a mělo několik tutovek, ovšem podruhé inkasovali, když centr Perišiče našel hlavu volného Maura Icardiho, jenž jej nasměroval mimo dosah Donnarummy. Strhující duel ale nekončil a hosté opět vyrovnali po centru z pravé strany, na nějž si naběhl Giacomo Bonaventura a ve skluzu procedil balón do sítě. Samotné vyvrcholení si duel připravil do poslední minuty, kdy Rodríguez fauloval ve vápně a Mauro Icardi završil z penalty nejen svůj hattrick, ale také skvělé utkání s vítěznou koncovkou pro Inter!
90+5'
90+5'
Míč však konči v rukavicích Samira Handanoviče a domácí vítězí!
90+4'
Ten utnul jasný faul střídající Édera, který uviděl žlutou kartu a hosté mají poslední šanci z přímého kopu. Do vápna míří i brankář Donnarumma.
90+4'
Perišič s Cancelem dobře podrželi balón na levé straně hřiště, ovšem domácí o míč přišli a hosté se ženou do jedné ze svých posledních akcí.
90+3'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Davide Santon.
90+2'
Už běží druhá ze tří nastavených minut, domácí dobře kouskují hru a jsou nesmírně blízko cenné výhře!
90+1'
Icardi si na oslavu branky svlékl dres a po vzoru Lea Messiho jej ukázal fanouškům, za což si vysloužil žlutou kartu!
90'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tohle je zápas jako řemen a derby jak má být! K penaltě se postavil nejlepší hráč domácí MAURO ICARDI, který zvolil opačný kout branky, než gólman Donnarumma, a mohl tak oslavit svůj dnešní hattrick!
90'
Žlutou kartu dostává Ricardo Rodríguez (AC Milán).
89'
Šokující koncovka duelu pokračuje! Ricardo Rodríguez na zadní tyči zcela vědomě stáhl svého soupeře a je z toho jasná penalta!
89'
Penalta pro Inter!
88'
Jenže málem rozhodnul Inter! Icardi si dobře pokryl míč na hranici vápna, zbavil se dvou soupeřů a ke skórování vybídl Édera, ovšem ten trefil jen bránícího hráče!
87'
AC se zjevně nechce smířit s nerozhodným skóre a jsou to právě hosté, kdo je aktivnější a snaží se rozhodnout.
86'
Ve druhé půli aktivní Silva se dostal za dalším dlouhým pasem do vápna, jenže Handanovič byl dravější a ukryl balón ve svých rukavicích.
85'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Éder.
84'
Obratem se dopředu vydali opět domácí. Nejprve stoper Miranda odvrátil nebezpečný centr, aby o pár chvil pálil z hodně velké dálky Ricardo Rodríguez, jemuž rána vůbec nesedla.
83'
Domácí se znovu po inkasování vydali dopředu, aby mohli zahrozit, ale na hranici vápna ztroskotali na nepřesné přihrávce, která zhatila celou akci.
81'
AC Milán právě vstřelil branku!
A je to tady, jako bych to přivolal! Z pravé strany přišel na první pohled nenápadný centr, který však Silva instinktivně prodloužil partou na Curtone, jenž míč netrefil, ale na zadní tyč jej skvěle doklouzal GIACOMO BONAVENTURA, jenž jej nasměroval na branku, Handanovič byl u své tyče pozdě a míč mu o několik centimetrů propadl do sítě. Vše potvrdily hodinky rozhodčího, které gól uznaly – 2:2!
80'
Závěrečná desetiminutovka duelu je tu, hosté jsou u míče znovu v hojném počtu na útočné polovině a snaží se vyrovnat!
79'
Další žlutou kartu nyní uviděl Ivan Perišić, který se snažil protáhnout po pravém křídle, jenže soupeře odstavil jen tak, že ho zasáhl rukou do obličeje. Jasná karta.
78'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessio Romagnoli, přichází Manuel Locatelli.
78'
Roberto Gagliardini se srazil na polovině hřiště s Andrém Silvou, rozhodčí nakonec vyhodnotil celou situaci jako faul hostujícího hráče a domácí budou opět rozehrávat.
77'
Po rohu nakonec hodně nebezpečně zakončoval Ivan Perišić, který vletěl do vápna jako tank, dostal se k hlavičce, ale tu dokázal brankář hostů Donnarumma na čáře pokrýt!
76'
Domácí spoléhají už hlavně na rychlé brejky a jeden takový podnikli na pravé straně Míč se nakonec dostal ke střídajícímu Cancelovi, který odcentroval, jeho pas byl zablokován a míč skončil na rohovém kopu.
74'
AC Milán je i přes druhou inkasovanou branku jasně lepší a stále se žene dopředu. V kombinaci byli Suso a Švýcar Rodríguez, ale k centru se ani jeden z nich nedostal.
73'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází João Cancelo.
72'
Domácí připravují první střídání, ale mezitím ještě ve své kombinaci pokračuje hostující celek.
71'
První centr z něj byl opět zneutralizován, a následně si obrana Interu poradila i se střelou z hranice vápna, nicméně míč vyplaval do vzduchu a na hrotu se k němu tlačil Alessio Romagnoli, jenž v těžké pozici přestřelil.
70'
Přesně dvacet minut před koncem hrací doby fauloval na středu útočné poloviny Valero a obrana Interu vyhlašuje opět nejvyšší stav pohotovosti. Přímý kop pro hosty.
69'
Nakonec se po dalším na první dobrou odvráceném centru dostal na hranici vápna André Silva, který pohotově pálil z první, ale branku vůbec netrefil!
68'
Utkání má nyní naprosto neskutečný spád, oba celky se přetahují o každý metr hrací plochy a sledujeme opravdu skvělé utkání.
67'
Hosté měli možnost po faulu domácího záložník zahrávat další přímý kop, centr směřoval na penaltu, kde se ale nikdo v černo-červeném k hlavičce nedostal a domácí celou situaci přežili.
66'
Žlutou kartu dostává Roberto Gagliardini (Inter Milán).
66'
Ten však úspěchem neskončil, domácí se ubránili a míč odpravili daleko od své branky.
65'
Hosté se však nevzdávají jen tak a po další rychlé akci vybojovali rohový kop.
63'
Nedáš – dostaneš! Domácí přežili klinickou smrt a z protikace se opět dostávají do vedení! Icardi ve středu hřiště zachytil míč a Inter vyrazil do brejku. Balón se dostal doleva k Perišičovi, který dobře vymotal svého soupeře, jenž posadil naprosto přesný centr opět na hlavu MAURU ICARDIOVI, jenž trkl míč přesně ke vzdálenější tyči a podruhé v zápase se zapsal do střelecké listiny – 2:1!
62'
A had málem uštknul podruhé! Na vápně zůstal úplně sám André Silva, který tlačil svou přízemní ránu na zadní tyč, ale Handanovič jeho pokus famózně vyrazil a udržel naděje domácích!
61'
Na druhé straně přišla další akce AC, ale ten opět neuspěl směrem dopředu a Inter míč znovu odkoplo. Brejky hostů jsou nyní hodně smrtící.
60'
A málem Inter znovu vedl! Po akci na pravé straně a parádním centru Candrevy si na balón naběhl z druhé vlny na hranici vápna záložník Vecino, ale jeho pokus do protipohybu brankáře zamířil těsně vedle branky!
59'
V obraně ale nyní velmi dobře zapracovali, centr z pravé straně odvrátili a dokázali míč odvrátit do bezpečí. Navíc po jeho zisku se mohou sami vydat dopředu.
58'
Hosté mačkají svého soupeře jako pomeranč, domácí do druhé půle nevstoupili úplně ideálně a začátek vůbec nezachytili.
57'
AC se okamžitě po vybojování míče vydalo znovu dopředu, na zadní tyč směřoval další dlouhý centr, jenže Handanovič byl připraven se svými rukavicemi.
56'
Přišlo to, co přijít muselo – hosté vyrovnávají! Akce začala na pravé straně, kde domácí nechali až příliš mnoho prostoru SUSOVI. Ten si nenápadně navedl míč na střed a poté na ránu levačkou, a jeho parádní technický pokus zapadl přesně ke vzdálenější tyči. Začínáme od znovu – 1:1!
55'
V útoku po delší době byla také domácí družina, na levé straně se sešli hned tři domácí fotbalisté, ale Perišič se nakonec provinil útočným faulem.
54'
Hosté nyní pořádně ožili a Inter neví, kam dřív skočit. Ricardo Rodríguez se jako vítr prohnal po levé straně, na jeho prudkou přihrávku si na bližší tyč naběhl střídající Cutrone, ale trefil jen boční síť!
52'
V další akci zastavil Andrého Silvu v náběhu po levé straně ofsajd, hosté uklidňují hru.
51'
Nakonec z toho byla třetí šance v krátkém sledu, když se na hranici vápna po rohovém kopu odrazil míč k Borinimu, jenž propálil obrannou hráz, ale gólman soupeře byl u své levé tyče připraven.
50'
A Samir Handanovič musel být opět v permanenci, ovšem dalekonosnou ránu soupeře směřující pod břevno skvěle vyrazil na rohový kop.
49'
Radost hostů z vyrovnání byla předčasná! Silva si navedl míč na levačku a jeho parádní obstřel po zemi zastavila tyč, od níž se odrazil balón před prázdnou branku k Musacchiovi, jehož dorážka pod břevno přišla z ofsajdu!
48'
Druhý poločas začal hodně svižně z domácí strany a jako další se pokoušel se svou střelou zahrozit Vecino, nicméně jeho přízemní pokus se mezi tyče nevešel a Donnarumma bude vykopávat.
47'
Další rychlý průnik směrem vpřed podnikl po pravé straně Candreva, při své akci si ale pomohl útočným faulem, což neuniklo pozornosti hlavního sudího. Míč pro AC.
46'
Nakonec se Japonec Juto Nagatomo dostal k rychlému centru zleva, jeho pas byl ale hodně pomalý, a tak našel útočiště jen v rukavicích připraveného gólmana hostů.
46'
Domácí rozehrávkou načali druhý poločas, jsou u míče a rychle kombinují na obranné polovině.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází Patrick Cutrone.
46'
První poločas milánského derby je u konce a domácí mohou být zatím spokojeni. Po půlhodině je totiž poslal do vedení útočník Mauro Icardi, který si naběhl na centr Candrevy z pravé straně a nasměroval jej k tyči. Domácí už předtím trefil břevno a měli i několik další šancí, ovšem neuspěli, a v největší možnosti AC Milán neuspěl Borini.

Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas. Buďte u něj s námi.
Druhý poločas začne přibližně v 21:49.
45'
45'
Domácí v samém závěru poločasu rozehrávali ještě jeden přímý kop zleva, na nějž si na zadní tyči nabíhal Ivan Perišić, ale těžký centr netrefil.
44'
První větší šance AC! Kessié na pravé straně vysunul do ulice Boriniho, ten prudce vypálil na přední tyč, ale Handanovič jeho pokus skvěle vyrazil a hostující fotbalista poté hlavou namířil balón jen do boční sítě!
43'
Zatím trochu nevýrazný Silva se dostal mezi stopery domácích a kolem Škriniara se snažil hlavičkovat, ale byl polapen v ofsajdu.
42'
Inter nyní na několik desítek vteřin zamkl svého soupeře na obranné polovině a na konci celého útočného počínání stál Vecino, jenž střelou levačkou tlačil míč na zadní tyč, Donnarumma se svou náručí připraven.
41'
Perisič poté na druhé straně v akci po levé lajně fauloval, ale hosté naprosto zbytečně rozehrávku uspěchali, a nakonec vrátili míč Interu.
40'
Kessié se přeci jen protáhl po pravé straně, dostal se k centru, ale opět nikdo v černo-červeném ve vápně nebyl, a tak jen pozdravil rukavice brankáře Handanoviče.
39'
Hosté jsou po inkasované brance aktivnější, ovšem domácí se prezentují naprosto skvělým a zatím hodně účinným napadáním, kterým nedávají možnost žádnému hráči AC držet delší dobu míč.
37'
Icardi je zatím úplně. Nyní velmi dobře napadal Donnarummu, který se ocitl sám u rohového praporku daleko ze své branky, a nakonec pod tlakem musel hrát jen do autu.
36'
Vzápětí to zkoušel trochu ukvapeně také Mauro Icardi, jeho dalekonosný pokus po zemi byl jen pozdravem pro rukavice připraveného brankáře Donnarummu.
36'
Na druhé straně se vůbec poprvé v utkání ukázal divákům do této doby trochu neviditelný Ivan Perisič, který ale zleva branku hodně přestřelil.
35'
Bonaventura sám z přímého kopu uvedl míč do hry a směřoval jej na penaltu, ovšem jeden z jeho spoluhráčů v chumlu těl hlavičkoval hodně nepřesně.
34'
Giacomo Bonaventura vykoupal ve svých kličkách na levé straně hned dva soupeře, jeden z nich jej poslal faulem k zemi a hosté budou mít šanci zahrozit z přímého kopu.
33'
Bojovný duel pokračuje ve středu hřiště, kde se oba celky přetahovaly o míč a Candreva už už chtěl znovu vysunout Icardiho, ale našel jen Donnarummu.
32'
A právě zatím jediný střelec utkání Icardi posunul míč doleva na volného spoluhráče, který se mu pokusil rychlým centrem balón vrátit na hlavu, ale nesešel se s úspěchem.
31'
Jakmile byla možnost, tak se Icardi opět vřítil mezi stopery za dlouhým nákopem, ale pas na něj byl bohužel pro domácí až příliš dlouhý, a nakonec jej Argentinec nedostihl.
30'
I samotný rohový kop obrana Interu dokázala odvrátit a jeho kouč hecuje zaplněné tribuny. Domácí můžou v kombinaci na obranné polovině uklidnit hru.
29'
Hosté se snažili opře rychle odpovědět po akci na levé straně, centr z ní však pohotově odvrátil na rohový kop slovenský stoper Škriniar.
28'
Domácí jdou do vedení a tribuny poprvé v zápase propukají nadšením. Za trochu prudkou přihrávkou po pravé straně vyrazil Candreva, který však z první kolem obránců načechral do vápna famózní centr, na nějž si mezi stopery naběhl MAURO ICARDI a lehkou tečí prodloužil míč přesně ke vzdálenější tyči. Donnarumma zůstal přikovaný na čáře – 1:0!
26'
K rozehrávce se postavil obránce Borini, který zkusil přímou střelu nártem z velké dálky, nicméně obrana Interu byla proti. Následnou akci hostů zastavil útočný faul.
25'
Domácí středopolař Vecino musel zatáhnout za záchrannou brzdu při dalším brejku soupeře, když Bonaventuru stáhl k zemi a je druhým hráčem domácích potrestaným žlutou kartou.
24'
Icardi poté dobře napadal a nejprve nedoběhl dlouhý pas vzduchem a poté zkomplikoval rozehrávku brankáři Donnarummovi, jenž musel míč pod tlakem poslat jen do autu.
23'
Po centru z přímého kopu se domácí marně dožadovali penaltového zákroku na Icardiho, nicméně akce pokračovala. Další centr už byl mnohem přesnější a na zadní tyči si jej našel stoper Miranda, který hlavou těsně minul levou tyč!
22'
A navíc z toho byl brejk na pravém křídle, který musel jasný karetním faulem hasit vystupivší Alessio Romagnoli a také on uviděl z ruky hlavního rozhodčího žlutou kartu!
21'
Hosté tentokrát náběh Candrevy přečetli a rázem vyrazili v hojném počtu dopředu. K míči se dostal Suso, jenže ten měl naprosto nulovou podporu spoluhráč, a tak o něj proti trojnásobné přesile přišel.
20'
Celou akci nakonec zakončoval trochu uspěchanou dalekonosnou ranou Suso, jeho pokus se ale vykroutil ze zamýšlené trajektorie a zamířil daleko vedle branky.
19'
Domácí obrana si může po rohu na chvíli vydechnout, nicméně fotbalisté městského rivala už pospíchají po levém křídle s dalším útokem.
19'
Jeho centr na zadní tyč byl opět hodně přetažený, jenže defenzíva Interu hodně zazmatkovala a Nagatomo nechtěně poslal míč na další roh.
18'
Nakonec přišel křižný pas, který dobře zpracoval Giacomo Bonaventura a okamžitě se pokusil o centr, ale jeho pas byl sražen na roh. Sám Bonaventura jej rozehraje.
17'
Domácí dužina nyní již několik desítek vteřin kombinovala kolem středu hřiště na levém křídle, ale nakonec se o balón sama připravila a AC míří do dalšího útoku.
16'
AC Milán se dopředu se zatím trápí. Nyní se pokusilo opět o rychlou rozehrávku, ale na dlouhý pas do vápna nikdo nereflektoval a Inter otáčí hru.
15'
Obránce domácích Miranda po čtvrthodině hry naprosto zbytečně zajel do soupeře zezadu skluzem a je prvním hráčem letošního derby, který je oceněn žlutou kartou.
14'
Na protějším pólu hřiště se snažil o něco podobného Franck Kessié, jenže těžký pas do běhu nezpracoval, a Samir Handanovič tak bude moci naprosto v klidu vykopávat od své branky.
13'
První tutovka zápasu! Candreva si přeběhl do středu, kam dostal přihrávku a okamžitě se odhodlal k dalekonosné ráně, nicméně jeho pokus zastavilo břevno, o nějž se míč otřel při své dráze letu!
12'
AC zkusil zahrát signál s rozehrávkou po zemi, jenže centr do šestnáctky zamířil naprosto přesně do rukavic brankáře Handanoviče.
12'
Na druhé straně dobře zabojoval u rohového praporku hostující wingback Ricardo Rodríguez a pro svou družinu vybojoval další rohový kop.
11'
Inter pokračuje v útoku, po pravé straně se nenápadně vydal dopředu opět Candreva, ale byl příliš netrpělivý a byl mu odmáván ofsajd.
10'
Mateo Musacchio dobře na levé straně zastavil akci soupeře, ale zároveň svým odkopem napálil Boriniho do břicha, který dlouhé vteřiny celou situaci rozdýchával, ale ve hře bude moci pokračovat.
9'
Inter je v úvodních deseti minutách na míči výrazně aktivnější, ale stále mu chybí na míči potřebný klid a domácí se o případnou šanci připravují sami.
8'
Candreva se nakonec po úspěšném autu dostal také k centru, na nějž si nabíhal už už D'Ambrosio a na míč nakonec nedosáhl.
7'
Z nepřehledné situace ve středu útočné poloviny hostů vyšli nakonec vítězně domácí obránci, Miranda dobře nakopl míč dopředu a Candreva vybojoval rohový kop.
6'
Hosté o míč opět přišli na obranné polovině a po míči už pokukoval Icardi, ale toho dobře ustrážil kapitán hostů Bonucci a balón odvrátil.
5'
Jeho exekuce se ujal Giacomo Bonaventura, jenže jeho centr byl až příliš dlouhý a obrana jej odvrátila. Opět se domácí vydali do rychlého kontru, zprava centroval dobře Antonio Candreva, ale míč poslal jen vysoko nad branku.
4'
Jeden z hostů dobře vystoupil a přečetl tak další útok Interu, a obratem otočil hru. AC se dostalo k centru a ten domácí obrana srazila na rohový kop.
3'
Už to vypadalo, že se dočkáme první velké šance, když se za dlouhým pasem z obrany vyrazil na hrotu volný Icardi, ale toho v dobré pozici zastavil praporek čárového rozhodčího – ofsajd.
2'
Úvod zápasu je zatím i díky své veledůležitosti hodně opatrný, domácí jsou stále u míče, ale marně hledají cestu v kombinaci z obranné poloviny.
1'
Hostující fotbalisté uvedli míč do hry na pokyn píšťalky hlavního rozhodčího. Ihned směřoval na útočnou polovinu dlouhý nákop obránců, ale nikdo z hostů se k němu nedostal. Rozehrávat bude Samir Handanovič.
1'
Oba celky jsou již za neskutečné kulisy na San Siru na hrací ploše. Domácí nastoupí v tradiční černo-modré pruhované variantě dresů, hosté se oděli taktéž do pruhovaného, leč do černo-červeného.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Nagatomo – Vecino, Valero – Candreva, Gagliardini, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: Berni, D. Padelli – Cancelo, Santon, Ranocchia, Pinamonti, Dalbert, Éder, Karamoh.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), A. Romagnoli – Borini, Kessié, Biglia, Bonaventura, Ricardo Rodríguez – Suso, André Silva.
Náhradníci: An. Donnarumma, Storari – C. Zapata, Paletta, G. Gómez, Calabria, Abate, Montolivo, J. Mauri, Locatelli, Gabbia, Cutrone.

Rozhodčí: Paolo Tagliavento.
AC Milán

To druhý milánský celek se o návrat na výsluní snaží již druhým rokem a letos by to mělo zase o něco schůdnější. AC dostalo v létě pořádnou finanční, ale také přestupovou injekci, jenže zatím zahálí mírně za svými očekáváními. V tabulce mu patří až 7. místo se ziskem 12 bodů za čtyři výhry, tři porážky a skóre 10:10. Obrana Milánských tak není v úvodu sezóny v úplně nejlepší formě.

V posledním ligovém zápase před reprezentační přestávkou padlo doma AC ve šlágru kola proti římského AC, jenž si z města módy odvezlo nejen čisté konto brankáře, ale také tři body po výhře 2:0.

Nejlepšími střelci hostů je kvarteto Patrick Cutrone, Nikola Kalinić, Franck Kessié a Suso – všichni mají na svém kontě 2 góly.
Inter Milán

Inter už několik let prochází generační i kádrovou proměnou a letos se zdá, že našel tu správnou chemii. V tabulce našlapané Serie A mu patří vynikající čtvrté místo se ziskem 19 bodů za šest výher a jednu remízu. Domácí stále drží ligovou neporazitelnost, kterou si jistojistě budou chtít udržet i po milánském derby.

V posledním ligovém kole před repre pauzou Inter zvítězil po dvou trefách Brozoviče na půdě nováčka z Beneventa, kde se sice pořáddně nadřel, ale nakonec na tři body stačilo.

Nejlepším střelcem domácích je Mauro Icardi, který má na svém kontě již šest zásahů, Polovinu, tedy tři, má na své pažbě pak Chorvat Ivan Perišič.
Vítám všechny fanynky a fanoušky toho nejlepší italského fotbalu! Dnes nás v rámci dalšího kola Serie A čeká jedno z nejtřaskavějších derby, jaké světový fotbal může nabídnout. Inter Milán přivítá na San Siro coby domácí svého úhlavního městského rivala – AC Milán. Utkáním vás provede Daniel Kinc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62