Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Spal - 10. září 2017   12:30

Inter Milán
27' Icardi  • 87' Perišić (D'Ambrosio)
2:0
(1:0)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Dalbert – Gagliardini, Valero (77. Vecino) – Candreva (88. Éder), Mário (66. Brozović), Perišić – Icardi.
Gavilucci – Schenone, Mondin
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Spal
A. Gomis – Väisänen, Vicari, Salamon – F. Costa, Mora (78. Grassi), Viviani (85. Bonazzoli), Schiattarella, Lazzari – Borriello, Paloschi (66. Antenucci).

Máme za sebou velmi pohledné utkání, které nabídlo zajímavý fotbal. Byli jsme svědky několika opravdu velmi zajímavých šancí, ovšem gólmani dnes chytali na výbornou. Gomis ovšem proti penaltě a hlavně proti náramnému gólu Perišiće neměl žádnou šanci a Inter tak zvítězil 2:0. Pro domácí jsou to tak další cenné body, pro nováčka ze Spal rozhodně dobré zkušenosti. Na hřišti Interu navíc zanechal dobrý dojem a kdyby měl více štěstí, mohl klidně bojovat i o bod.
Statistiky utkání

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:13.
90+5'
90+5'
Ještě jedna zajímavá střela hostů, která šla těsně vedle pravé tyče, ale to už běží poslední vteřiny zápasu.
90+4'
Icardi zkusil střelu z velké vzdálenosti, ale hodně minul branku. Nemusí jej to však mrzet, za pár okamžiků bude slavit výhru.
90+3'
Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině, do souhry zapojili i brankáře Handanoviče.
90+2'
Domácí se snaží přidat další gól a využít toho, že soupeř už moc nemá o co hrát. Hlavička po centru teď ale nyní zamířila vedle.
90+1'
Ještě je tu ovšem šance, rozhodčí nastavuje pět minut. V útoku jsou ale domácí fotbalisté.
90'
Inter kombinuje s míčem na vlastní polovině. Domácí tak získají tři body a hosté odjedou s prázdnou. Nemají se ovšem za co stydět. Na nováčka odvedli dobrý výkon.
89'
O výsledku je tka již rozhodnuto, utkání se pouze dohrává.
88'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Antonio Candreva, přichází Éder.
87'
Inter Milán právě vstřelil branku!
NÁDHERA! Tak takový gól se často nevidí! IVAN PERIŠIĆ se dostal k centrovanému míči a z voleje dělovkou otřel míč o břevno a ten skončil v pravém horním rohu branky. Gomis byl naprosto bez šance. Asistence: D'Ambrosio
87'
Interu se nepovedl centr do vápna, ale mrzet jej to nemusí. Hra se přesunula sice na jeho polovinu, ale tam s míčem hrají právě domácí.
86'
Spal se nedaří vyvinout závěrečný tlak. Inter kombinuje s míčem a šetři vteřiny co se dá. Pomáhá mu v tom i další útočný faul dotírajícího soupeře.
85'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Federico Viviani, přichází Federico Bonazzoli.
85'
Inter zatllačil soupeře, ovšem Henrique svou střelou vystrašil pouze diváky v horních částech stadionu.
84'
Další pokus o střelu Interu končí ztečovaný na rohovém kopu. Domácí tak minimálně odkrojí další porci času.
83'
Na druhé straně se hosté provinili faulem v pokutovém území a míč tak opět putuje na kopačky domácích fotbalistů.
82'
Icardi se nakonec odhodlal i ke střele, ale ta neměla gólové parametry a Gomis si s ní v klidu poradil.
81'
Inter je na polovině soupeře, kde v klidu kombinuje a šetří čas.
80'
Ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů, ovšem střela mu nesedla a skončila hodně nad brankou Handanviče.
79'
Hosté jsou nastěhováni před brankou soupeře. Šance alespoň na bod stále žije. Navíc je čeká rohový kop.
78'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Luca Mora, přichází Alberto Grassi.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Matías Vecino.
76'
V Miláně začalo hustě pršet, což určitě nedodá na kvalitě trávníku.
75'
Domácí kombinují na polovině soupeře, který se nemůže dostat k míči. To je přesně to, co Interu vyhovuje. Nyní došlo dokonce ke střele, která ale orazítkovala pouze břevno!
74'
Mora zezadu trefil soupeř již po souboji a může být rád, že neviděl druhou žlutou kartu, která by znamenala kartu červenou.
73'
Rychlý protiútok domácích se vyvíjel velmi slibně, ale koncovka vše zazdila. Míč skončil někde ve vyšších patrech hlediště.
72'
Spal začíná nebezpečně zlobit. Další střela ovšem trefila pouze obránce a poté se hosté dopustili útočného faulu.
71'
Dalbert dostal zásah někam do mužských partií a samozřejmě, že se mu teď hodně ztěžka vstává.
70'
A následně vyráží do dalšího protiútoku. Centr do vápna byl však o něco málo delší než měl být.
69'
Ten byl opět rozehrán na krátko, ale tato taktika dnes Interu hodně nevychází. Spal se s poklidem brání.
68'
Brozović dal o sobě hned vědět, ale jeho centr byl zblokován na rohový kop.
67'
Hosté jsou velmi aktivní a bojovností se dostávají do zajímavých šancí. Koncovka zápasu bude ještě jistě hodně zajímavá.
66'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází João Mário, přichází Marcelo Brozović.
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Mirco Antenucci.
65'
Co chybělo k vyrovnání! Podle opakovaných záběrů pár centimetrů kvůli ofsajdu a pár centimetrů kvůli hlavičce, která minula pravou tyč brány.
64'
Ani nyní však domácí nebyli úspěšnější a do protiútoku míří nováček ligy. Tomu se dokonce podařilo vybojovat volný přímý kop.
64'
Ten rozehráli na krátko a z následného pokračování akce vybojovali další roh.
63'
Teď už to ale bylo zajímavější. Inter pronikl po pravé straně, poslal již ve vápnu centr, ovšem Gomis do něj stihl naskočit. Z pokračování akce vytěžili domácí alespoň rohový kop.
62'
Další pokus o pas hostům nevyšel. Handanovič si tak znova zahrajeme nohama.
61'
Inter kombinuje na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru, která v posledních minutách byla hodně rozháraná.
60'
Pokus o vytažení Spal nevyšel. Míč je opět u brankáře soupeře, který ale nyní ani nemusel předvést žádný zákrok.
59'
Volný přímý kop doskákal až k Handanovičovi, ten ale bez větších obtíží ukryl balón v náručí.
58'
Gagliardini (INM) si zezadu vyšlápl na Schiattarellau a po zásluze vidí žlutou kartu.
58'
Spal odvrátilo útok Interu a poslalo míč až k domácímu brankáři. Ten tak musí založit novou akci svého celku.
57'
Ten prolétl pokutovým územím a hosté se musejí stahovat až ke svému brankáři.
56'
Škriniar je již v zámezí, kde se o něj starají lékaři. Doufejme, že bude v pořádku. Následuje tedy další roh Spal.
55'
Bylo z toho i zakončení, ovšem domácí obrana si se vším poradila a odkopla míč na roh. V nepřehledné skrumáži ale nakopl Škriniara spoluhráč D´Amborsio. Slovenský obránce leží na zemi a potřebuje lékařskou pomoc.
55'
Hosté se poněkud osmělili a vybojovali po sérii centrů alespoň rohový kop.
54'
Ta se málem udála na druhé straně hřiště, kde si hosté málem vykoledovali penaltu. Borrielo ale spadl až moc ochotně.
53'
Další pokus o centr, který skončil v rukavicích Gomise. Ten tak zabránil další možné nepříjenosti.
52'
Centr do vápna nováčka soutěže byl příliš dlouhý a jeho opora Gomis jej tak v klidu pokryl v náručí.
51'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností, které trápí oba dva týmy. Zatím tak nejsem svědky nějakého výraznějšího tlaku.
50'
Domácím se ale tato standardní situace moc nepovedla. Spal vybojovalo míč a míří do protiútoku.
49'
Perišić si ve vápně udělal místo, ovšem jeho střela byla zblokována a skončila v zámezí. Rohový kop pro Inter.
49'
Druhý poločas je zatím opticky daleko vyrovnanější než ten první. U míče jsou opět hosté, kteří se snaží vyrovnat.
48'
Při souboji o míč však faulují a Inter má tak výhodu volného kopu kousek před polovinou hřiště.
47'
Hosté se však dokázali dostat k míči a zakládají protiútok po pravé straně hřiště.
46'
Druhý poločas začali domácí, kteří se ihned dostávají do postupného útoku.
46'
Hráči jsou již zpět na trávníku. Za malý okamžik se začne druhý část zápasu.
Máme za sebou první poločas, který nabídl hodně zajímavý fotbal. Inter byl sice jasně lepším celkem, ale do svých šancí se dostali i hosté. Z penalty se nakonec prosadil Icardi a postaral se o to, že první část zápasu dopadla lépe pro Inter. Lví podíl na tom, že padla jen jedna branka má i Gomis. Brankář Spal totiž zlikvidoval hned několik šancí soupeře a drží svůj celek nad vodou. V druhém poločase se tak stále může stát cokoliv. Ten začne zhruba v 13:37.
45+3'
45+3'
Tak ještě jedna žlutá karta. Za protesty ji vidí Mora (Spal).
45+2'
Míč za obranu dostal Paloschi, ale ve velké šanci spálil příležitost. Střela mu vůbec nesedla a skončila hodně mimo branku.
45+1'
Zatímco domácí rozehráli rohový kop, který nebyl moc úspěšný, rozhodčí nastavil první poločas o dvě minuty. Ty se začnou odkopem od brány Gomise.
45'
Inter bude zahrávat rohový kop.
45'
Inter vybojoval míč a kombinuje s ním na své polovině. Snaží se uklidnit hru a pomalu se přesunout do útoku. Inkasovat před přestávkou by bylo nemilé.
44'
Po delší době u míče opět i hosté, centr z pravé strany ale dokázal Miranda odkopnout na vhazování.
43'
Domácí stále tlačí svého soupeře. Jejich snaha o přidání uklidňujícího gólu je evidentní.
42'
Volný kop pro Inter kousek za polovinou hřiště.
41'
Dlouhý pas skončil pouze u Gomise, ten tak může v klidu rozehrát.
40'
Do protiútoku se hnali hosté, ale obrana Interu byla pozorná a bez větších obtíží získala míč pro sebe.
39'
Nepodaří. Stejně jako dříve na druhé straně, i nyní trefil míč pouze dobře postavenou zeď.
38'
Inter vybojoval velmi zajímavý volný přímý kop. Podaří se mu prosadit se?
37'
Další velká šance hned z rohového kopu. Gomis však předvedl další parádní zákrok, kdy reflexivním zákrokem vyškrábl střelu D´Amrosia.
36'
Candreva se proto rozhodl ke střele zpoza vápna, ale Gomis byl pozorný a vyrazil míč konečky prstů na aut.
35'
Spal kromě penaltového zákroku brání velmi svědomitě, Interu se brána dobíjí těžko.
34'
Ti navíc vybojovali na vlastní polovině volný kop a budou mít čas na to, aby se v klidu vydali do postupného útoku.
33'
Nepovede, střela trefila někoho ve zdi a k míči se dostali domácí fotbalisté.
32'
Po delší době o sobě dali vědět i hosté a ihned je z toho volný přímý kop po faulu Mária. Podaří se jim vyrovnat?
31'
Domácí jsou při chuti, nyní jim ale úplně nevyšel pas, který skončil místo na kopačkách Icardiho, v rukavicích Gomise.
30'
D'Ambrosio (INM) si vyšlápl na soupeře, kterého zezadu podrazil a vidí za to žlutý kartonek.
30'
Málem se povedlo, Icardiho ovšem z velkého úhlu dokázal Gomis vychytat!
29'
Domácí navíc pokračují v aktivním pojetí hry, podaří se jim přidat ještě jeden gól před poločasem?
27'
MAURO ICARDI se nenechal rozhodit dlouhým čekáním a tvrdou, pozemní střelou poslal brankáře na druhou stranu. Inter se tak ujímá vedení v dnešním utkání.
27'
Potvrzeno! Penalt se zahrávat bude!
26'
Video sice trochu zdržuje celou situaci, ale alespoň je zaručeno, že zákrok bude posouzen správně.
25'
Tak ještě konzultace s videem pokud se nepletu, jak to vše dopadne?
23'
na hřišti ještě samozřejmě probíhají dohady, ale zdá se, že rozhodčí je neoblomný.
22'
Žlutou kartu dostává Francesco Vicari (Spal).
22'
Byla nařízena penalta pro Inter Milán!
22'
Perešić se s míčem dostal až do vápna, ale poté mu střela moc nesedla a Gomis bez větších obtíží udržel míč v rukavicích.
21'
Po delší době se na polovinu soupeře dostalo i Spal, ovšem to nemělo dlouhého trvání. U míče je opět soupeře a pospíchá směrem vpřed.
20'
Nováček soutěže ovšem domácí dokázal vyhnat až na jejich polovinu, kde do kombinace zapojili i Handanoviče.
19'
Ten byl rozehrán na krátko, ovšem po následném pokračovaní akce se k centrovanému míči dostali pouze obránci. Inter je ale u odraženého míče a jeho tlak pokračuje.
18'
Obléhání brány pokračuje, Spal se ale dvakrát podařilo odkopnout míč a až nyní Inter vybojoval alespoň rohový kop.
16'
Inter ovšem znova s míčem na kopačkách a hledá kudy by se dalo dostat přes uzavřený obranný val.
15'
Gagliardini to vzal na sebe, zkusil střelu zpoza vápna, ale bránu soupeře minul zhruba o půl metru.
14'
To se ovšem zatím nedaří. Hosté velmi pozorně brání a nepouštějí soupeře k šancím.
13'
Milán kombinuje na vlastní polovině a hledá skulinku v obraně, kterou by mohl využít.
12'
Protiútok Spal ale skončil pouze nepřesnou kombinací a míčem v zámezí. Odkop od brány pro domácí Inter Milán.
11'
Centr z pravé strany doletěl pouze do míst, kde byl připravený Gomis. Ten tak bude moci rozjet další útočnou akci svého celku.
10'
Spal chybovalo v rozehrávce a málem z toho byla slibná šance, hráči se ale dokázali zastoupit a míč z vápna odkopli.
9'
Rohový kop, který následoval již hosté moc nezvládli a do útoku opět mohou domácí.
8'
Z vhazování se ale míč dostal až do pokutového území, kde se hosté dostali k míči. Zakončení zamířilo k pravé tyči, ale tam byl pozorný Handanovič.
8'
Po delší době se osmělili i hosté, ale centr do vápna dokázala pozorná obrana domácích odvrátit.
7'
Dlouhý pas ovšem nebyl příliš povedený a míč se dokutálel do zámezí. Gomis tedy rozehraje odkop od brány.
6'
Tlak Interu stále trvá. Dá se předpokládat, že tento obrázek uvidíme po většinu utkání.
5'
Tak to byla obrovská šance! Zpoza vápna přišla dělovka Perišiče, která minula pravou tyč Gomise pouze o pár centimetrů. Domácí nebyli daleko od gólu.
5'
Už je ovšem patrná převaha domácích, kteří nováčka soutěže moc k míči nepouštějí. Jak se s tím Spal popere?
4'
Centr z pravé strany ovšem pouze proletěl vápnem a ani další pokus nebyl úspěšnější. Hosté se zatím ubránili.
3'
Celky se zatím nikterak do útočení nehrnou. Sledujeme hru převážně ve středu hřiště, kdy se Inter snaží postupným útokem vymyslet nějakou kloudnou akci.
2'
Domácí se ovšem ubránili a už jsou to oni, kdo se hrne do obléhání branky soupeře.
1'
Úvodní rozehrávku obstarali hostující hráči, kteří vybojovali na polovině hřiště volný kop.
1'
Týmy teprve nastupují na hrací plochu, utkání tak začne s menším zpožděním.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Dalbert – Gagliardini, Valero – Candreva, Mário, Perišić – Icardi.
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Vecino, Ranocchia, Éder, Nagatomo, Vanheusden, Brozović, Pinamonti, Karamoh.

Spal: A. Gomis – Väisänen, Vicari, Salamon – F. Costa, Mora, Viviani, Schiattarella, Lazzari – Borriello, Paloschi.
Náhradníci: Poluzzi, Marchegiani – Cremonesi, Antenucci, Bellemo, Bonazzoli, Konate, Mattiello, Schiavon, Felipe, Grassi, Vitale.

Rozhodčí: Gavilucci – Schenone, Mondin.
Vzájemná utkání

Týmy spolu ještě nehrály, čeká je tak dnes premiéra. Kdo z nich se bude radovat z výhry? O favoritovi je jasno.
Spal

Nováček Serie A zatím za sebou zanechal velmi pozitivní stopu. V prvním kole uhrál remízu 0:0 s Laziem a v tom minulém na svém hřišti dokázal porazit Udinese 3:2. Po dvou kolech tak má nováček soutěže již čtyři body. Dnes jej ovšem nebude čekat nic lehkého.

Spal nemá žádného vyloženého střelce. Tedy alespoň prozatím. Po jedné brance dal Marco Borriello, Luca Rizzo a Manuel Lazzari. Zajímavostí je, že celá záloha, útok i brankáři jsou tvořeni pouze hráči z Itálie. Jediní legionáří jsou obránci. Fin Vaisanen, Polák Salamon, Řek Oikonomou a Brazilec Felipe.
Inter Milán

Inter Milán vypadá na začátku ligy velmi dobře. V prvním kole totiž porazil doma Fiorentinu 3:0 a v minulém kole vyhrál i na hřišti AS Řím, tentokráte 3:1. Plný bodový počet a skóre 6:1 vypovídá o tom, že domácí fotbalisté jsou ve velmi dobré formě.

Lví podíl na výhrách Interu má i Argentinec Mauro Icardi, který dal již čtyři góly. K němu se zatím přidali jen Matias Vecino a Ivan Perišič.
Dobrý den u dnešního utkání mezi Interem Milán a Spal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62