Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Udinese - 16. prosince 2017   15:00

Inter Milán
15' Icardi (Candreva)
1:3
(1:1)
Udinese
14' Lasagna  (Widmer) • 61' de Paul   • 77' Barák  (Jankto)
Inter Milán
Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Santon (69. Karamoh) – Vecino (78. Éder), Valero – Candreva, Brozović (54. Gagliardini), Perišić – Icardi (C).
Mariani – Fiorito, Di Iorio
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Udinese
Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo (C), Nuytinck – Widmer, Barák, Fofana (74. Behrami), Jankto, Adnan – de Paul (88. Hallfredsson), Lasagna (78. Perica).

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:16.
Je dobojováno, Inter na svém hřišti překvapivě nestačil na Udine a padl 1:3. Po vyrovnané první půli ve druhém poločase hosté dvakrát udeřili, nejprve proměnil penaltu de Paul a výhru hostí pečetil po nahrávce Jankta Antonín Barák.
90+5'
90+3'
Domácí se marně snaží o dobytí defenzivy Udine. Zbývají poslední dvě minuty.
90+1'
Po Behramiho faulu rozehrál Perišić volný kop na D'Ambrosia, který ale hlavičkoval nad břevno.
90'
Po Widmerově obranném zákroku domácí rozehráli roh, s centrem Candrevy si ale obrana Udine poradila.
88'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Emil Hallfredsson.
84'
Icardi byl faulován Behramim, ještě je tu tedy jiskřička naděje pro Inter.
83'
Gagliardini je po nahrávce Candrevy chycen v ofsajdu.
82'
Miranda odrazil míč do rohu, rozehrávka hostí ale k ničemu nebezpečnému nevedla. Na druhou stranu už ale Udine má nahráno...
80'
Po souboji s Gagliardinim odpadl na zem nový muž na trávníku Perica a je pískáno ve prospěch Udine.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Stipe Perica.
78'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Éder.
77'
Udinese právě vstřelilo branku!
Česká spolupráce vede ke třetí brance v síti domácího týmu! Jankto skvělým pasem našel na malém vápně ANTONÍNA BARÁKA, který pálil přesně k tyči, mimo dosah Handanoviče.
76'
Perišić po nahrávce Valera pálil pohotově levačkou, z těžké pozice ale bránu minul.
74'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Valon Behrami.
74'
Žlutou kartu dostává Silvan Widmer (Udinese Calcio).
73'
Žlutou kartu dostává Matías Vecino (Inter Milán).
71'
Candreva našel centrem Vecinovu hlavu, jeho zakončení ale zablokovala obrana.
70'
Rukou zahrál Lasagna a míč putuje na kopačky domácích fotbalistů.
69'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Davide Santon, přichází Yann Karamoh.
68'
Na zadní tyči si na centr naskočil Škriniar a hlavou poslal balon do břevna!
68'
Icardi dostal naprosto skvělou kolmici do vápna, svůj střílený pas ale namířil jen do jednoho z beků. Bude z toho roh.
67'
Po zpětném pasu na hranici vápna střílel z první Fofana, míč ale podkopl až moc a poslal ho pěkných pár metrů nad břevno.
66'
Santon si v souboji s Barákem doslova vymodlil faul.
66'
Žlutou kartu dostává Seko Fofana (Udinese Calcio).
65'
Perišić svým pohybem sice vybojoval roh, celou dobu ale byl v ofsajdovém postavení. Místo rohu tak proběhne jen rozehrávka přímého kopu, od své brány jej obstará Bizzarri.
63'
Lasagna byl ještě na vlastní polovině faulován Škriniarem, fotbalisté v černobílém rozehrávají.
63'
Candreva byl odzbrojen u rohového praporku a ofenziva Interu tak na chvíli končí.
62'
Domácí tým rozehrává po pravé straně a posunuje se vpřed.
61'
Porada s VAR sice trvala docela dlouho, nakonec ale sudí rozhodl tak, že penalta se kopat bude. K exekuci se postavil RODRIGO DE PAUL a suverénně ji proměnil! Udine podruhé vede.
57'
Santon zahrál ve vlastní vápně rukou, rozhodčí se poradí s videem, penalta by ale asi měla následovat!
55'
Rohový kop rozehrál Candreva velmi přesným centrem a našel hlavu Icardiho, který ale zakončoval nepřesně.
54'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Roberto Gagliardini.
53'
Po zákroku Adnana rozehrají domácí rohový kop.
52'
Z následného volného kopu se hráčům v černomodrém nepovedlo ohrozit branku Udine.
51'
Souboj Jankta s Brozovićem posoudil rozhodčí jako nedovolený ze strany českého středopolaře.
48'
V následném protiútoku hledal Valero Candrevu, který byl ale chycen v ofsajdu.
46'
V úvodu druhé půle mají možnost udeřit hosté, pomůže jim k tomu rohový kop.
46'
V poločase je skóre vyrovnané, oba týmy se dokázaly prosadit. Na překvapivou trefu hostí, kterou zajistil Lasagna, rychle reagoval Icardi. Další trefy už jsme se nedočkali, byť zejména Inter měl velké šance a jasně svého soka přehrával.
45+1'
45+1'
V nastaveném čase ještě fauloval Milan Škriniar, poslední standardku tak rozehrají hráči Udine.
44'
Miranda naskočil na centr z následného volného kopu a hlavičkoval nebezpečně, nicméně o kousek vedle.
43'
Žlutou kartu dostává Bram Nuytinck (Udinese Calcio).
42'
Lasagna nedostihl míč na hrací ploše a Handanovič zahajuje další útok Interu.
40'
Perišić se prohnal po levém křídle a z úhlu pálil, na bližší tyči byl ale připravený Bizzarri a míč vyrazil do bezpečí.
39'
Ofenziva Interu končí na dobrém defenzivním postavení hostující obrany a Bizzarri odkopává.
37'
Perišić se vrátil dozadu, ale moc svému týmu nepomohl, jen odrazil míč na rohový kop.
36'
Balon skončil po rohovém kopu za vápnem Udine, kde se k němu dostal Brozović. Jeho pohotový volej svištěl jen těsně vedle.
33'
Valerovu střelu chytil Bizzarri a další akce Interu končí sraženým centrem Perišiće. Je z toho opět roh.
31'
Adnan zahrál na levé straně nešikovně rukou a daroval tak Interu další standardku. Rozehrávat bude Candreva.
30'
Následný centr ze standardní situace nepřinesl do vápna Udine žádné nebezpečí, hosté se v klidu ubránili. Domácí tým však neustává v útočení.
28'
Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Udinese Calcio).
26'
Z rohového kopu Interu tentokrát nic velkého nebylo a do protiútoku jdou hosté.
25'
D'Ambrosio zastavil Adnanův postup po lajně a sám může založit další akci Interu.
24'
Brozović vystihl rozehrávku Danila a vyslal dopředu Candrevu, který ale svým přetaženým centrem nenašel před brankou nikoho v černomodrém dresu.
23'
Už se pokračuje v akci i s Candrevou, který rozchodil prvotní bolest a pokračuje v akci.
22'
Fofana odklidil míč do autu, po souboji s Barákem totiž na trávníku zůstal ležet Antonio Candreva.
21'
Vecino po centru z levé strany sklepl míč na nabíhajícího Candrevu, který pálil z rohu vápna z voleje na zadní tyč. Minul jen o kousek, tohle byl hodně utěšený pokus!
20'
Bek Davide Santon zkusil štěstí z velké dálky, s jeho skákavou střelou si ale v klidu poradil Bizzarri.
19'
De Paul odvrátil balon z vápna a Valero následně poslal zpětnou nahrávku až Handanovičovi.
18'
Candreva na kraji hřiště pustil míč do zámezí a Inter bude zahrávat rohový kop.
17'
Domácí teď trochu zpomalili hru a zklidnili hektický průběh posledních minut. u balonu je na středu hřiště Vecino.
15'
Inter Milán právě vstřelil branku!
To je ale blesková odpověď lídra ligy! Candreva dostal na pravém křídle oblouček za obranu, který si zpracoval, aby potom přesným centrem našel před brankou MAURA ICARDIHO. Argentinský střelec přetlačil obránce a z voleje zamířil přesně k tyči.
14'
Hosté se překvapivě ujímají vedení! Widmer se zprava probil do vápna a stříleným pasem našel na malém čtverci KEVINA LASAGNU, který už jen nastavil placírku a usměrnil balon do brány.
14'
Vecino svou nepříliš povedenou nahrávkou zahnal Santona dozadu. Útok Nerazzurri je navíc rychle zastaven.
12'
Následně střílel z hranice vápna Perišić, nicméně branka mu byla malá a míč končí nad břevnem.
12'
Fofana se zapřel v osobním souboji a odstavil Vecina, jeho spoluhráči se ale nikam neposunuli a Udine se zase musí bránit.
11'
Nepovedený centr Marcela Brozoviće nenadělal obraně hostů žádné starosti, míč končí v zámezí. Udine tak rozehrává.
10'
Hosté přerušili kombinaci soupeře a Lasagna mohl vyrazit kupředu, ale balon mu odskočil za pomezní lajnu. Vhazovat tak mohou domácí.
9'
Brozović roztáhl hru na pravou stranu, jeho oblouček našel přesně D'Ambrosia. Na levém křídle už hraje chorvatský forvard Perišić.
7'
Domácí pokračují v postupu vpřed, na středu hrací plochy ale dobře zabojoval Fofana a obral Vecina o míč.
6'
Candreva zavezl míč na střed a pokračoval v pohybu do vápna, kam letěl skvělý centr od Perišiće. Zakončení italského křídelníka ale zastavuje Bizzarri.
5'
Domácí se drží u míče a rozehrává od vlastní brány. Valero zklidnil hru nahrávkou dozadu a na levé straně je volno pro Santona.
4'
Po rohovém kopu Interu vracel Brozović míč do vápna a na zadní tyči naskočil Vecino, hlavičkoval ale pouze do boční sítě.
3'
Inter Milán se dostává k balonu a rozehrává po pravé straně, akci táhne bek D'Ambrosio.
2'
Barák se dostal k míči za vápnem Interu a levačkou pálil z voleje, nemířil ale přesně a bránu minul.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří hrají v bílém. Inter nastupuje tradičně v černomodré.
1'
Oba týmy nastupují na trávník slavného stadionu San Siro, utkání za malou chviličku začne.

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Santon – Vecino, Valero – Candreva, Brozović, Perišić – Icardi (C).
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Gagliardini, Cancelo, Ranocchia, Karamoh, Éder, Dalbert, Nagatomo, Pinamonti.

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo (C), Nuytinck – Widmer, Barák, Fofana, Jankto, Adnan – de Paul, Lasagna.
Náhradníci: Scuffet – Bochniewicz, Gi. Pezzella, Balić, Behrami, Hallfredsson, Ingelsson, Bajić, Ewandro, Maxi López, Matos, Perica.

Rozhodčí: Mariani – Fiorito, Di Iorio.
Udinese
Hostům se začátek sezóny rozhodně nepovedl podle představ. Udinese prohrálo s Chievem i SPAL a po první výhře nad Janovem znovu třikrát padlo. Po debaklu 2:6 od Juventusu se však zaměstnavatel dvou českých reprezentantů výsledkově zvedl. Tým dokázal vyhrát poslední tři utkání a několikrát se prosadil Jakub Jankto, o kterého je prokázali zájem některé velkokluby v čele s Juventusem. V poslední utkání Udinese porazilo nováčka soutěže Benvento 2:0.
Inter Milán
Domácí celek si letos vede velice dobře a i dnes bude plnit roli favorita. V lize se momentálně Inter nachází na třetím místě s třiceti osmi body a skóre 41:14. V posledním utkání zavítal na půdu Juventusu, kde vybojoval po bezbrankové remíze bod. Nejlepším střelcem je se šestnácti góly argentinec Mauro Icardi. Hlavním trenérem je Luciano Spalletti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62