Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Bologna - 30. září 2017   20:45

Perin (C) – Biraschi (77. Panděv), Rossettini, E. Zukanović – Rosi (62. Lazović), Cofie, Veloso, Laxalt – Palladino, Ricci – Pellegri (46. Galabinov).
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Bologna
Mirante (C) – Krafth (71. Torosidis), G. González, Helander, M'Baye – A. Poli (80. De Maio), Pulgar, Donsah – Verdi, Petković (60. Destro), Palacio.

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Výsledkový mizérie janovských Grifů pokračuje! Domácí nezvládli zápas s Boloňou, který rozhodl jediným gólem zápasu Rodrigo Palacio. Hosté udeřili z protiútoku a prokázali lepší produktivitu než domácí tým, který marně hledal způsob, jak překonat dobře chytajícího Miranteho. Janov si ve druhém poločase vypracoval několik šancí, ale v zakončení pokaždé selhal. Grifové tedy zůstávají ve spodní části tabulky s pouhými dvěma body ze sedmi zápasů. Janov získal ve čtyřech domácích zápasech jen jeden bod, což bude nejspíš stát místo hlavního trenéra Ivana Juriče. Naopak Boloňa získává své třetí venkovní vítězství a posouvá se tabulkou vzhůru.
90+5'
90+4'
Hosté získali autové vhazování a s jejich vítězstvím už to vypadá velmi dobře.
90+3'
Boloňa drží míč na útočné polovině, což se domácím fanouškům vůbec nelíbí. Čas se janovským Grifům hodně rychle krátí.
90+2'
Palladino nebezpečně hlavičkoval po centru z pravé strany, ale v jasné pozici bránu minul. Případný gól by však neplatil, protože rozhodčí přistihl domácího hráče v ofsajdu.
90+1'
Nastavují se 4 minuty.
90'
Zukanović odcentroval před malé vápno, kam si naběhl Galabinov, který ustál hlavičkový souboj s Helanderem a v těžké pozici poslal míč do tyče!
89'
Centr letěl nebezpečně před bránu, ale obrana Boloni dokázala odklidit míč do bezpečí.
88'
Domácí budou mít na útočné polovině k dispozici přímý kop od postranní čáry.
86'
Janov nyní oblého pokutové území Boloni, ale zatažená obrana hostů zatím pracuje dobře a nepouští domácí do šance.
84'
Veloso vystřelil levačkou zpoza šestnáctky a jeho rána se zakroutila jen těsně vedle brány. Veloso se následně marně dožadoval rohového kopu a za protesty vidí žlutou kartu.
83'
Hosté se dostali do hodně nebezpečného protiútoku. Palacio táhl balón a Destrovi adresoval ideální kolmici za obranu. Destro se k míči dostal, ale bránící hráč ho dostihl a nenechal ho zakončit.
82'
Boloňa teď hraje přesně to, co potřebuje. Hosté organizovaně brání svou polovinu hřiště a nepouštějí soupeře na dostřel Miranteho brány.
80'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Sebastien De Maio.
80'
S dalším působením trenéra Ivana Juriče u týmu Janova to nevypadá dobře. Před zápasem se vcelku nahlas mluvilo o tom, že domácí dnes musí za každou cenu vyhrát, pokud chce chorvatský trenér pokračovat v pozici hlavního kouče.
78'
Cofie se před šestnáctkou opřel do střely z první, ale jeho rána míří několik metrů vedle brány.
77'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Goran Panděv.
75'
Veloso rozehrál rohový kop Janova, ale domácím se z těchto situací zatím nedaří ohrozit Miranteho.
73'
Bologna právě vstřelila branku!
Tak tohle je studená sprcha pro domácí tým! Janov neproměnil své šance a následně inkasuje z rychlého protiútoku. Do úniku se na útočné polovině dostal RODRIGO PALACIO, který se nenechal přetlačit bránícím Laxaltem a dostal se s míčem až do vápna, kde dokázal překonat Perina zakončením na zadní tyč.
72'
Mirante předvedl dva parádní zákroky, jimiž zachránil Boloňu před inkasováním! Na brankové čáře nejprve reflexivně vyrazil střelu Palladina a chvíli poté zlikvidoval také nepříjemnou střelu z kopačky Velosa.
71'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Emil Krafth, přichází Vasilis Torosidis.
70'
Přetažený balón nezpůsobil žádné vzrušení v šestnáctce Boloni, ale domácí zůstávají v útoku.
69'
Hosté teď zpanikařili při rozehrávce a Mirante nakonec poslal míč do zámezí, čímž daroval Janovu rohový kop.
67'
Laxalt uvolnil na levé straně Palladina, která ve vápně našel před bránou Ricciho, jehož nebezpečná střela prolétla nad horní tyčí. To byla zajímavá akce domácího týmu!
66'
Hosté jsou nyní vcelku aktivní, ale nyní si na útočné polovině pomohli útočným faulem, takže rozehrávat bude Janov.
64'
Palacio se na pravé straně vyhnul bránícímu hráči a všiml si na zadní tyči Destra, jenže mu nedokázal adresovat přesný centr.
63'
Donsah se prodral s míčem až k velkému vápnu, jenže hosté následně celou akci zazdili nepřesným centrem.
62'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Aleandro Rosi, přichází Danko Lazović.
60'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Mattia Destro.
60'
Bruno Petkovič nakonec bude muset střídat. Zranění zad mu přeci jen nedovolí pokračovat ve hře.
59'
Slabý centr z levé strany neuvěřitelně propadl až do malého vápna, kde ho velmi nejistě dokázal zneškodnit Helander. Teď obrana Boloni hodně zaváhala.
58'
Veloso centroval z pravé strany, ale ve vápně nenašel nikoho ze spoluhráčů. Janov však následně získal alespoň rohový kop.
56'
Bruno Petkovič musel být ošetřen, ale zdá se, že se brzy vrátí do hry.
54'
Na druhé straně pálil Laxalt, ale jeho pokus výrazně minul bránu, takže Mirante neměl práci.
52'
Verdi se dostal ke střele zpoza šestnáctky a jeho ránu neúmyslně tečoval bránící Cofie, takže Perin měl velké štěstí, že přesto na míč dosáhl a vyrazil ho mimo bránu.
50'
Krafth na pravé straně opět zastavil domácí útok způsobem na hranici pravidel. Tentokrát se však po jeho souboji s Palladinem faul nepíská.
49'
Žlutou kartu dostává Emil Krafth (Bologna FC).
48'
Laxalt nabral rychlost s balónem a Krafth ho stáhl k zemi. Rozhodčí nejdříve nepískal, ale na popud pomezního se nakonec přeci jen přerušuje hra. Janov bude rozehrávat.
47'
Zukanović se dostal zničehonic do zakončení, ale sám byl nejspíš trochu překvapen a jeho střela podle toho vypadala.
47'
Domácí odcentrovali na zadní tyč, kde bránící Helander přizvedl balón do zámezí. Rohový kop pro Janov.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Pietro Pellegri, přichází Andrej Galabinov.
46'
První poločas končí za bezbrankového stavu, který zcela odpovídá dění na hřišti. Zápas zatím nenabídl příliš fotbalové krásy a gólové šance k vidění také v podstatě vůbec nebyly. Uvidíme, jestli se něco změní ve druhé půli, který začne přibližně ve 21:48.
45'
45'
Centr od rohového praporku byl hodně nepřesný a dopadl jen na horní síť domácí brány.
44'
M'Baye se vydal sebevědomě s míčem do šestnáctky, kde ho jen za cenu rohového kopu zastavil Cofie.
43'
Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Janov CFC).
42'
Míč se odrazil na hranici šestnáctky k Petkovićovi, který se marně snažil přetlačit přesilu bránících hráčů. Domácí se dostali do rychlého brejku, ale balón jen odevzdali nepřesným nákopem.
40'
Rosi se pokusil odcentrovat z otočky, ale pokus to byl opravdu hodně nepovedený, jelikož balón poslal přímo na tribunu.
39'
Hostující Filip Helander je nyní prvním žlutě potrestaným hráčem Boloni. Domácí budou rozehrávat na polovině soupeře.
38'
Žlutou kartu dostává Raffaele Palladino (Janov CFC).
37'
V šestnáctce se dostal do zakončení Cofie, ale jeho střela z voleje ohrozila jen fanoušky sedící vysoko nad Miranteho bránou.
36'
Veloso dostal nabito před šestnáctkou a napřáhl se k přízemní ráně, která však byla tečována do zámezí. Janov bude kopat roh.
34'
Zukanović se na levé straně snažil projít s míčem mezi dvěma hráči, ale ti ho přes sebe nepustili. Domácí budou alespoň vhazovat.
32'
Míč se v posledních minutách prakticky vůbec nevzdaluje od středu hřiště. Oba týmy se neustále přetahují o balón a nedostávají se na dostřel soupeřovi brány.
30'
Po půlhodině hry zatím stále čekáme na velké gólové šance. Na hřišti je momentálně k vidění spíše taktická bitva.
28'
Balón tentokrát mířil na zadní tyč, ale Mirante ve spolupráci s obranou Boloni dokázal centr zneškodnit.
27'
Hra se přesunula zpátky na stranu hostů, kde bude Janov zahrávat rohový kop.
26'
Na druhé straně se po centrovaném míči natahoval v malém vápně Verdi, ale chyběli mu asi dva kroky, takže balón jen proletěl těsně před bránou Janova.
25'
Domácí pěkně zakombinovali na pravé straně a Rosi dostal hodně prostoru pro centr, který mířil nebezpečně před bránu. Nikdo z domácích hráčů se však nakonec do zakončení nedostal.
24'
Laxalt nedokázal odcentrovat přes dva bránící hráče a následně se mu nevydařil ani úmysl získat pro Janov alespoň roh.
22'
Domácí Pellegri srazil na polovině hřiště Petkoviće, který se pomalu zvedá z trávníku. Útočník Janova by si měl na podobné zákroky dávat pozor, protože už má žlutou kartu.
21'
Nepovedený centr do šestnáctky Janova nemířil na nikoho z hostujících hráčů. Pro balón si v klidu došel brankář Perin.
20'
Bologna v posledních minutách vyrovnává hru a začíná být častěji na balonu.
19'
Veloso se nerozpakoval a vystřelil z více než dvaceti metrů, jeho střela míří ovšem vysoko nad Miranteho bránu.
17'
Laxalt zkoušel odcentrovat z rohu hřiště, ale centr se mu vůbec nepovedl. Vysoký balón doletěl zcela neškodně až do zámezí.
15'
Domácí zaváhali při rozehrávce, čímž nabídli soupeři rychlý brejk, ale Boloňa si následně počínala také nepřesně.
14'
Palacio nabral s míčem rychlost na pravé straně a dokázal odcentrovat přes bránícího hráče. Další bránící hráč ve vápně nedosáhl na balón, a tak se do šance dostal Petković, který však po zpracování vystřelil přímo na Perina.
13'
Veloso se z dvaceti metrů odhodlal k ráně z halfvoleje, míč se mu podařilo dobře sklopit k zemi, ale trefil přesně prostředek brány, kde stál připravený Mirante.
12'
Domácí dobře napadají a rychle získali míč zpátky do své moci. Janov je v úvodu zápasu jednoznačně aktivnějším týmem.
11'
Centr mířil opět na přední tyč, ale obrana Boloni byla znovu pozorná a míč odhlavičkovala do bezpečí.
11'
Centrovaný balón mířil na přední tyč, u níž ho odvrátil do zámezí jeden z bránících hráčů, takže Janov si roh zopakuje.
10'
Palladino se v rohu hřiště přetlačoval u balónu s M'Bayem a nakonec pro domácí tým získal rohový kop.
9'
Na druhé straně byla útočná akce Janova zastavena odpískaným ofsajdem.
8'
Helander hledal dlouhým míčem Palacia, který si nabíhal do pokutového území, ale bránící hráč poslal balón do bezpečí.
7'
Po faulu na Pulgara rozehrávali hosté, ale vysoký míč našel v šestnáctce Janova jen hlavu domácího hráče.
6'
Žlutou kartu dostává Pietro Pellegri (Janov CFC).
5'
Mirante včas vyběhl z brány a došel si pro balón až na kraj pokutového území.
4'
Krafth dobře hlídal prostor u postranní čáry a zastavil domácí útok. Boloňa bude vhazovat.
3'
Veloso posílal balón na zadní tyč, ale Rosiho nepustil do zakončení jeden z bránících hráčů, který byl navíc faulován.
2'
Pulgar si pomohl nedovoleně v souboji s Riccim, takže domácí budou zahrávat přímý kop na útočné polovině.
1'

Janov CFC: Perin (C) – Biraschi, Rossettini, E. Zukanović – Rosi, Cofie, Veloso, Laxalt – Palladino, Ricci – Pellegri.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Bertolacci, Brlek, Centurión, Galabinov, Gentiletti, Lazović, Migliore, Panděv, L. Rigoni, Salcedo Mora.

Bologna FC: Mirante (C) – Krafth, G. González, Helander, M'Baye – A. Poli, Pulgar, Donsah – Verdi, Petković, Palacio.
Náhradníci: A. Da Costa, Ravaglia – Crisetig, De Maio, Destro, Maietta, Masina, Á. Nagy, Okwonkwo, Taïder, Torosidis.

Rozhodčí: G. Rocchi – D. Di Iorio, L. Mondin.
Za hostující tým ještě nemůže nastoupit Lukáš Krejčí, který se zotavuje po operaci čelisti.
V rámci sedmého kola italské Serie A přivítá trápící se FC Janov soupeře z Boloni. Domácí zažívají hodně nepovedený vstup do ligy, po šesti kolech mají pouhé dva body a na osmnácté pozici stále čekají na první výhru. Není tedy překvapivé, že se začíná spekulovat od vyhazovu trenéra Ivana Juriče, který dnes nutně potřebuje se svým týmem vyhrát. Soupeřem bude domácím Grifům Boloňa, které se zatím na venkovních hřištích daří, což potvrdila i v minulém kole, kdy zvítězila v Sassuolu. Hosté jsou momentálně s osmi body na jedenácté pozici s šestibodovým náskokem na Janov. Poslední vzájemný zápas v Janově skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Jak dopadne dnešní měření sil?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62