Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Chievo - 20. září 2017   20:45

1:1
(0:0)
Chievo
Chievo
73' P. Hetemaj  (L. Castro)
Janov
Perin – E. Zukanović, Rossettini, Biraschi – Laxalt, Veloso, Brlek (46. Rosi), Lazović (46. Taarabt) – Palladino (71. L. Rigoni), Bertolacci, Pellegri.
Mazzoleni – Santoro, Cecconi
Chievo
Sorrentino – Tomović, Dainelli (67. Pellissier), Gamberini, Cacciatore – L. Castro, Radovanović, P. Hetemaj – Birsa (86. Garritano) – Inglese, Bastien (52. Depaoli).
Seculin, Confente – Jaroszyński, N. Rigoni, Garritano, Stępiński, Léris, Cesar, Bani, Pucciarelli, Depaoli, Pellissier.

Máme za sebou utkání, které v prvním poločase nic nenabídlo, ovšem v tom druhém vše vrátilo i s úroky. Viděli jsme několik zajímavých šancí a gól na každé straně. Nakonec tedy spravedlivá remíza, která je vzhledem k vývoji utkání nejspíše zasloužená. Ani jeden tým s ní však nejspíše spokojený nebude. Jak Janov, tak Chievo určitě chtělo hlavně vyhrát. Na plný bodový zisk si tak budou muset nabrousit zuby například o víkendu, kdy je čeká další kolo.

Fauly: 18:6.
90+3'
90+3'
Míč trefil zeď, ještě jeden rohový kop před koncem.
90+2'
Chievo ale ještě získává zajímavou šanci v podobě volného přímého kopu ze zhruba dvaceti metrů.
90+2'
Pellissier měl na kopačce vítězný gól, ale v zajímavé šanci minul bránu. Zdá se tedy, že utkání výherce nenajde.
90+1'
Míč propadl až do vápna, odkud jej však vykopli obránci. Rozhodčí nastavuje tři minuty, které začínají s míčem na kopačkách hosté.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby začíná faulem Janova na polovině hřiště. Možná jedna z posledních šancí na vstřelení gólu.
89'
Další volný kop pro domácí, hostům se nedaří usadit se na polovině Janova a dopouští se opět faulu.
88'
Laxalt z pravé strany ohrozil hostujícího brankáře, ovšem ten v poklidu vyrazil míč a ten se odkutálel do bezpečí.
87'
Pellissier se dopustil útočného faulu. Snaha hostů tak přišla vniveč.
86'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Luca Garritano.
85'
Další střela z velké dálky, tentokrát ale Perin mohl zůstat v klidu.
84'
Depaoli se dostal k odraženému míči za šestnáctkou, jeho střela měla zajímavé parametry, ovšem Perin si s ní poradil.
83'
Tomović ve vápně vybojoval míč, dostal se ke střele, ale trefil pouze obránce, Janov následně rychle odkopl na rohový kop.
82'
Z něj ale k ohrožení branky nedošlo. Janov ale zůstává u míče. Šance na gól tedy žije.
81'
Volný přímý kop pro Janov a navíc žlutá karta pro Tomoviće (CHV).
80'
Ani jeden tým nechce udělat chybu, tempo je však vysoké a slibuje zajímavý konec zápasu.
79'
Pellegri si krásnou kličkou udělal obránce, připravil si střelu a ze zhruba třiceti metrů těsně minul branku. Brankáře soupeře ale pořádně vystrašil.
78'
Ti se ale dostali k míči a zkusili překonat Sorrentina, který byl hodně z branky. Brankář hostů se ale rychle stáhl a míč ukryl v klidu v rukavicích.
77'
Chievo je daleko aktivnější, Janov se pouze brání. Inkasovaný gól domácí hodně zaskočil.
76'
Chievo vybojovalo další volný přímý kop, který pořádně protáhl brankáře, ale následná dorážka i díky obráncům skončila mimo.
75'
Hosté pokračují v aktivním pojetí hry. Povede to k další brance?
73'
Chievo právě vstřelilo branku!
Zničeho nic máme srovnáno! PËRPARIM HETEMAJ dostal skvělou přihrávku za obranu soupeře a na poslední chvíli dokázal přehodit vyběhnuvšího brankáře soupeře. Asistence: Lucas Castro
72'
Perin si připisuje úspěšný zákrok. Birsa vypálil zajímavou jedovku, ale ta zamířila pouze do středu branky.
71'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Raffaele Palladino, přichází Luca Rigoni.
71'
Castro vybojoval zajímavý volný přímý kop z dobré pozice.
70'
Za obranou se objevil Pellegri, který se rozhodl to vzít na sebe, ale jeho pokus skončil hodně mimo. Dostal tak pouze vyčiněno od sbíhajícího spoluhráče.
69'
Centr na zadní tyč našel střídajícího Pellissiera, ale ten hlavičkou nezamířil přesně.
68'
Další centr do vápna Janova, ale opět bez výsledku. Míč je odkopnut až k brankáři hostů.
67'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Dario Dainelli, přichází Sergio Pellissier.
66'
Laxalt prokázal, že umí hrát i dozadu a obrannou hlavičkou překazil centr soupeře.
65'
Střela z vápna však trefila pouze obránce, od kterého se odrazila do bezpečí.
64'
Hosté najednou ožili a snaží se aktivní hrou dostat se k vyrovnání.
62'
Janov právě vstřelil branku!
A domácí jsou po zásluze odměněni. Centrovaný míč se odrazil pouze k DIEGU LAXALTOVI, který si potáhl míč, vystřelit a po nepřesvědčivém zákroku brankáře otevřel skóre dnešního utkání. Bez asistence.
62'
Obrana Chieva má nyní dost práce, do vápna létá jede centr za druhým.
61'
Chievo se dokázalo ubránit odkopem Sorrentina do hloubi hřiště.
60'
Nyní se pas Chievu nepodařil, hra se tak opět přesune před hostující branku.
59'
Pellegri leží na zemi po souboji s protihráčem, na hřišti jsou již zdravotníci. Doufejme, že bude v pořádku.
58'
Palladino a jeho centr v hlavní roli, ovšem úspěch neslaví.
57'
Hosté se dostali k zajímavé šanci ve vápně, ovšem následná hlavička skončila těsně vedle. I hosté tak zahrozili.
56'
Domácí vybojovali rohový kop, který nikoho nenašel. Chievo pospíchá do protiútoku.
55'
Útočný faul na druhé straně od Rosiho, hra je tak opět přerušena.
54'
Centr do vápna byl velmi zajímavý, avšak Inglesemu chybělo pár centimetrů k tomu, aby se k míči dostal.
53'
Volný přímý kop pro Chievo, zahrozí i hosté?
52'
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Samuel Bastien, přichází Fabio Depaoli.
51'
Další zajímavá akce domácích, ke střele se odhodlal Taarabt, ovšem o pár centimetrů minul. Sorrentino by ale nejspíše pokus měl.
50'
Domácí jsou aktivnější a hledají možnost k útoku. Podaří se jim něco vymyslet?
49'
Ten už úspěch neslaví, druhý poločas ovšem začal velmi slibně.
48'
Laxalt našel Palladina kolmicí, který se dostal ke střele, ale i kvůli obráncům nakonec skončil míč těsně mimo. Následuje ale rohový kop.
47'
Trenér domácích udělal hned dvojitou změnu v sestavě. Doufejme, že to povede k lepší hře. Zatím s míčem kombinují hosté.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Danko Lazović, přichází Adel Taarabt.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Petar Brlek, přichází Aleandro Rosi.
46'
Nedočkali jsme se ani v poslední minutě. Rozhodčí se na výkon obou týmů už nemohl dívat a raději je tak hvizdem posílá zpět do kabin. Nám nezbývá než doufat, že nám předvedou něco jako fotbal alespoň v druhém poločase. Jak Janov, tak Chievo zatím spoléhají na centry do vápna, které ovšem postrádají účinnost, obrany jsou pozorné a odvracejí míče do bezpečí. Fanoušci, kteří tak dorazili na stadion zatím musejí být hodně zklamaní. Druhý poločas začne zhruba v 21:47. Snad s sebou přinese zajímavější situace.
45'
45'
Ještě jeden volný přímý kop, Brlek to přehnal s agresí a podkopl Castra. Dočkáme se v poslední minutě?
44'
Opět Palladino v akci, tentokráte ovšem fauloval soupeře a může být ještě rád, že neviděl žlutý kartonek.
43'
Dlouhý pas na Palladina neslaví úspěch, byl příliš dlouhý a Palladino jej nedokázal zkrotit.
42'
Ten ovšem nedopadl úplně ideálně, obránci jej bez obtíží poslali do bezpečí.
41'
Pellegri (JAN) zatáhl soupeře za dres a vidí žlutou kartu. Hosté navíc mají volný přímý kop.
40'
Hosté kombinují na vlastní polovině a nikam se moc neženou. Zdá se, že v prvním poločase gól neuvidíme.
39'
Domácí se dopustili útočného faulu, hra je tedy opět přerušena.
38'
Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona).
37'
Chievo je teď možná o něco aktivnější, ovšem ani mu taktika centrů ovoce nepřináší.
36'
První poločas toho zatím mnoho nenabídl, četné nepřesnosti na obou stranách škodí hře.
35'
Nedočkáme, míč skončil pouze v zámezí. Perin tak bude moci v poklidu rozehrát odkop od brány.
34'
Dainelli byl faulován kousek před polovinou hřiště a vybojoval tak volný kop pro Chievo. Dočkáme se nějaké šance?
33'
Hra už pokračuje, v držení míče je domácí Janov, který kombinuje na své polovině a čeká na vhodnou příležitost k útočnému výpadu.
32'
Na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a zdá se, že potřebuje ošetření. Doufejme, že bude v pořádku.
31'
Ve vápně se k zakončení dostal Veloso, ale ani on nebyl úspěšný. Svým pokusem trefil pouze obránce a míč se odrazil do bezpečí.
30'
Palladino našel svým centrem Lazoviće, který se dostal k zajímavé hlavičce, ovšem nedokázal ji vměstnat mezi tři tyče. První zajímavá situace v zápase tak gólovou radostí nekončí.
29'
Po rohovém kopu doletěl míč dvakrát do vápna, ale ani jednou se neujal. Obrana to zvládla a nakonec i vybojovala útočný faul soupeře.
28'
Nakonec z toho byla akce tažená po levém křídle, odkud centr trefil obránce a odrazil se na rohový kop. Je to šance pro domácí tým?
27'
Bastien vybojoval i v leže míč a překazil tak útočné snažení svého soupeře. Janov však zůstává u míče.
26'
Už to vypadalo, že se hosté probojují do šestnáctky soupeře, ale nakonec to překombinovali a o míč přišli.
25'
Chievo rychle vyrazilo do útoku, ale centr znova nebyl přesný. Opět se tak nic nestalo...
24'
Palladino se dopustil útočného faulu a přerušil tak útočné snažení svého celku.
23'
Další pokus o centr do vápna domácích, ale znova neúspěšný. Chybí tomu trocha přesnosti.
22'
Hosté se po delší době dostali do útoku, ovšem jejich centr z pravé strany skončil pouze u brankáře.
21'
Sorrentino špatně vyrazil míč, který dopadl na hranici vápna, kde se k němu dostali domácí, ovšem jejich střela byla zneškodněna pozorným brankářem a Chievo následně odkoplo. Konečně jsme ale viděli něco zajímavějšího.
20'
Nezmění, Chievo se s přehledem dostalo k míči a snaží se něco vymyslet na druhé straně hřiště. To se ovšem zatím moc nedaří. Navíc z protiútoku vybojoval Janov rohový kop.
19'
Změní to volný přímý kop, který nyní domácí vybojovali?
18'
Janov už je u míče, ale zatím nesledujeme nic zajíamvého...
17'
K němu se rychle dostalo po špatné kombinaci domácích a má tak dobrou šanci rozbít soupeři jeho tlak.
16'
Chievo se dostalo až na polovinu soupeře, kde ale u rohového praporku přišlo o míč.
15'
Ofsajd domácích, který přerušuje jejich útočné snažení.
14'
Po delší době jsou u míče hosté, kteří v poklidu kombinují na své polovině a snaží se zklidnit hru.
14'
Sorrentino s obránci řeší další centr do vápna. Těch už do nebezpečných pozic letělo hodně, ale Chievo si zatím ví rady.
13'
Okupování brány pokračuje, pokus o vysunutí Lazoviće byl příliš dlouhý a skončil jen v zámezí.
12'
Janov stále drží míč, Chievo ale dobře napadá a vyhnalo jej až na jeho polovinu.
11'
Laxalt poslal z levé strany centr do vápna, který byl však velmi přetažený a neměl tak šanci na to, aby ohrozil Sorrentina.
10'
Janov získal výhodu rohového kope, avšak centr na zadní tyč byl příliš dlouhý a skončil tak jen v zámezí.
9'
Janov byl vyhnán až na vlastní polovinu, stále ale kontroluje míč a Chievo do ničeho nepouští.
8'
Domácí jsou očividně aktivnějším týmem, zatím to ovšem nevede k zajímavější šanci.
7'
Lazović v pokračování akce pouze nechal doputovat míč do zámezí a Sorrentino tak bude moci v poklidu rozehrát míč z odkopu od brány.
6'
Kombinace na pravé straně vedla k míči do vápna, kde byli ovšem nachystáni obránci a s přehledem odkopli míč do bezpečí.
5'
Domácí poněkud uklidnili hru a kombinují na vlastní polovině hřiště, kde čekají na ideální okamžik k útoku.
4'
Ne, naopak do protiútok pospíchá soupeř, který chce využít díry v obraně domácího celku.
3'
Rohový kop domácího Janova, povede se mu hned na úvod utkání vymyslet něco zajímavého?
3'
Na druhé straně se ke střele dostali hosté ze zhruba třiceti metrů, ovšem neuspěli. A to i přes to, že Perin nepředvedl nejlepší zákrok.
2'
Domácí se ale rychle dostali do protiútoku, ovšem jejich centr do vápna skončil pouze na prvním obránci.
1'
Hosté rozehráli první poločas utkání a kombinují s míčem na své vlastní polovině.
1'

Janov CFC: Perin – E. Zukanović, Rossettini, Biraschi – Laxalt, Veloso, Brlek, Lazović – Palladino, Bertolacci, Pellegri.
Náhradníci: Lamanna – Gentiletti, Cofie, Centurión, Taarabt, Galabinov, Rosi, Migliore, Ricci, L. Rigoni, Omeonga, Salcedo Mora.

Chievo Verona: Sorrentino – Tomović, Dainelli, Gamberini, Cacciatore – L. Castro, Radovanović, P. Hetemaj – Birsa – Inglese, Bastien.
Náhradníci: Seculin – Jaroszyński, N. Rigoni, Garritano, Stępiński, Léris, Cesar, Bani, Pucciarelli, Depaoli, Pellissier.

Chievo Verona

Verona měla dobrý start do sezóny, kdy porazila Udinese 2:1. Pak už to ovšem taková sláva nebyla. Nutno však podotknout, že ani s hosty se los moc nemazal. Prohra s Laziem 1:2 byla velmi těsná, s Juventusem 0:3 to už bylo jasnější a lepší výsledek přišel až v minulém kole proti Atalantě 1:1. Chievo tak má čtyři body, které dnes bude chtít rozhodně rozšířit. Nic lehké ale hosty nečeká.

Ani jede hráč v týmu nedal více než jeden gól. Ti, co se prosadili, jsou: Samuel Bastien, Valter Birsa, Roberto Inglese, Manuel Pucciarelli a to je vše. Přidá se k nim dnes někdo nebo jeden z nich rozšíří své skóre?
Janov CFC

Janov zatím zažívá doslova bídnou sezónu. Ve čtyřech utkáních totiž získal pouze jediný bod za remízu s Sassuolem 0:0 v prvním kole. Poté následovala prohra s Juventusem 2:4, Udinese 0:1 a Laziem 2:3. Samotné výsledky nejsou tak špatné, ale jeden bod rozhodně není nic, s čím by domácí mohli být spokojeni. V dnešním vloženém kole tak budou chtít s Chievem za každou cenu vyhrát. Povede se jim to ale?

Za dobrým výsledkem by měl táhnout Pietro Pellegri, který se jako jediný z týmu trefil hned dvakrát a to dokonce v jednom utkání, jenž odehrál. Citelná však bude ztráta Gorana Pandeva, který se zranil proti Udinese.
Dobrý den u dnešního utkání, ve kterém změří síly Janov a Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62