Serie A - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Atalanta - 15. října 2017   15:00

Sampdoria
56' D. Zapata (Quagliarella) • 60' Caprari (Strinić) • 68' Linetty (Praet)
3:1
(0:1)
Atalanta
21' Cristante  (Spinazzola)
Sampdoria
Puggioni – Bereszyński, Silvestre, Regini, Strinić – Verre (46. Linetty), Torreira, Praet – Quagliarella, G. Ramírez (46. Caprari), D. Zapata (87. Kownacki).
Mariani – Carbone, Fiorito
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Atalanta
Beriša – A. Masiello, Caldara, Palomino – Hateboer, de Roon (60. A. Gómez), Freuler, Spinazzola – Cristante, Iličić (72. Vido) – Petagna (67. Cornelius).

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání nakonec zvládla favorizovaná Sampdoria, která rozhodla zápas v období od 56. do 68. minuty, kdy nasázela soupeři tři góly. Atalantě vyšel výtečně první poločas, v němž byli hosté lepší a mohli nasázet domácím více gólů, než jeden. Nicméně nestalo se tak a hosté tak nakonec dobře rozehraný zápas ztratili.
90+3'
90+3'
Probíhá poslední minuta nastaveného času, míč mají hosté.
90+1'
Žlutou kartu dostává Bryan Cristante (Atalanta Bergamasca Calcio).
90'
Je tu poslední minuta řádné hrací doby utkání, které je již zřejmě rozhodnuté.
89'
Luca Vido (Atalanta BC) si pomohl při zpracování míče rukou a pozorné oko sudího vše postřehlo, míč pro domácí.
88'
Fabio Quagliarella (Sampdoria) se dostal ke střele zpoza vápna, pěkná střela, Etrit Beriša (Atalanta BC) ale chytá.
87'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Dawid Kownacki.
85'
Dlouhý pas na pravou stranu, kam si nabíhá Luca Vido (Atalanta BC) , ten je ale faulován domácím Reginim, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
84'
Akce hostů ale končí odpískaným útočným faulem, takže míč získávají domácí.
82'
Hraje se ve středu hřiště, hosté jsou nyní aktivnější.
80'
Na druhé straně nejistý zákrok Etrita Beriši, který neudržel v ruce míč, ale obránce Atalanty ho dokázal včas odkopnout.
79'
Dalším nepřesným centrem končí akce Atalanty.
78'
Hosté znovu na útočné polovině, domácí se nyní soustředí na pevnou defenzivu.
77'
Atalanta na útočné polovině, centr z pravé strany trefil Corneliuse, od něhož se ale míč odráží mimo branku.
75'
Žlutou kartu dostává Hans Hateboer (Atalanta Bergamasca Calcio).
75'
Christian Puggioni (Sampdoria) musí ven z branky, aby stihl odehrát míč, mířící do jeho vápna.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Luca Vido.
71'
Andrea Masiello (Atalanta BC) nyní musí snést domluvu od hlavního sudího.
68'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Neskutečné! Sampdoria během dvanácti minut třemi góly možná rozhodla o osudu celého zápasu! KAROL LINETTY se nyní po levé straně prodral do vápna a nakonec i z úhlu překonat gólmana Berišu v brance Atalanty.
67'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Andreas Cornelius.
66'
Hans Hateboer (Atalanta BC) hlavičkuje, ale do míst, kde stál připravený Christian Puggioni.
65'
Atalanta zůstává na útočné polovině, nyní se musí pro změnu domácí bránit.
63'
Atalanta vybojovala roh z pravé strany.
62'
Po delší odmlce se hosté dostávají na útočnou polovinu.
60'
Žlutou kartu dostává Gianluca Caprari (UC Sampdoria).
60'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, přichází Alejandro Gómez.
60'
Obrovská radost domácích, ti totiž otáčí skóre během necelých pěti minut! Po centru Striniće se hlavou prosazuje GIANLUCA CAPRARI.
58'
A domácí se znovu ženou do útoku, nyní je Atalanta vůbec poprvé v zápase pod permanentním tlakem.
56'
Zaváhání obrany Atalanty, která nechala nadvakrát odcentrovat Fabio Quagliarellu z pravé strany a napodruhé se mu to již povedlo, na hranici malého vápna měl hodně prostoru DUVÁN ZAPATA, který se nemýlil a své šance využil k vyrovnání.
54'
Hraje se ve středu hřiště, domácí se snaží najít cestu k pokutovému území soupeře.
53'
Atalanta nyní nechává soupeři více prostoru ke kombinace, Sampdoria se nyní drží před pokutovým územím soupeře.
52'
Domácí rozehráli z pravé strany, míč na bližší tyči odhlavičkoval mimo branku Atalanty Praet.
51'
Sampdoria získala roh z pravé strany.
50'
Z rohového kopu se ale hosté prosadit nedokázali, naopak, míč získávají domácí.
49'
Bryan Cristante (Atalanta BC) se dostal ke střele z hranice vápna, ale branku minul, jeho střela byla tečována, roh pro Atalantu.
48'
Domácí sice s míčem, ale nyní se jim nedaří přejít přes půlící čáru, hosté dobře napadají.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Karol Linetty.
46'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Gianluca Caprari.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
První poločas končí vítězstvím Atalanty, která ovládla tuto část zápasu. Hosté se prezentují velmi dobrým výkonem, podpořeným výtečným útokem. Byť na straně Atalanty svítí zatím jen jeden gól, vstřelit jich hosté mohli hned několik! Naproti tomu domácí jsou viditelně mimo roli a branku Beriši v podstatě neohrozili.
45'
44'
Andrea Petagna (Atalanta BC) na zemi, faulující Matías Silvestre (Sampdoria) za tento zákrok dostává žlutou kartu.
43'
José Palomino (Atalanta BC) vhazuje z levé strany, na své polovině.
42'
Žlutou kartu dostává Remo Freuler (Atalanta Bergamasca Calcio).
41'
Hraje se ve středu hřiště, hosté si dávají zase chvíli oddech, proto se více do hry dostávají domácí.
39'
Míč ani nedolétl před branku Atalanty, domácí ale zůstanou u míče.
38'
Sampdoria se dostala po delší době na polovinu Atalanty a je z toho roh z pravé strany.
36'
Na konci útočné akce Atalanty je přízemní střela Iličiće, kterou Christian Puggioni chytá.
35'
Domácím se podařilo míč odehrát do autu, ale to je v jejich podání všechno, hosté se znovu hrnou k pokutovému území soupeře.
34'
Další roh pro Atalantu, která nyní domácí tým doslova drtí...
33'
Sampdoria se nyní těžko dostává z vlastní poloviny, Atalanta hraje výtečně.
31'
Sampdoria se ubránila, ale tlak Atalanty neustává, hosté stále na útočné polovině, nyní vybojoval Andrea Petagna (Atalanta BC) roh.
30'
Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou a své vedení budou moci navýšit, k dispozici mají volný kop z pravé strany.
29'
Hosté opět před pokutovým územím Sampdorie, domácí se urputně brání, nyní i za cenu faulu Ramíreze.
28'
Na druhé straně centr z levé strany, který končí v rukavicích Puggioniho.
27'
Míč letí do vápna Atalanty, míč si ale našel Etrit Beriša, který bude moci rozehrát.
26'
Volný kop domácích, z levé strany, na útočné polovině.
25'
Defenziva Sampdorie zatím hodně nedůsledná, nyní nechala vystřelit Freulera, který trefil boční síť domácí branky.
23'
Lucas Torreira (Sampdoria) ostře zajel do Cristanteho, ten skončil na trávníku, míč pro Atalantu.
21'
Bergamo právě vstřelilo branku!
BRYAN CRISTANTE nyní přelstil gólmana Sampdorie, který šel na centr, ale dokázal ho hlavou odehrát právě Cristante, před Puggionim, míč tak končí v brance Sampdorie.
20'
Dvacet minut zápasu uběhlo v rychlém tempu, oba týmy hrají velmi pohledný fotbal, věřme, že se brzy dočkáme prvního gólu.
18'
Volný kop Sampdorie, na polovině soupeře.
17'
Domácím se nyní daří otupit tlak soupeře.
15'
Je za námi první čtvrthodina zajímavého utkání, v němž mají zatím převahu hosté, kteří si vytvořili již minimálně tři gólové šance!
13'
No vida, další šance hostů! Bryan Cristante (Atalanta BC) se dostal k odraženému míči uvnitř vápna soupeře, vypálil, ale branku těsně minul!
12'
Po rohovém kopu se Atalanta nedokázala prosadit, míč získávají domácí, kteří zkouší akci po levé straně.
11'
Další gólová šance hostů, Christian Puggioni (Sampdoria) vyráží střelu soupeře z hranice vápna mimo branku.
10'
Od branky Atalanty začíná další akce hostů, která končí povedenou střelou Iličiće z pravé strany, Christian Puggioni (Sampdoria) jen tak tak vyráží vedle branky!
9'
Leonardo Spinazzola (Atalanta BC) podklouzl ve vápně soupeře, o faulu a penaltě nemůže být řeč, domácí získávají míč.
8'
Míč míří do autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
7'
Andrea Petagna (Atalanta BC) se dostal k vápnu Sampdorie, vypálil, ale Christian Puggioni s jeho přízemní střelou neměl starosti.
6'
Atalanta se nyní snaží uspět před pokutovým územím soupeře, defenziva Sampdorie však dokázala odehrát míč do bezpečí.
5'
Míč míří až k brance Atalanty, hosté rozehrávají.
4'
Již rozehráno, na bližší tyči hlavičkuje Mattia Caldara pouze vedle branky soupeře.
3'
Z protiútoku vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
2'
Etrit Beriša (Atalanta BC) poprvé v akci a hned si nadrobil, když nedokázal míč odkopnout od vlastní branky, rázem u něho byl Fabio Quagliarella (Sampdoria), který ale nedokázal pořádně vystřelit.
1'
Oba týmy nastoupené na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

UC Sampdoria: Puggioni – Bereszyński, Silvestre, Regini, Strinić – Verre, Torreira, Praet – Quagliarella, G. Ramírez, D. Zapata.
Náhradníci: Krapikas, Tozzo – J. Andersen, Sala, Caprari, Djuričić, R. Álvarez, G. M. Ferrari, Linetty, Murru, Kownacki.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – A. Masiello, Caldara, Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler, Spinazzola – Cristante, Iličić – Petagna.
Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Orsolini, Gosens, Cornelius, A. Gómez, Vido, Castagne, Kurtić, Mancini, Haas, Bastoni.

Rozhodčí: Mariani – Carbone, Fiorito.
ATALANTA BERGAMO
Jak již zmíněno, Atalanta v posledním kole dokázala zremizovat zápas s Juventusem a doma dokázala vybojovat velmi cenný bod za remízu 2:2. Byla to čtvrtá remíza z posledních pěti soutěžních kol, do nichž patří i utkání v Evropské lize (na hřišti Olympique Lyon 1:1). Je jasné, že i z utkání v Janově by Atalanta bod brala.
UC SAMPDORIA
Sampdoria má v tuto chvíli jedenáct bodů ze šesti ligových kol, což je velmi slušná bilance a na svém kontě jedinou porážku. V duelu s Atalantou je favoritem, ale ji nečeká nic lehkého, dokázala Atalanta v posledním kole, kdy doma obrala o body Juventus!
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí UC SAMPDORIA přivítá na svém stadionu ATALANTU BERGAMO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62