Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Sassuolo - 17. prosince 2017   15:00

0:1
(0:0)
Sassuolo
90' Matri  (Ragusa)
Sampdoria
Viviano – Bereszyński, Silvestre, G. M. Ferrari, Strinić – É. Barreto, Torreira, Praet – G. Ramírez (79. Kownacki), D. Zapata (57. Caprari), Quagliarella.
Gavillucci – Ranghetti, Zappatore
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Sassuolo
Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – D. Berardi (74. Matri), Falcinelli (90+1. Cannavaro), Politano (88. Ragusa).

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec! Hosté slaví nesmírně cenné a neočekávané tři body! Sassuolo dnes nebylo lepší, naopak, více aktivnější byli domácí, ovšem ti byli v útočné fázi v podstatě bezradní. Naopak hosté měli své útočné akce o něco nebezpečnější a nakonec se dočkali i rozhodujícího gólu.
90+6'
90+3'
Nastavuje se šest minut, podaří se domácím ještě něco udělat s výsledkem?
90+1'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Paolo Cannavaro.
90'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak až v poslední minutě gól! A pro domácí hodně nepříjemné, že padl do sítě za zády Viviana. Ragusa skvěle odcentroval z levé strany a ALESSANDRO MATRI se dokázal prosadit hlavou.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Antonino Ragusa.
86'
Míč letí z pravé strany do vápna, kde hlavičkuje nad branku Matri.
85'
Sassuolo získává volný kop na polovině soupeře.
84'
Žlutou kartu dostává Edoardo Goldaniga (US Sassuolo Calcio).
84'
Útočnou snahu přerušil sudí, který odpískal útočný faul hostů.
83'
Rohový kop pro Sassuolo, hosté rozehrají z pravé strany.
82'
Matteo Politano (US Sassuolo Calcio) neproměňuje pokutový kop, VIviano vystihl směr střely a míč vyrazil.
81'
Byla nařízena penalta ve prospěch hostů.
79'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gastón Ramírez, přichází Dawid Kownacki.
79'
Akce domácích končí ztrátou míč, který letí do autu, hosté vhazují.
78'
Sampdoria sice má nyní mírnou převahu, ale bez jakéhokoliv efektu.
75'
Volný kop pro Sampdorii, z pravé strany, ze vzdálenosti nějakých třiceti metrů od branky Consigliho.
74'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Alessandro Matri.
73'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
71'
Po zákroku bránícího Berardkiho získávají domácí roh z pravé strany.
70'
Hosté rozehráli z levé strany, ale domácí se ubránili.
69'
Nakonec Politano odcentroval, Matías Silvestre (Sampdoria) odvrací na roh.
68'
Za pískotu diváků drží Matteo Politano (Sassuolo) míč u vápna soupeře.
67'
Žlutou kartu dostává Gastón Ramírez (UC Sampdoria).
67'
Gianluca Caprari (Sampdoria) to zkusil přímo na branku Sassuola, kterou ale přestřelil.
66'
Nyní se píská volný kop proti brance Sassuola, poté, co fauloval Edoardo Goldaniga (Sassuolo) pronikajícího Praeta.
65'
Francesco Acerbi (Sassuolo) posílá dopředu dlouhý pas, ale nepřesný, míč pro Sampdorii.
63'
Nyní již odkulhal Falcinelli za postranní čáru a co nevidět se vrátí do hry.
62'
Diego Falcinelli (Sassuolo) zůstává na trávníku a nechává se ošetřovat.
60'
Je za námi hodina hry, na první gól stále čekáme, tempo hry trochu polevilo.
59'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
57'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Gianluca Caprari.
56'
Na druhé straně hodně ukvapený a nepřesný centr Striniće.
55'
Diego Falcinelli (Sassuolo) pěknou střelou zpoza vápna prověřil pozornost Viviana.
53'
Hostům se sice podařilo dostat míč do branky, ale gól Berardiho neplatí pro ofsajd.
52'
Pas domácích míří z pravé strany do vápna Sassuola, které se ale ubránilo.
50'
Hosté se ubránili pouze za cenu rohového kopu, domácí rozehrají z pravé strany.
50'
První pětiminutovka nabídla poměrně rychlý fotbal, dočkáme se prvního gólu? Nyní mají domácí výhodu volného kopu.
49'
Žlutou kartu dostává Pol Lirola (US Sassuolo Calcio).
49'
Sassuolo na útočné polovině, míč následně ale směřuje na polovinu hostujícího týmu.
48'
Dlouhý pas k vápnu Sassuola, domácí se ale k míči nedostávají.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Je za námi první poločas, který gól nenabídl, ale díky povedenému závěru poločasu jsme se dočkali alespoň šancí. Po jedné na obou stranách.
45'
44'
Na druhé straně se k odraženému míči dostal Fabio Quagliarella (Sampdoria), který ve vápně vystřelil, tečovaná střela končí těsně nad brankou hostů.
43'
Odkopem od branky Sassuola končí útočná akce domácích.
42'
Po rohovém kopu se dostal do zakončení opět Matteo Politano, ale Viviano znovu výtečný.
41'
Dva fantastické zákroky domácího gólmana, který nejprve zlikvidoval střelu Mattea Politana (Sassuolo) a poté i další střelu Acerbiho.
40'
Hosté rozehráli roh na krátko, domácím se míč podařilo dostat do autu.
39'
Domenico Berardi (Sassuolo) předvedl dlouhý sprint po pravé strany, pak si míč navedl před vápno, vypálil, Viviano vyrazil na roh.
38'
Žlutou kartu dostává Diego Falcinelli (US Sassuolo Calcio).
37'
Emiliano Viviano (Sampdoria) má míč ve své moci a rozehrává, u půlící čáry získávají míč hosté.
36'
Édgar Barreto (Sampdoria) odcentroval z pravé strany, ve vápně padá, po souboji s obráncem, Gastón Ramírez, ale faul se nepíská.
35'
Akce Sassuola ale končí tak, jako většina předchozích, tedy nedobře – tentokrát útočným faulem.
34'
Nyní rozehrají roh z pravé strany hosté.
33'
Domácí rozehráli z levé strany, Duván Zapata (Sampdoria) se dostal k hlavičce, ale poslal míč jen nad branku.
32'
Rohový kop pro Sampdorii.
31'
Matteo Politano (Sassuolo) to nyní vzal na sebe a z pravé strany se dostal až ke střele, s níž si ale Viviano poradil.
30'
Půl hodina hry za námi a zatím je to jedna velká fotbalová nuda... na první velkou šanci stále čekáme, ve hře je k vidění spousta chyb a faulů na obou stranách.
29'
Ofsajdem končí útočná akce Sampdorie a hosté budou moci rozehrát.
28'
Lucas Torreira (Sampdoria) rozehrál, ale napálil míč jen do bránící zdi.
27'
Nyní budou moci domácí ohrozit branku soupeře po faulu Politana na Quagliarellu.
26'
Totéž platí ale i pro Sassuolo, které se nedokáže nyní dostat ani přes půlící čáru.
25'
Nedaří se, domácí to stále zkouší, ale dostat se do šance zatím není v jejich silách.
24'
Útočným faulem nyní končí akce Sampdorie.
23'
Sassuolo se nyní nemůže dostat přes půlící čáru.
22'
Míč z levé strany míří před vápno Sassuola, odkud z voleje vypálil Dennis Praet, jenže pouze do míst, kde stál Andrea Consigli.
21'
Sassuolo se dostává pod tlak, je tu další roh pro domácí tým.
20'
Po rohovém kopu z pravé strany hlavičkoval vedle branky Sassuola Matías Silvestre (Sampdoria).
19'
Další rohový kop po střele z pravé strany, kterou obránce zblokoval vedle branky.
19'
Vše ale končí útočným faulem Lucase Torreiry (Sampdoria).
18'
Rohový kop pro domácí, Sampdoria rozehraje z pravé strany.
17'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Sassuola, domácí ale o míč bleskově přicházejí.
16'
Ne, zatím se nedaří ani jednomu týmu, vidíme spíše bojovné utkání.
14'
Centr z levé strany zamířil do vápna Sampdorie, kde hlavičkuje Diego Falcinelli (Sassuolo), ovšem přímo do náruče Vivianiho.
13'
Diego Falcinelli (Sassuolo) se k míči před vápnem Sampdorie nedostal, nakonec hrají domácí.
12'
Hosté nyní získávají míč a po faulu u něho zůstávají.
11'
Ivan Strinić (Sampdoria) centruje z levé strany, ani tento pas nenadělal problémy defenzivě Sassuola.
10'
Domácí rozehrávají z pravé strany, ze střední vzdálenosti, centr však v pohodě chytá Andrea Consigli.
9'
Federico Peluso (Sassuolo) si nyní vyslechne od hlavního sudího, po zákroku na unikajícího Fabia Quagliarellu, volný kop pro Sampdorii.
8'
Sassuolo zkouší zajímavý tah, dlouhý pas za obranu, kam si nabíhá Diego Falcinelli, ale jako první je u míče gólman Sampdorie.
7'
Sampdoria se držela dlouho na polovině Sassuola, nyní ale Dennis Praet fauluje a míč tak získávají hosté.
6'
Velmi dlouhý pas z levé strany, do vápna Sassuola, hosté sice odvrací, ale soupeř zůstane u míče.
5'
Domenico Berardi (Sassuolo) fauluje Torreiru a je po akci Sassuola, hrají domácí.
4'
Matteo Politano (Sassuolo) faulován Duvánem Zapatou, volný kop pro Sassuolo, na útočné polovině, z levé strany.
3'
Bartosz Bereszyński (Sampdoria) vhazuje z pravé strany, na útočné polovině, míč ale získávají hosté.
2'
Diego Falcinelli (Sassuolo) se ocitl na trávníku, na polovině soupeře, ale není to faul, domácí rozehrávají.