Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Inter Milán - 23. prosince 2017   15:00

Sassuolo
34' Falcinelli (Politano)
1:0
(1:0)
Sassuolo
Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan (90+5. Cannavaro) – D. Berardi (63. Ragusa), Falcinelli, Politano (83. L. Mazzitelli).
Daniele Doveri – Alfonso Marrazzo, Giorgio Peretti
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Inter Milán
Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda (80. Mário), D'Ambrosio (77. Dalbert) – Gagliardini, Valero – Candreva, Brozović (46. Éder), Perišić – Icardi.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Je dobojováno a Sassuolo se může začít radovat z výhry 1:0. Domácí přečkali stupňující se tlak soupeře a hlavně kritický okamžik z úvodu druhé půle. Po Berardiho ruce ve vápně se pískala penalta, tu ale Icardi neproměnil, Consigli mu ji zvládl chytit. Pro Inter tato ztráta znamená druhou porážku v řadě, naopak Sassuolo získalo důležité body. S dvaceti body je v současné době na 14. místě.
90+7'
90+7'
Rozehrávka mířila k rohovému praporku, kde chtějí hráči v zelenočerných dresech dohrát zápas.
90+6'
Další faul na Falcinelliho, tomu se na nohy moc nechce. Sassuolo bude rozehrávat přímý kop poblíž vápna hostů.
90+5'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Paolo Cannavaro.
90+4'
Píská se proti Interu, u postranní čáry byl faulován Falcinelli.
90+3'
A další centr. Nízká přihrávka byla odkopnuta pryč z vápna.
90+2'
Consigli má míč ve svém držení, čeká, až se mu nabídnou spoluhráči a poté pošle výkop na útočnou polovinu.
90+1'
Nápor Interu vrcholí, před branku domácích létá jeden míč za druhým.
90'
Bude se nastavovat pět minut!
90'
Consigli si poradil s nepříjemným centrem z pravé strany, zvládl dostat míč z vlastní šestnáctky.
89'
Přetažený centr se stal kořistí hostů a ti už pospíchají kupředu.
88'
Další Dalbertův nedovolený zákrok, nyní už na vlastní polovině. Následuje tak přímý kop. Bude to centr z pravé strany.
87'
Tlak hostů teď alespoň na chvíli pomine, Dalbert se dopustil útočného faulu a domácí rozhodně s rozehrávkou nepospíchají.
86'
Inter finišuje, hraje se povětšinou okolo vápna Sassuola. Domácí ale zvládají odolávat.
85'
Po centru z pravé strany sklepl Icardi míč hlavou do druhé vlny na nabíhajícího Édera, ten se s ničím nemazlil a vyslal tvrdou ránu z první. Těsně vedle!
84'
Duncan si všiml, že Handanovič není ve své bráně a pokusil se o dalekonosné překvapení. Gólman Interu se ale zvládl vrátit.
83'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Luca Mazzitelli.
82'
Icardimu dnes není přáno. Opět si nabíhal na centrovanou přihrávku, nyní mu ale scházelo několik decimetrů k tomu, aby byl u míče v ten pravý okamžik a umístil jej na bránu.
81'
Hezký průnik se sprintem předvedl Politano, po pravé straně se probil do vápna, z úhlu však Handanoviče překvapit nedokázal.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Miranda, přichází João Mário.
79'
Dalbert po souboji u pomezní čáry neztrácel čas a ihned rozehrál. Jeho rychlé autové vhazování ovšem velký úspěch nepřineslo.
77'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Dalbert.
76'
Trenér hostů ale zajisté počká i na to, jak dopadne ošetřování D'Ambrosiova kolene. To probíhá právě u laviček.
75'
Na lavičce Interu se chystá střídání, čeká se na vhodný okamžik.
74'
Ostřejšího zákroku se dopustil i hostující João Cancelo a i on si prohlédl žlutou kartu.
73'
Rodící se kontr Interu zastavil Francesco Magnanelli tvrdým zákrokem a byl potrestán žlutou kartou.
73'
Nakonec se jednalo o signál na zadní tyč, ten hosté odvrátili, včetně Duncanova technického pokusu.
72'
Nyní budou rozehrávat standardní situaci domácí a to po faulu na Missiroliho. Je to sice dále od branky, nicméně stále se dá uvažovat o přímém ohrožení Handanovičovy branky.
70'
Inter rozehrál další roh, ale ani tentokrát to k ničemu nevedlo. Consigli si zvládl poradit.
68'
Trocha nervozity na trávníku, rozhodčí musel uklidňovat horké hlavy, ale poradil si rychle a bez karet.
66'
Brejk zakončil přihrávkou na nabíhajícího Falcinelliho, jeho prudká rána ale šla vysoko nad břevno Handanovičovy branky.
65'
Ragusa se ihned zapojil do útočné činnosti svého týmu a snažil se překonat obranu soupeře.
63'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonino Ragusa.
62'
Faul na Berardiho.
61'
Duncan za potlesku tribun vyváží míč na útočnou polovinu a alespoň na chvíli otupuje nápor hostů.
59'
Ne ne, ani centry nejdou, Consigli a jeho spoluhráči zatím vlastní šestnáctce vládnou na jedničku.
58'
Duncan fauloval Gagliardiniho, Inter rozehraje z pravé strany přímý kop.
57'
Stále sledujeme nápor Interu, ten se ale většinou tříští o obránce v zelenočerném.
55'
Domácímu trenérovi se nelíbilo, že nebyl odpískán zákrok ve vápně Interu a dal to rozhodčímu i najevo. Jediné, čeho ovšem dosáhl, bylo vykázání z lavičky.
55'
Hraje se teď nahoru dolů. Za hosty zaútočil Candreva, po akci pravou stranou si seběhl trochu na střed a tvrdě vystřelil. Consigli byl na zemi včas a ránu vyrazil.
54'
V pokutovém území hostů upadl Berardi, nyní se ale pokutový kop nepískal. Hra pokračuje dále a to směrem k Consigliho brance.
53'
Rychlý kontr Sassuola si vzal na starost Falcinelli, naběhl si ovšem do dua protivníků a ti jej dokázali zablokovat.
52'
Inter už znovu pospíchá kupředu, nyní je u míče D'Ambrosio.
50'
Z rohu už Inter nic nevymyslel. Domácí přečkali těžký okamžik.
49'
Míč si na penaltový puntík postavil Icardi, chtěl pálit k tyči, jenže střelu neumístil zrovna dobře. Consigli trefil směr a ránu vyrazil na roh!
48'
Penalta pro Inter! Do centru z pravé strany skočil Berardi, míč jej trefil do ruky a rozhodčí neváhal!
47'
Hosté si hned v úvodu druhé půle vybojovali dva rohové kopy, rádi by co nejdříve vyrovnali. Obě standardky však nebyly pro Inter úspěšné.
46'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Éder.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
Je za námi první půle a do kabin se jde z trochu překvapivým výsledkem. Inter nedokázal využít územní převahu a několik náznaků šancí a tak udeřilo na druhé straně. Po Politanově sprintu a centru z pravé strany hlavičkoval Diego Falcinelli a i za cenu zranění dostal míč do sítě. Sassuolo tak vede 1:0 a je 45 minut od příjemného vánočního dárku.
45+1'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
Inter to ještě jednou zkouší, proti ovšem stojí zformovaná obrana Sassuola.
43'
Následný rohový kop pokryl připravený Consigli a po krátkém uklidnění situace bude rozehrávat.
43'
Icardi ve své další šanci. Nyní dostal přihrávku do pravidlově správného postavení, obloučkem přehodil gólmana Consigliho, dorážku mu ovšem zablokovalo duo vracejících se obránců!
41'
Candreva a Cancelo se na pravé straně pokoušeli o rychlou narážečku. Poté dostali míč do šestnáctky, kde se ale Gagliardini dopustil útočného faulu.
39'
Inter se snaží o vyrovnání, stále pokouší centry, na ty je ale obrana domácího týmu připravena opravdu dobře.
37'
Tak to naštěstí nebylo tak zlé, jak to v první okamžik vypadalo, Falcinelli je zpátky ve hře!
35'
Falcinelli nakonec nevyužije nosítek a do zámezí odejde po svých.
34'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení! Po Politanově sprintu pravou stranou přišel centr na malé vápno, kde si na míč naskočil DIEGO FALCINELLI a zblízka nedal Handanovičovi hlavou žádnou šanci. Gól to byl ale vykoupený bolestivým zraněním, neboť autor po pádu narazil zle ramenem do tyčky. Místo oslav tak probíhá jeho ošetřování.
32'
Škriniar nyní trochu přehnal důraz a srazil protivníka k zemi. Rozhodčí si vystačil s odpískáním přímého kopu.
32'
Tak ne, tohle se moc nepovedlo, centr do vápna byl domácími ubráněn a Icardi navíc navíc v náběhu na míč utrpěl nepříjemný úder do obličeje.
31'
Přímý kop pro Inter, uvidíme centr z pravého křídla.
30'
Neuspěl ani Missiroli, tomu utekl míč do zámezí.
29'
Po delší době se Sassuolo podívalo na útočnou polovinu, nebylo to ale nic zapamatování hodného.
27'
Znovu Consigli, nyní šel proti centru a robinsonádou jej zvládl vyboxovat z šestnáctky.
25'
O pár vteřin později hlavičkoval po centru z pravé strany Perišić a donutil Consigliho k mrštnému skoku k tyči!
25'
Na druhé straně to vypadalo rozhodně lépe a nebezpečněji. Mezi obránce si naběhl Icardi a zblízka tlačil míč k tyči. O kousíček minul a jak se poté zjistilo, mával se i ofsajd.
24'
Rychlý brejk Sassuola neskončil kdovíjak povedeně, po zpětné přihrávce pak následovala pouze slabá a navíc nepřesná křížná střela.
23'
Druhý centr už pouze prolétl vápnem Sassuola, aniž by kdokoliv na vysoký pas dokázal reagovat.
23'
Další roh, obranným skluzem se o to postaral domácí Magnanelli.
22'
Rohový kop pro Inter Milán.
21'
Je tu první žlutá karta utkání, za nedovolený zákrok na Berardiho ji dostal hostující Marcelo Brozović.
20'
No je to teď trochu vánoční tempo, ani jeden z týmů se nikam nežene...
18'
Perišićova hlavička po centru z levé strany zamířila vysoko nad. Stále tak čekáme, kdy přijde první opravdu vážná střela.
16'
João Cancelo předvedl tvrdý, ale zároveň čistý zákrok a tělem odstavil nabíhajícího protivníka od míče.
15'
Consigli vyšel jako vítěz většího souboje o míč ve vlastním vápně a ihned rozehrál.
14'
Mezi dva obránce si nabíhal domácí Falcinelli, na hranici šestnáctky se ale dostal do presu a o míč přišel. Jeho pád na trávník pak penaltovým rozhodně nebyl.
12'
Nyní už domácí Sassuolo, vše se ale odehrává ve velké vzdálenosti od Handanovičovy branky.
10'
Inter začíná stupňovat svůj tlak, zatím je to ale bez častějšího zakončení.
9'
Zasáhl až proti Candrevově ráně z úhlu a to pro něj nebyla kdovíjak těžká práce.
9'
Hned několik rychlých přihrávek a centrů prolétlo vápnem Sassuola, Consigli však mohl zůstat v klidu, vše za něj pohlídali obránci.
8'
No, tohle už bylo o poznání nebezpečnější. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Škriniar, jeho pokus však prolétl kousek nad domácím břevnem.
7'
Ke střele se Candreva odhodlal až nyní, nízký pokus Consigliho ale nepřekvapil.
6'
A nevyšel mu ani další sprint, opět volil pas na podle něj lépe postaveného spoluhráče.
5'
Už to vypadalo, že se Candreva odhodlá ke střele zpoza vápna, nakonec volil přihrávku na nabíhajícího spoluhráče. Ten byl ovšem obranou Sassuola odzbrojen.
4'
Zatím je to hodně opatrné, domácím lze k plusu přičíst snahu o napadání rozehrávky soupeře.
3'
Vysoký míč do vápna Sassuola Consigliho neohrozil, po vzdušném souboji se hra posunula dále od branky domácích.
2'
Pozvolná akce Interu skončila střelou Perišiće, Consigliho branku ale netrefila.
1'
Handanovič měl po malé domů docela problém rozehrát, ale i pod tlakem to zvládl a našel spoluhráče.
1'
První útok utkání skončil velkou nepřesností domácích, Inter může jít do protiakce.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Goldaniga, Acerbi, Peluso – Missiroli, Magnanelli, Duncan – D. Berardi, Falcinelli, Politano.
Náhradníci: Pegolo – L. Mazzitelli, Matri, Scamacca, Pierini, Frattesi, Gazzola, Rogério, Cannavaro, Ragusa.

Inter Milán: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, D'Ambrosio – Gagliardini, Valero – Candreva, Brozović, Perišić – Icardi.
Náhradníci: D. Padelli, Berni – Mário, Ranocchia, Karamoh, Santon, Éder, Dalbert, Nagatomo, Pinamonti.

Rozhodčí: Daniele Doveri – Alfonso Marrazzo, Giorgio Peretti.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 15 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Daniele Doveri, kterému budou na pomezí pomáhat Alfonso Marrazzo a Giorgio Peretti.
Inter Milán

Hosté jsou na třetím místě tabulky se 40 body a na vedoucí Neapol ztrácí dva body. Dá se říci, že Inter o vedoucí příčku přišel v minulém kole, kdy hrál doma proti Udinese a nečekaně prohrál 1:3. Icardi sice zvládl reagovat na Lasagnův gól, po pauze ale skórovali de Paul a Barák a zařídili tak export bodů z Milána. Dnes si tak bude chtít mužstvo napravit reputaci a získat ztracené body zpět.

US Sassuolo Calcio

Domácí tým je momentálně na 15. místě tabulky se ziskem 17 bodů a musí se dívat pod sebe, sestupové příčky nejsou tak daleko. V lize to ale není v poslední době špatné, poslední dva zápasy Sassuolo vyhrálo. Naposledy se to podařilo na půdě Sampdorie Janov, odkud si Sassuolo odvezlo body za výhru 1:0. O jedinou branku se v 90. minutě postaral Matri. Dnes se ale tým bude muset vypoŕádat s o mnoho silnějším kalibrem, Interem Milán.

Benevento – Sassuolo 1:2
Sassuolo – Hellas Verona 0:2
Fiorentina – Sassuolo 3:0
Sassuolo – Crotone 2:1
Sampdoria – Sassuolo 0:1
Dobré odpoledne u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 18. kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62