Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Udinese - 27. srpna 2017   20:45

Spal
25' Borriello (Mora) • 54' Lazzari  • 90+4' Rizzo (Borriello)
3:2
(1:0)
Udinese
72' Nuytinck  (de Paul) • 87' Théréau
Spal
A. Gomis – Väisänen, Vicari, Salamon – Lazzari (90. Rizzo), Schiattarella, Viviani, Mora (C) (74. Schiavon), Mattiello – Floccari (84. Antenucci), Borriello.
Paolo Valeri – Alessandro Giallatini, Giulio Dobosz
Stadio Paolo Mazza, Ferrara
Udinese
Scuffet – Angella, Danilo (C), Nuytinck, Samir (46. Gi. Pezzella) – Fofana (72. Perica), Hallfredsson (56. Barák), Jankto – de Paul, Théréau, Lasagna.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:7.
90+7'
90+6'
Vysoký centr se stal Gomisovou kořistí a vysloužil si za to aplaus publika.
90+6'
Bude mít možnost rohového kopu. Gomis se snaží trochu zdržovat tím, že nechce vydat míč, ale rozhodčí už vše urovnává.
90+5'
A Udinese pospíchá.
90+4'
Spal právě vstřelil branku!
No tak to je závěr jako hrom! Na levé straně si našel střeleckou pozici domácí LUCA RIZZO a parádně zatočil míč na zadní tyč. Scuffet se natahoval co jen mohl, ale na míč nedosáhl!
90+3'
Opět nehrajeme na trávníku leží hostující Lasagna.
90+2'
Výborný obranný skluz domácích kousek od vlastní šestnáctky, blýskl se Vicari.
90+1'
Za faul byl žlutou kartou potrestán domácí Bartosz Salamon.
90'
Bude se nastavovat sedm minut.
90'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Luca Rizzo.
89'
Protiakce Spalu skončila mimo hrací plochu.
88'
Rázem jsou na koni hosté a ti se nyní znova usadili na útočné polovině.
87'
Udinese právě vstřelilo branku!
Míč si na penaltový puntík postavil CYRIL THÉRÉAU, nic nevymýšlel a tvrdou ranou pod břevno srovnal na 2:2.
86'
A je z toho penalta pro Udinese!
86'
Rozhodčí míří dnes podruhé k videu, nyní se jde přesvědčit o situaci uvnitř pokutového území Spalu.
85'
Žlutou kartou byl potrestán domácí Federico Viviani.
84'
Gomis se rychle vrhl ke své pravé tyči, kam směřovala poměrně prudká střela. Zvládl to a udržel svému týmu těsný náskok.
84'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Mirco Antenucci.
83'
Floccari pro dnešní večer dohrál, na lavičce Spalu se chystá střídání.
82'
Probíhá rychlé ošetření jeho levého stehna, rozhodčí už ukazuje, že promarněný čas bude nastavovat.
81'
Rozhodčí volá na trávník nosítka, Floccariho zranění bude zřejmě vážnějšího charakteru.
80'
Gomis rozehrává od vlastní branky, nikam nepospíchá.
78'
Na trávníku ležel po souboji s de Paulem domácí Floccari. Po chvilce vstal, ale má očividné problémy s běháním, silně kulhá.
76'
Další žlutá, nyní na straně domácích. Za skluz byl potrestán Sauli Väisänen.
75'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal hostující Giuseppe Pezzella.
74'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Luca Mora, přichází Eros Schiavon.
72'
No vida, máme sníženo a je založeno na drama. Na centr od rohového praporku si naskočil BRAM NUYTINCK a přesnou a hlavně prudkou hlavičkou překonal Gomise – 2:1.
72'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Stipe Perica.
71'
Rohový kop pro Udinese.
69'
Tempo teď trochu pokleslo, domácím to ale vadit nebude, ti nemají potřebu se někam hnát.
67'
A vyčkával povedeně. Za obranu se totiž dostal Mora a snažil se prostřelit Scuffeta. Ten na zemi včas zasáhl.
66'
Už to vypadalo, že Floccari rozjíždí rychlou akci, ta však byla trochu zpomalena a Spal nyní vyčkává.
64'
Momentálně je to fotbal na jednu branku, na tu hostující.
62'
A málem si mohli potřetí zakřičet gól. Po povedeném přistrčení se za obranou ocitl Viviani, křížná střela skončila jen o kousíček vedle!
61'
Na stadionu panuje skvělá atmosféra, fanoušci už několik minut vytrvale zpívají.
60'
Na straně Udinese se ofsajd mával, zde bylo vše jasné, Spal bude rozehrávat od vlastní branky.
58'
Hosté ale rázem musí dotahovat dvoubrankovou ztrátu...
56'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Emil Hallfredsson, přichází Antonín Barák.
56'
Jak vidno, kontrola u videa má smysl, hraniční situace by rozhodčímu unikla, takhle má možnost kontroly a případné změny.
54'
A je tu zvrat v rozhodnutí. Video ukázalo, že míč se k MANUELU LAZZARIMU dostal po teči Danila a jeho střela do odkryté branky tak byla pravidlově v pořádku!
54'
Rozhodčí si ale nechává celou situaci překontrolovat na videu, takže tu máme chvilku napětí.
53'
Domácí se na chviličku radovali z gólu na 2:0, ale rozhodčí jejich oslavy uťal signalizovaným ofsajdem. Lazzari tak smutně odchází od branky Udinese.
52'
Nepřesné centry, tak by se dala popsat aktivita Udinese v posledních vteřinách.
52'
Už se zase hraje poblíž Gomise, hosté si teď dají rohový kop.
50'
V následném útoku neuspěl s přihrávkou Mattiello, Spal ale pokračuje v aktivním a běhavém výkonu.
49'
Spal podnikl rychlý kontr, Mora prostrčil mezi obránci přihrávku na nabíhajícího Borriella, jeho křížná střela šla jen těsně vedle.
48'
Hostující Lasagna nezvládl odcentrovat, trefil pouze před ním stojícího obránce.
47'
Trochu neučesaná malá domů v podání hostů, Scuffet ale na míč vystartoval včas a byl u něj první.
46'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Samir, přichází Giuseppe Pezzella.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
Máme za sebou první poločas a spokojenější jsou hráči domácího týmu. Do kabin totiž odchází s jednobrankovým vedením, o které se ve 25. minutě postaral nadvakrát Marco Borriello. Nováček hraje nebojácně, umí si vytvořit šance, předvádí opravdu sympatický výkon. Ale ani hosté nehrají špatně, zatím ale hoří na koncovce.
45+2'
45'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
45'
Zleva pálil hostující Samir, táhlý pokus se vznesl několik metrů nad Gomisovo břevno.
44'
Domácí Lazzari po sprintu pravou stranou neprošel, odcentrovat se mu nepovedlo a u brankové čáry přišel o míč.
42'
No a po srážce Gomise s Théréauem se píská proti hostům. Gomis byl trochu otřesený, ale sám se chopil rozehrávky.
41'
Poslední minuty patří Udinese, vidíme větší množství přihrávek a pokusů o přečíslení, před Gomise toho ale prakticky nic nejde.
39'
Nepřesný byl i Hallfredssonův centr z levého křídla, vysoký míč přelétl břevno.
39'
Rodrigo de Paul je ze strany hostů jedním z nejaktivnějších hráčů, nyní vyslal další střelecký pokus, ten však skončil mezi diváky za Gomisovou brankou.
37'
Udinese opět v náznaku akce, na levém křídle však hostům míč utekl a bude vhazovat. To už si ale vezmou na starost hráči Spalu.
36'
Menší nápor hostů, do odraženého míče se opřel de Paul, napálil však pouze jednoho z obětavých obránců.
34'
Kousek před pokutovým územím upadl hostující Théréau, ukazuje sudímu, že byl stažen za dres, rozhodčí ale v klidu nechává pokračovat ve hře.
33'
Spal drží v posledních minutách míč více na svých kopačkách, hraje s elánem a soupeř má v obraně docela dost práce.
31'
Už to vypadalo, že se Borriello dostane do další šance, nabíhal si za obranu pro přihrávku, ale scházel mu nakonec asi metr.
29'
Udinese je už zase kompletní, Nuytinck sice stále kulhá, ale jde hrát.
28'
Nuytinck už odkulhal mimo hrací plochu, zápas může pokračovat, hosté budou hrát chvíli v oslabení.
27'
Opět nehrajeme, nyní probíhá ošetřování hostujícího Nuytincka.
25'
Domácí jdou do vedení! Po faulu na Moru tento hráč rozehrál ještě sedící na zemi, posunul míč na MARCA BORRIELLA, jeho první střela byla zblokována, ale druhý pokus už zaplul k zadní tyči – 1:0.
25'
Za obranu Udinese mířil vysoký oblouček, Scuffet ale mohl zůstat v klidu.
23'
Domácí Mora sedí na trávníku a drží se za nohu. Ke šrámu přišel v souboji s Angellou.
22'
Co se ale fotbalistům Spalu nedá upřít, to je bojovnost. Žádný míč není ztracený, není problém použít i skluz.
21'
Několikrát se domácí fotbalisté pokusili odcentrovat před Scuffeta, až poslední pokus byl alespoň trochu zdařilý. Ten však Samir odhlavičkoval do autu.
19'
Už se hrálo před Scuffetem, hostující gólman musel bleskově na zem, aby pokryl prudkou přízemní přihrávku. Zvládl to a bez dlouhého čekání rozehrál.
18'
Hallfredsson přetáhl svůj centr z levé strany, de Paul jej neměl šanci dostihnout. Domácí vhazují.
16'
Hostující Théréau dostal na levé straně až překvapivě mnoho prostoru pro průnik a domácí se museli velice rychle vrátit. Zvládli míč odkopnout alespoň do autu.
14'
Slaboučká střela z otočky nemohla Gomise ohrozit, míč se odkutálel mimo jeho branku.
13'
Udinese rozehrálo další rohový kop, tohle byl ale zřejmě ten nejhůře rozehraný centr v zatím odehrané části utkání.
12'
Hned v úvodu tu máme ošetřování, na trávníku leží domácí Schiattarella a zatím nevypadá, že by se mu chtělo vstávat. Drží se za levý loket.
10'
Příliš nízký centr nebyl pro domácí obranu složitý, odkopnutí do bezpečí bylo otázkou okamžiku.
9'
Bude následovat i roh z druhé strany, tento vybojoval Lasagna.
9'
Už se ale hraje před Gomisem, Udinese má rohový kop.
8'
Spal pokračuje v útočení autovým vhazováním poblíž pokutového území.
7'
Domácí podnikli rychlý výpad pravou stranou, Lazzari se pokusil uniknout svému strážci, dal si ale míč daleko od nohy.
6'
Už se ale hra otáčí druhým směrem, a to po tvrdém faulu Hallfredssona.
5'
Prostrčení míče do vápna domácích se Udinese moc nepovedlo, hosté si ale prakticky ihned vybojovali míč zpět a obléhají pokutové území soupeře.
4'
Vivianiho rozehrávka neměla dlouhého trvání, prakticky ihned se totiž pískalo proti Spalu.
3'
Píská se proti hostům, tvrdého faulu na Mattiella se dopustil Angella a bude následovat přímý kop z levé strany.
2'
První útok Udinese skončil nepřesným centrem, domácí vše uklidnili malou domů na Gomise.
1'
Výkop měli hráči Udinese.
1'

Spal: A. Gomis – Väisänen, Vicari, Salamon – Lazzari, Schiattarella, Viviani, Mora (C), Mattiello – Floccari, Borriello.
Náhradníci: Poluzzi, Marchegiani – Antenucci, Bellemo, Rizzo, Konate, Schiavon, Felipe, Paloschi, Grassi, Cremonesi, Bonazzoli.

Udinese Calcio: Scuffet – Angella, Danilo (C), Nuytinck, Samir – Fofana, Hallfredsson, Jankto – de Paul, Théréau, Lasagna.
Náhradníci: Bizzarri, Borsellini – Wagué, Matos, Bajić, Perica, Bochniewicz, Barák, Behrami, Gi. Pezzella, Balić, Stryger Larsen.

Rozhodčí: Paolo Valeri – Alessandro Giallatini, Giulio Dobosz.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Paolo Mazza začne ve 20:45, takže si na tento večerní čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Paolo Valeri, kterému budou na pomezí pomáhat Alessandro Giallatini a Giulio Dobosz.
Udinese Calcio

Hosté dopadli v úvodním kole hůře. Hráli doma, soupeřem jim bylo Chievo a to si nakonec odvezlo všechny body za výhru 2:1. Na Ingleseho trefu sice zvládl domácí Théréau reagovat, Na Birsův gól už ale nedokázal odpovědět ani Jakub Jankto, který odehrál celý zápas. Dnes by Udinese rádo na tento nepovedený výsledek zapomnělo a přivezlo si body. Lehké to ovšem nebude.
Spal

Domácí tým vstoupil do své nováčkovské sezóny v Serii A remízou na půdě Lazia. Do Říma rozhodně nejel jako favorit, ale dokázal překvapit a odvezl si bod za výsledek 0:0. Potvrdil tak výsledkově celkem povedenou přípravu a ukázal, že na trávníku s ním nebude lehkého pořízení.
Dobrý večer u italské Serie A. Ta má na programu své druhé kolo a my se podíváme na utkání mezi týmy Spal a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62