Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Verona - 1. října 2017   15:00

Torino
31' Falqué (Ansaldi) • 44' Niang (Ljajić)
2:2
(2:0)
Verona
90' Kean  (Cerci) • 90' Pazzini
Torino
Sirigu – De Silvestri (20. Ansaldi), N'Koulou, Lyanco, Molinaro – Rincón, Valdifiori – Falqué (78. Samuel Gustafsson), Ljajić, Niang (71. Boyé) – Belotti (C).
Gavillucci – Posado, dei Guidici
Stadio Olimpico (Turín)
Verona
Nícolas – A. Ferrari, Cáceres (46. Heurtaux), Caracciolo, Fares – Rômulo (33. Valoti), B. Zuculini, Bessa (C) – Verde (58. Pazzini), Kean, Cerci.

Utkání nabídlo strhující závěr. Turín měl zápas skvěle rozehraný. Vedl 2:0, ale pak se zranil Belotti. Favorit musel do desíti, protože už neměl možnost třetího střídání. Nejprve trefu Keana potvrdil až videorozhodčí. Poté udeřil z penalty k levé tyči Pazzini. Závěr byl hodně hektický. Dvakrát ujely nervy Zuculinimu a v osmé minutě nastaveného času putoval do sprch. Je z toho tedy nakonec dělba bodů a ztráta pro Turín.
90+9'
90+9'
Ljajič centroval na přední tyč, ale hostující celek se ubránil.
90+8'
Sirigu nakopl míč na levou stranu. Tam vše zakončil Ljajič střelou do protihráče, ale Turín má ještě roh.
90+8'
Ke konci zápasu se na hřišti hodně jiskří. Zuculini (Verona) to přehnal s důrazem v souboji s Lyancem a po druhé žluté kartě jde do sprch.
90+7'
Zřejmě poslední akce hostů na ohrožení Sirigua skončila ztrátou zhruba dvacet metrů od branky brankáře soupeře.
90+7'
Před Boyém zhustil dobře hostující celek hranici vápna, poté se pro míč vrhl Nícolas a pošetřil čas.
90+6'
Rozpačitá domácí rozehrávka dostala hostující celek na pár sekund k balonu. Poté kontruje po levém křídle Ljajič.
90+6'
Kean ukázal dobrou techniku na pravé straně, ale jeho centr byl přetažený. Sirigu nezasahoval.
90+5'
Domácí celek vhazoval z levé strany z poloviny hřiště. Poté Ljajič žene své spoluhráče před branku Nícolase.
90+5'
Také Valoti zajel do protihráče a také on si prohlédl žlutou kartu z rukou hlavního rozhodčího.
90+4'
Rincon dohrál zbytečně Bessu v duchu frustrace a dostává kartu.
90+4'
Ťukec hostujících hráčů na pravé straně neskončil zakončením na branku domácího celku.
90+3'
Nastavuje se sedm minut!
90'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné! Zřejmě Lyanco hrál rukou ve vápně. Sudí nařídil penaltu. GIAMPAOLO PAZZINI srovnává pravou nohou k levé tyči, ačkoliv Sirigu vystihl směr pokutového kopu.
90'
Tak pozor! MOISE KEAN v ofsajdu nebyl. Sudí si vyžádal konzultaci kolegy u videa! O ofsajd se zkrátka nejednalo a ukazuje se jak důležitým faktorem je video ve fotbale.
89'
Sirigu pochopitelně před svojí rozehrávkou od vlastní branky šetří čas.
88'
Nejprve jeden z hostů napálil míč v tisíciprocentní šanci do levé tyče, po sérii odrazů dostal míč do sítě Cerci, ale hráč Verony byl v ofsajdu, branka neplatí.
87'
Domácí obrana odvrátila na přední tyči centr z levé strany, ale hostující celek nadále tlačí Turín.
87'
Rincon byl hodně obětavý na polovině hostů. Poté narazil Kean na protihráče.
86'
Zuculini držel Rincona, poté se domácí hráči dožadovali u hlavního rozhodčího druhé žluté karty pro fotbalistu hostů.
85'
Pazzini je na nohou a můžeme pokračovat, balon rozehraje z hranice vlastního vápna Sirigu.
85'
Nakonec vše vyřešil útočný faul na Rincona, jednoho z hostů poté berou křeče.
84'
Cerci převzal přihrávku na pravé straně. Verona tlačí svého soupeře, je to dané tím, že Turín dohrává tento zápas o desíti.
84'
Ljajič byl jakožto jediný hráč domácích na polovině hostů, Kean se ovšem nedostal k centru z levé strany.
83'
Hostující trenér nabádá své svěřence k presinku. Ti jej poslouchají. Verona má k dispozici autové vhazování z levé strany.
82'
Cerci přihrával po pravé straně. Poté se domácí celek bránil do doby, než Caracciolo střílel z dvaceti metrů vysoko nad branku Turína.
81'
Belotti už je na nosítkách. Jenže Turín už nemá možnost třetího střídání. Domácí mužstvo tedy bude muset dohrát zápas o desíti.
81'
Zřejmě Belotti leží na hrací ploše, na trávník jsou přivolána nosítka. Zdá se, že domácí kapitán nebude pokračovat v zápase.
80'
Belotti zapsal ztrátu domácího celku na levé straně, poté ale balon získal Ansaldi a domácí již nemají daleko k výhře.
79'
Jeden z domácích hráčů nezastihl míč na pravé straně na hrací ploše. Poté se hostující celek neprosadil.
79'
Molinaro svedl bolestivý souboj na levé straně, Zuculini za tento zákrok dostal kartu.
78'
Fares byl faulovaný, hostující celek už ovšem musí pospíchat a snaží se dostat před branku Sirigua přes pravou stranu.
78'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Samuel Gustafsson.
77'
Pazzini seběhl na pravou stranu na dobrou přihrávku, ale byl v ofsajdu.
77'
Molinaro nebyl pod tlakem, a tak odevzdal míč do náruče domácího brankáře. Sirigu poté rozehrál přes své obránce.
76'
Balon šel od levé nohy Nícolase na levou stranu, ale tam neměla Verona moc šancí na rychlý přechod do útočné fáze.
75'
Belotti ještě debatoval s hlavním rozhodčím. Poté rozehráli domácí roh z pravé strany, ale výsledkem Turína byla střela Rincona z osmnácti metrů vedle levé tyče.
74'
Domácí celek již není daleko od tří bodů do tabulky italské ligy. Ve druhém poločase se nehraje tak pohledný fotbal jako v tom prvním.
73'
Ljajič se na levé straně rval, co to šlo. Domácí celek poté vhazoval a získal standardní situaci, kterou rozehraje zřejmě právě zmiňovaný Ljajič.
73'
Domácí celek nejprve udělal chybu v rozehrávce, ale poté může kontrovat Boyém na levé straně na polovině hřiště.
72'
Nícolas rozehrál pravou nohou. Poté se do útoku drali Cerci po pravém křídle, ale Pazzini poté mířil vedle pravé tyče.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Lucas Boyé.
71'
Zdá se, že domácí celek bude poprvé střídat. Na hřiště by se měl podívat Boyé.
70'
Lyanco dobře zasáhl v domácí obraně. Poté se balon dostal na nohu Ansaldiho na pravé straně, ale ten to nemá jednoduché při přechodu do útočné fáze.
69'
Pazzini pouze těsně nedosáhl hlavou na centr Farese z levé strany na malém vápně, balon poté letěl vedle pravé tyče. Sirigu bude vykopávat od vlastní branky.
69'
Hostující obrana začala akci Verony. Ta bude mít své pokračování po faulu Nianga a rozehrávce Verony nakrátko.
68'
Kombinace dvou hostujících hráčů na pravé straně nebyla přesná. Následně budou domácí fotbalisté vhazovat.
67'
Domácí se včas vrátili do obrany. Poté vytěžili hosté ze své dobré přechodové fáze pouze aut Heurtauxe.
67'
Opět Niang postrčil míč z levé strany do středu. Domácí celek zůstal na balonu a uklidnil hru.
66'
Niang ukázal velice dobrou rychlost na levé straně, domácí hráč získal pro svůj tým autové vhazování, ale centr na přední tyč nebyl nikterak nebezpečný pro Nícolase.
65'
Jeden z hostujících hráčů nalétl hodně důrazně do souboje s Molinarem. Ale hra pokračovala dál.
65'
Sirigu si nezpracoval balon vůbec ideálně a poté byl rád, že jej stihl odehrát na roh. Z následné standardní situace vyšlo pouze zakončení jednoho z hostů mimo tři tyče.
64'
Zajímavý centr z levé strany na bližší tyč, ale Cerci byl v ofsajdu, takže Sirigu nemusel zasahovat proti pokusu hostujícího hráče.
63'
Kean měl na zadní tyči k zakončení daleko. Poté se těžiště hry dostalo na polovinu hřiště, konkrétně na kopačky hostujících hráčů.
63'
Domácí celek dostal Nícolase pod tlak. Poté jsme sledovali aktivní obranu, kterou předvedl Niang a získal balon. Jenže Falqué narval míč až nad branku soupeře.
61'
Na začátku akce byl Ljajič, poté Belotti zakončoval, ačkoliv jeden z hostů zůstal ležet ve vlastním vápně na zemi.
61'
Centr z levé strany propadl až na zadní tyč, kde Belotti zakončoval razantně k pravé brankové konstrukci, ale Nícolas ještě udržel míč před brankovou čárou.
60'
Ansaldi nejprve tvořil hru, poté Niang zakončením na přední tyči vybojoval roh pro domácí celek.
59'
Sirigu vykopával na pravou stranu, ale tam snad po třech vteřinách skončila domácí akce poté střílel Kean po zemi doprostřed domácí svatyně, kde čekal právě zmiňovaný Sirigu.
58'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází , přichází Giampaolo Pazzini.
57'
Niang dostal přihrávku od spoluhráče pod sebe. Posléze se hra přesunula na pravou stranu, Belotti pouštěl míč Rinconovi, ale ten z hranice vápna střílel pouze doprostřed branky.
56'
Niang byl hodně důrazný na polovině hostů, hlavní rozhodčí odpískal faul hráči Turína, hostující celek ovšem volí pouze rozehrávku nakrátko.
56'
Niang vyzval spoluhráče přihrávkou k akci po levé straně, ale ten neohrozil Nícolase přízemním centrem.
55'
Jeden z hostujících hráčů upadl na pravé straně ve vápně, ale penalta se nepíská. Domácí celek bude pokračovat autovým vhazováním.
54'
Valoti hrál na polovině hrací plochy, poté směřoval míč až Nícolasovi. Ten nahrával na levou stranu.
54'
Po chybě Nícolase v rozehrávce měl domácí celek autové vhazování z poloviny soupeře, ale k zakončení se nedostal.
52'
Kean fauloval na polovině hřiště, poté si zahrál Sirigu. Domácí celek neměl klid na dobrou rozehrávku, ale hosté míč nezískali.
51'
Žlutou kartu dostává Moise Kean (Hellas Verona FC).
50'
Zatím celkem opatrný úvod druhého poločasu, Nícolas a Sirigu jsou bez práce. Domácí celek kontroluje hru.
49'
Keanova hlavička na konci hostující akce letěla ze záklonu vedle levé tyče.
48'
Verona držela míč na polovině hřiště, poté ovšem dobře zasáhl Niang, i tak je stále domácí celek pod tlakem.
48'
Sirigu rozehrál od vlastní branky nakrátko, poté akce domácího celku vedla krátce přes pravou stranu, až přišla chyba v rozehrávce.
47'
Ferrari byl aktivní na pravé straně, Molinaro odehrál míč na roh pro hostující celek.
46'
Jeden z domácích hráčů vhazoval. Poté přišel dlouhý balon na polovinu hostů, který odvrátil hráč Verony.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Martín Cáceres, přichází Thomas Heurtaux.
46'
V prvním poločase se hosté dostali k zajímavé šanci, ale Sirigu pouze viděl, jak balon letí vedle jeho levé tyče. Oba týmy musely udělat jednu vynucenou změnu v sestavě. Nakonec si Falqué seběhl na centr Ansaldiho na malé vápno. Poté uspěl Niang individuálně po levé straně a zakončením na přední tyči rozjásal domácí fanoušky podruhé. Hostující mužstvo to bude mít ve druhém dějství velice složité. Turín se tou druhou trefou hodně zklidnil.
45+5'
45+4'
Domácí tým vhazoval z levé strany. Poté již chce Turín dohrát v poklidu první poločas i s Ansaldim na vlastní polovině.
45+3'
Ljajič ještě presoval rozehrávku hostujícího celku, poté fauloval jeden z domácích hráčů zhruba na polovině hřiště.
45+3'
Dobrý obranný zákrok Nianga, posléze nemají hostující hráči příliš šancí před domácí brankou.
45+2'
Ale balon šel na zadní tyč, kde dopadl vedle pravé brankové konstrukce. Nícolas pouze sledoval hru a vzápětí bude vykopávat od vlastní branky.
45+2'
Hostující celek sice dobře zhustil prostor před Nícolasem. Ale poté Cerci podrazil Validifioriho a domácí mužstvo bude kopat standardní situaci z dobré pozice.
45+1'
Jeden z domácích hráčů nahrával Ansaldimu. Poté se Turín usadil na polovině hostů, ale zatím se nikdo z hráčů favorita zápasu ke střele nedostal.
45+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty!
44'
FC Turín právě vstřelil branku!
Krásná individuální akce přináší domácím vedení 2:0 a gól do šatny. M´BAYE NIANG to vzal na sebe. Z levé strany prošel mezi dvěma soupeři a poté z vápna hostů zakončil pravou nohou po zemi k bližší tyči.
44'
Fares vyskočil na levé straně, poté útočil domácí celek a bez problémů zvládl přechodovou fázi.
43'
Molinarovi nefungovala souhra se spoluhráčem na levé straně, následně uvidíme odkop od branky hostů v podání Nícolase.
43'
Vynikající presink domácích vedl k tomu, že Nícolas udělal vynucenou chybu. A domácí mužstvo se může zklidnit kombinací na polovině hřiště.
42'
Ljajič podržel míč na pravé straně, poté hrál jeden z domácích hráčů na zemi, takže balon budou mít hosté.
42'
Nákop na pravou stranu, ale tam byl u míče pozdě Falqué. Nicméně domácí celek zůstane u balonu autovým vhazováním.
41'
Caracciolo nikam nepospíchal. Následovala špatná rozehrávka Nícolase a domácí celek tím pádem vhazuje z vlastní poloviny.
41'
Bessa špičkou kopačky zrychlil hru, ale tohle nechápal nikdo z hostujících hráčů, takže míč přistál u Sirigua.
40'
To se povedlo až Faresovi, poté hrál Caracciolo. Nakonec po chybě v rozehrávce Verony vše skončilo střelou bez razance do rukou Nícolase.
40'
Sirigu je hodně aktivní v domácí rozehrávce, hostující celek je aktivní, co se týče presinku, avšak nemůže se dostat k míči.
39'
Sledovali jsme nejistou kombinaci domácích fotbalistů, a tak Niang radši přihrál dozadu, kde čekal Sirigu.
38'
Nkoulou se zapojil do hry na pozici stopera. Poté jsme viděli tlak domácích fotbalistů. Avšak zatím nebyl Nícolas donucen k zákroku.
38'
Belotti odchází v doprovodu dvou členů domácího realizačního týmu mimo hřiště. Uvidíme, jestli nastane druhé vynucené střídání pro Turín.
37'
Je to zřejmě právě Belotti, kdo zůstává ležet na trávníku a bude muset být ošetřený.
37'
Dva hráči hostujícího celku čekali na Belottiho na přední tyči, poté byla střela domácího kapitána zablokována.
36'
Niang nahrával krásně mezi dvěma soupeři Ansaldimu na pravé straně. Turín bude mít autové vhazování.
36'
Belotti si kryl míč ještě na vlastní polovině, ale vzápětí zasáhl jeden z hostů skluzem. Domácím bylo nabídnuto alespoň autové vhazování z levé strany.
35'
Hostující hráč zvolil vhazování z pravé strany pod sebe. Poté se hrálo na polovině Verony. U míče Fares.
35'
Falqué jí rozehrál. Poté domácí celek tlačil soupeře, ale Niang centroval z pravé strany pouze do náruče Nícolase.
34'
Falqué faulovaný Faresem a domácím fotbalistům se naskýtá celkem zajímavá standardní situace z pravé strany.
33'
Fares odehrál míč na levé straně pod tlakem, poté domácí celek velice dobře presoval proti hostující rozehrávce.
33'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Rômulo, přichází Mattia Valoti.
31'
Valdifiori stál na začátku kombinace domácích. Poté Ansaldi sklepl míč z pravé strany na nabíhajícího spoluhráče. IAGO FALQUÉ zakončoval z malého vápna mezi dvěma protihráči do značně prázdné hostující branky.
31'
V době, kdy máme za sebou již více než třicet minut zápasu, tak hostující celek sportovně vrací balon soupeři. Hra pokračuje rozehrávkou Sirigua.
30'
Caceres odchází mimo hrací plochu, a tak si také hostující celek vyzkouší, jaké to je hrát o desíti.
29'
Caceres zůstal ležet na hrací ploše, na pomoc mu přispěchal členové hostujícího realizačního týmu. Jeho spoluhráč Cerci se nechává občerstvit.
29'
Rincon byl důrazný v osobním souboji s postrčil protihráče, poté sudí neviděl faul ani dvacet metrů od hostující branky, ačkoliv se to hráčům Turína vůbec nelíbí.
28'
Valdifiori roztáhl hru na pravou stranu, poté se situaci snažil zklidnit Falqué. Zatím ovšem Nícolas v hostující brance nezasahuje.
28'
Kean sice vybojoval míč pro hostující celek na pravé straně, ale podle hlavního rozhodčího pouze za cenu nedovoleného zákroku.
27'
Jeden z hostujících hráčů krásně přečetl přihrávku na levé straně, poté by měl hostující tým vhazovat.
26'
Bessa fauloval na vlastní polovině, domácí celek ovšem pouze rozehrál nakrátko a opět především přes trpělivost se snaží dostat před Nícolase.
26'
Jeden z domácích hráčů překvapil všechny balonem za obranu soupeře, Valdifioriho myšlenku ovšem nikdo z fotbalistů Turína nepochopil.
25'
Niang celkem zrychlil hru na levé straně, následovala přihrávka na Belottiho, ten se ovšem nedostal přes bránícího protihráče.
25'
Falqué zaslouží pochvalu za svůj návrat do obrany, poté domácí celek vytáhl svůj presink a Nícolas rozhodně neměl klid na svojí rozehrávku.
24'
Valdifiori nezískal míč pro domácí celek v osobním souboji. Poté byl pod tlakem Falqué, Turín vhazuje z vlastní poloviny.
23'
Valdifiori byl připravený na pravé straně, ale domácí celek se nehnal směrem dopředu. Nakonec s lehkostí chytil Nícolas centr z pravé strany na zadní tyč.
23'
Caracciolo byl jedním z prvních hráčů, kteří si zahráli při akci hostujících fotbalistů. Poté nemohl reagovat na rozehrávku Nícolase jeden z hostů na levé straně.
22'
Falque se hlásil o míč na pravé straně, ale balon doputoval pouze do náruče Nícolase, pro kterého to byl jednoduchý zákrok.
22'
Kombinace dvou hostujících hráčů na pravé straně končí ztrátou a balonem za brankovou čárou. Sirigu rozehrává nakrátko a pomáhá si se svými obránci.
21'
Verde kooperoval na pravé straně a bude z toho roh pro outsidera zápasu.
21'
Molinaro vystoupil proti soupeři, Verona bude mít alespoň autové vhazování z pravé strany, kdy může přijít dlouhý míč do vápna.
20'
Běží dvacátá minuta zápasu a domácí trenér byl donucen k první změně ve své sestavě.
20'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lorenzo De Silvestri, přichází Cristian Ansaldi.
20'
Zdá se, že de Silvestri bude muset střídat...
19'
Verde nahrával Faresovi po levé straně, Sirigu vyrazil střelu na bližší tyč na roh pro hosty.
19'
Molinaro si pomohl nahrávkou na Sirigua, poté ale domácí celek jako kdyby ani neexistoval na pravé straně, takže míč uvede do hry Nícolas.
18'
Caceres vhazoval, poté domácí zhustili prostor před vlastním brankářem, Sirigu se ovšem pouze ohlédl za křižnou přízemní střelou zmiňovaného Cacerese, která šla těsně vedle levé tyče.
17'
Lyanco byl tím, kdo ztratil míč na levé straně a daroval balon Caceresovi. Hostující obránce bude vhazovat.
17'
Kean absolvoval souboj na polovině hřiště. Nakonec je na programu dne kontr domácího celku.
16'
Zřejmě Niang bojoval na levé straně, ale protihráč pouze otřel balon o hráče domácích, takže uvidíme výkop Nícolase.
16'
Valdifiori nahrával dozadu k obráncům Turína. Poté přišel míč na kopačku de Silvestriho.
15'
Validifiori kombinoval, poté na balon nedosáhl na levé straně Molinaro a hostující celek bude tím pádem vhazovat.
15'
Kean byl pohlídaný na polovině hřiště, poté hraje de Silvestri, což znamená, že domácí mužstvo už je kompletní a nebude muset střídat.
14'
Verde táhl hostující útok po levé straně, následně přišel špatný centr do ohně. Domácí mužstvo reaguje rychlým přechodem do útočné fáze.
13'
De Silvestri kulhá a opouští hrací plochu, domácí celek pokračuje o desíti.
13'
De Silvestri upadl po soubojise Zucilinim. Nakonec je domácí obránce na nohou. Otázkou je, jestli bude pokračovat v zápase.
12'
De Silvestri zůstává ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním zrovna dvakrát dobře. Na trávník musí lékařský štáb domácího celku.
12'
Cerci byl součástí hostující obrany, ta vyhnala domácí tým až k brankáři. Následně jde balon u nohy de Silvestreho.
11'
Balon směřoval na penaltu, ale hostující mužstvo se bez problémů ubránilo. Domácí celek ani nevystřelil na Nícolase.
11'
Belotti posunul míč na pravé straně na Falqueho, domácí celek bude kopat roh.
10'
Zápas pokračoval kombinací domácích fotbalistů na polovině hřiště, sudí poté nechal Turínu výhodu. U balonu de Silvestri na pravé straně.
9'
Ljajič převzal přihrávku na pravé straně, ale centr jednoho z domácích hráčů nevedl k ohrožení Nícolase.
9'
De Silvestri vyskočil do hlavičkového souboje. Následně domácí obrana zablokovala pokus Keana. Sirigu byl hodně rozčílený.
8'
Domácí celek byl trpělivý v první fázi svého útoku, poté nevyšla favoritovi zápasu souhra přes hrotového útočníka, a tak rozehrává Nícolas.
7'
Nakonec ani Belotti nezískal míč pro domácí, vše podstatné si ovšem pohlídal Sirigu. Načež Caracciolo fauloval na polovině domácích.
7'
Caceres si vzal míč a vhodil jej do hry z pravé strany. Poté se hra přesununa na levou stranu, avšak domácí nadále presují rozehrávku Verony.
6'
Falqué si na pravé straně obhodil soupeře, ale poté byl jeden z hostů důrazný. Takže na balonu je již Verona a útočí po pravém křídle.
6'
De Silvestri zasáhl ve skluzu, ale tak hostů pokračoval, nakonec nikdo z hráčů Verony nevystřelil na hranici vápna.
5'
Nakonec se balon dostal až na kopačku Nícolase. Dlouhý balon ovšem zlikvidovala domácí obrana.
5'
Verde hrál přes levou stranu, poté hostující celek držel míč na polovině hřiště a trpělivou kombinací se chtěl dostat do šance před domácím brankářem.
4'
Falqué se obtočil na pravé straně kolem protihráče, poté ovšem razantní střela z hranice vápna mířila mimo tři tyče.
4'
De Silvestri vhazoval z pravé strany na bližší tyč, ale tam se neprosadil jeho spoluhráč. Následně je tady další aut domácích.
3'
Kean presoval rozehrávku domácích, poté se domácí mužstvo středem dostal na polovinu hostů, zatím ovšem Nícolas nezasahuje.
3'
Belotti se rval na přední tyči, co to šlo, ale hostující beci jej měli dobře pokrytého. Turín vhazuje de Silvestrim z pravé strany.
2'
De Silvestri se dotkl míče na pravé straně, poté se domácí rozehrávky zapojil Sirigu. Turín byl krátce s míčem na polovině Verony.
2'
Kean si sbíhal na přední tyč, poté Sirigu chytil přizemní centr z pravé strany.
1'
Romulo zůstal ležet na hrací ploše, ale vše je připraveno k rozehrání standardní situace, hosté v jedenácti lidech na trávníku.
1'
Ferrari začal útok hostů, poté Niang fauloval, hostující celek může rozehrát z poloviny soupeře.
1'
Hostující mužstvo mělo výkop jedním hráčem.
1'

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Lyanco, Molinaro – Rincón, Valdifiori – Falqué, Ljajić, Niang – Belotti.
Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Bonifazi, Burdisso, Ansaldi, Samuel Gustafsson, De Luca, Edera, Berenguer, Moretti, Boyé, Sadiq.

Hellas Verona FC: Nícolas – A. Ferrari, Cáceres, Caracciolo, Fares – Rômulo, B. Zuculini, Bessa – Verde, Kean, Cerci.
Náhradníci: Silvestri, Coppola – Laner, Fossati, Pazzini, Zaccagni, Lee Seung-woo, Valoti, Bearzotti, Souprayen, Heurtaux, Marcel Büchel.

Rozhodčí: Gavillucci – Posado, dei Guidici.

Hellas Verona FC
Tragédie. Jinak vstup hostujícího celku do Serie A nazvat asi nelze. Horší je pouze Benevento, nováček soutěže, který nezískal ani bod. Verona má na svém kontě po šesti zápasech dva body, oba pochopitelně za remízu. V posledních pěti duelech se nedokázala prosadit. Má za sebou debakl s Laizem Řím 0:3 či s Fiorientou 0:5.

Hellas zatím v této sezoně nedal branku ze hry. Jediným střelcem se stal při domácí prohře s Neapolí 1:3 Ital Pazzini, když v závěru pouze korigoval skóre přesnou penaltou. To se psal 19. srpen 2017. Od té doby jej nikdo nenapodobil.
Turín FC
Domácí celek je podle sázkových kanceláří jasným favoritem tohoto mače. V tabulce nejvyšší italské fotbalové soutěže je po šesti odehraných zápasech na osmém místě se ziskem jedenácti bodů. Naposledy ovšem schytal debakl v turínském derby se slavnějším Juventusem na hřišti soupeře, když finalista posledního ročníku Ligy mistrů zvítězil poměrem 4:0 po dvou brankách Dybaly a gólech Pjaniče a Alex Sandra.

V domácím prostředí získal Turín v tomto ročníku italské ligy čtyři body ve dvou duelech. Nejprve před vlastními příznivci jasně přehrál Sassuolo 3:0, poté remizoval 2:2 se Sampdorií Janov. Všechny branky padly již v prvním poločase.

Mezi hlavní opory domácího mužstva patří Ital Belloti či Srb Ljajič. Tak uvidíme, jestli právě tito hráči dovedou turínské mužstvo k zisku tří bodů.