Serie A - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Cagliari - 19. listopadu 2017   15:00

0:1
(0:0)
Cagliari
55' dos Santos Galvão
Udinese
Bizzarri – Widmer, Danilo (C), Angella, Samir – de Paul (79. Bajić), Barák, Balić (67. Fofana), Jankto – Maxi López (64. Lasagna), Perica.
Manganiello – Longo, Prenna
Dacia Arena, Udine
Cagliari
Rafael – Romagna, Ceppitelli, Andreolli – Faragò, Ionita, Cigarini (83. Dessena), Barella, Padoin – dos Santos Galvão (C) (90+1. Giannetti) – Pavoletti (75. Farias).

To bude z mé strany všechno. Já Vám přeju krásný zbytek tohoto prodlouženého víkendu a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 9:11.
Je dobojováno! Cagliari udrželo v Udine čisté konto a zaslouženě si odváží plný počet bodů za hubenou výhru 1:0. O jedinou branku utkání se v 55. minutě postaral hostující João Pedro dos Santos Galvão, který využil zmatku v obraně domácích. Zápas to byl dozajista zajímavý, kdo se rozhodnul sledovat, tak určitě nelitoval. V závěru utkání jsme se dočkali i červené karty, kterou dostal domácí brankář.
90+10'
90+9'
Ano, měl jsem pravdu. Rozhodčímu se nezdál zákrok domácího brankáře, který po zhlédnutí videa obdržel červenou kartu. Do branky tedy musí hráč z pole, jelikož Udinese nemá možnost střídání. Tím šťastlivcem, který tento zápas dochytá je Samir.
90+8'
Červenou kartu dostává Albano Bizzarri (Udinese Calcio).
90+7'
Zápas ještě zdaleka nekončí, protože se rozhodčímu nezdál nějaký zákrok. Uvidíme, co nám posléze sudí ukáže.
90+6'
Ani poslední standardní situace domácích nevyšla podle jejich představ. Rozhodčí co nevidět ukončí toto utkání.
90+5'
Riad Bajić se dožadoval odpískání penalty, ale rozhodčí byl jiného názoru. Hra pokračuje dál.
90+4'
Nastavený čas se chýlí ke konci. Udine má poslední možnost, aby tento zápas vyrovnalo a ze zápasu si odneslo aspoň bod.
90+3'
V tuto chvíli se hosté dostali na domácí polovině k míči, který podrželi a navíc získali standardní situaci.
90+2'
Cagliari se brání pouze odkopem míče daleko od své branky. Poté mají kratší přestávku a hned se musí bránit další útočné akci soupeře.
90+1'
Rozhodčí dnešního zápasu nastavil šest minut nad rámec základní hrací doby.
90+1'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro dos Santos Galvão, přichází Niccolò Giannetti.
90'
Za malý moment nám začne nastavený čas, hráčům Udine se čím dál více krátí čas na vyrovnání.
89'
Z rychlého protiútoku vytěžili hosté rohový kop. Diego Farias protáhnul Bizzarriho, který vyrazil míč do autu.
88'
Další nepřesný nákop do hostujícího vápna. Tohle byla pro Rafaela lehká práce, míč chytnul.
87'
Postižený hráč dostal povolení od rozhodčího až v tuto chvíli. Hostující plejer se opět zapojuje do obranné činnosti svého týmu.
86'
S hráčem to zřejmě vypadá dobře, dostal led na hlavu a míří za postranní čáru a po chvilce se zase hlásí o vstup na trávník.
85'
Navíc hra je opět přerušena po ošklivém zákroku na jednoho z hostů. Na trávník běží lékařský tým Cagliari.
85'
Kevin Lasagna se dral do zakončení, dokonce byl brankářem podražen, ale faul se nepíská.
84'
Domácí tým se přiblížil pokutovému území, ale ve finální fázi byla opět nepřesnost. Rafael s odkopem nikde nespěchá.
83'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Daniele Dessena.
82'
Obraz hry se nemění, Udine drží míč, Cagliari se soustředí na obranu a zatím úspěšně.
81'
Domácí tým hraje pouze na jednoho obránce, Cagliari je doslova zavřené na vlastní polovině.
80'
Luca Cigarini dostal křeče, hra byla tedy opět přerušená. To netrvalo moc dlouho, tlak Udine pokračuje.
79'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Riad Bajić.
79'
Otevřená obrana domácích, ale ani to není pozvánka, kterou by hosté využili.
78'
V rozehrávce domácích jsou stále nepřesnosti, ale když se akce povede, tak je nebezpečná. Jankto lituje slabé střely na zadní tyč.
77'
Druhý poločas uplynul jako voda a konec je pomalu za dveřmi. Domácí tým stále prohrává.
76'
Následně je hostům odpískán další ofsajd.
75'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Diego Farias.
75'
Hosté mohli zaútočit, ale po chvíli radši volí přihrávku zpět do své obranné řady.
74'
Udine tlačí na hostující obranu, ale zatím bez výraznějšího úspěchu. Cagliari bude v následujících minutách těžit z brejků.
72'
Hosté drží míč na svých kopačkách a postupnou kombinací se dostávají blíž k domácí brance.
71'
Antonín Barák se stal terčem ostrého faulu, který byl sice odpískán, ale to bylo všechno, co rozhodčí udělal.
70'
Dvacet minut a nějaké to nastavení, to zbývá do konce zápasu a Udine stále na svém hřišti prohrává.
69'
Antonín Barák fauloval, ale rozhodčí nechal výhodu. Toho využil Luca Cigarini, který se ovšem moc nepředvedl.
68'
João Pedro dos Santos Galvão dotancoval s míčem až do zámezí, domácí budou vzápětí ihned vhazovat.
67'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Andrija Balić, přichází Seko Fofana.
67'
Domácí tým se drží na polovině soupeře, ale pořád to není na nějakou střelu. Je to taková házená kolem hostujícího vápna.
65'
Udinese musí více riskovat a tlačit se do zakončení, jenže obranu hostů zatím skvěle pracuje.
64'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Maxi López, přichází Kevin Lasagna.
63'
Rozhodčí opět přerušuje zápas, tentokrát se na trávníku ocitnul hostující kapitán, střelec první branky, João Pedro dos Santos Galvão.
62'
Zápas po krátké chvíli opět pokračuje. Zdá se, že zranění hostujícího brankáře nebude, tak vážně.
61'
Rafael potřebuje nějaké ošetření, hra je tedy přerušena.
60'
Jakub Jankto naznačil střelu, ale místo toho přihrával na volného spoluhráče, který donutil hostujícího brankáře k zákroku.
59'
Stipe Perica vybojoval pro svůj celek rohový kop, ale hosté se následně dokázali ubránit a míč odkopnuli do bezpečí.
58'
Andrija Balić dostal slušně nakopáno, ale bude pokračovat. Jenže musí se dát rychle dokupy, jelikož Cagliari se tlačí za druhou brankou.
57'
Střelec první branky byl na polovině hřiště faulován Barákem, hosté pomalu nikde nespěchají.
55'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Domácí obrana si vybrala slabší chvilku, kdy se v jednu chvíli nedohodnula, kdo půjde po míči. Toho využil JOÃO PEDRO, který hlavičkou překonal domácího brankáře a poslal tedy svůj tým do vytouženého vedení.
55'
Rodrigo de Paul se postavil k této exekuci přímého kopu, který málem vyšel. Míč proletěl nebezpečně blízko hostující branky, ale nikdo z domácích hráčů neposunul míč za záda hostujícího brankáře.
54'
Jakub Jankto byl zhruba metr před hranicí vápna faulován, Udine se rýsuje zajímavá standardní situace.
53'
Andrija Balić měl možnost střílet, ale ještě se snažil míč posunout do lepší pozice. To byl posléze špatně nápad, o míč přišel.
52'
João Pedro dos Santos Galvão se položil do centrovaného míče, ale jeho střela moc nevyšla. Albano Bizzarri si s tímto pokusem dokázal poradit.
51'
Artur Ionita byl nachytán v ofsajdové pasti, hra je přerušena. Danilo míří k místu prohřešku a bude odkopávat.
50'
Jenže následující akce končí v zámezí kvůli nepřesné přihrávce. Fanoušci domácích začínají být nerudní.
49'
Antonín Barák dostal míč do pokutového území a přihrávkou pod sebe hledal z druhé vlny nabíhajícího spoluhráče, ten se ke střele nedostal.
48'
Cagliari se toho zřejmě nebojí, do nové části zápasu vstoupilo o dost lépe než jejich soupeř, který zřejmě zůstal ještě v kabině.
47'
Druhý poločas začal nepřesnou akcí hostujícího celku. Pro míč si na hranici vápna došel domácí brankář.
46'
Pan Manganiello ukončil první poločas, který nám zatím branku nepřinesl. Udinese bylo sice aktivnějším týmem na míči, ale to rozhodně nestačilo na dnešního soupeře, který hraje s chutí a co se týče vyložených šancí, tak byli lepší. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne za pár minut.

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
45'
44'
Cagliari je rozhodnuto ukončit tento poločas s míčem na kopačkách a i nadále se drží na domácí polovině.
43'
Danilo pohlídal tento míč, aby se v klidu dokutálel do zámezí. Bizzarri bude odkopávat od své branky.
42'
První poločas nám za pár minutek skončí. Udine zatím více drželo míč, ale nebezpečnější byli rozhodně hráči hostujícího Cagliari.
41'
Rohový kop končí předčasně, jelikož se někdo z hostujících hráčů dopustil útočného faulu.
40'
Samir se srazil s Jakubem Janktem a hned z toho byla zajímavá šance pro hosty, kterou ovšem ukončil opět Bizzarri, který parádním skokem vyškrábnul střelu na rohový kop.
39'
Hostující kapitán byl blízko úvodní branky, ale ani ve skluzu na zadní tyči nedokázal míč umístit do domácí branky.
38'
Hosté se snaží dát svému soupeři těžký direkt v podobě úvodní branky, ale stále naráží na pozornou obranu domácích.
37'
Jediné co tento tým vytvořil byl nepřesný centr, který skončil u diváků za domácí brankou.
36'
Udine se nebezpečně stáhnulo k vlastní brance, Cagliari může začít tvořit na jejich polovině.
35'
Závar před hostující brankou řeší až brankář Cagliari, který vytasil další parádní zákrok proti střele Widmera. Jenže domácí hráč stál v ofsajdu, kdyby náhodou gól dal, tak by neplatil.
34'
Jenže míč se z tohoto přímého kopu dostal k Danilovi, jehož centr byl hrubě nepovedený a skončil v autu.
33'
Faul, který byl odpískán byl až ten, který předvedl hostující Marco Andreolli. Udine bude moci zahrozit další standardní situací.
32'
João Pedro dos Santos Galvão se ocitnul po kontaktu s Andrijou Balićem na zemi. Ani tento zákrok nebyl odpískán.
31'
Maxi López uspěl proti přesile a vybojoval autové vhazování, jenže aut se nepovedl a míč z něj skončil v zámezí.
30'
Máme za sebou úvodních 30 minut dnešního utkání. Udinese na svém trávníku hraje stále nerozhodně s výběrem Cagliari.
29'
Jakub Jankto si pomohl faulem, který rozhodčí nepřehlédnul a následně odpískal.
28'
Leonardo Pavoletti se prezentoval nepřesným centrem, pro který si v klidu došel domácí brankář.
27'
Hra byla na malý moment přerušena vlivem zraněného hráče domácích, který po chvilce vstanul a bude pokračovat.
26'
Na vyložené šance je to 1:1, ale na góly stále nerozhodně. Navíc ani z této akce nepadne gól, jelikož je Cagliari odpískán útočný faul.
25'
Velkou šanci hostujícího celku vychytal parádním zákrokem domácí brankář Bizzarri. S následnou dorážkou mu pomohli obránci.
24'
Rohy dnes nejsou moc silnou stránkou domácího týmu, ani tento nevyšel podle jejich představ.
23'
Další rychlá akce domácích přináší další rohový kop v jejich prospěch.
22'
Jakub Jankto si naběhnul na zadní tyč, kde ovšem hlavičkoval pouze do boční sítě hostující branky.
21'
První poločas se nám za malý moment přehoupne do své druhé části, stále čekáme na úvodní branku střetnutí.
20'
Cagliari se opět zatáhnulo ke vlastní brance, protože očekává nápor domácího týmu, který je v zápase zatím lepší.
19'
Na druhé straně se dožadoval rohu Marco Andreolli, ale tomu všemu předcházel útočný faul.
18'
Rodrigo de Paul se ocitnul na trávníku po kontaktu s protihráčem, ale faul to nebyl. Hra pokračuje v klidu dál.
17'
Nepovedené rozehrávka rohové kopu končí v autu, hostující brankář bude odkopávat od své branky.
16'
Udine zůstává na hostující polovině a kombinuje s naprostým přehled. Antonín Barák následně získal rohový kop.
15'
Jakub Jankto se může vztekat, jak chce. On byl první, který fauloval, ne jeho protihráč.
14'
K přímému kopu se postavil hostující kapitán, který ovšem míč do branky nedostal. Tento hráč nepřekonal ani zeď.
13'
Žlutou kartu dostává Gabriele Angella (Udinese Calcio).
13'
Nicoló Barella byl v pokutovém území celkem převálcován, ale hra pokračuje dále. Udinese má míč, který vyváží pryč od vlastního vápna.
12'
Udinese je zatím v ofenzivní činnosti lepším týmem. Je otázka času, kdy se dočkáme první branky v utkání.
11'
Jakub Jankto si naběhnul na parádní kolmici za obranu, ale v akci pokračovat nemohl. Rozhodčí odpískal ofsajd.
10'
Antonín Barák napřáhnul k dalekonosné střele, kterou hostující brankář vyrazil pouze k Maxi Lopézi. Ten byl zaskočen vývojem situace a míč poslal z malého vápna mimo tři tyče hostující branky.
9'
Rodrigo de Paul si zkušeně pokryl míč před dotírajícím protihráčem a vybojoval pro své barvy standardní situaci.
8'
Dlouhý nákop na rozběhnutého Maxi Lópeze končí u pozorného obránce, který hlavičkou odvrátil míč do bezpečí.
7'
Hosté signalizovali rohový kop v jejich prospěch, ale je z toho pouze odkop od Bizzarriho branky.
6'
Po domácí ztrátě se hned rýsoval zajímavý protiútok, který byl ovšem zastaven nedovoleným zákrokem. Samir si počkal na Paola Faraga, kterého poslal na trávník.
5'
Luca Cigarini se na domácí polovině provinil proti pravidlům a je pískán útočný faul proti brance Cagliari.
4'
Jakub Jankto čekal až se rozběhne jeho spoluhráč Samir, ale ten se rozběhnul pozdě. Přihrávku vystihnul hostující hráč, který poslal míč do autu.
3'
Rohový kop sice nevyšel podle představ, ale Udinese je i nadále u míče a kombinuje. Cagliari zatím vyčkává.
2'
Hned první útočná akce domácích přináší první rohový kop. Hned ve druhé minutě tady máme zajímavou příležitost.
1'
Domácí tým se zhostil úvodního výkopu tohoto utkání, zápas tedy může začít.
1'

Udinese Calcio: Bizzarri – Widmer, Danilo (C), Angella, Samir – de Paul, Barák, Balić, Jankto – Maxi López, Perica.
Náhradníci: Scuffet – Adnan, Bajić, Behrami, Fofana, Ingelsson, Lasagna, Nuytinck, Gi. Pezzella, Pontisso, Matos.

Cagliari Calcio: Rafael – Romagna, Ceppitelli, Andreolli – Faragò, Ionita, Cigarini, Barella, Padoin – dos Santos Galvão (C) – Pavoletti.
Náhradníci: Cragno, Crosta – Capuano, Cossu, Dessena, Farias, Giannetti, Melchiorri, Miangue, Pisacane, Sau, van der Wiel.

Cagliari – Udinese 3:0
Tento zápas bude souboj sousedů v tabulce. Jak Udinese, tak Cagliari dokázalo nasbírat v dosavadním průběhu ligy 12 bodů. Domácí celek má lepší skóre, proto je výš. V tomto případě bychom mohli říct, že Udine má méně negativní skóre než soupeř.
I forma je docela podobná, o něco lépe jsou na tom domácí, kteří se budou snažit rozšířit svou výherní sérii. Udinese dokázalo před reprezentační přestávku vyhrát dva poslední zápasy.
Co se týče jejich obran, tak ty patří k nejhorším v lize. Horší obranu má už pouze Crotone. Naopak v útoku je opět o něco lepší domácí celek, který dokázal nastřílet 18 branek. Nacož Cagliari pouhých 11.
Hezký den, po reprezentační pauze se rozbíhají ligové soutěže. To platí i o italskou Serii A, která má na programu své další kolo. V tomto textovém přenose se podíváme na zápas Udinese, které bude hostit Cagliari. Úvodní výkop je naplánován na 15:00, srdečně Vás k tomuto zápasu zvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62