+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.

Serie A - 1.kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Chievo - 20. srpna 2017   20:45

Před zápasem
Udinese
Udinese
0:0
(-:-)
Chievo
Chievo
Přenos se aktualizuje automaticky

Ani jeden tým nemá ve vzájemných zápasech navrch. Zajímavostí je, že v posledních šestí utkáních nikdy nevyhrál domácí tým. Čtyřikrát duel skončil remízou, jednou zvítězilo Udinese, jednou Chievo, ovšem vždy jako hostující tým. Dokáží dnes opět zabodovat hosté, nebo se lépe vydaří vstup do sezóny domácímu Udinese i s některým z Čechů v sestavě?
Na soupisce Udinese můžeme vidět i dvě české vlaječky. Tou první je Jakub Jankto, český reprezentant, který odehrál v italském týmu celou minulou sezónu a vstřelil pět branek, trefil se i v poháru proti Froisone. Druhým mužem na soupisce Udinese je Antonín Barák, který v minulé sezóně hrál za Slavii Praha. Zatím však v černobílém dresu nenastoupit do jediného utkání, pouze jednou byl na lavičce.
Tento souboj proti sobě postavil dva sousedy v tabulce v minulé sezóně. Zatímco pro Chievo 14. místo takové zklamání nebylo, Udinese se určitě chtělo probrat z krize a po třech letech opět bojovat o poháry, nakonec však skončilo jen o příčku před Chievem.

Udinese se příprava relativně pevedla, dokázalo sice porazil Al Ahli, Huddersfield a po penaltách Celtu Vigo, remizovalo Kayserisporem a Hannoverem, podlehlo jen Alkmaaru. V Itálii se ještě navíc sehrálo i první kolo domácího poháru, ve kterém Udinese porazilo 3:2 Frosione, celek Serie B.

Chievo v přípravě hrálo, a vyhrávalo, zejména s lehčími soupeři, výjimku tvoří Neapol, se kterou uhrálo cennou remízu 1:1. V prvním kole si Chievo poradilo s Ascolim, týmem Serie B, po výhře 2:1 postupuje dále.
Přeji krásný nedělní večer, vítejte u duelu prvního kola italské Serie A, ve kterém se utká Udinese Calcio a Chievo Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 20:45.
reklamaKlasická verze
Mobilní verze