Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Juventus - 22. října 2017   18:00

Udinese
8' Perica  • 48' Danilo (de Paul)
2:6
(1:2)
Juventus
14' Samir (vl.)  • 21' S. Khedira  (Cuadrado) • 52' Rugani  (Dybala) • 59' S. Khedira  (Rugani) • 87' S. Khedira  (Higuaín) • 90' Pjanić  (Sandro)
Udinese
Bizzarri – Adnan (72. Stryger Larsen), Danilo (C), Nuytinck, Samir – de Paul (67. Gi. Pezzella), Hallfredsson, Fofana, Jankto – Perica (82. Bajić) – Maxi López.
Doveri – Costanzo, Peretti
Dacia Arena, Udinese
Juventus
Buffon (C) – Lichtsteiner (90. Bernardeschi), Rugani, Chiellini, Sandro – Cuadrado (79. Barzagli), Pjanić, S. Khedira, Mandžukić – Dybala (68. Costa) – Higuaín.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Skončilo divoké utkání, v němž domácí sahali alespoň po bodu, ale nakonec žádný nemají a navíc utrpěli nepříjemný debakl. Juventusu nebylo, po vyloučení Mandžukiće, zrovna do smíchu, domácí se snažili a byli aktivnější, nicméně poté hosté zkušeně soupeře potrestali, když se několikrát prosadili v rozevřené obraně.
90+2'
90'
Juventus právě vstřelil branku!
To je kruté pro Udinese... MIRALEM PJANIĆ vypálil z hranice vápna domácích a míč ještě nešťastně tečoval bránící hráč do vlastní branky.
90'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Federico Bernardeschi.
87'
Gonzalo Higuaín našel SAMI KHEDIRU, který nic nevymýšlel a střelou z pravé strany překonal potřetí v zápase Bizzarriho, zkompletovaný hattrick!
84'
Žlutou kartu dostává Seko Fofana (Udinese Calcio).
83'
Volný kop domácích z pravé strany, míč letí před branku Juventusu, kde ale zaúřadoval Gianluigi Buffon, který míč vyboxoval.
82'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stipe Perica, přichází Riad Bajić.
80'
Za hustého deště drží Juventus dvoubrankové vedení, i přesto, že hraje o deseti, v posledních minutách jsou ale výrazně aktivnější domácí.
79'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Andrea Barzagli.
78'
Jens Stryger Larsen (Udinese) se pokusil vybojovat pokutový kop, ale sudí nechal jeho pád ve vápně Juventusu chladným.
77'
K Buffonovi směřuje malá domů, veterán v brance Juventusu si musí pospíšit s rozehrávkou.
76'
Udinese zpět na polovině Juventusu, následuje centr z levé strany, ale nepřesný, následně Fofana zbytečně ostře fauluje Chielliniho a může být rád, že to není vyloučení za druhou žlutou kartu.
74'
Seko Fofana (Udinese) měl nabito před vápnem Juventusu, ale střela mu nevyšla, míč napálil vysoko nad branku Buffona.
72'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ali Adnan, přichází Jens Stryger Larsen.
72'
Míč letí do autu, míč získávají hosté, kteří budou moci vhazovat z pravé strany.
70'
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, hosté vedou o dva góly a zdá se, že i přes své oslabení dovedou dnešní duel do vítězného konce.
68'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.
67'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Giuseppe Pezzella.
66'
Buffon chytá míč a nebude spěchat s rozehrávkou.
65'
Hosté nyní ve dvou za obranou Udinese, míč skončil v síti, ale gól neplatí pro ofsajd.
64'
Míč nyní míří k Buffonovi, ten vykopává od své branky.
63'
Akce domácích, po pravé straně, odkud míří míč do vápna, tam hlavičkuje vedle branky Rodrigo de Paul.
61'
Žlutou kartu dostává Juan Cuadrado (Juventus FC).
59'
SAMI KHEDIRA se dnes podruhé v zápase prosazuje, hosté rozehráli volný kop z levé strany, míč hlavou vrací před branku Rugani a Khedira ho nekompromisně posílá do branky.
58'
Žlutou kartu dostává Emil Hallfredsson (Udinese Calcio).
57'
Po rohovém kopu Juventusu zahrozili ale domácí, kteří šli do rychlého brejku, Jakubu Janktovi nechybělo moc k míči, který před ním stihl odehrát vyběhnuvší Gianluigi Buffon.
56'
Miralem Pjanić (Juventus) poslal prudký míč na bližší tyč, kde se ale obětoval bránící Ali Adnan, který hlavou poslal míč nad branku, až ho ta rána posadila na zadnici.
55'
Žlutou kartu dostává Danilo (Udinese Calcio) za stažení Higuaína, na hranici vlastního vápna, to bude hodně nadějná standardka pro Juventus!
54'
Tentokrát letí míč z pravé strany do vápna Juventusu, tam ale odhlavičkovává Stephan Lichtsteiner.
52'
Gólostroj pokračuje! Také Juventus se dokázal prosadit z volného kopu, který rozehrál Paulo Dybala z pravé strany, míč dolétl do vápna, kde hlavičkuje DANIELE RUGANI a míč se od tyče odráží za brankovou čáru, gólman Udinese jen bezmocně přihlíží...
52'
Žlutou kartu dostává Stipe Perica (Udinese Calcio).
51'
Stipe Perica (Udinese) dostal nepříjemný úder do obličeje od Cuadrada a bude muset být ošetřován.
50'
Nyní se ale Udinese bude muset bránit, Juventus má volný kop z levé strany.
49'
Tohle Udinese potřebovalo, rychlý vyrovnávací gól...a vzhledem k tomu, že Juventus hraje pouze o deseti, může se ještě v průběhu druhé půle stát cokoli!
48'
Udinese právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Domácí kapitán DANILO si na hranici ofsajdu naběhl za obranu Juventusu, kam se snesl míč z pravé strany a hlavou nedal Buffonovi šanci.
47'
Ali Adnan (Udinese) faulován na polovině Juventusu, domácí tak v úvodu druhé půle získávají volný kop z pravé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
V prvním poločase byli zhruba v první půl hodině lepší hosté, nicméně ti museli přece jenom trochu ubrat z tempa po vyloučení Mandžukiće a to byla voda na mlýn domácím. Ti se začali více dostávat do šancí a například Jakub Jankto, český reprezentant, nebyl v samé závěru poločasu od vyrovnání, kdyby jeho parádní střelu Buffon nevyrazil.
45+2'
45+2'
Jakub Jankto zabojoval u postranní čáry, vybojoval v souboji s Cuadradem autové vhazování.
45'
Šance domácích, po centru z pravé strany pálí uvnitř vápna Juventusu z voleje Jakub Jankto, krásná střela českého reprezentanta, ale Buffon fantasticky na brankové čáře vyráží!
44'
Až k Buffonovi se nyní vrací míč, hosté se již nikam neženou, chtějí poločas dohrát a udržet vedení.
43'
Statistika držení míče – 51% : 49%.
42'
Domácí s míčem na polovině soupeře, ale poměrně zatím daleko od branky Buffona.
41'
Po vyloučení Mandžukiće jsou domácí vyrovnaným soupeřem Juventusu, který se nyní v podstatě nedostává před vápno soupeře.
40'
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, Juventus získává míč po útočném faulu domácích.
38'
Paulo Dybala (Juventus) padá u půlící čáry, ale není to faul, míč tak zůstává na kopačkách domácích.
37'
Domácí získávají míč a zkouší se dostat co nejblíže k vápnu Juventusu.
36'
Ovšem jen do té doby, než je jim odpískán útočný faul.
35'
Jakub Jankto (Udinese) se drží za hlavu, když přestřelil branku Juventusu, domácí ale zůstávají s míčem na polovině soupeře.
34'
Míč letí do vápna Udinese, ale na hlavu bránícího hráče, který míč odehrál do bezpečí.
33'
Juventus získává volný kop na útočné polovině, z levé strany.
32'
Samir (Udinese) dostává žlutou kartu za stažení Lichsteinera, kterým zastavil rychlou akci Juventusu.
32'
Míč se z levé strany dostal do vápna Juventusu, kde ale dobře zaúřadoval obránce, který míč odehrál do bezpečí.
31'
Udinese se po delší odmlce dostává do blízkosti šestnáctky Juventusu a je z toho roh z levé strany.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která rozhodně nenudila, naopak... k vidění byly již tři góly a jedno vyloučení, hosté sice prohrávali, ale dvěma góly dokázali otočit skóre.
29'
V tuto chvíli to bylo autové vhazování hostů, na polovině Udinese.
28'
Tak to je zajímavý průběh prvního poločasu, Juventus hraje o deseti a vede 2:1, co nás čeká dál?
26'
Neuvěřitelný zkrat Mandžukiće, který neunesl fakt, že sudí jeho pád posoudil jako filmování a následně si po žluté kartě vysloužil další za nemístné komentáře, což znamená jediné – vyloučení!
26'
Žlutou kartu dostává Ali Adnan (Udinese Calcio).
26'
Žlutou kartu dostává Mario Mandžukić (Juventus FC) za nafilmovaný pád v pokutovém území soupeře.
25'
Ne, byl to nějaký nacvičený signál, který ale nevyšel a hosté jdou do rychlé protiakce.
24'
Série faulů k vidění, nyní budou volný kop zahrávat domácí, je to na polovině Juventusu, ohrozí domácí Buffona?
23'
Samir (Udinese) pokračuje ve hře, z místa přestupku rozehrává míč gólmana Udinese.
22'
Jeden z domácích borců musí být ošetřován, po zákroku Cuadrada je ošetřován Samir.
21'
Defenziva Udinese nyní absolutně nestíhá, další zaváhání potrestal SAMI KHEDIRA, který měl dostatek času na to, aby hlavou trefil míč, po přesném centru Cuadrada.
20'
Míč končí v autu, další neúspěšná domácí akce, Udinese setrvá na vlastní polovině.
19'
Juventus má nyní doslova drtivou převahu, domácí se pouze brání před vlastní šestnáctkou.
18'
Giorgio Chiellini (Juventus) si naběhl na míč a hlavou ho chtěl usměrnit mezi tři tyče, což se ale nepodařilo.
17'
Po zblokované střele získávají hosté další roh, který rozehrají opět z pravé strany.
16'
Dlouhý nákop hostujícího týmu dopředu, je z toho roh pro Juventus!
14'
Nešťastný okamžik pro domácí, Juventus rozehrával rohový kop, míč dopadl na hlavu naskakujícího SAMIRA, který ho poté poslal do vlastní branky.
14'
Udinese se sice ubránilo, ale jen za cenu rohového kopu, který hosté rozehrají z levé strany.
13'
Aléx Sandro (Juventus) byl faulován na polovině Udine, volný kop pro Juventus, z pravé strany, na polovině soupeře.
12'
Vypadalo to, že dostal úder do tváře, v jednom ze soubojů, nicméně není to nic vážného, Perica pokračuje v zápase.
11'
Stipe Perica (Udinese) se nyní s bolestivou grimasou svíjí na trávníku a drží se za obličej.
10'
Od vlastní branky zahajují domácí další útočnou akci.
9'
Nepříjemný úvod pro Juventus, který hned takto v úvodu zápasu prohrává...
8'
STIPE PERICA se blýskl parádním průnikem, kdy se nezalekl ani bránícího Chielliniho, kterému udělal efektní kličku a poté i parádně a přesně zakončit.
8'
Udinese se ubránilo a poté dokázali zatlačit soupeře na jeho polovinu.
7'
Aléx Sandro (Juventus) ještě zabojoval na levé straně a nakonec může být spokojen, je tu roh pro hostující tým.
6'
Nakonec končí míč v rukavicích Albana Bizzarriho, ten rozehrává na levou stranu.
5'
Juventus to zkouší středem, hosté signalizují faul bránících hráčů, ale sudí nechává pokračovat ve hře.
4'
Juventus s míčem na půlící čáře, následuje ale nepřesný nákop Chielliniho na levou stranu, míč skončil v autu.
3'
Také domácí posílají míč zpět do obrany, ta posléze také k brankáři Bizzarrimu, hodně opatrný úvod.
2'
Mario Mandžukić (Juventus) vybojoval autové vhazování, míč však míří do obrany Juventusu.
1'

Udinese Calcio: Bizzarri – Adnan, Danilo, Nuytinck, Samir – de Paul, Hallfredsson, Fofana, Jankto – Perica – Maxi López.
Náhradníci: Scuffet, Borsellini – Matos, Bajić, Ingelsson, Lasagna, Stryger Larsen, Bochniewicz, Barák, Behrami, Gi. Pezzella, Balić.

Juventus FC: Buffon – Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Sandro – Cuadrado, Pjanić, S. Khedira, Mandžukić – Dybala – Higuaín.
Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Marchisio, Costa, Barzagli, Asamoah, Bentancur, Bernardeschi.

Rozhodčí: Doveri – Costanzo, Peretti.
JUVENTUS FC
Zdá se, že v této sezóně by Juventus nemusel mít cestu k titulu tak snadnou, jako v předchozích letech. Na čele se totiž s parádní bilancí 8-1-0 hřeje silná Neapol a Juventus se, překvapivě, musí spokojit aktuálně až se třetí příčkou. Před obhájci titulu se totiž drží také milánský Inter, který v tomto kole uhrál, v jasném šlágru kola, v souboji prvního s druhým, cenný bod za remízu 0:0 v Neapoli! Juventus navíc z posledních dvou ligových kol získal pouze bod za remízu 2:2 v Atalantě, když poté doma překvapivě nestačil na Lazio (1:2).
UDINESE CALCIO
Udinese v této sezóně dvakrát vyhrálo, pokaždé na domácím trávníku. V tabulce domácích zápasů je tak v horní polovině tabulky, naproti tomu v tabulce venkovních zápasů je předposlední, pouze o skóre a bez bodu před Beneventem. Je tedy jasné, že hrozí-li pro Juventus nějaké nebezpečí ze strany Udinese, pak je to právě na stadionu Friulli v Udinese!
Vítejte u on-line přenosu fotbalového utkání italské Serie A, v němž domácí UDINESE CALCIO přivítá na svém stadionu JUVENTUS FC.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62