Serie A - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : AC Milán - 17. prosince 2017   12:30

Verona
24' Caracciolo (Rômulo) • 55' Kean (Bessa) • 77' Kean (Rômulo)
3:0
(1:0)
Verona
Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Cáceres – Rômulo (C), B. Zuculini, Marcel Büchel, Valoti (22. Bessa, 85. F. Zuculini) – Verde – Cerci (32. Kean).
Orsato – Alassio, Carbone
Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona)
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez (46. Cutrone) – Kessié, Montolivo (72. Locatelli), Bonaventura – Suso, N. Kalinić (57. André Silva), Borini.

90+4'
90+4'
Nícolas si pohlídal zakončení hlavou a v malém vápně chytil míč do koše.
90+4'
Následovala rozehrávka nakrátko, ze které vyplynul zisk dalšího rohu pro AC.
90+4'
Ještě roh zleva pro AC.
90+4'
Borini fauloval Buchela na polovině AC, ale posléze se nic zásadního nestalo.
90+3'
Kessié přihrával křížem, ale centr Calabrii zablokoval Ferrari.
90+2'
Balon po rohu zprava propadl na zadní tyč k noze Romula a z kontru vypálil z druhé strany Verde levačkou nad branku AC.
90+2'
Kessiému na pravé straně na polovině soupeře utekl balon. Následně byl Cutroneho centr zprava z vápna zablokovaný na roh.
90+2'
Tři minuty se nastavují!
90'
AC dohraje tenhle zápas o desíti, protože Suso vyfasoval červenou kartu. Zřejmě za to, že zasáhl do nějakého citlivějšího místa ležícího protihráče Verdeho po faulu Calabrii.
90'
Verde se moc na nohy nechtělo až jej zvedl Cáceres a rozehrávat zleva z vlastní poloviny bude Nícolas.
89'
Verde přiblížil na levé straně na vlastní polovině domácí tým ke třem bodům a navíc posléze vybojoval faul Calabrii.
89'
Domácí tým útočil po pravé straně, ale hostující obrana jeho centr zablokovala a posléze začal kontr Kessié již mimo šestnáctku AC.
88'
Susova levačka zprava z osmadvaceti metrů byla sice tvrdá, ale také nepřesná, jelikož mířila výrazně vedle zadní tyče.
88'
Verde fauloval zleva Cutroneho, ale AC rozehrálo nakrátko pod sebe, kdy míč převzal na vlastní polovině Bonucci.
87'
Špatný centr zprava na zadní tyč, takže se Silva neprosadil a vykopávající Nícolas má blízko k čistému kontu proti AC.
87'
Verde se nedostal k míči na levé straně na vlastní polovině a posléze si napravo zpracoval míč prsama Calabria, který šel do souboje jeden na jednoho.
86'
Tentokráte jiný hráč hostů centroval pravačkou na přední tyč, kde muž v bílém zakončoval hlavou vedle delší brankové konstrukce.
86'
Susova levačka rozehrála pouze nakrátko a následoval balon do ohně, kde po sérii odrazů vyboxoval Nícolas míč na roh zleva.
86'
Roh pro AC zprava, konkrétně pro Susa.
85'
Calabria se dotkl balonu na pravé straně na vlastní polovině a AC plánovalo, jak se pokusí o alespoň čestný úspěch proti Veroně.
85'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Franco Zuculini.
85'
Kessié přihrával Susovi, ale jeho rychlou nahrávku na pravou polovinu vápna nezpracoval jeden z hostů, načež kontroloval Nícolas balon směřující za brankovou čáru.
84'
Na lavičce domácích se chystá poslední střídání tohoto zápasu, a sice v době, kdy od vlastní branky vykopávala pravačka Nícolase.
83'
Přes Bessu a Keana nacentrovalo AC pravačkou zleva na střed malého vápna, kde Nícolas vyboxoval balon pryč z nebezpečné zóny pro outsidera zápasu.
83'
Po faulu Ferrariho se bude kopat standardka zleva a Nícolas už diriguje své spoluhráče.
82'
Locatelli převzal míč na vlastní polovině a poté hrál již na území Hellasu. AC zahrozilo po levé straně až nezakončil z levé strany vápna Cutrone v souboji jeden na jednoho.
81'
AC drželo míč na polovině svého soupeře například s Bonuccim až z toho byla nepřesná narážečka Silvy se spoluhráčem na levé straně tak dvacet metrů od branky Nícolase.
81'
Suso s Kessiém dostali míč na levou stranu a následně z toho plynul dobrý centr na zadní tyč, kde zasáhl nohou Cáceres.
80'
Donnarumma se nenechal nachytat tvrdým přizemním centrem zprava na přední tyč v podání Romula a chytil míč do koše.
80'
AC se chtělo prosadit nákopem po pravé straně, ale Verona nadále drží čisté konto v souboji s milánským celkem.
80'
Bonucci je ošetřovaný mimo hrací plochu a hostující fotbalisté hrají o desíti.
79'
Cutrone měl na pravé straně na polovině domácích k balonu daleko a navíc fauloval zezadu Cácerese. Tohle už vypadá s AC velmi zle.
78'
Střela z pravé části vápna doplula doprostřed branky bezpečně do náruče Nícolase a ten má pochopitelně času dost.
77'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Rychlý brejk domácích a Verona už je blízko ke třem bodům! Tohle by neměla pustit! Lavička Hellasu skáče radostí, co to jde. Romulo nahrával při kontru po své levé ruce a DANIEL BESSA umístil míč po zemi křížem z pravé části vápna na zadní tyč.
76'
Hellas získal výhodu autu zleva z poloviny hřiště, ale útočit bude AC, protože balon má již na vlastní kopačce jeden z hráčů v bílém.
76'
Hosté bez problémů rozehráli, ale nezvládli přechod do útoku po pravé straně. Po ztrátě míče musel bránit Silva.
75'
Verona nemá daleko ke třem bodům, navíc AC na tom není vůbec dobře, co se týče hry směrem dopředu.
75'
Suso dirigoval hru po pravé straně až útok hostů skončil tím, že po nahrávce Locatelliho pálil ze středu vedle levého horního rohu branky Bonaventura.
74'
Bessa nebyl nebezpečím pro AC a posléze hostující celek kombinoval na vlastní polovině i s Donnarummou.
74'
Verde chtěl přihrát z poloviny hřiště po levé straně a míč šel od jeho protihráče na aut pro Cácerese.
73'
Při rohu zleva si na středu vyskočil Bonucci a hlavičkoval přes bránícího hráče vedle levé tyče. To znamená, že uvidíme výkop pravé nohy Nícolase.
73'
Zajímavá nahrávka zprava pod sebe, ale Kessiého zakončení z vápna bylo razantní, ale bylo také zablokováno.
72'
Locatelli podržel míč na levé straně, ale při centru byl na penaltě pokrytý Silva, takže nemohl jakkoliv zakončovat.
72'
Po pár krátkých nahrávkách na levé straně byl centr AC zablokovaný. Následně hraje z druhé strany Suso či Bonucci.
72'
.
71'
AC nemůže dostat svého protivníka pod nějaký větší tlak a čas se pochopitelně hostům krátí.
71'
Calabria hrál hlavou na pravé straně, ale následně si může Caracciolo pomoci v rozehrávce z vlastní poloviny s Nícolasem.
70'
Montolivo, Kessié a Calabria kombinovali na polovině hřiště až hosté marně hrozili po levé straně a domácí mají za sebou jednoduchou práci v obraně.
69'
Kean přihrával na levou stranu Bessovi do ofsajdu. Bessu si tou dobou měl hlídat Calabria.
69'
Centr šel na penaltu, ale domácí tým posléze napálil míč mimo šestnáctku a o úpravu skóre se ještě snažil špatně Montolivo proti Keanovi.
69'
Tečovaná rána zaplula nad branku domácích, takže roh zprava pro hosty.
68'
Několik hráčů domácích sbíhalo na pravou část vápna do druhé vlny, ale míč se k nim nedostal, takže AC bude útočit po pravém křídle Susem.
68'
Obranný zákrok Bonucciho proti Bessovi znamená, že se bude kopat roh zleva.
67'
Bonucci zasáhl na pravé straně na vlastní polovině hlavou a hostující celek se brání autu zleva v podání domácích, kteří jsou již nastěhování na polovině AC.
66'
Několik odrazů na polovině hrací plochy, když domácí celek chtěl útočit po levé straně až hosté daroval míč Nícolasovi.
66'
Nejprve rozehrávka nakrátko a posléze nepřesný křižný balon na pravou stranu vápna, takže vykopávat bude pravačka Nícolase.
66'
Žlutou kartu dostává Nícolas (Hellas Verona FC).
65'
Bonaventura unikal po pravé ruce Ferrariho a byl zastavený faulem, takže standardka pro AC.
65'
Nícolas vykopával křížem na levou stranu, kde se v hlavičkovém souboji neprosadil Büchel, takže pokračuje Montolivo již na polovině domácích.
64'
Bonaventura oslovil spoluhráče na levé straně křížem a posléze si AC tak dlouho nahrávalo až vše ukončil Kessié nepřesnou střelou zleva po zemi vedle přední tyče.
63'
Křižný centr zprava vyboxoval na zadní tyči Nícolas tak šikovně, že se nikdo v bílém nedostal k dorážce z šestnáctky.
63'
Suso adresoval rychlou nahrávku ve směru nohy na pravou stranu vápna, kde Silva vybojoval roh.
63'
Cutrone svedl souboj s Cáceresem na polovině domácích. Následně kombinuje AC na územé svého protivníka i se Susem.
62'
AC má (asi) míč ve druhém poločase více na svých kopačkách, ale hra směrem dopředu mu vůbec nefunguje.
61'
Montolivo přihrával křížem na levou stranu, kde byl od míče odstavený Borini svým protihráčem Ferrarim.
61'
Cutrone presoval marně zleva, ale jeho spoluhráčům se podařilo získat míč na své kopačky, takže hraje po pravé straně Calabria.
61'
AC nehraje vůbec s lehkostí na svých kopačkách a nemá daleko od překvapivé prohry s týmem, který bude dle všeho hrát o udržení v Serii A.
60'
Po nahrávce křížem odcentroval Calabria zprava a následný centr z šestnáctky pokazil také Silva. Vše bez zásahu Nícolase.
59'
Büchel podrazil zezadu Kessiého unikajícího po pravé straně a vyfasoval žlutou kartu.
59'
Nícolas vykopával na pravou stranu, kdy balon krátce pobíhal na polovině domácích. Nicméně Kessié po zisku míče mohl přihrát křížem svému spoluhráči Calabriovi.
58'
A další nepřesný nákop v podání AC, o který se postaral zřejmě Suso, takže výkop pro Nícolase od vlastní branky.
58'
Dlouhý a nepřesný balon na levou stranu si pohlídala náruč Nícolase, který pochopitelně nebude nikam s rozehrávkou z vlastní šestnáctky pospíchat.
57'
Zatím nemělo AC žádnou větší šanci ve druhém poločase a nenavázalo tak na dobrý konec úvodního dějství.
57'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Nikola Kalinić, přichází André Silva.
55'
Tohle už začíná vypadat s AC špatně! Ještě ovšem není hotovo. Verde nahrával na levou stranu, kde díky dobré práci Cácerese propadl míč z přední tyče na střed a MOISE KEAN po zemi z osy vápna uklidil míč k levé tyči.
54'
Bonucci nakopl míč křížem zprava z vlastní poloviny, ale k zakončení a ideálu má zatím útok AC hodně daleko a Nícolas může být hodně v klidu.
54'
Domácí fotbalista prodloužil kříž na levé straně hlavou a následně odkopl balon Calabria, i tak pokračuje outsider zápasu na polovině hostů i s Verdem.
53'
AC vypadalo celkem nebezpečně na středu, ale nakonec se provinilo faulem Susa v souboji s Cáceresem, což uklidnilo rozehrávajícího Nícolase.
53'
Pravá dolní končetina Nícolase poslala míč na levou stranu na polovinu soupeře, ale tam byl odpískán přestupek domácího hráče.
52'
Boriniho přetažený centr zleva znamená, že vykopává od vlastní branky Nícolasova pravačka.
52'
Calabria vhazoval zprava z poloviny domácích, ale ti se ubránili aniž by Nícolas byl pod větším tlakem. Brankář Hellasu se posléze zapojil do rozehrávky svého celku.
51'
Bessa faulovaný zezadu Montolivem z pohledu domácích zleva, hostující hráč se ještě zlobil, co to šlo, ale sudí Orsato pochopitelně svůj výrok nezměnil, takže rozehrává pravačka Nícolase z vlastní poloviny.
50'
Suso zprava nezakončil a ani se nedostal k centru, takže z toho plyne, že domácí tým bude vhazovat.
50'
Mič směřující na pravou stranu vápna minul jeden z domácích fotbalistů ve skluzu a daroval tím pádem AC aut z vlastní poloviny blízko vápna bílého celku.
48'
Bessa si na levé straně zpracoval míč prsama a málem mu balon utekl, posléze hrál outsider zápasu po levém křídle až byl odpískaný faul Romagnolimu, za který vidí bek AC kartu.
48'
Bonucci na vlastní polovině rozehrával se spoluhráči útok až nahrál na pravou stranu na Calabriu, ale ten pouze vrátil balon na nohu svého spoluhráče a následoval pas dozadu na Donnarummu.
47'
Po nahrávce Kaliniče si Suso zprava navedl míč na střed na levačku a zakončil tvrdě po zemi vedle pravé tyče, kdy šel po balonu Nícolas.
47'
Jenže právě díky tomu mohl jít domácí celek do brejku, avšak AC jej včas zachytilo a drží míč na polovině hřiště dvojicí Bonucci – Borini.
46'
AC zatím nezakončilo na branku soupeře po rohu zprava, na balonu Suso, který nahrává pod sebe.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Patrick Cutrone.
46'
Necelých padesát minut se hrál první poločas. Domácí tým v něm musel dvakrát střídat, resp. udělat dvě vynucené změny v sestavě pro zranění Valotiho a Cerciho. Nakonec ovšem může být s výsledkem spokojený, protože Caracciolo otřel svojí hlavu o břevno po rohu Romula zprava.

AC se dlouho nedařilo a asi bude bouřka v podání trenéra Gattusa o přestávce v kabině. Skóre nesrovnal například Suso standardkou k levé tyči, kde byl Nícolas.

Nutno podotknout, že hodně hráčů bylo ošetřováno, hra se kouskovala, moc se nehrálo.
45+5'
45+5'
Presující hráč AC neměl proti Nícolasovi moc šancí na úspěch a následný nákop po pravé straně zlikvidoval Rodríguez.
45+5'
Nícolas vykopával na levou stranu, kde spolupracoval Büchel se svými spoluhráči proti Kessiému.
45+4'
Žlutou kartu dostává Fabio Borini (AC Milán).
45+4'
Bessa se jako poslední dotkl balonu před tím než míč opustil hrací plochu a následně se AC nedostalo k zakončení centrem zprava.
45+3'
AC nakoplo míč nepřesně Kessiém zprava z poloviny domácích a čas se krátí v prvním poločase.
45+3'
Sudí Orsato si ještě vyžádal přezkoumání celé situace o videa.
45+2'
Ferrari už je mimo hrací plochu a je to míč pro rozhodčího Orsata, se kterým debatuje Romagnoli, Montolivo a Bessa.
45+1'
Ferrari je ošetřený jako již několikátý fotbalista v dnešním zápase.
45+1'
Ferrari leží na polovině hostů a hrát se nyní chvíli nebude.
45+1'
45'
Pravačka Nícolase opět poslala míč do hry a následně si hosté moc nerozuměli v rozehrávce, která byla kostrbatá.
45'
Příliš rychlá křižná nahrávka na pravou stranu na Kalniče znamená, že je tady výkop pro Nícolase od vlastní branky.
44'
Romagnoli čekal, jestli se mu spoluhráči nabídnou při držení míče na polovině hřiště, ale proti byla aktivní obrana domácích.
44'
Domácí tým vhazoval zleva pod sebe z poloviny hostů a následně uspěchal svojí akci, takže míč skončil v rukou Donnarummy ve velkém vápně.
43'
Statistika držení míče = 48 – 52 (v procentech).
43'
Z toho ovšem nepřišlo žádné nebezpečí pro Nícolase a Verona kontruje posléze hru kombinací na vlastní polovině i s brankářem.
42'
Bonaventura a Suso stáli u balonu a Susova levačka pálila k levé tyči, kdy po zásahu Nícolase rukama narval míč na roh Bessa.
41'
Na středu byl podražený Kalinič, takže standardní situace z dobré pozice po faulu domácího hráče a Nícolas už si staví zeď.
40'
Romulova pravačka tentokráte nevystrašila AC takovým způsobem, protože byl pískaný útočný faul ve vápně hostů, o který se zřejmě postaral Ferrari.
40'
Ferrari vhazoval zprava celkem poblíž vápna AC, kde bránil Rodríguez a Verona může přidat díky tomu branku z rohu.
39'
A spokojen nemohl být ani s tím, že jeden z jeho svěřenců fauloval Buchela, takže míč pro Veronu, která rozehraje křížem na pravou stranu vzduchem.
39'
AC celkem zapnulo v posledních minutách, ale i tak má italská legenda Gattuso ke spokojenosti s výkonem v prvním poločase daleko.
38'
Roh AC zahraný zprava levačkou nepřinesl zakončení na Nícolase a po dobré práci Verdeho bude domácí brankář vykopávat od své pokladnice.
37'
Rychlé přenesení hry křížem a AC mělo svojí největší šanci v tomto zápase, jenže dva hráči zablokovali dorážku po střele zprava na zadní tyč. Neprosadili se tak Kessié ani Suso a stav se nemění!
36'
Rodríguez nahrával křížem na pravou stranu, kde byl aktivní Kessié či Kalinič, ale domácí celek opět vytasil blok proti střele tak z dvaceti metrů.
36'
Hosté chtěli hrozit po pravé straně vápna Kessiém, ale následně po nahrávce pod sebe byla zablokovaná střela Boriniho.
35'
Bruno Zuculini zasáhl nohou spodní část dolní končetiny Montoliva, za což mu sudí Orsato udělil žlutou kartu.
34'
Verdeho levačka přetáhla míč zprava na zadní tyč, kde nepřesně o zem hlavičkoval vedle přední brankové konstrukce jeho spoluhráč.
34'
Rychlá akce po levé straně, ale jeden z hostů odvrátil míč z jedničky mimo vápno nohou. I tak na balonu outsider zápasu Verdem.
33'
Několik hráčů vyskočilo při centru zprava na středu vápna. Kalinič nezakončil až odražený balon poslal nad branku Montolivo.
32'
Domácím vytáhl vytáhl z pravé strany presink a díky aktivitě Bessy dělal problémy rozehrávce AC i s Borinim.
32'
Druhé vynucené střídání Verony pro zranění, to je faktor, který může s osudem dnešního mače hodně zamávat.
32'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alessio Cerci, přichází Moise Kean.
31'
Suso byl zbrklý a míč ze středu z osmadvaceti metrů napálil výrazně nad branku, takže se Nícolas mohl pouze ohlédnout za balonem.
31'
Celkem dlouhý aut domácích z vlastní poloviny zleva, ale následně se o zábavu stará mužstvo hostů, konkrétně Montolivo.
30'
Bessa nemohl pokračovat v akci po levé straně ihned po ztrátě míče, protože mu spoluhráč nepřihrál a tvořit hru bude Rodríguez či Bonaventura na polovině domácích.
29'
Cerci svedl na pravé straně na hraně vápna souboj s Romagnolim a následně je za brankou AC ošetřovaný. Takže by druhé vynucené střídání pro domácí za ani ne celý první poločas?
29'
AC hraje s velkou křečí na svých kopačkách a je vidět, že to není z jeho strany povedená sezona v rámci italské ligy.
28'
Bonaventura nezískal míč po ztrátě míče až byl faul odpískaný Montolivovi a nikdo z hostů vůbec neprotestoval a nedebatoval se sudím Orsatem.
27'
Donarrumma rozehrál nakrátko se svými beky a AC směřovalo veškeré své úsilí na polovinu domácích, jenže ti se dobře a aktivně bránili.
27'
Nejprve nebyl úspěšný jeden na jednoho zhruba na polovině hřiště Bessa, ale Kaliničův přizemní křižný centr zprava spadl do náruče Nícolase.
26'
Výkop směřoval na levou stranu, domácí tým pobyl na polovině hostů pouze pár sekund a AC už může reagovat na první branku zápasu.
26'
Po několikáté debatě s rozhodčím rozehrálo AC roh zprava, ale domácí obrana vše odvrátila, i střelu Montoliva z dvaceti metrů, takže od vlastní branky bude vykopávat Nícolas.
24'
Opět Romulova pravačka naservírovala míč z rohu zprava do vápna. V jeho pravé části vyskočil a hlavou zakončil po levé ruce Donnarummy o břevno ANTONIO CARACCIOLO.
23'
Romulova pravačka vzala standardku přes dva hráče ve zdi a Montolivo na přední tyči hlavou rozhodl o tom, že se bude kopat roh.
23'
Vynucené střídání pro zranění Valotiho je tady a domácí tým vyčerpal první možnost ze tří, jak vyměnit hráče na hřišti.
22'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Daniel Bessa.
22'
Byl to s největší pravděpodobností Rodríguez, kdo fauloval ještě na polovině domácích, ale tady karta nepřipadala vůbec v úvahu.
21'
Z pohledu AC zatím směrem dopředu velká bída a hosté neměli větší šanci před Nícolasem.
21'
Bonucci cosi sděloval svým spoluhráčům na vlastní polovině a následně kombinuje AC již před Nícolasem na levé straně dvojicí Rodríguez – Montolivo.
20'
Po souboji s Rodríguezem ležel na hrací ploše na pravé straně poloviny hostů Valoti, ale vše je v pořádku po ošetření.
20'
Rodríguez špatným centrem po zemi zleva donutil Nícolase k zákroku do koše z kategorie jednoduchých.
19'
Montolivo zvládl se spoluhráči přechod do útoku, na pravé straně byl připravený Kessié, ale zatím si AC jen tak nahrává na polovině domácích i s Bonaventurou a Rodríguezem.
18'
Přes dva beky vypálil Kalinič zprava na přední tyč, ale balon šel mimo branku. Následný roh chytil do koše Nícolas.
18'
Cáceres faulovaný ihned po ztrátě míče, ale následně se domácí tým nedostal na polovinu AC.
17'
Montolivo přihrál křížem na pravou stranu, kde si Kessié nerozuměl se spoluhráčem a balon mají na své noze domácí fotbalisté.
17'
Nícolas byl celkem nejistý na přední tyči při centru zprava, ale Verona neinkasovala, jelikož se balon neodrazil v šestnáctce k nikomu v bílém.
16'
Rodríguez vzal aut zleva a AC sevřelo svého soupeře kombinací na jeho polovině, až Montolivo málem chyboval na středu.
16'
Hostující akce vedla po levé straně, kde poznal důraz obrany Borini a následně ležel na trávníku, ale AC vhazuje a nic zásadního se nestalo.
15'
Kessié se dostal k balonu na pravé straně a jeho spoluhráč poté odcentroval ze stejné části hřiště do koše Nícolase.
15'
Domácí tým rozehrál roh zprava nakrátko a balon posléze propadl na zadní tyč, kde Cáceres nepropadl v souboji s Bonuccim.
14'
Zatím to vypadá, že sudí Orsato bude zřejmě hodně nastavovat v prvním poločase.
14'
Hlouček hráčů se sešel na polovině hřiště. Jeho hlavními představiteli byli Romulo, Bonucci či Borini. Sudí Orsato musí uklidňovat emoce na hřišti.
13'
Nepřesný útok domácích po pravé straně znamená, že rozehrávku kontru bere do své nohy Donnarumma.
12'
Teď se hra kouskuje a prakticky vůbec se nehraje, výhodu autu z poloviny hostů má Ferrari, ale nebezpečí pro Donnarummu to zatím není.
11'
Ferrari se tělem dostal na pravé straně na polovině hostů přes Boriniho, kterému se posléze nelíbil verdikt rozhodčího Orsata a dává to jasně najevo.
11'
Heartaux přihrál křížem na pravou stranu, kde se také odehrává útok domácích i v době, kdy bude vhazovat z poloviny hřiště Ferrari.
10'
AC disponovalo nepřesnou kombinací na vlastní polovině a zkontru prověřil zřejmě Cerci Donnarummu navedení balonu na levou stranu a střelou k bližší tyči do koše brankáře hostů.
10'
Domácí tým hrál křížem na pravou stranu, kde Ferrari pokračoval v tažení na branku, ale tohle si hostující obrana v klidu pohlídala.
9'
Vše se zřejmě obejde bez karty, ačkoliv se jednalo o tvrdý zákrok. Bonucci je na nohou. AC bude hrát chvíli o desíti.
9'
Hostující kapitán zůstal ležet na hřišti a fanoušci soupeře na něj pískají. Rozhodčí Orsati foukl do píšťalky, aby došlo k ošetření stopera AC.
8'
Bruno Zuculini hrál na polovině hřiště v kombinaci se spoluhráčem, načež předtím byl dohraný Bonucci při rozehrávce Valotim a hra je přerušena.
8'
Již druhý ofsajd domácích při akci po levé straně v době, kdy běží začátek osmé minuty.
7'
Rodríguez se po křižné nahrávce na levé straně neprosadil, nebyl z toho ani centr do ohně a od své branky bude vykopávat noha Nícolase.
7'
AC je v úvodních minutách týmem, který diktuje tempo hry a má balon výrazně více na svých kopačkách.
6'
Zřejmě Kessié a ještě jeden hostující hráč dostal míč na pravou stranu, ale domácí obrana zablokovala centr z křídla.
6'
Rodríguez dostal křížem na levé straně, ale po jeho levačce podklouzl Borini, AC i tak zůstává na polovině svého protivníka díky Bonaventurovi.
5'
Míč směřující z pravé strany spadl těsně před Nícolasem, který jej posléze bezpečně chytil, ale tohle asi nebude nic, co bude počítané jako zakončení na branku domácích.
5'
Rodríguez se zleva neodhodlal k centru a zásadně zpomalil hru, čehož málem domácí celek využil k zisku balonu. U míče ovšem i tak na polovině soupeře Bonaventura.
4'
Verona zatím nevystřelila na Donnarummu, AC mělo jeden střelecký pokus z pětadvaceti metrů.
4'
Před Nícolase přilétl balon zleva od Rodrígueze, ale domácí brankář vše vyřešil ve spolupráci s obranou a hráčem na zadní tyči zákrokem do koše v malém vápně.
3'
Hraje se zatím především po zemi, bez žádných dlouhých balonů, AC bude mít výhodu autu zleva nedaleko vápna soupeře v podání Rodrígueze.
3'
V dějišti zápasu je slunečno. Nehrozí žádný sníh, který můžeme v posledních kolech vidět občas v německé lize.
2'
Montolivo zrychlil hru po pravé straně na Suso, který nebyl podražený v souboji jeden na jednoho na hranici vápna. Z kontru si stoupl do ofsajdu Cerci na levém křídle.
1'
Nícolas si poradil se střelou levačkou z pravé strany z pětadvaceti metrů a hrát bude domácí tým.
1'
Borini byl již na polovině domácích, ale míč zleva nepropasíroval ve směru ke svému spoluhráči.
1'
Akce domácích po levé straně byla rychlá, ale zároveň špatná, takže centru do ohně nedošlo.
1'
Cerci se jako první dotkl balonu a domácí celek nakopával míč nepřesně po levé straně.
1'
Někteří fotbalisté navlékli na své dlaně i rukavice a my za pár sekund začneme.
AC bude hrát v bílých dresech, domácí celek nastupující s kapitánem Romulem v modrožlutých.
Rozhodčí Orsato bude dnes pobíhat se svými dvěma kolegy s růžovém dresu a černých trenýrkách.
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.
Hráči už jsou v tunelu a je zřejmé, že AC bude hrát v černých trenýrkách a zřejmě v bílých dresech.

Hellas Verona FC: Nícolas – A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Cáceres – Rômulo, B. Zuculini, Marcel Büchel, Valoti – Verde – Cerci.
Náhradníci: Silvestri, Coppola – Fossati, Kean, Pazzini, F. Zuculini, Lee Seung-woo, Calvano, Bessa, Bearzotti, Souprayen, Felicioli.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Bonucci (C), A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Montolivo, Bonaventura – Suso, N. Kalinić, Borini.
Náhradníci: Storari, An. Donnarumma – André Silva, Çalhanoğlu, C. Zapata, Abate, Biglia, Musacchio, Paletta, Antonelli, Cutrone, Locatelli.

Rozhodčí: Orsato – Alassio, Carbone.
Hellas Verona je týmem, jehož nejlepším střelcem v italské lize je Ital Pazzini, autor čtyř přesných tref. Jenže i s ním bude outsider dnešního mače zřejmě bojovat o holé přežití mezi ligovou elitou. Deset bodů z šestnácti odehraných zápasů je opravdu málo. Horší je už pouze Benevento, které má na svém kontě bod jediný.

V posledním ligovém střetnutí z toho byla remíza vypsaná poměrem 2:2 na hřišti Spalu, nováčka Serie A. Pro Veronu ovšem velká ztráta, jelikož protivník nejprve v 86. minutě snížil na 1:2 Paloschim a Antenuccim z penalty o dvě minuty později rozhodl o dělbě bodů.
AC se „blýsklo“ v italské lize tím, že proti němu uhrálo Benevento zatím svůj jediný bod v Serii A. Navíc o vyrovnání na 2:2 se v utkání hraném na půdě nováčka italské ligy postaral brankář Brignoli v nastavení druhého poločasu.

Do toho mají Milánští na své lavičce italskou legendu Gattusa. Mistr světa z roku 2006 je borcem, kterého vychvaloval, kde se dá Dybala z Juventusu. Argentinec nedávno ocenil přínos bývalého hráče, který navlékal osmičku na svých zádech.

Dnes jsou hosté favoritem. V tabulce Serie A jim patří sedmé místo. Krom toho si letos zahráli i evropské poháry, konkrétně Evropskou ligu. Liga je pro ně určitě velkým lákadlem, protože čtyři nejlepší týmy jdou přímo do Ligy mistrů.
Oba týmy si to rozdaly v týdnu 13. prosince na San Siru v rámci osmifinále Coppa Italia. Radovalo se AC po výhře 3:0. Milánský tým tak postoupili do čtvrtfinále, respektive mezi osm nejlepších týmů poháru.

Branky: 22. Suso, 29. Romagnoli, 54. Cutrone
Karty: 16. Zucilini (VRN) = ŽK

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:7.

Základní sestavy:
AC Milán: Donnarumma – Calabria, Bonucci, Romagnoli, Rodriguez – Bonaventura, Kessie, Montolivo – Suso, Silva, Cutrone.

Hellas Verona FC: Silvestri – Bessa, Fares, Ferrari, Fossati, Heurtaux, Kean, Lee Seung- Woo, Romulo, Souprayen, Zucilini.
Vzájemné zápasy
AC - VER 3:0
VER - AC 2:1
AC – VER 1:1
AC – VER 2:2
VER – AC 1:3
Hellas Verona a AC Milán si to od 12:30 rozdají v italské fotbalové lize. Přejeme příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62