Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Las Palmas : La Coruňa - 29. listopadu 2017   21:30

Las Palmas
Las Palmas
58' Toledo  • 90+4' Rémy
2:3
(0:1)
La Coruňa
La Coruňa
41' Colak   • 53' Valle   • 80' Valle
Las Palmas
Lizoain, Macedo, Bigas, Castellano, Aquilani, Tannane, Rémy
R. De Burgos Bengoetxea
Estadio de Gran Canaria
La Coruňa
Martínez, Alonso, Navarro, Fornos, Expósito, López, Pinchi

Deportivo La Coruña nedokázalo přes téměř heroický výkon vstřelit potřebnou čtvrtou branku a s pohárem se loučí. Las Palmas, které momentálně prožívá velkou výkonnostní krizi, naopak pokračuje dál.
90+4'
90+4'
Las Palmas právě vstřelilo branku!
Deportivo vložilo všechny síly do útoku, ale na bránění již nezbylo. Využil toho LOÏC RÉMY, který se na hranici vápna pohodlně dostal ke střele a nekompromisně propálil Pantilimona.
90+3'
Ofsajd Tannaneho.
90+2'
Navarro se svíjí po zásahu míčem v bolestech na trávníku.
90+2'
Zblokovanou střelu Adriána Lópeze chytá Chichizola.
90+1'
TŘI MINUTY. Přesně tolik času zbývá z dnešního zápasu.
90+1'
Rozehrán nakrátko, míč je u Pantilimona.
90'
Nebezpečný přímá kop pro Las Palmas.
90'
Nyní se hraje u Pantilimonovy branky, což domácím náramně vyhovuje.
89'
Domácí nyní uklidnili hru dlouhou kombinací na polovině hřiště.
87'
Fanoušci na stadionu nevěří vlastním očím. A nezáleží na tom, jestli fandí domácím, nebo Deportivu. Lucas Pérez si obhodil vyběhnutého Chichizola a z velkého úhlu zakončoval do prázdné branky. Na brankové čáře však míč vyhlavičkoval David Simón!
86'
Žlutou kartu dostává Mosquera (Deportivo La Coruňa).
85'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Toledo, přichází Castellano.
85'
Mosquera se dostal k zakončení na malém vápně, pro ofsajd je však hra přerušena.
84'
Pérez byl faulovaný kousek před šestnáctkou a je z toho další přímý kop pro Deportivo. Tlak se stupňuje.
83'
Lucas Pérez měl na kopačkách čtvrtou branku! Ocitl se sám ve vápně, jeho střela však byla zblokována.
83'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Valle, přichází Pinchi.
82'
Na stadionu v Las Palmas se pomalu začíná ozývat hlasitý pískot, který reaguje na špatnou formu domácího celku.
82'
Střílet z dálky se pokusil také nově příchozí Expósito, ale podklouzl a netrefil branku.
80'
La Coruňa právě vstřelila branku!
Tak toto byla fotbalová paráda! BORJA VALLE natáhl z velké dálky a táhlou ranou pod břevno nedal Chichizolovi šanci. 1:3!
80'
Ze souboje Toleda s Valentinem vyšel vítězně obránce Deportiva.
79'
Chichizola vyběhl proti Colakovi a bylo to to nejlepší, co mohl udělat! Tureckému záložníkovi tak zmenšil střelecký úhel a povedeným zákrokem nepřipustil změnu skóre.
78'
Valentin poslal do vápna Las Palmas nadýchaný centr, obrana odvrací.
77'
Rémy šel sám do tří obránců a nepřekvapivě ztratil míč.
76'
Rémy vybojoval míč pro Toleda, který však levačkou ze střední vzdálenosti netrefuje branku.
74'
Žlutou kartu dostává Valentin (Deportivo La Coruňa).
74'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Guilherme, přichází Expósito.
74'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Calleri, přichází Rémy.
73'
Tannane natáhl zpoza vápna a levačkou trefuje břevno Pantilimonovy branky!
72'
Las Palmas se nyní s míčem na nohou nikam netlačí a spíše vyčkává, s čím přijdou hosté.
71'
Kombinace Saúla s Mosquerou vypadala nadějně, opět však scházela špetka přesnosti.
70'
Domácí toho z rohového kopu příliš nevytěžili, Deportivo navíc promrhalo slibný protiútok.
69'
Po delší době opět zajímavá akce na hřišti, uvidíme roh Las Palmas.
67'
Deportivo rozehrálo velmi nepřesně a pouze odevzdalo míč domácím.
66'
Po souboji ve vápně zůstává na trávníku ležet Schär a rozhodčí Bengoetxea hru přerušuje.
65'
Roh pro Las Palmas.
64'
Tannane je ve druhé půli jedním z nejaktivnějších hráčů, tentokrát však narazil na připraveného Mosqueru.
63'
Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Gil, přichází López.
62'
Další Colakova střela míří opět mimo.
61'
Žlutou kartu dostává Tannane (UD Las Palmas).
61'
Spolupráce Tannaneho se Simónem skončila pouze na hlavě Schära.
60'
Colakova rána zpoza vápna zablokována.
58'
Nebyl z nejhezčích, ale počítá se! Šťastným střelcem je Hernán Toledo, který si navedl míč na pravačku z levé strany hřiště a i díky teči jednoho z obránců překonal přízemní ranou bezmocně se natahujícího Pantilimona.
58'
I tentokrát to Mosquera uspěchal a jeho centr levačkou našel pouze jednoho ze stoperů domácích.
57'
Samper neměl komu nahrát, tak vrací míč z půlky hřiště až k Chichizolovi.
57'
Mosquera uspěchal střelu z hranice vápna a míč letí pouze na tribuny za brankou.
56'
Vhazování pro bílomodré nedaleko šestnáctky domácích.
55'
Deportivo je nyní hodně namotivované a má cca 35 minut na to, aby s nepříznivým výsledkem ještě dokázalo něco udělat.
53'
Tohle ještě bude zajímavé! Na Pérezův centr si naskočil BORJA VALLE a donutil Chichizolu kapitulovat podruhé. 0:2!
53'
Gil byl faulován před vápnem domácích a Deportivo tak má zajímavou příležitost v podobně přímého volného kopu.
52'
Žlutou kartu dostává Samper (UD Las Palmas).
51'
Míč nakonec opět skončil v šestnáctce Deportiva, ani Hernán, ani Tannane však neměli štěstí a míč za záda Pantilimona neprotlačili.
51'
U míče Deportivo.
50'
Pantilimon musel zasahovat proti nepřesnému odkopu jednoho ze spoluhráčů a domácí si tak roh zopakují.
50'
Roh pro domácí po výtečné práci Sampera.
49'
Las Palmas drží míč delší dobu a postupným útokem se propracovávají do šestnáctky hostů.
48'
A jak to vypadá na ostatních stadionech dnes? Zatímco Sevilla s Barcelonou hladce postoupily, prvoligový gigant Real Sociedad zaváhal se třetiligovou Lleidou a po prohře 2:3 z poháru vypadl. V tuto chvíli Bilbao remizuje s Formenterou 0:0 a Atlético Madrid vede nad Elche 2:0.
46'
První útok Deportiva zastaven Herrerou.
46'
Máme možnost sledovat zajímavé utkání, ve kterém hosté z Galicie musí vstřelit alespoň tři branky, aby měli reálnou možnost postoupit. Las Palmas tak budou pravděpodobně sázet hlavně na defenzivu.
45+2'
45+2'
Roh zůstává nevyužitý, domácí se ubránili.
45+1'
Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Vitolo, přichází Tannane.
45+1'
Borja Valle se málem dostal k zakončení, těsně před ním však zavřel závoru Navarro a je z toho roh.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec běžné hrací doby.
45'
Zranění Vitola vypadá velmi vážné, zkušený španělský křídelník v slzách opouští hřiště.
44'
Vitolo zůstává ležet na zemi a útok Deportiva je přerušen hvizdem sudího Bengoetxey.
44'
U míče Las Palmas.
43'
Pokud by Deportivo dokázalo vstřelit ještě tři branky, mohlo by teoreticky pomýšlet na postup.
41'
Turecký záložník EMRE COLAK si s míčem nedělal velkou hlavu a zpoza vápna vypálil na Chichizolu, který proti přízemní ráně do levé části branky neměl šanci! 0:1!
41'
Calleri sklepl míč hlavičkou na Hernána, který zakončoval ve skluzu. Pantilimon však byl opět připraven a míč pevně svírá v rukavicích.
40'
Oba týmy mají nadějně vypadající kombinace, ve většině akcí však schází přesnost.
39'
Valle kombinoval s Mosquerou, ani tentokrát se však galicijský celek nedostal před obranný val žluté defenzivy.
38'
Centr Saúla Garcíi nebyl vůbec přesný, vykopávat bude Chichizola.
37'
Míč opět u Pantilimona.
37'
Chichizola odpálil míč těsně před nabíhajícím Pérezem, vhazování pro hosty.
36'
Postavení mimo hru i na druhé straně, tentokrát byl nachytán Borja Valle.
35'
Ofsajd Valentina.
34'
Gilův kros míří pouze do rukavic Chichizoly.
33'
Las Palmas brání velmi houževnatě a hostům směrem dopředu příliš nedovolí.
32'
Žlutou kartu dostává Gómez (UD Las Palmas).
31'
Série nepřesností Deportiva nyní zastavila všechny ofenzivní snahy hostů.
30'
Pantilimon vyskočil ze všech nejvýše a míč si ze vzduchu stáhnul pro sebe.
29'
Herrera hledal centrem Calleriho, místo zakončení je z toho však pouze rohový kop pro domácí.
28'
Chichizola musel na zem kvůli Colakově střele z dálky a bez větších problémů jí svírá v rukavicích.
27'
Po velmi náročném úvodu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, máme možnost vidět poněkud klidnější část zápasu.
26'
Calleri faulován Mosquerou, rozehrávka pro Las Palmas.
25'
Nepřesná rozehrávka Kanárků znamená vhazování pro Deportivo nedaleko Chichizoly.
23'
Přemotivovaný Toledo skončil i s míčem za brankovou čárou a je z toho pouze odkop pro Pantilimona.
22'
Další ofsajd Péreze.
21'
Colak si míč ukopl a míč je u Chichizoly.
21'
Vitolo obrán čistě, do útoku se žene Deportivo.
21'
Gómezova střela trefila jednoho z obránců a zamířila na roh.
20'
Toledo nasadil jesličky Valentinovi, jeho přízemní centr však byl nepřesný.
19'
Výkop Chichizoly.
18'
Calleri se sám ocitl v úniku, celou nadějně vypadající akci však zazdil zpomalením hry a následným nepřesným centrem.
18'
Lucas Pérez připravil Colakovi míč na hranici vápna, ten svou technickou střelou míjí.
17'
Hernán hledal Vitola, neúspěšně. Vhazování pro hosty.
16'
Hra přerušena pro ofsajd Péreze.
15'
Vitolo opět ztácí, u míče je opět obrana Deportiva.
15'
Emre Colak nakopl míč dopředu ve snaze najít Lucase Péreze, ale minul svého spoluhráče o několik metrů.
13'
Rychlého protiútoku se snažil využít Vitolo, ale předkopl si míč příliš daleko. Odkop pro Pantilimona.
12'
Lucas Pérez ztrácí míč u šestnáctky soupeře.
11'
Brankář Pantilimon je hrdinou posledních okamžiků! Nejdříve famózně vychytal Calleriho a poradil si také s dorážkou Vitola.
10'
Aythami rozvážně kombinuje s Navarrem a snaží se postupně prokousat bílomodrým blokem.
9'
Gilův nakopnutý míč končí pouze na hlavě jednoho z hráčů ve žlutém dresu.
8'
Zahraje si taky jeho rumunský protějšek Pantilimon, který kombinuje se svými obránci.
7'
Kombinace se dostala až k brankáři Chichizolovi, který odkopává do zámezí.
6'
Schär se z vlastní poloviny snaží rozjet další útok hostů.
5'
Lucas Pérez pěknou patičkou vyslal Borju Vallejo do brejku, španělský záložník byl však uzemněn čistě.
5'
Deportivo se poprvé v dnešním zápase dostalo k delší kombinaci.
3'
Vitolova práce s míčem na pravém křídle k ničemu nebylo a celá akce se vrazí až k obraně domácích.
2'
K hlavičce se dostal Navarro, jeho pokus však nemíří mezi tři tyče.
1'
Zápas začíná zajímavým přímým kopem Las Palmas.
1'

UD Las Palmas: Chichizola – Simon, Navarro, Aythami, Herrera – Gómez, Samper, Hernán – Toledo, Calleri, Vitolo
Náhradníci: Lizoain, Macedo, Bigas, Castellano, Aquilani, Tannane, Rémy

Deportivo La Coruňa: Pantilimon – Valentin, Schär, One Esteve, Saúl García – Mosquera, Guilherme – Colak, Borja Valle, Gil – Pérez
Náhradníci: Martínez, Alonso, Navarro, Fornos, Expósito, López, Pinchi

Rozhodčí: R. De Burgos Bengoetxea.
První zápas

Do dnešního utkání půjde v mnohem lepší pozici hostující La Coruňa. Hosté v úvodním klání na domácí půdě zvítězili vysoko 4:1. V první půli se dvakrát trefil Momo. Chvíli po přestávce zápas zdramatizoval Pérez, ale deset minut před koncem se trefil Calleri a stejný hráč přidal svou druhou branku v utkání také v samotném závěru střetnutí.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Copa del Rey. Společně se dnes podíváme na souboj mezi UD Las Palmas – Deportivo La Coruňa. Výkop je stanoven na 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.